Pokud je iPad nebo iPhone odpojený, připojte se k iTunes a vypusťte čítač kódu-parol

Zdravím milí přátelé. V životě téměř každého zapomnětlivého uživatele iPhone, iPad a iPod Touch může dojít k nepříjemné situaci se zapomenutým heslem nainstalovaným na obrazovce zámku. Podrobnosti o ochraně pomocí hesla kódu najdete v pokynech. „Jak umístit heslo na iPhone“. Přesně stejné heslo je umístěno v iPad tabletu a v přehrávači iPod Touch.

Pokud je zapomenuto heslo nainstalované na obrazovce zámku iPhone nebo iPad, začneme si ho pamatovat a pokusíme se zadat různé možnosti. Jakmile vstoupíme do PAROL kódu nesprávně šestkrát, zpráva se objeví na obrazovce zařízení: „Opakujte iPad po 1 minuty“, pokud jste do telefonu zadali 6 nesprávných hesel, objeví se zpráva: „IPhone je odpojen Po 1 minutách “.

odstranit, heslo, ipadu

Když jsme vstoupili do devátého v řadě nesprávné heslo, viděli jsme na zobrazení iPhone:

„IPhone je po 60 minutách zakázán opakován“

Všechny dnešní experimenty na zařízeních iPhone a iPad jsme provedli s firmwarem iOS 7.Jeden. V nějakém firmwaru, s nesprávným vstupem kódu, zařízení zvyšuje dobu odpojení iPhone nebo iPad, což nutí uživatele čekat ještě více času na následných položek zapomenutého hesla. Existuje však firmware, ve kterém existuje určitý počet pokusů, po kterém se objeví zpráva:

Pokud se potýkáte s podobným problémem, možná jste sami zapomněli toto heslo nebo děti náhodně zapnuté, pak nebudeme naštvaní, protože dnes zvážíme dvě možnosti pro rozvoj možných dalších událostí.

Jak odemknout odpojený iPad a iPad Pro

Fonelab odemkl iOS vaše konečné rozhodnutí opravit odpojený a zablokovaný iPad. Můžete snadno obejít čtyřmístný nebo šestimístný iPad hesla. Stačí připojit uzamčený iPad k počítači. Později můžete obejít zámek iPad pomocí jednoduchých kroků. Chcete.li odemknout iPad bez hesla, musíte zadat své Apple ID a heslo. Poté můžete úspěšně odstranit heslo obrazovky iPad.

 • Opravte blokovaný iPad a smažte zapomenuté heslo s největší pravděpodobností úspěchu.
 • Odstraňte heslo z rozbitého, nereagujícího, použitého, odpojeného nebo blokovaného iPadu.
 • Odemkněte iPad čtyřmístným, 6místným, dotykovým ID a ID obličeje bez hesla.
 • Odemkněte iPad 2019, iPad Pro, iPad Mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini s sítnicí, iPad Mini, iPad Air 2, iPad Air, iPad 2 a iPad.
 • Kompatibilita s nejnovější verzí iOS 14/12/11/10/9/8/7/6/6.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

 • Pomůže vám odemknout obrazovku iPhone.
 • Odstraňuje Apple ID nebo jeho heslo.
 • Odstraňte čas obrazovky nebo heslo během několika sekund.

Krok 1 Spusťte fonelab ios unlocker v počítači pomocí Windows nebo Mac. Chcete.li odemknout iPad a opravit iPad, odpojený při připojení k iTunes vyberte Heslo na hlavní integraci.

Krok 2 Stiskněte obrazovku promazání přístupového kódu. Poté připojte uzamčený iPad k počítači pomocí kabelu USB s bleskem.

READ  Co dělat, když v iPhonu není dostatek místa?. Co dalšího můžete z iPhonu a iPadu odstranit

Krok 3 Před odemknutím iPadu bez hesla Zkontrolujte informace o zařízení. Později stisknutím společnosti Start potvrďte a načtěte balíček firmwaru.

Krok 4 Klepnutím na odemknutí umyjte heslo obrazovky iPad. Nakonec zadejte 0000 do potvrzení odemknutí prázdného. Kliknutím na jednotku pro úspěšné potvrzení a odstranění hesla zámku zámku iPad.

Pokud jste zapomněli na heslo Apple ID

Kromě obvyklého kódu, který blokuje obrazovku a chrání osobní údaje na tabletu před třetími stranami, je v iPadu-heslo Apple ID Apple ID heslo.

Apple ID je jedinečný účet přiřazený uživateli mobilních zařízení z Apple.

Při synchronizaci a obnově dat je v účtu Apple ID vyžadováno autorizace a operační systém pravidelně požaduje zadání hesla uživatelského účtu.

Pokud jste zapomněli heslo z Apple ID, lze jej změnit v nastavení, aniž byste odstranili uživatelská data.

 • Přejděte do nastavení.
 • Klepněte na jméno účtu (jméno a příjmení vlastníka).
 • Otevřete kartu „Heslo a zabezpečení“.
 • Vyberte „Změnit heslo“.
 • Dopis s kódem přijde na e.mail vázaný na Apple ID. Zadejte kód do pole.
 • Přijďte s novým heslem.

Chcete.li obnovit účet Apple ID, nemusíte ani pochopit, jak upustit heslo na iPad.

O autorovi tohoto webu

Ahoj. Jmenuji se petr. Jsem autorem tohoto webu. V tom vám říkám, že jsem velmi zajímavý. Jmenovitě o tabletech. Na blogu se snažím mluvit o firmwaru, nastavení a novinách všech moderních tablet v jednoduchém jazyce. Většina článků je také věnována systému Android, které se mi opravdu líbí

Pomocí iCloud

Metoda prostřednictvím cloudové služby iCloud je podobná standardu, protože také zahrnuje odstranění uživatelských dat v důsledku resetování. Pouze návrat do počátečního stavu se provádí ne prostřednictvím mobilního zařízení, ale vzdáleně.

 • Přejděte na oficiální web Cloud Service na adrese: iCloud.com.
 • Zadejte svůj účet iCloud.
 • Klikněte na položku „Najít iPhone“ (funguje to s tablety).
 • Klikněte na horní část nápisu „Všechna zařízení“ a vyberte iPad.
 • Klikněte na „ERA“ a akci potvrďte. Zařízení bude zrušeno do nastavení továrny a všechna data, jako je kód, budou odstraněna.

Po této metodě můžete obnovit gadget. Jak to udělat, je popsáno v předchozí záhlaví.

Jak smazat heslo omezení iPadu přes fonelab iOS unlocker

Fonelab odemkl iOS. Fantastický nástroj pro obnovení hesel omezení bez Apple ID nebo hesla. To vám umožní bezpečně a úspěšně získat restrikční heslo. A můžete si vybrat, zda toto heslo uložit nebo jej použít ke změně nebo dokončení odstranění omezení hesla na vašem iPadu.

Kroky pro resetování hesla na iPadu pomocí fonelab ios unlocker. Čas obrazovky:

Krok 1 Fonelab iOS Unlocker musí být nejprve načten a nainstalován do počítače. Po instalaci se program spustí automaticky.

Krok 2 z týdne Inte Vyberte čas obrazovky. Poté okamžitě připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Předpokládejme, že se na obrazovce vašeho iPhone objevilo oznámení. Trust Crane.

Krok 3 Poté spusťte proces obnovení zapomenutého hesla omezení, klikněte na tlačítko Start. Program automaticky obdrží vaše restrikční heslo.

Krok 4 Nakonec můžete použít obnovené restrikční heslo k odstranění nebo změně hesla omezení iPhone.

Poznámka. Před použitím této metody nezapomeňte vypnout funkci „Najít mé zařízení“.

Pokud však váš iPad již byl odpojen, bude jeho resetování nejlepší volbou. Pak, aby nedošlo k dalším problémům, musíte to udělat správně. Použijte fonelab ios unlocker k bezpečnému, efektivnímu a efektivnímu odstranění Apple ID.

READ  Který iPad je nejlepší pro učení. Co je to miniled a microled? Jaký je v tom rozdíl?

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

 • Pomůže vám odemknout obrazovku iPhone.
 • Odstraňuje Apple ID nebo jeho heslo.
 • Odstraňte čas obrazovky nebo heslo během několika sekund.

Akce pro resetování hesla omezení na iPadu prostřednictvím fonelab odemčené iOS. Smazat Apple ID:

Krok 1 na počítači musíte nejprve nainstalovat a spustit fonelab ios unlocker. Poté vyberte ID Apple ID z Integse.

Krok 2 Dále připojte zařízení k počítači. Pokud se objeví oznámení, důvěřujte klepnutím na obrazovku iPad.

Krok 3 Nakonec stiskněte začátek odstraňování procesu Apple ID, který vrátí váš iPad do původního stavu.

Poznámka. Protože tento proces odstraňuje vaše Apple ID z vašeho iPadu, také smazal data vašeho zařízení. Musíte tedy provést zálohu předem.

Jak obejít heslo na iPadu přes iTunes

Bez ohledu na obnovení všech dat na vašem iPadu, nejjednodušší způsob, jak obejít heslo iPad. Používá se k obnovení iPadu a obnovení iPadu v iTunes, který odstraní všechna data a nastavení, včetně hesla vašeho iPadu. Níže jsou uvedeny podrobné kroky: Pozor: Ujistěte se, že jste již dříve vytvořili záložní kopii důležitých dat, jinak nebude po operaci nemožné jej obnovit.

Krok 1 Nejprve se musíte ujistit, že váš iPad není připojen k počítači. Pak musíte přenést iPad do režimu obnovy.

Pro iPad s tlačítkem „Domů“ stiskněte několik sekund stisknutím horního tlačítka a poté přetáhněte posuvník vypnutí a vypněte iPad. Poté ponechte hlavní tlačítko a současně připojte iPad k počítači pomocí kabelu USB. Udržujte to, dokud neuvidíte obrazovku obnovy.

Pokud jde o iPad bez tlačítka domova, měli byste také vypnout napájení iPadu, stisknout tlačítko horního tlačítka a jedno z tlačítka hlasitosti. Poté připojte iPad k počítači a podržte horní tlačítko. Během několika sekund půjde váš iPad do režimu obnovy.

Krok 2 Spusťte iTunes v počítači a najděte na zařízení iPad. Poté se okno objeví s otázkou, co musíte udělat s iPadem. Vyberte Obnovit a počkejte několik minut, abyste smazali data a obejměte heslo na iPadu.

Vložte heslo na iPad tablet

Uvedení hesla na iPad je velmi jednoduché, zahrnutí se provádí do nastavení.

Spusťte aplikaci „Nastavení“, vyberte část „Heslo“ a klikněte na tlačítko. „Zapněte heslo“. Po dokončení těchto akcí iPadu vás vyzvete, abyste zadali čtyřmístné digitální heslo, které jste vynalezli, a znovu jej potvrďte.

Nyní, když se pokoušíte odemknout tablet, iPad požádá o zadání vašeho hesla. Zařízení nemůžete používat bez zadání hesla, kromě toho, že je spuštěna aplikací „kamera“, která vytáhne ikonu fotoaparátu nahoru. Také v blokovaném režimu, bez zadání hesla, v iPadu s firmwarem iOS 7 a výše, můžete použít kontrolní bod, pokud to samozřejmě v nastavení není zakázáno.

Pokud se po zapnutí hesla pokusíte vstoupit do usazení nastavení, budete také požádáni o zadání zámkového kódu, takže nezapomeňte své heslo nebo jej někde zapište, pokud zapomenete, Spy.

Jak resetovat blokovací heslo na iPhone/iPad

Heslo pro blokování obrazovky iPhone/iPad můžete resetovat prostřednictvím iTunes zavedením zařízení do režimu obnovy (režim obnovy).

READ  Jak odemknout klávesnici telefonu Nokia. Jak prolomit heslo v telefonu Samsung?

Připojujeme kabel Lightning/USB k počítači.

Vypněte iPhone/iPad a podržte tlačítko napájení.

Po čekání, až zařízení vypne zařízení, upíráme tlačítko Domů a pokračujeme v držení a v tuto chvíli připojíme kabel k gadgetu.

Udržujeme, dokud se na černém pozadí neobjeví obraz ikony iTunes a White Cable. Tady:

Mezitím iTunes otevře dialogové okno, které informuje o potřebě obnovit gadget, aby s ním interagovala.

Souhlasíme s návrhem. klikněte na tlačítko OK a poté „Obnovit iPhone/iPad“. Dialogové okno se znovu objeví:

Souhlasíme a zahájíme proces obnovy, který nebude trvat moc času. Pokud je na vašem zařízení aktivována funkce „Najít iPhone/iPad“, budete muset zadat do ID a hesla Apple na obrazovku gadgetu nebo v iTunes.

Pokud ne, vyberte první možnost. Po uvedení všech potřebných informací a dostaneme pannu, odemčený iPad.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, nebo jste neuspěli, a v komentáři níže není vhodné řešení, položte otázku prostřednictvím naší formuláře nápovědy. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. V této sekci najdete odpovědi na své vlastní a další otázky.

Řekněte mi, v procesu aktualizace, když je staženo asi 350. 500 megabajtů, iPad se odpojí od iTunes! Antivirus se vypnul, také BrandMauer, Internet Explorer vytvořil výchozí prohlížeč, výsledek je stejný! Co jiného lze udělat pro odemknutí iPadu, dítě zapomnělo heslo.

Nechte to vypnout. Itunes stahování z internetu 1.6 GB, nechte ho stáhnout. Poté obnovuje pomocí již staženého, ​​spusťte znovu zotavení.

Ahoj) Mám problém. Pravděpodobně horší ne kde. Držím v rukou iPhone 6. Včera jsem šel s dívkou a když jsem skóroval heslo, viděla ji. A změnil jsem to. Pak jsme šli do klubu, odletěli a šli domů. Po změně hesla jsem se otevřel pouze pomocí dotyku IDI. V ranní nabíjení se So. Připojeno k nabíjení. Šel otevřít Smski požádá o heslo), ale nepamatuji si to. Vyzkoušel jsem několik možností. Karoche, jsem omezen na zadávání hesel každých 60 minut. Jezdil jsem svůj problém do hledání. Ukázalo se, že můžete udělat hodně prostřednictvím iTunes. Ale kurva se ukázalo, že jsem přeinstaloval počítač před 2-3 dny. Právě nainstaloval iTunes. Když připojím zařízení, požádá o potvrzení z iPhone. Co nemohu udělat) Neexistuje žádná kopie rezervy. Takže ICould je spojen z účtu bratra. Z fotografie však existuje mnoho informací. Kontakty. Korespondence na wattspap. Smski a co je nejdůležitější, můj oblíbený herní střet klanů, který není svázán s herním centrem), takže to zasáhlo nic), jak to potěší: Zavolal jsem dívku, že to bylo kvůli ní. Slíbila zasranou noc. Za její náklady: D

Umar, noc s dívkou, hodnota obrázků a střet klanů: D lol, neměli byste být tak paranoidní. Například nikdy jsem do telefonu nevložil heslo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS