Co dělat, když zapomenete heslo v telefonu Fly??

Pokud jste na smartphonu Fly zapomněli heslo, stiskněte po pauze tlačítko „zapomenuté heslo„. Systém vás poté požádá o zadání údajů o účtu Google. Pokud jste zapomněli přístupový kód Google, můžete zavolat na uzamčené telefonní číslo. Přijmout hovor pomocí tlačítka Domů a minimalizovat okno hovoru.

 • Stiskněte tlačítko „režim obnovení“
 • Pomocí tlačítek hlasitosti vyberte možnost „Wipe Data / Factory Reset“
 • Stiskněte tlačítko „Ano“.
 • Vyberte možnost „restartovat systém nyní“

Jak obnovit heslo Fly pro verze telefonů?

Jsou uvedeny všechny možné způsoby obnovení hesla v telefonu Fly. Uvedené modely a pokyny krok za krokem k obnovení hesla.

Upozornění: Pokud provádíte operaci obnovy, doporučujeme baterii vyjmout až po dokončení operace. Restartování mobilního zařízení ve špatném případě může poškodit telefon. Tento postup je popsán podrobněji:

Chcete-li smartphone vypnout, stiskněte a chvíli podržte tlačítko napájení.

Poté stiskněte a podržte tlačítko zvýšení hlasitosti po dobu asi 3 sekund.

Podržte na chvíli tlačítko zvýšení hlasitosti a současně stiskněte tlačítko napájení.

Když telefon zobrazí obrázek Andoid, můžete podržené klávesy uvolnit.

Stisknutím tlačítka napájení přejděte do režimu obnovení.

Pomocí tlačítek hlasitosti přejděte na položku „odstranit data / obnovit tovární nastavení“, poté stiskněte tlačítko napájení pro dokončení.

Přejděte dolů na možnost „Ano. odstranit všechna uživatelská data“. Pomocí tlačítka Snížení hlasitosti můžete procházet a tlačítkem Napájení ukončit.

Chcete-li telefon restartovat, stiskněte tlačítko „restartovat telefon nyní“.

Odpojení telefonu pomocí tlačítka napájení.

Přejděte na „Nastavení“ a poté na „Zálohování a resetování“.

Stiskněte tlačítko „Obnovit tovární data“, vyberte možnost „Obnovit telefon„.

Poté stiskněte tlačítko „Erase All“ a proveďte operaci tvrdého resetu.

Nejčastější otázky, které se objevují u uživatelů telefonů modelu Fly

Jak již bylo zmíněno, každý model telefonu má své vlastní funkce, a pokud je uživatel nezná, může mít určité otázky týkající se používání některých funkcí. Problémem, který uživatele v první řadě zajímá, je samozřejmě uzamčení „létajícího“ telefonu. Podívejme se na:

 • Jak odemknout mobilní telefon Fly;
 • Jak odemknout mobilní telefon Fly, když zapomenete heslo;
 • Jak odemknout vzorový zámek mobilního zařízení Fly;
 • a co je tak zvláštního na uzamčení telefonu fly.
READ  Telefon sluchátka vidí, ale nefungují. Nečistoty v konektoru

Jak odemknout systém Android bez vzorového zámku pomocí obnovení továrního nastavení

Zámek vzoru můžete odstranit obnovením všech nastavení telefonu do továrního nastavení. Je třeba mít na paměti, že soubory smartphonu budou také smazány. Pokud jste však obsah zálohovali, můžete jej později zcela obnovit. V novějších telefonech se systémem Android musíte zadat uživatelské jméno a heslo Google, abyste mohli obnovit všechna nastavení. U zařízení vyrobených před rokem 2016 to není nutné.

Vstup do režimu obnovení ve smartphonu. U různých zařízení se systémem Android se způsob vstupu do tohoto režimu mírně liší.

Po vstupu do režimu obnovení vyberte „Wipe data / factory reset“. Po výzvě k vymazání dat zařízení vyberte možnost „Ano“.

Poté vyberte možnost „Restartovat systém nyní“.

Nyní můžete obnovit všechna potřebná data ze zálohy a nastavit nové heslo / kód PIN / vzor zamčené obrazovky.

Jak obnovit tovární nastavení aplikace Fly?

Pokud se vám stala nehoda a telefon byl uzamčen grafickým klíčem, musíte zámek odstranit. Pokud můžete, použijte k tomu přihlášení z účtu Google. Pokud se však z nějakého důvodu nemůžete přihlásit ke službě Google, existuje další způsob, jak ji odemknout, a to obnovení továrního nastavení. Chcete-li obnovit tovární nastavení aplikace Fly, musíte provést následující kroky:

 • Vypněte mobilní telefon, zcela jej zhasněte, nejlépe vyjmutím baterie na několik sekund a jejím opětovným vložením,
 • Bez zapnutí zařízení stiskněte současně tlačítka zvýšení/snížení hlasitosti a tlačítko napájení,
 • Nyní vstupte do nabídky a vyhledejte: reset, wipe, set default (aby vám to bylo jasnější, je třeba to provést stisknutím ovladače hlasitosti a potvrdit tlačítkem „options“),
 • Pak vyberte možnost Restartovat systém,
 • nyní zkontrolujte nastavení, všechna data na SDCARD budou uložena.

Používání Správce vůní

Pokud máte v zařízení práva roota, můžete jej odemknout pomocí správce souborů Aroma.

Tato aplikace se nahraje na paměťovou kartu. Odpojte a zapněte zařízení a přepněte na CWM.

Nainstalujte požadovanou aplikaci a přejděte do systémové složky. Zde musíte odstranit 4 soubory: locksettings.db-shm, locksettings.db-wal, nastavení zámků.db a gesto.klíč.

Zde naleznete informace o vzorových klíčích a heslech. Použití připravených telefonů pro odblokování. Chcete-li získat přístup root, musíte postupovat podle pokynů.

READ  Odemknutí iPhone 4s Apple ID

Využití služby od výrobce smartphonu

Některé značky nabízejí majitelům svých zařízení další nástroje pro odblokování. Společnost Samsung například nabízí službu Najít můj mobil, pomocí které lze odstranit vzor, PIN, heslo a dokonce i otisk prstu. K tomu musí být vaše zařízení připojeno k internetu a k účtu Samsung a musí podporovat tuto službu.

Chcete-li zjistit, zda je tato možnost pro váš model k dispozici, podívejte se do příručky nebo na webové stránky výrobce.

Nejjednodušší způsob odstranění zámku vzoru: 4 způsoby

Pro uživatele moderních gadgetů je ztráta grafického hesla často důvodem k panice. Ačkoli ne všechno je tak tragické, protože existuje mnoho způsobů, jak odemknout telefon, aniž byste se museli uchýlit k pomoci odborníků. Než se však na tyto metody podíváme, rádi bychom vám nejprve připomněli jednoduché věci, které můžete udělat!

 • – jen doufám, že ano! Nezapomeňte. chcete-li odstranit klávesu se vzorem, můžete s ní vždy experimentovat, zadávat různé kombinace a použít alespoň pět pokusů, dokud se telefon na chvíli nezamkne. Pravděpodobně můžete zadat jednu ze správných variant.
 • – s odkazem na pin kód. Po provedení všech pokusů se na displeji zobrazí zpráva „Forgot password/pattern/graph“. Budete vyzváni k zadání kódu PIN a u některých modelů se zobrazí slovo „Home“. Zadáním kódu PIN se problém s přístupem vyřeší!
 • – Přejít na kód PUK. Pokud třikrát zadáte nesprávný kód PIN, karta SIM bude zablokována. Pomocí kódu PUK můžete zařízení odemknout a následně nastavit nový grafický klíč. Pokud kód PUK nemáte, musíte se obrátit na svého poskytovatele služeb. Po zadání kódu PUK je třeba zvolit funkci nabídky „Home“. Postupujte podle pokynů v nastavení telefonu, kde můžete vzor upravit nebo odebrat.
 • Dalším způsobem, jak odstranit zámek vzoru, je použít podprahovou paměť. Během spánku nebo bezprostředně po něm byste měli požádat přítele nebo někoho jiného, aby vám dal telefon do ruky a na něco se zeptal, např. na čas. Existuje vysoká pravděpodobnost, že heslo zadáte automaticky správně. Váš mozek přenese signál do rukou a prstů. A možná se vám podaří vyřešit obtížný úkol dostatečně rychle.

Pokud se vám podařilo automaticky resetovat grafický klíč, přejděte do nastavení a klíč odstraňte. Koneckonců je pravděpodobné, že podruhé už tento trik fungovat nebude.

Schéma

Způsoby obnovení zapomenutých vzorových kláves pro různé výrobce smartphonů

Co dělat, když jste zapomněli svůj vzorový zámek Androidu na smartphonu určité značky?

 • Sony. Výrobce vyvinul speciální software, který vám pomůže obnovit váš smartphone. Chcete-li resetovat grafický klíč, musíte do notebooku nebo počítače nainstalovat nástroj Flashtool. a poté pomocí kabelu připojte uzamčené zařízení. Otevřete okno Nástroje. klikněte na pole Svazky a na tlačítko Vytvořit. V horní části okna je třeba vyplnit následující pole: Typ zařízení, Verze utility, Verze firmwaru a Model zařízení. Zadejte také cestu k souboru firmwaru. Poté potvrďte tlačítkem Vytvořit resetování grafického klíče.
 • HTC. Tento smartphone má také nástroj pro PC, HTS Sync. Zde je třeba použít možnost Obejít zámek a resetovat zámek vzoru. Počkejte, až se zařízení restartuje, a odstraňte klíč z nastavení zařízení.
 • Samsung. V tomto telefonu lze klíč resetovat pouze po celkovém resetu. Režim obnovení se spustí současným stisknutím středového tlačítka, tlačítka pro zvýšení hlasitosti a tlačítka pro vypnutí.
 • Huawei. Resetování se provádí také pomocí režimu obnovení. Přejděte na něj současným stisknutím tlačítka hlasitosti a tlačítka napájení. V zobrazené nabídce musíte vybrat možnost Obnovení továrního nastavení. Nové modely chytrých telefonů tohoto výrobce lze obnovit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek.
READ  Samsung Galaxy najít telefon

Aby uživatel, který zapomněl grafický klíč systému Android, už nikdy nemusel přemýšlet, jak jej odstranit, vyplatí se použít aplikaci SMS Bypass. Je distribuován za poplatek, ale je k dispozici zkušební verze. Tento program vám umožní získat přístup k vašemu smartphonu na několik kliknutí. K používání tohoto programu nejsou potřeba žádné speciální znalosti.

Každá dívka se alespoň jednou setkala se situací, kdy zapomněla vzorové tlačítko na svém telefonu se systémem Android. Následující materiál může pomoci. Podělte se o něj se svými přáteli a bude užitečný i pro muže. Pokud víte o způsobu resetování klíče, který jsme nezmínili, napište nám ho do komentářů. Můžete ji také použít k pokládání otázek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS