Jak odstranit bezpečný režim na Samsung

Pomocí bezpečného režimu můžete zkontrolovat, jak telefon funguje. Může to být nutné, když Android neustále visí, zpomaluje práci a tak dále. Co je tedy bezpečný režim, proč je potřeba a jak jej zapnout nebo zakázat?

Někteří se s ním možná setkali, ale nechápali, co to bylo. Lze to pozorovat na obrazovce telefonu.

Režim bezpečného režimu je provoz telefonního systému, který vám umožňuje blokovat aplikace, ale zároveň spustí systémové.

Zároveň telefon funguje a lze jej použít pro zamýšlený účel. A ty aplikace, které byl nainstalován uživatelem během nouzového režimu, budou odpojeny. To je dobrý způsob, jak zkontrolovat výkon Androidu. Pokud v nouzovém režimu nedochází k selhání a funguje to bez brzdy, pak stojí za zvážení, která instalovaná aplikace ovlivňuje funkčnost a smazat ji.

To je něco jako Windows na počítači. Pokud povolíte Windows v bezpečném režimu, budou fungovat pouze systémové programy.

Jak povolit bezpečný režim na tabletách Samsung Galaxy Tab A.Step.by.tosstep instrukce

Aby bylo možné povolit bezpečný režim na tabletách Samsung Galaxy Tab a použijte následující pokyny:

 • Vypněte tablet, ujistěte se, že indikátor nespálí.
 • Kliknutím a podržením tlačítka „Výživa“ znovu povolte kartu „A“.
 • Když se na obrazovce objeví logo Samsung, stiskněte a podržte tlačítko „Snížení hlasitosti“.
 • Pokračujte v držení tlačítka „Reducting Reductions“, dokud tablet nezačne úplně. Zjistíte, že všechno udělalo správně, pokud uvidíte, že se v levém dolním rohu obrazovky objeví slova „bezpečný režim“.

Zatímco jste v nouzovém režimu, běžné použití zařízení lze zakázáno, protože ne veškerý software je načten. Jednoduše nahraje minimální software potřebný k přístupu k zařízení. To vám umožní přístup k tabletu, abyste mohli zrušit vše, co způsobuje problémy při spuštění zařízení.

READ  Nahrávání hovorů na telefonu Samsung s8

Jak se dostat z bezpečného režimu pomocí tlačítek

Často existují situace, kdy po restartu nebo úplném cyklu odpojení a zapnutí, bezpečný režim pokračuje ve fungování a zařízení nadále ignoruje zavedené programy. V tomto případě musíte použít další schéma restartování telefonu. Chcete.li to provést, vypněte zařízení a když zapnete, podržte ovládání hlasitosti.

Je třeba mít na paměti, že na každém zařízení mohou být různé kombinace od různých výrobců. V tomto případě budete muset stisknout klávesu nahoru nebo dolů. Existují také často situace, kdy budete muset stisknout několik tlačítek současně. V této metodě však bezvýznamně doufá, protože pomáhá v poměrně vzácných případech. Většina výrobců neobsahuje gadgety své vlastní produkce popsané funkcí.

Jak povolit nouzový režim na Samsung Galaxy.Step.Bhy.Sep instrukce

Pokud chcete kdykoli znovu získat bezpečný režim, postupujte podle následujících akcí.

 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení, obvykle umístěné na pravé straně smartphonu Samsung.
 • Obrazovka, podobná zobrazení v připojeném snímku obrazovky, by se měla objevit za pár sekund. V této fázi můžete vydat tlačítko napájení.
 • Stiskněte a podržte napájení.
 • Klikněte na SEFF Mode.

Pokud není zobrazena možnost bezpečného režimu, vraťte se na předchozí obrazovku a ujistěte se, že stisknete a držíte tlačítko Napájecí zásuvku. Dokud nebude zobrazena. Pokud se toho dotknete a necháte jej jít předem, místo toho vám bude představeno další tlačítko pro výstup.

Jak deaktivovat bezpečný režim na Samsung Galaxy

Chcete.li telefon ukončit z bezpečného režimu, musíte jej restartovat. Pokud má nabídka vypnutí tlačítko „Restartovat“, klikněte na něj.

 • Zavolejte na nabídku vypnutí dlouho držte tlačítko napájení.
 • Klikněte na tlačítko „Vypněte“ a počkejte, až se zařízení vypne.
 • Stiskněte tlačítko napájení a podržte jej několik sekund, než se objeví logo výrobce a počkejte na úplný zahájení gadgetu.

Jak povolit bezpečný režim

Chcete.li povolit bezpečný režim na Samsung Galaxy, musíte provést následující:

 • Vypněte zařízení.
 • Klikněte na tlačítko napájení.
 • Držte tlačítko Zvýšení hlasitosti, dokud není zapnutý režim bezpečného. Je důležité pochopit, že většina telefonních funkcí nebude k dispozici.
READ  Aktualizace televizoru Samsung Smart TV

Funkce bezpečného režimu můžete povolit přidržením tlačítka hlasitosti

Jak se při restartu zařízení dostat z bezpečného režimu

Často se stává, že na panelu nejsou žádné nápisy, stejně jako níže. V tomto případě můžete jednat radikálně a tvrdě. Chcete.li to provést, musíte dodržovat níže uvedenou fázovou instrukci:

odstranit, bezpečný, režim, samsung
 • Kliknutím na analogové tlačítko vypnutí/restartu zavolejte do odpovídající nabídky.
 • Počkejte na okno a vyberte položku „vypnutí“.
 • V dalším okně klikněte na „Zakázat napájení“ nebo jednoduše „restartovat“.
 • Počkejte, až gadget provede příkaz a restartuje v normálním režimu.

Pokud se telefon nechce zapnout, je nutné jej aktivovat stisknutím stejného analogového tlačítka, kterému bylo provedeno restart. Musí být před zapnutím obrazovky nebo charakteristické vibrace uchovávat.

Dalším radikálním způsobem, jak se dostat z režimu, je odstranění baterie ze zařízení. Jeho nevýhodou je, že nefunguje pro chytré telefony, ze kterých nemůžete odstranit baterii. Celková posloupnost akcí je následující: vypněte telefon, extrahujte baterii, počkejte pár minut, vložte baterii zpět, zapněte telefon.

Je snadné odstranit gadget z nouzového režimu provedením banálního a jednoduchého restartu

Způsoby, jak se dostat z bezpečného režimu v systému Android

Přechod zařízení do bezpečného režimu, a to ani v případě jeho automatického začlenění, není kritickou situací, ale je poskytována spíše jako preventivní opatření a způsob obcházení problematických a škodlivých aplikací. Proto vám ve většině případů tyto způsoby, jak se dostat z bezpečného režimu v Androidu, vám pomohou:

 • Vypnutí přes oznámení je k dispozici v případech, kdy se zobrazí oznámení o práci v nouzovém režimu a jeho lisování umožňuje vrátit zařízení na normální fungování;
 • Standardní restart smartphonu, pokud podporuje takovou funkci, nebo vypnutí a následné zapnutí pomocí tlačítek v pouzdře může pomoci odstranit gadget z bezpečného režimu;

Existuje jiný způsob, jak se dostat z bezpečného režimu: Standardně vypněte svůj smartphone.

V zařízeních založených na operačním systému Android existuje tak, že je odpojené všechny aplikace, ve kterém jsou všechny aplikace, které jste si stáhli a nainstalovali. Systémové aplikace v tomto režimu fungují.

SEFFECE je nutný, aby například zkontroloval výkon smyslového telefonu bez aplikací třetích stran nebo odstranil virovou aplikaci.

READ  Jak aktualizovat televizor Samsung Smart TV

Často se stává, že uživatelé načítají bezpečný režim náhodou, co je skutečně možné dělat. A vyvstává otázka. jak vypnout bezpečný režim? V tomto případě vám řekneme, co dělat na smartphonu Samsung Galaxy.

Je tedy zahrnut režim bezpečí, který je označen odpovídajícím nápisem ve spodní části plochy.

Pro restartování v normálním režimu musíte zavolat na panel oznámení, který lze provést spuštěním prstu z horní části obrazovky na spodní (hromada So.called).

Uvidíte panel oznámení a v něm je zahrnut nápis „Režim bezpečného režimu“. Klikněte na tento nápis.

Chcete.li vypnout bezpečný režim, budete vyzváni k přetížení zařízení. Klikněte na tlačítko a počkejte na restart.

Zařízení bude načteno jako obvykle.

Existuje jiný způsob, jak se dostat z bezpečného režimu: Standardně vypněte svůj smartphone.

Poté zapněte zařízení kliknutím na klíč pro zařazení a když se objeví Galaxie nápisu Samsung, nechte jej jít, stiskněte a podržte tlačítko zvětšení zvuku asi 5 sekund-to by mělo stačit, ale pokud něco selže, držte déle déle.

Zde najdete odpovědi na všechny tyto otázky. Zjistěte, jak získat přístup k režimu skrytého Android 9.0 koláč se také nazývá bezpečný režim.

Pokud vám toto rozhodnutí pomohlo, sdílejte jej s ostatními, abyste jim pomohli, a přihlaste se k odběru našich stránek. A Instagram

Jak zadat bezpečný režim na Samsung Galaxy A30? Jak otevřít bezpečný režim pro Samsung Galaxy A30? Jak se dostat z bezpečného režimu Samsung Galaxy A30? Jak stáhnout bezpečný režim od Samsung Galaxy A30?

Pokud vám toto rozhodnutí pomohlo, sdílejte jej s ostatními, abyste jim pomohli, a přihlaste se k odběru našich stránek. A Instagram

| Denial of responsibility | Contacts |RSS