Přenos fotografií ze zařízení iOS do systému Android

Při koupi nového Androidu namísto starého iPhonu (nebo naopak) je pro mnoho lidí obtížné přenést fotografie, kontakty, poznámky a další důležité informace z jedné platformy na druhou. Systémy Android a iOS pracují s odlišnými šifrovacími algoritmy, takže mezi nimi nelze přenášet data přímo přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Podívejme se, jak posílat fotografie z Androidu do iPhonu a naopak.

Vývojáři mobilních operačních systémů vybavili své produkty širokou škálou možností přenosu osobních informací mezi různými zařízeními, ať už jde o iPhone, Android nebo osobní počítač. Při přechodu z iPhonu na Android nebo naopak byste neměli mít žádné zvláštní potíže s přenosem multimediálních souborů z jednoho zařízení do druhého.

Následující nástroje vám pomohou přesouvat fotografie mezi různými operačními systémy:

 • počítač a cloudové úložiště iCloud;
 • virtuální služba Yandex Disk
 • Přechod na software iOS;
 • Foto Google;
 • synchronizační aplikace iTunes pro iPhone a další.

Podívejme se blíže na některé z nabízených možností.

Přenos fotografií z iPhonu do Androidu jedním kliknutím

Při přechodu z iPhonu na telefon se systémem Android je třeba zkopírovat všechna užitečná data, jako jsou obrázky, kontakty, zprávy, hudba a další, z iPhonu do zařízení se systémem Android. Zde vřele doporučujeme profesionální přenos dat iOS Android, MobieSync, který vám pomůže přímo synchronizovat fotografie iPhone se systémem Android.

Chcete-li odeslat obrázky z iPhonu do systému Android, musíte si nejprve zdarma stáhnout tento software pro přenos dat. Spusťte ji a připojte iPhone a nový telefon se systémem Android k počítači.

Po vstupu do hlavního rozhraní se zobrazí základní informace o jednom zařízení. Zde byste se měli ujistit, že zdrojovým zařízením je váš iPhone. V horní části uprostřed můžete kliknout na model zařízení a z rozevíracího seznamu vybrat iPhone.

Všechny běžně používané soubory iOS jsou uvedeny v kategoriích v levém panelu, například fotografie, hudba, kontakty, videa, zprávy a další. Klepněte na „Fotografie“ vlevo a v pravém okně náhledu můžete zkontrolovat podrobnosti o jednotlivých souborech obrázků.

Vyberte všechny fotografie z iPhonu, které chcete přenést do telefonu Android, a poté klepnutím na ikonu telefonu spusťte přenos fotografií z iPhonu do telefonu Android. Během několika sekund se všechny vybrané snímky z iPhonu zkopírují do zařízení se systémem Android.

Jak bylo uvedeno výše, můžete jej použít k přenosu kontaktů z iPhonu do Androidu, snadnému přidávání souborů z PC / Macu do zařízení iOS / Android. Můžete si ji zdarma stáhnout a vyzkoušet.

Rychlý přenos souborů

Tato aplikace se nainstaluje do zařízení se systémem Android a umožňuje vytvořit síť Wi-Fi, ke které se může připojit zařízení se systémem iOS. V rámci této sítě lze na krátkou vzdálenost vyměňovat soubory. Výměna se provádí pomocí QR kódů, takže vaše zařízení se systémem iOS by mělo mít nějakou čtečku QR (stačí jakýkoli QR kód). Odkaz ke stažení je obsažen v kódu, po jehož přečtení se spustí přenos souboru.

READ  Jak připojit nahrávání obrazovky na iPhonu. Pokud nahrávání obrazovky nefunguje

Feem funguje podobně jako Instashare, posílá soubory přes místní síť. Aplikace musí být samozřejmě nainstalována na zařízeních se systémy iOS a Android. Každý z nich má vlastní přihlašovací jméno, které po rozpoznání umožňuje odesílání souborů do zařízení.

odesílat, fotografie, iphonu, androidu

appbox fallback https://play.Google.com/store/apps/details?ID=com.feeperfect.feemwifihl=ruhl=rugl

Speciální aplikace pro přenos souborů

„Na to existuje aplikace,“ říkají uživatelé a téměř vždy mají pravdu. Pro systémy iOS i Android existují programy, které se zabývají přenosem souborů. Hlavní podmínkou je, že musí být nainstalovány jak v jablečném smartphonu, tak v zařízení „zelený robot“.

Send Anywhere (pro Android) je jednoduchý a užitečný program, který ani nevyžaduje účet. V galerii je třeba vybrat soubory, které se mají odeslat, a poté se vygeneruje šestimístný kód. Příjemce zadá kód do zařízení a začne přijímat obsah. Data se přenášejí prostřednictvím protokolu peer-to-peer jakýmkoli vhodným způsobem. přes Wi-Fi nebo mobilní internet. O něco méně pohodlné alternativy. Instashare a QikShare.

Metoda čtyři. počítač

Je to také jeden z nejjednodušších způsobů. Nevyžaduje se žádný speciální software ani přístup k internetu. Připojte oba smartphony k počítači pomocí kabelu USB a zkopírujte fotografie. Navzdory složitosti systému iOS můžete po připojení iPhonu k počítači snadno přistupovat ke složce s fotografiemi. Tato metoda je velmi užitečná pro přenos velkého množství informací.

Každá metoda má své výhody a nevýhody, ale každý si může vybrat tu správnou a potřebné fotografie se bez problémů dostanou tam, kam potřebují.

Jak přenést hudbu z iPhonu do Androidu

Po přechodu z iPhonu na Android můžete hudbu přenášet postaru. ručně z telefonu do telefonu. Jednodušší je však jednoduše nahrát skladby do služby Google Play Music. Předpokladem je však, že máte v počítači celou svou hudební sbírku.

Předpokládejme, že používáte iTunes, je jasné proč. Nezapomeňte přejít do iTunes a stáhnout všechny skladby zakoupené v iPhonu do knihovny iTunes. Pokud vám nevadí zůstat v ekosystému společnosti Apple, můžete svou knihovnu nahrát do služby Apple Music pomocí služby iCloud. Pak k ní můžeš přistupovat pomocí aplikace Apple Music v systému Android.

Doporučujeme však používat službu YouTube Music, protože se snadno propojí s vaším účtem Google. Všimněte si, že YouTube Music i Apple Music mají limit 100 000 skladeb, takže pokud jich máte více, možná budete muset seznam zúžit.

Pak stačí pomocí Správce hudby Google nahrát veškerou hudbu do služby Hudba Google Play. Poté bude synchronizován s vaším telefonem se systémem Android, ale nezapomeňte, že pro přehrávání bude využívat internetový provoz. Skladby, které chcete poslouchat offline, si nejlépe stáhněte předem.

Jak přenášet hudbu přes službu YouTube Music:

 • Nahrání hudební knihovny do počítače PC nebo Mac.
 • Přejít na hudbu.YouTube.com ve webovém prohlížeči.
 • Přihlášení k účtu Google.
 • Klikněte na svůj profil. pak vyberte možnost Stáhnout hudbu.
 • Vyberte hudbu ke stažení a počkejte na dokončení.
READ  iPhone po restartu vyžaduje heslo. Stále máte otázky?

Přenos hudby pomocí iTunes do počítače:

 • Otevřít iTunes.
 • Přejděte do své knihovny a vyberte všechny skladby, které chcete přenést do telefonu se systémem Android.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Kopírovat.
 • Připojte zařízení se systémem Android k počítači a vyhledejte složku, ve které je uložena hudba.
 • Vložte veškerou hudbu do zadané složky.

Většina lidí už samozřejmě neukládá hudbu do chytrého telefonu. Pokud používáte Spotify, YouTube Music, Pandoru nebo jinou hudbu, můžete si jednoduše stáhnout aplikaci pro Android a přihlásit se ke svému účtu. Nejúžasnější na tom je, že můžete i nadále používat službu Apple Music, která je k dispozici přímo v obchodě Google Play.

Možná máte náhodné soubory, které chcete přenést z iPhonu do Androidu. To lze snadno provést v počítači. Podívejte se, jak na to.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.
 • Otevřít iTunes.
 • Stiskněte tlačítko iPhone v levém horním rohu.
 • Vyberte možnost Sdílení souborů.
 • Vyberte aplikaci, ze které chcete přenášet soubory.
 • Vyberte soubor, který chcete přenést, a klepněte na možnost „Uložit do“.
 • Vyberte, kam chcete soubor uložit.
 • Vypněte iPhone a připojte zařízení se systémem Android.
 • Přejděte do počítače a otevřete soubory v zařízení se systémem Android.
 • Zkopírujte a vložte soubory z počítače do jedné ze složek v telefonu se systémem Android.

Jak přenášet fotografie a videa z jednoho iPhonu (iPadu, Macu) do druhého pomocí AirDropu

Technologie AirDrop (přenos dat přes Bluetooth a Wi-Fi) je skvělá pro přenos dat mezi iPhonem, iPodem touch, iPadem a Macem. Rychlost přenosu je poměrně slušná.

Přenos z iPhonu do iPhonu

Apple udělal AirDrop co nejpohodlnější.

Ujistěte se, že oba iPhony mají povolenou funkci Bluetooth.

V přijímajícím zařízení otevřete Ovládací panely, klepněte na widget bezdrátového připojení a poté klepněte na tlačítko AirDrop a vyberte požadovanou možnost „Pro všechny“ nebo „Pouze kontakty“.

Na iPhonu (iPadu), ze kterého jsou fotografie nebo

Klepněte na tlačítko „Vybrat“ v pravém horním rohu.

Místo ikony AirDrop pro odesílání obsahu se zobrazí seznam dostupných kontaktů. Vyberte požadovaný kontakt ze seznamu a začne přenos fotografií a videí do druhého iPhonu (iPadu, Macu).

Přenos fotografií a videí z iPhonu (iPadu) do Macu

V počítači Mac otevřete Finder a v levém menu vyberte možnost AirDrop. Stačí stisknout tlačítko „Zapnout Bluetooth“ (pokud je vypnuté) a odeslat soubory z iPhonu nebo jiného zařízení se systémem iOS výše uvedeným způsobem.

Pokud položka AirDrop v postranní nabídce chybí, přejděte do nabídky Finder → Nastavení (nebo stiskněte kombinaci kláves Command (⌘) čárka (,)). Přejděte na kartu Postranní nabídka a v části Položky postranní nabídky zaškrtněte políčko AirDrop.

Jak odesílat živé fotografie z iPhonu do iPhonu nebo iPadu

Existují tři způsoby přenosu Live Photos z iPhonu do iPhonu nebo iPadu:

Metoda 1. přes iMessage

Spusťte aplikaci Zprávy a vytvořte novou iMessage (pouze zákazníci společnosti Apple).

Klepněte na ikonu fotoaparátu v levém dolním rohu. V rozhraní fotoaparátu klepněte na ikonu Přidat obrázek v levém horním rohu.

Vyberte možnost Fotografie ze života (s obrázkem označeným ikonou) a stiskněte modré tlačítko Odeslat.

Metoda 2. přenos přes AirDrop

Otevřete aplikaci Fotografie Live v aplikaci Fotografie (v levém horním rohu se objeví poznámka).

V zobrazené nabídce klepněte na ikonu AirDrop.

READ  jak povolit Apple pay v iPhonu x. Je bezpečné platit pomocí Apple pay

Vyberte uživatele, kterému chcete obrázek odeslat.

Další informace o přenosu souborů přes AirDrop najdete v tomto článku.

Metoda 3. Vytvoření sdíleného alba v iCloudu

Otevřete aplikaci Fotografie, přejděte na kartu Alba do alba Živé fotografie.

Stiskněte tlačítko Vybrat v pravém horním rohu a vyberte soubory, které chcete umístit do sdíleného alba.

V zobrazené nabídce vyberte možnost Sdílet album.

Při vytváření sdíleného alba postupujte podle pokynů na obrazovce (podrobnosti). Nakonec budete mít v iPhonu nové sdílené album.

Otevřete vytvořené sdílené album a pozvěte do něj další osoby. Poté se stejné album zobrazí v iPhonu nebo iPadu v aplikaci Fotky.

Na sdílení fotografie Live Photo touto metodou není nic neobvyklého. můžete ji sdílet stejně jako jakýkoli jiný mediální soubor. Nejdůležitější je ujistit se, že sdílíte „živou fotografii“. To bude indikováno ikonou v levém horním rohu s nápisem „LIVE“ nebo názvem použitého efektu.

Jak přenášet videa z iPhonu do Androidu pomocí služby Dropbox

Dropbox je oblíbená služba cloudového úložiště jako iCloud. K přenosu videí ze zařízení se systémem iOS do telefonu se systémem Android nelze použít službu iCloud. Dropbox však umožňuje synchronizovat různá data včetně videí z iPhonu do systému Android.

V telefonu se systémem Android otevřete aplikaci Dropbox a přihlaste se pomocí stejného účtu. Poté můžete stažená videa z iPhonu sledovat v zařízení se systémem Android.

odesílat, fotografie, iphonu, androidu

Pomocí této metody můžete snadno přenášet videa a fotografie z iPhonu do telefonu se systémem Android. Měli byste si však uvědomit, že ne všechna videa v iPhonu lze zkopírovat do jiného zařízení.

Kompletní návod, jak přenést video z iPhonu do Androidu, najdete v tomto příspěvku. Po přechodu z iPhonu na Android se můžete spolehnout na 5 doporučených metod přenosu videí z iPhonu do zařízení se systémem Android. Zanechte nám zprávu, pokud máte ještě otázky.

Hodnocení: 4.7 / 5 (založeno na 127 hlasech) Přihlaste se k odběru na adrese

Chcete přenést videa z iPhonu? Na této stránce se dozvíte, jak kopírovat video z iPhonu do iPhonu / iPadu / PC / Macu.

Odesílání velkých souborů není nikdy snadné. Pokud chcete odeslat velké video soubory z telefonu se systémem Android do počítače, iPhonu nebo jiného zařízení se systémem Android, najdete nejlepší metody v tomto příspěvku.

Jaký je nejlepší software pro přenos dat z iPhonu do Androidu?? Existuje snadný způsob, jak přímo přenést různá data systému iOS, jako jsou kontakty, zprávy, hudba, videa atd. Д., V telefonu se systémem Android? Nabízíme 5 nejlepších aplikací pro přenos z iPhonu do Androidu, které vám pomohou spravovat soubory iOS / Android.

Zanechte svůj komentář a připojte se k naší diskusi

MobieSync

Profesionální správce a přenos dat iPhone / Android pro přenos různých souborů mezi telefonem iOS / Android a počítačem a mezi dvěma mobilními telefony jedním kliknutím.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS