Jak odemknout vzorový klíč v telefonu. Jak odemknout telefon se systémem Android, když zapomenete vzorový klíč nebo heslo

Dostupnost odemykače zámku vzoru: Ano

Existuje mnoho důvodů, proč potřebujete odblokovat svůj ZTE Blade L5. Obrázkový klíč. pomocný nástroj pro zamykání smartphonů se systémem Android. Operační systém nabízí možnost instalace ve spojení se snímačem otisků prstů nebo nástroji pro odemykání obličejem. Výjimkou jsou levné verze chytrých telefonů, kde je grafická klávesa nabízena jako alternativa k obvyklému číselnému heslu. Vytváření příliš složitých grafických kombinací může vést k problémům. vícenásobné chybné zadání automaticky vede k zablokování zařízení. Chcete-li pochopit, jak odemknout ZTE Blade L5, pokud zapomenete heslo nebo klíč se vzorem (v závislosti na tom, co dáváte přednost uzamčení telefonu), můžete se znalostí některých triků moderních verzí systému Android.

Po zadání nesprávné klávesy se na displeji telefonu obvykle zobrazí informace o blokování. Zde operační systém nabízí uživateli několik řešení. Mezi nejdůležitější funkce patří SOS, která je nezbytná pro přivolání záchranných služeb, a také prostředky pro obnovení přístupu. Nejdříve bude zvážena poslední možnost.

Odblokování ZTE Blade L5 prostřednictvím účtu Google

Je třeba poznamenat, že tato metoda není použitelná pro všechna zařízení. V seznamu testovaných modelů jsou „čistý“ Android, Samsung, Huawei, Honor a některé Xiaomi.

Pokud je pětkrát po sobě zadán nesprávný klíč, ale na displeji se zobrazí varování o časovém zablokování. Níže. tlačítko „Zapomenutý zámek vzoru“?“Chcete-li odemknout ZTE Blade, musíte stisknout následující tlačítko. Systém vás automaticky vyzve k přihlášení k účtu Google, ke kterému je telefon připojen. Vlastní e-mail a heslo můžete zadat pouze v případě, že jste připojeni k síti Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. Pokud je k dispozici síť a autorizace proběhla úspěšně. smartphone se odemkne a všechna data jsou stále na svém místě.

Obnovení výchozího nastavení

Problém může uživatele zaskočit v nevhodnou chvíli. při absenci internetu. V tomto případě se nebudete moci přihlásit ke službě Google. Tuto situaci lze řešit dvěma způsoby:

 • Najděte místo s Wi-Fi, které je v zařízení uloženo (důležité, pokud je v nastavení aktivována možnost automatického připojení), a postupujte podle výše uvedených kroků;
 • Obnovení výchozího továrního nastavení prostřednictvím speciálního menu smartphonu.

Poslední možnost si zaslouží podrobnější úvahu. Prakticky každý model se systémem Android je dodáván s interním nástrojem pro obnovení, který slouží k provádění servisních nastavení. Díky němu budete muset odemknout. Před provedením resetu se ujistěte, že všechny soubory budou z paměti zařízení odstraněny. Co se stane s položkami na kartě MicroSD, závisí na výrobci. Před provedením jakékoli operace se důrazně doporučuje telefon zálohovat.

 • Úplné vypnutí telefonu.
 • Stiskněte mechanická tlačítka „zvýšení hlasitosti“ a „zapnutí/odemknutí“.
 • Když telefon zavibruje. uvolněte tlačítko napájení a podržte tlačítko „volume up“, dokud se neobjeví nabídka „engineering menu“.
 • Po otevření nástroje Obnovení uvolněte tlačítko a vyberte možnost Vymazat data/obnovit tovární nastavení.
READ  Jak nastavit telefon Samsung Galaxy s8

Nabídka v programu Recovery je většinou dotyková, takže stisknutí tlačítka Wipe data bude stejné jako při běžném ovládání zařízení. U starších modelů však nabídka nemusí umožnit normální provoz senzoru. V tomto případě se postupuje následovně:

Po resetování se telefon restartuje a nabídne provedení počátečního nastavení systému. Ještě jedna připomínka. obnovení továrního nastavení odstraní všechny uživatelské soubory uložené ve smartphonu.

Jak získat práva root pro ZTE Blade L5

Jak obnovit tovární nastavení zařízení ZTE Blade L5 (tvrdý reset)

Co dělat, když se ZTE Blade L5 nezapne

Odemknutí zámku vzoru a hesla pro jiné modely telefonů

Obnovení kódu

Váš chytrý telefon má schránku tísňového volání, takže vytočte číslo 983987#. V otevřené nabídce zvolte úplné obnovení, které odstraní spolu se zapomenutým heslem také všechna vaše data a nastavení.

 • Rozbitá obrazovka smartphonu: co dělat, kam jít? Staré dobré telefony s disketovými tlačítky byly praktičtější z hlediska odolnosti obrazovky. Museli byste se hodně snažit, abyste ho rozbili, nebo s ním alespoň prudce hodit o zeď nebo betonovou podlahu. Z dis.
 • ZTE BLADE X3 se nezapne: příčiny a co dělat Může být frustrující, když se normální, fungující smartphone náhle přestane zapínat, a pokud jsou důležité informace, pak se k trestnému činu připojí frustrace a strach, že data jsou navždy ztracena. Co je to za.
 • Více než polovina bankovních aplikací pro Android obsahuje zranitelnosti Mezinárodní společnost Positive Technologies, která se zabývá výrobou bezpečnostního softwaru, nedávno zveřejnila výsledky svého výzkumu bezpečnosti důležitých aplikací, jako jsou bankovní klient.
 • Jak správně nabíjet chytrý telefon se systémem Android Vzhledem k tomu, že se chytré telefony staly důležitou součástí našich životů a mobilní zařízení se systémem Android jsou známé jako nejoblíbenější telefony na světě, tak mnoho neopodstatněných.

Pokud vše ostatní selže

Kromě tradičních metod odemykání smartphonu ZTE s operačním systémem Android existují i další, neméně účinné metody. Pokud výše popsané metody nefungují, stojí za to se k nim uchýlit.

Metoda Řešení
Obnovení kódu Smartphone ZTE je vybaven klávesou pro nouzové volání, která po klepnutí otevře vstupní pole. Zde je třeba vytočit servisní kód 983987#. V otevřené nabídce vyberte možnost „Wipe data“. Jeho aktivací můžete obejít zámek, ale zároveň přijít o všechny důvěrné informace a nastavení.
Podle IMEI telefonu Za tímto účelem vypněte zařízení, vyjměte baterii a přečtěte kód složený z 15 číslic na nálepce (pokud jsou dvě, zapište si je obě). Dalším krokem je přejít na „Online kalkulačku odblokovacího kódu pro ZTE Blade“ Zadejte první kombinaci, stiskněte tlačítko „Vypočítat kódy“ a získejte vygenerovaný kód. Musíte ho zadat na obrazovce odemknutí webu a pak klepnout na tlačítko „Odemknout“.
Použití karty SİM Vyjměte kartu SIM ze zařízení, vytočte číslo 9838284# a zapněte R221. Poté je třeba zadat požadovaný odblokovací kód, vypnout zařízení a vložit kartu SİM jiného mobilního operátora. Od tohoto okamžiku lze zařízení používat.
Použití aplikace „Aroma File Manager“ metoda funguje pouze v případě, že je v zařízení nainstalován vlastní systém obnovení, například „ClockworkMod“. Stáhněte si software a umístěte archiv do kořenového adresáře paměťové karty. Pomocí tlačítek „volume“ a „power“ spusťteCWM a postupujte podle pokynů. Restartujte zařízení a odemkněte jej libovolným klíčem.
Měkký reset (s předchozí žádostí o autorizaci) Vytočení příkazu USSD #2820#. Po spuštění zmizí výzva k zadání hesla.
READ  Telefon vidí Wi-Fi, ale nepřipojí se. Smartphone je připojen k internetu, ale nenačte se ani jedna stránka

4.2 / 5 ( 19 hlasů )

Jak odblokovat ZTE prostřednictvím účtu Google

Pokud je vaše mobilní zařízení připojeno k internetu (prostřednictvím sítě operátora nebo automatického připojení Wi-Fi) a máte účet Google, můžete k odemknutí smartphonu použít službu „Najdi své zařízení“.

TIP: Služba společnosti Google „Najdi své zařízení“ umožňuje vzdáleně ovládat telefon, například při jeho ztrátě nebo krádeži.

 • Přihlášení k účtu Google v tabletu nebo počítači.
 • V nabídce najděte oddíl „Zabezpečení“ a přejděte do něj.
 • Další. vyhledejte „Vaše zařízení“.
 • Klikněte na „Správa zařízení.
 • Vyberte uzamčené zařízení a klepněte na možnost „Odstranit všechna data z tohoto zařízení“.
 • Potvrďte svůj záměr.

Po dokončení všech kroků bude váš smartphone resetován. Bude třeba jej znovu nastavit.

Jak odemknout telefon ZTE, pokud jste zapomněli heslo, pomocí obnovení výchozího nastavení

Dalším snadným způsobem, jak odemknout mobilní zařízení ZTE, je obnovit všechna nastavení do továrního nastavení. Statisticky ji nejčastěji používají nováčci, kteří neznají jiné, šetrnější způsoby řešení. Tato metoda je však vhodná v nejkritičtějších situacích, kdy jste zapomněli své ID Google, kdy máte zámek systému Android nebo kdy se jiné metody ukázaly jako neúčinné. Tento postup totiž odstraní z paměti zařízení dokumenty, zvukové a mediální soubory, hry a aplikace. Pokud však nemáte ve smartphonu žádné cenné informace, můžete bezpečně provést tvrdý reset. K tomu je zapotřebí:

 • Zakázat miniaplikaci.
 • Poté stiskněte a podržte současně tlačítka „Power“ a „Volume Up“.

  Zde vyhledejte položku „Ano odstranit všechna uživatelská data“ a aktivujte obnovení stávajících systémových nastavení.

Nabídku Recovery lze ovládat dvěma způsoby a přecházet mezi možnostmi a obrazovkami:

 • Pokud je vaše zařízení vybaveno dotykovým ovládáním, můžete příkaz vybrat pouhým klepnutím na jeho název.
 • Pokud se jedná o starší model, nemusí být takovou funkcí vybaven a k výběru položek nabídky budete potřebovat klávesu Zvýšení hlasitosti a k potvrzení akce klávesu Napájení.

Jak odemknout iPhone

V telefonech Apple je to ještě složitější. Způsob odemknutí telefonu závisí na tom, jaká verze systému iOS je v iPhonu nainstalována. Na tomto základě vyhledejte na webu zranitelnosti, které umožňují obejít zámek.

Někdy také může pomoci. Stiskněte tlačítko „Domů“ na zamykací obrazovce smartphonu. To vám pomůže aktivovat hlasového asistenta Siri „Kolik je hodin?“. Na obrazovce by se měly objevit hodiny. Nejprve se dotkněte hodin a poté stiskněte ikonu „plus“ v pravém horním rohu displeje. Poté zadejte do vstupního řádku několik náhodných písmen. Zvýrazněte je a zkopírujte. Dvojitým kliknutím na zadaná písmena otevřete kontextovou nabídku. Vyberte šipku a položku „Sdílet“. Vyberte možnost „Zprávy“ a vložte zkopírované znaky do řádku „Komu“. Počkejte několik sekund a stiskněte tlačítko „Home“. Po tomto úkonu by se měl telefon odemknout. Hotovo!

Zde je další způsob, jak odemknout iPhone:

Pokud nemáte jinou možnost než obnovit tovární nastavení. můžete zkusit i tuto. Resetování iPhonu lze provést prostřednictvím aplikace iTunes přímo z počítače, ke kterému je třeba telefon připojit kabelem. Samozřejmě vymažete všechna svá data.

READ  Jak obnovit heslo Samsung, pokud jste ho zapomněli. Kódy Samsung pro odblokování různých modelů

První metoda: Účet Google

Zpravidla má každý člověk, který má rád internet, účet u služeb Google a smartphone ZTE, stejně jako jiné značky a modely, pracující pod operačním systémem od společnosti Google, je s tímto účtem propojen.

 • Abyste mohli tuto metodu odemknutí použít, musíte samozřejmě několikrát zadat špatné heslo, což jste již pravděpodobně udělali.
 • Systém pochopí situaci a vyzve vás k obnovení hesla zadáním e-mailové adresy a hesla k účtu Google.
 • Jakmile systém zpracuje zadané přístupové údaje, uživatel je přihlášen a heslo lze okamžitě změnit na zapamatovatelnější.

Jak odstranit grafickou klávesu na zařízení ZTE Blade pomocí „měkkého“ obnovení továrního nastavení

Chcete-li resetovat zámek vzoru ZTE Blade prostřednictvím nabídky smartphonu, postupujte podle následujících kroků:

 • Klepněte na hlavní nabídku ZTE Blade.
 • Pak stiskněte nabídku nastavení.
 • V nastavení klepněte na možnost Obnovit a zálohovat obnovení.
 • Poté stiskněte tlačítko Obnovit telefon.
 • Nakonec klepněte na možnost Vymazat vše.

Počkejte několik sekund a telefon se automaticky restartuje. To je první způsob, jak obnovit tovární nastavení zařízení ZTE Blade a odstranit zámek vzoru.

Pokud byl telefon restartován a neznáte klíč se vzorem pro přihlášení, je třeba provést „tvrdý“ reset do továrního nastavení.

Jak odstranit klíč vzoru

Chcete-li odemknout zámek vzoru na zařízeních ZTE, BQ, Acer, Rover, Zopo, ZTE, Benq, Google Nexus a dalších zařízeních se systémem Android, postupujte podle tohoto odkazu, postupujte podle návodu k odemknutí a dodržujte všechny navrhované možnosti! Po odstranění ochrany můžete zvážit novou možnost a podívat se na náš seznam nejoblíbenějších grafických klíčů. má dokonce možnosti 9 bodů na obrázcích a jen pěkné a symetrické klávesy.

Tato příručka je určena pro všechny smartphony, tablety a další zařízení se systémem Android.

 • OnePlus
 • Panasonic
 • Dell
 • iRu
 • Explay
 • Micromax
 • QUMO
 • Prestigio
 • Keneksi
 • BQ
 • Alcatel
 • LG
 • Archos
 • Samsung
 • Huawei
 • Lenovo
 • Haier
 • Texet
 • Dexp
 • DNS
 • Fly
 • HTC
 • Lexand
 • HP
 • Sony
 • Philips
 • Meizu
 • ZTE
 • Digma
 • Irbis
 • Highscreen
 • Acer
 • Nokia
 • Asus
 • Sharp
 • Ritmix
 • Turbo
 • Etuline
 • Motorola
 • Oppo
 • Yota
 • Kniha
 • Xiaomi
 • Rover
 • Infobar
 • Fujitsu
 • Manta
 • Dakele
 • Kodak
 • Benq
 • Overmax
 • SUPRA
 • Zopo
 • Google
 • Ulefone
 • Manta
 • Onda
 • Subor
 • Gsmart
 • Gionee
 • JiaYu
 • Kingsing
 • Blackview
 • Serendipity
 • Letv
 • Innos
 • Allview
 • HiSense
 • Yu Yureka
 • Perfeo
 • Bluboo
 • Dingding
 • Elephone
 • IUNU
 • MyWigo
 • iOcean
 • Elephone
 • Doogee
 • Mlais
 • Oukitel
 • Siswoo
 • Zaydo
 • UMI
 • Dobývání
 • Mito
 • Coolpad
 • Infobar
 • MTS
 • Dakele
 • Yota
 • Archos
 • Ostatní čínská mobilní zařízení (chytré telefony a tablety)

V tomto článku je uvedeno mnoho způsobů a možností, jak resetovat zámek vzoru. To lze provést jak prostřednictvím příkazového řádku v počítači a nástroje ADB, tak prostřednictvím speciálního režimu obnovení (před spuštěním systému Android ve smartphonu) nebo prostřednictvím společnosti Google a existuje řada dalších způsobů, jak obejít grafický klíč.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS