Zapomeňte na grafický klíč o tom, jak odemknout Android

Pokud jste zapomněli nainstalované heslo nebo grafický klíč na Androidu, není to důvod paniky. Přístup do vašeho smartphonu lze obnovit poměrně rychle a jednoduše a existuje několik způsobů, jak odstranit zámek. Aktualizovaná instrukce podrobně vypráví o každém z nich.

Resetujte do továrního nastavení

Nejprve analyzujeme nejjednodušší resetovací možnost. návrat do stavu továrny. Jedná se o poměrně jednoduchý postup, který lze aktivovat v nastavení, ale vzhledem k tomu, že je obrazovka blokována, půjdeme poněkud odlišným způsobem.

Poznámka! Tato metoda zcela čistí interní úložiště. Všechny nainstalované aplikace, nahrané fotografie, videa a další obsah budou odstraněny. Pokud je zařízení uchováváno na zařízení, nechte tuto metodu chybět.

Rollback do stavu továrny ve skutečnosti vrací systém na druh, ve kterém byl po prvním spuštění, když jste pouze vytáhli zařízení z krabice. V tomto případě bude přirozeně nastavení uživatelů resetováno a všechny aplikace a data budou odstraněny.

Přitiskněte tlačítko napájení a vypněte smartphone.

Stiskněte „svazek“ a napájecí klíč a držíte je, dokud se neobjeví logo. Důležitý bod: První, kdo stiskne klávesu, otočte svazek a nechte jej vydržet.

Krok 2.Jeden. Klikněte a podržte „hlasitost“ (klíč zvýšení hlasitosti).

Krok 2.2. Stiskněte a podržte tlačítko napájení.

Krok 2.3. Očekáváme vibrace a vzhled loga.

Krok 2.4. Čekáme na další 1-2 sekundy, uvolníme klíč napájení a hlasitosti.

Nabídka služby začne, kde je třeba najít řádek „Vymazat data/resetování továrny“. Swing hlasitost Vyberte jej a potvrďte záměr tlačítka napájení.

READ  jak odebrat kartu z obsluhy na iPhonu. Které karty aplikace podporuje

Zde může nabídka Fastboot začít místo „zotavení“, které potřebujeme. Pokud nenajdete výše popsanou řádek, hledáme se na seznamu něco jako „zotavení“ (nebo „obnovení boty“), jak je znázorněno na níže uvedené fotografii a vrátíte se do odstavce 3.

Dále potvrdíme náš výběr znovu pomocí klíčů hlasitosti a výkonu a vybereme řádek „Ano. Odstraňte všechna uživatelská data“.

Po dokončení procesu se znovu objeví nabídka se seznamem akcí, které si můžeme vybrat. Tentokrát vyberte řádek a restartování „restartování systému nyní“.

V kroku 2 mohou mít někteří uživatelé problémy při spuštění nabídky služby (zotavení). V závislosti na výrobci a samotném modelu může být spuštěna kombinací objemových klíčů „-“ a napájení. Opakujte pokyny, ale nahraďte „hlasitost“ hlasem.““.

Přes internet

A nyní se podívejme podrobně všechny možnosti odemknutí, pokud existují přístup na internetu a další pracovní gadget (nejlépe PC).

Pomocí účtu Google

Tuto metodu jsme již prozkoumali povrchně, ale pamatujte si ji znovu a budeme ji analyzovat více podrobností. Nezbytné podmínky pro implementaci:

 • .
 • Profil Google by měl být aktivní a připojený.
 • Zařízení je připojeno k přenosu dat.
 • Geolocation na tom funguje (nejčastěji je ve výchozím nastavení zapnuto).

Podrobné pokyny pro vymazání dat prostřednictvím profilu Google:

 • Sledujte odkaz https: // android.com/find a osvěžujte na něm připojeným účtem.
 • Pokud existuje několik pomůcek pod kontrolou tohoto účtu, vyberte potřebný model telefonu v horním rohu.
 • Na straně uvidíte seznam dostupných funkcí: zavolat, blokovat, čisté. Budeme potřebovat poslední.
 • Vyberte jej a počkejte na konec operace.
 • Paměť telefonu bude plně naformátována, zůstanou pouze informace o odnímatelném médiu.
 • Poté můžete zařízení znovu použít.

Poznámka!. Po dalším vchodu z formátovaného zařízení na stejný účet se znovu objeví v seznamu dostupných.

Zadávání dat z vašeho účtu

Tato metoda nefunguje na všech verzích Androidu. Bude šit pouze v některých značkových skořápkách. Způsob odstranění grafického klíče je pět až šest pokusů o nesprávnou vstup. Poté vám bude nabídnuto počkat 30 sekund.

READ  Jak uzamknout číslo v telefonu Nokia. Jak uzamknout číslo v běžném telefonu?

Po dalších neúrodných pokusech o provedení správných pohybů prstem se zobrazí okno s „zapomenutým grafickým klíčem“?““. Klikněte na něj, po kterém budete muset zadat data z vašeho účtu Google (přihlášení a heslo). Pokud váš smartphone v současné době není připojen k internetu, lze to provést okamžitě po jeho restartu. K tomu také můžete kliknout na tlačítko „Nouzové volání“ a zadat následující kód: ###

Používání druhého uživatele

Tato metoda funguje pouze na zařízeních s aplikací Supersu namontovanou na kořeny a nejméně dvěma registrovanými uživateli

Chcete.li odstranit grafický klíč z Androidu, potřebujete:

odstranit, grafické, heslo, telefonu

Otevřete zavedenou užitečnost a sledujte cestu „/data/systém/“.

Odpojte zámek obrazovky na Googlu Najděte můj mobil

Google Find My Mobile. Firemní služba pro vyhledávání mobilních zařízení v systému Android OS. Služba vám umožňuje vzdáleně vymazat data a také blokovat zařízení změnou hesla bez ztráty uživatelských dat

 • Přejít na Google Najít moji mobilní službu.
 • Zadejte data účtu přidaná do zařízení.
 • Vyberte mobilní zařízení.
 • Klikněte na nabídku „Blokovat zařízení“.
 • Pokud je to nutné, zadejte znovu heslo účtu, abyste mohli pokračovat.
 • Zadejte nové heslo pro uzamčení obrazovky a klikněte na „Další“.
 • Opakujte vstup hesla a opakujte pokus odemkněte obrazovku.

Nejvhodnější je odstranit heslo ze smartphonu Android pomocí specializovaného softwaru. Pro tuto roli je nejvhodnější užitečnost Passfab Android Unlocker. Umožňuje vám rychle a bezbolestně odstranit heslo a získat přístup k pracovnímu aparátu a začít jej znovu používat. Ale nejdůležitější je, že to nebude vyžadovat vás z žádných zvláštních dovedností nebo znalostí.

Bez toho nebude nic fungovat

Potvrďte resetování dat a počkejte na výsledek

Jedinou nepříjemností při odstraňování hesla na Androidu pomocí odemknutí Passfab Android je potřeba vyčistit vestavěné skladování smartphone. Některé smartphony Samsungů působící v raných verzích Androidu vám však umožňují ukládat data v paměti, ale zároveň smazat heslo, jako by se nic nestalo. Vezměte však v úvahu, že se nejedná o obecné pravidlo, ale spíše výjimkou.

odstranit, grafické, heslo, telefonu

Přejít do servisního centra

Nejjednodušší způsob, jak odstranit grafický klíč, když děti zablokovaly telefon, je výlet do servisního centra. Nemusíte přijít na to, co dělat a jak odstranit zámek z telefonu. specialisté to pro vás udělají.

READ  Zadejte iCloud z telefonu iPhone

Ano, tato metoda stojí peníze, ale je zaručeno, že bude fungovat a umožní vám uložit všechny osobní údaje.

Kromě toho určitě nebude váš telefon proměnit v „cihlovou“. často se to děje, když uživatelé samy vyšplhají do kořenového nastavení. Poté může být telefon samozřejmě uložen, ale oprava vás bude stát mnohem více.

Pokud si nejste jisti ve své dovednosti a je škoda odstranit všechna data, je lepší kontaktovat Master.

odstranit, grafické, heslo, telefonu

A v budoucnu udržujte telefon daleko od dětí, aby se situace znovu nestala.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS