Přenos fotografií z jednoho systému Android do druhého pomocí různých metod

Jak často jste se dostali do situace, kdy jste potřebovali přenést fotografie z jednoho systému Android do druhého?? Ať je to jakkoli, pro tento úkol existuje mnoho nástrojů. Fotografie můžete přenášet pomocí operačního systému nebo aplikací třetích stran. Můžete použít některou z uvedených metod, které se ve vaší situaci zdají být nejúčinnější.

Aplikace Fotky Google pohodlně synchronizuje všechny vaše fotografie do cloudu a sdílí je z jakéhokoli zařízení se systémem Android. Tímto způsobem máte přístup ke všem svým fotografiím.

Pro synchronizaci fotografií stačí stáhnout aplikaci z Google Play na obou zařízeních a při prvním spuštění aktivovat synchronizaci.

Důležité! Při aktivaci synchronizace můžete nastavit typ internetového připojení, které vám umožní ukládat fotografie do cloudu. Pokud máte drahé mobilní připojení k internetu, doporučujeme provádět přenos pouze pomocí Wi-Fi.

Jak přenášet fotografie ze systému Android do systému Android přes USB

Jak přenášet fotografie ze systému Android do systému Android pomocí aplikace FoneLab Hypertrans

FoneLab Hypertrans je mimořádně užitečný nástroj pro přenos dat z jednoho telefonu se systémem Android do druhého, stejně jako z jednoho iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch do druhého. Fonelab HyperTrans je všestranný software, který lze použít k přenosu souborů v jakékoli podobě mezi systémy Android, iOS a počítači. Všechny fotografie lze snadno přenášet ze systému Android do systému Android.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače na libovolné místo bez ztráty dat.

 • Přesouvání souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Kroky pro přenos fotografií z Androidu do Androidu pomocí FoneLab HyperTrans

Krok 1 Nejprve nainstalujte a spusťte aplikaci FoneLab HyperTrans do počítače.

Krok 2 Za druhé, když je software spuštěn, připojte oba telefony se systémem Android k počítači. Povolit přenos souborů obou telefonů rozpoznaných programem FoneLab HyperTrans. Poté vyberte svůj původní model telefonu se systémem Android jako importní zařízení ve střední horní části panelu.

Krok 3 Potřetí klepněte na položku Fotografie v levém podokně a v pravém okně náhledu vyberte všechny fotografie, které chcete přenést.

Krok 4 Nakonec, když jsou vybrány všechny fotografie, které mají být přeneseny, klepněte na ikonu Telefon ke komunikaci a klepnutím na ikonu Cílové zařízení Android spusťte proces.

Jak přenášet fotografie ze systému Android do systému Android pomocí kabelů USB

Systém Android umožňuje po připojení k počítači přenášet fotografie a soubory přímo do druhého zařízení se systémem Android pouze pomocí kabelů USB. Jedná se o jeden z nejjednodušších a nejefektivnějších způsobů přenosu fotografií přes kabel USB.

Kroky pro přenos fotografií ze systému Android do systému Android pomocí kabelu USB

Krok 1 Nejprve připojte oba telefony se systémem Android k počítači pomocí kabelů USB. Povolení přenosu souborů v obou telefonech se systémem Android.

Krok 2 Pak najděte a otevřete zdrojové zařízení. Poté projděte a vyberte všechny fotografie, které chcete přenést. Chcete-li ručně vybrat více fotografií, stiskněte a podržte klávesu Ctrl. Chcete-li vybrat vše, vyberte složku nebo jednou stiskněte klávesu Ctrl.

READ  Jak fotografovat s iPhonem XS

Krok 3 Když jsou všechny fotografie pro přenos vybrány, můžete je nyní kopírovat nebo vyjmout (přesunout). Kliknutím pravým tlačítkem myši můžete vybrat, zda chcete vyjmout nebo kopírovat. Další možností je použít klávesy Ctrl X cut nebo Ctrl C copy.

Krok 4 Poté vyhledejte a otevřete cílové zařízení. Když se vám již podařilo otevřít místo, kam chcete fotografie uložit, zkopírujte je a vložte. Vložit můžete kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem možnosti Vložit nebo stisknutím klávesy Ctrl V. Poté se fotografie začnou přenášet. Po dokončení přenosu můžete oba telefony se systémem Android z počítače odmítnout.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače na libovolné místo bez ztráty dat.

 • Přesouvání souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Jak přenášet fotografie ze systému Android do systému Android

Odesílání fotografií mezi dvěma smartphony se systémem Android je snadné. V případě potřeby můžete přenášet velké objemy dat.

Přenos fotografií ze systému Android do systému Android

Fotografie můžete odesílat do jiného zařízení se systémem Android pomocí vestavěných funkcí operačního systému nebo pomocí aplikací a služeb třetích stran.

Používání messengerů a sociálních sítí k přenosu fotografií z jednoho zařízení se systémem Android do druhého není vždy pohodlné, ale někdy to hodně pomůže. Vezměme si jako příklad sociální síť Pokud potřebujete přenést fotografie do chytrého telefonu jiné osoby, stačí je poslat přes VK, odkud si je bude moci stáhnout do svého telefonu. Obrázky můžete posílat také sami sobě

Fotografie můžete do VK přenést podle níže uvedených pokynů:

 • Otevřete aplikaci pro Android. Přejděte na položku Dialogy.
 • Klepněte na ikonu lupy. Do vyhledávacího pole zadejte jméno osoby, které chcete obrázky poslat. Pokud chcete fotografie poslat sami sobě, stačí zadat své jméno na sociální síti.

Nyní stáhněte tyto fotografie do jiného smartphonu:

  Přihlášení k účtu na druhém smartphonu pomocí oficiální aplikace. Pokud byla fotografie přeposlána někomu jinému, musí se přihlásit ke svému účtu VK prostřednictvím svého chytrého telefonu a otevřít korespondenci s vámi. Pokud jste fotografie odeslali sami sobě, musíte otevřít korespondenci sami se sebou

Posílání fotografií mezi chytrými telefony prostřednictvím aplikací sociálních sítí nebo messengerů je vhodné pouze v případě, že potřebujete poslat několik fotografií. Mějte na paměti, že některé služby mohou fotografie komprimovat pro rychlejší odeslání. Na kvalitu to nebude mít prakticky žádný vliv, ale v budoucnu bude obtížnější fotografii upravit.

Kromě VK můžete používat Telegram, WhatsApp a další služby.

Disk Google

Disk Google je služba cloudového úložiště od vyhledávacího giganta, kterou lze synchronizovat s chytrým telefonem od jakéhokoli výrobce, dokonce i od společnosti Apple. Neexistují prakticky žádná omezení týkající se velikosti nebo počtu fotografií, které můžete do služby přenést.

Nahrávání fotografií na disk Drive

Při této metodě nainstalujte aplikaci Disk Google do obou zařízení, pokud není nainstalována ve výchozím nastavení, a postupujte podle následujících pokynů:

 • Přejděte do galerie smartphonu.
 • Zvýrazněte všechny fotografie, které se chystáte odeslat na Disk Google.
 • V dolní nebo horní části obrazovky by se měla zobrazit nabídka s akcemi. Vyberte možnost „Nahrát“.

Odesílání fotografií jinému uživateli prostřednictvím Disku

Pokud chcete přenést fotografie na Disk Google někomu jinému, musíte mu udělit přístup a

 • Přejděte do rozhraní Disku a vyhledejte fotografii nebo složku, kterou chcete odeslat jinému uživateli. Pokud je fotografií více, je vhodné je umístit do stejné složky a odkaz na ně poslat jiné osobě.
 • Klikněte na ikonu trojtečky vedle obrázku nebo složky.
odeslat, fotografii, jiného, telefonu

Stahování obrázků z disku

Nahrané fotografie můžete také stáhnout do jiného smartphonu.

 • Otevření Disku Google. Pokud nemáte účet, přihlaste se. Důležité: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke stejnému účtu, ke kterému jste přihlášeni na druhém smartphonu.
 • Na jednotce vyhledejte nedávno načtené fotografie. Klikněte na trojtečku pod obrázkem.
READ  Pokud viber v telefonu odinstalujete, zůstane zachován. Jak odinstaluji aplikaci v iPhonu?

Soubor odešlete přes Bluetooth pomocí tlačítka „Sdílet

Abyste mohli začít přenášet soubory z telefonu do telefonu přes Bluetooth, potřebujete nějakou aplikaci pro přenos souborů. Může to být správce souborů nebo prohlížeč fotografií. V podstatě vám postačí jakákoli aplikace, která si poradí s vaším typem souboru a má tlačítko „Sdílet“.

Spusťte aplikaci v telefonu, ze kterého chcete přenášet soubory, najděte požadované soubory, vyberte je (zaškrtněte políčka) a klikněte na tlačítko „Sdílet“.

Zobrazí se seznam aplikací, které můžete použít k přenosu souborů. V tomto seznamu najděte zařízení Bluetooth a klepněte na něj.

Telefon pak začne vyhledávat zařízení Bluetooth v okolí a na obrazovce se zobrazí seznam nalezených zařízení. Počkejte, až se v seznamu zobrazí telefon, do kterého chcete soubory přenést, a jakmile se zobrazí, klepněte na něj.

Pokud přenášíte soubory přes Bluetooth poprvé, budou oba telefony vyzvány ke spárování zařízení. Zobrazí se pokyny, jak postupovat. Obvykle však stačí na obou zařízeních kliknout na tlačítko „Potvrdit“ a zařízení se spárují. Po všech potvrzeních se zahájí přenos souborů z jednoho telefonu do druhého.

messenger

Neomezené připojení Wi-Fi se doporučuje pro přenos. Použitý messenger odešle fotografie na jiné telefonní číslo (to je důležité, pokud se pokusíte fotografie přenést do vlastního telefonu), v každém případě budou uloženy v galerii

Zvolte si vhodný messenger, například WhatsApp. Zahájení chatu.

Stiskněte ikonu přílohy souboru.

Přidat obrázky, můžete jich přidat několik najednou, pak klikněte na Odeslat.

Tyto obrázky jsou uloženy v galerii ve složce WhatsApp.

Jak rychle přenést velké množství obrázků mezi iPhonem a Androidem

FoneLab HyperTrans je nejlepší přenos přes telefon s ultra rychlým přenosem souborů a vysokou kvalitou výstupu. Obrázky můžete selektivně přenášet z iPhonu do Androidu nebo z Androidu do iPhonu. Vestavěný konvertor HEIC dokáže převést obrázky HEIC do formátů JPG a PNG bez ztráty kvality. Všechny obrázky z iPhonu tak můžete snadno přesunout do systému Android.

Klíčové funkce softwaru pro přenos telefonu

 • Přenos obrázků, kontaktů, videí, hudby, zpráv, protokolů hovorů a mnoha dalších souborů mezi mobilními telefony.
 • Přesun souborů z iPhonu do Androidu, z iPhonu do iPhonu, z Androidu do iPhonu a z Androidu do Androidu přímo.
 • Převod fotografií HEIC do PNG nebo JPG jednoduchým kliknutím.
 • Funguje dobře s Apple iPhone XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / 8 / SE / 7 / 6 / 5, Samsung Galaxy S10, Huawei, HTC a mnoha populárními mobilními telefony.
 • Plně kompatibilní s nejnovějšími verzemi iOS 15 a Android 8.0.
 • Podpora Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / XP a Mac OS X 10.7 nebo vyšší.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače kamkoli bez ztráty dat.

 • Přenos souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Jak přenést fotografie z iPhonu do systému Android bez ztráty kvality

Krok 1 Zdarma stáhněte, nainstalujte a spusťte software pro přenos pomocí telefonu, Připojte iPhone a Android ke stejnému počítači pomocí kabelu USB s bleskem.

Krok 2 Přepnutí iPhonu jako zdrojového zařízení. Připojená zařízení se zobrazují v horní části. Poté klikněte na položku Fotografie v levém panelu a získáte přístup ke všem snímkům iPhonu.

Krok 3 Dvakrát klikněte na fotografii a zkontrolujte podrobnosti. Pomocí šipek vlevo a vpravo můžete zobrazit náhled dalších obrázků. Později zaškrtněte políčko před obrázky, které chcete přenést do systému Android.

Krok 4 Klepněte na Exportovat na horním panelu nástrojů. Nastavení systému Android jako výstupního zařízení. Nyní můžete přenášet fotografie z iPhonu do systému Android v krátkém čase.

Poznámka. Pokud chcete odesílat fotografie ze systému Android do iPhonu bez ztráty kvality, můžete nastavit systém Android jako vstupní zařízení. Později můžete podle výše uvedených kroků snadno přenést fotografie ze systému Android do iPhonu.

Jak selektivně a rychle přenášet obrázky z jednoho telefonu do druhého

FoneLab HyperTrans je nejrychlejší software pro přenos telefonu, který hledáte. Obrázky ze starého systému Android můžete hromadně přenést do nového systému Android během několika minut. Přenos všech obrázků ze systému Android do jiného telefonu nebo počítače bez ztráty kvality. Obrázky z jednoho telefonu můžete prohlížet, spravovat, převádět a přenášet do jiného telefonu nebo počítače off-line na jednom místě.

READ  Jak poslat zprávu mobilního telefonu

Do nového smartphonu můžete také bez problémů přenášet kontakty, zprávy, hudbu, videa a další soubory. Čisté a intuitivní rozhraní je uživatelsky přívětivé pro všechny uživatele.

Co dělá HyperTrans nejlepším přenosem telefonu

 • Přenos fotografií z iPhonu / Androidu do jiného iPhonu / Androidu.
 • Přenos fotografií z iPhone / Android do Windows / Mac.
 • Přesouvejte soubory mezi telefony a počítači, včetně fotografií, videí, kontaktů, protokolů hovorů, zpráv, vyzváněcích tónů atd. Д.
 • Správa telefonu v počítači pomocí správce kontaktů, konvertoru obrázků, nástroje na tvorbu vyzváněcích tónů a dalších funkcí.
 • Podporuje všechny populární mobilní telefony, jako jsou Samsung, HTC, Sony, Huawei, iPhone XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / 8 / SE / 7 Plus / 7 / 6 / 5, iPad atd. Д.
 • Plná kompatibilita s nejnovějšími verzemi systémů iOS 15 a Android 8.0.
 • Práce s Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / XP a Mac OS X 10.7 nebo vyšší.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače kamkoli bez ztráty dat.

 • Přesouvání souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Jak přenášet fotografie z jednoho telefonu do druhého bez ztráty kvality pomocí aplikace HyperTrans

Zde jsou pokyny pro přenos obrázků z jednoho telefonu do druhého.

Krok 1 Stáhněte si a nainstalujte software pro přenos telefonu zdarma. K připojení telefonů k počítači používejte kabely Lightning USB. Podle pokynů na obrazovce povolte ladění USB na svých dvou mobilních telefonech.

Krok 2 Nastavení starého telefonu jako zdrojového zařízení. Poté v levém podokně vyberte možnost Fotografie. Při přenosu pomocí telefonu se všechny fotografie nacházejí ve složkách.

odeslat, fotografii, jiného, telefonu

Krok 3 Chcete-li rozlišit mezi několika podobnými obrázky, můžete na obrázek dvakrát kliknout a zobrazit podrobnosti. Později označte před fotografiemi, které chcete přesunout do nového telefonu.

Krok 4 Klikněte na tlačítko Export na horním panelu nástrojů. Instalace nového telefonu jako výstupu. Později můžete přenášet fotografie z jednoho telefonu do druhého se systémem Android nebo iPhone bez ztráty kvality.

Poznámka. přenos obrázku ze systému Android do systému Android., Z Androidu na iPhone, z iPhonu na iPhone a z iPhonu na Android podle výše uvedených kroků. Nezapomeňte si plést vstupní a výstupní zařízení.

Stažení fotografie z paměťové karty

Pryč jsou doby, kdy telefony různých společností měly různé paměťové karty, například Siemens měl rs-mmc, Nokia měla SD, Sony Ericsson měl m2 a Motorolla měla trans flash. Všichni teď přešli na flash karty. Pokud tedy oba telefony podporují paměťové karty, můžete vložit kartu z prvního telefonu do druhého a zkopírovat potřebnou fotografii do vnitřní paměti telefonu. To lze snadno provést pomocí Průzkumníka souborů (správce souborů). Tlačítko kopírování je označeno listem papíru, za kterým je další list papíru. Po zkopírování přejděte do správné složky v telefonu, např. Stáhnout a vložit (objeví se další tlačítko. vložit místo kopírovat). Tlačítko nůžek slouží jako tlačítko pro přenos souborů (vystřihnout a poté vložit).

Pomocí moderní technologie je možné snadno přenést zařízení se systémem Android z jednoho zařízení do druhého a zároveň zachovat všechny dostupné informace a uživatelská data. Přenos a zálohování dat není nic složitého. stačí se naučit, jak to funguje. Některá data samozřejmě nemá smysl přenášet, například kontakty uložené na kartě SIM nebo záložky v prohlížeči Google Chrome.

Tento problém můžete také vyřešit pomocí speciálních univerzálních aplikací, jako jsou Copy My Data a CLONEit. Batch Copy All Data. Pokud máte v zařízení práva roota, můžete použít Titanium Backup.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS