Table of Contents

Jak odemknout Samsung Galaxy S10 Plus Exynos?

Než zjistíte, zda je váš Samsung Galaxy S10 Plus Exynos uzamčen. je třeba zkontrolovat, zda zařízení nelze odemknout pomocí oblíbených metod zámku obrazovky. Obecně platí, že pro větší zabezpečení telefonu můžete použít standardní metody zámku obrazovky, jako jsou:

Můžete také použít biometrické metody. Například:

 • Otisk prstu. Odemykání telefonu Samsung Galaxy S10 Plus Exynos pomocí snímání otisků prstů
 • Rozpoznávání obličejů. vyzkoušejte odemykání pomocí Face ID s předním fotoaparátem
 • Skenování pomocí duhovky nebo chytrého skeneru. Můžete vyzkoušet pokročilé metody zabezpečení dostupné ve vybraných zařízeních.

Než přejdete k metodám odemykání telefonu Samsung Galaxy S10 Plus Exynos, podívejte se na standardní hesla, vzory a biometrické metody odemykání telefonu.

Hard reset Samsung S10 SM-G973F. Unlock pattern/pin/password lock.

Pokud je váš Samsung Galaxy S10 Plus Exynos uzamčen, nejprve je třeba zjistit důvod uzamčení. Rádi bychom vám představili typy zámků, které může mít váš Samsung Galaxy S10 Plus Exynos.

 • zámek obrazovky. je blokován heslem, obrázkem nebo zámkem obličeje. Chcete-li takový zámek úspěšně odstranit, musíte použít režim obnovení systému Android. kde můžete úspěšně provést úplný reset. Kliknutím sem provedete úplný reset pomocí režimu obnovení systému Android a odstraníte vše, co je v zařízení Samsung uloženo.
 • Ověření Google / ochrana před obnovením továrního nastavení. V případě, že jste zapomněli přihlašovací údaje k účtu Google. Potřebujete se dozvědět, jak aktivovat svůj Samsung Galaxy S10 Plus Exynos pomocí nového účtu Google. Kliknutím sem zjistíte, jak obejít ověřování Google v Samsungu Galaxy S10 Plus Exynos, nebo kliknutím sem zobrazíte naši webovou stránku HardReset.info YT návod, jak hladce aktivovat zařízení Samsung bez propojení účtu Google se zařízením Samsung Galaxy S10 Plus Exynos.
 • Zámek SIMLOCK. Pokud chcete zkontrolovat stav SIMLOCK konkrétního zařízení, doporučujeme použít nástroj, který nabízí stránka www.IMEI.informace. Navštivte tuto webovou stránku a zkontrolujte všechny potřebné údaje.

Zde se můžete podívat na videa, jak obejít kontrolu Google. Pokuste se najít metodu odemknutí pro Samsung Galaxy S10 Plus Exynos:

Jak odemknout ?

Pokud vám toto řešení pomohlo, podělte se o něj s ostatními, abyste jim pomohli, a přihlaste se k odběru našich stránek na adrese. a Instagram

Jak odemknout Samsung Galaxy S10 plus, pokud jste někdy ztratili nebo zapomněli kód PIN?

Ve většině případů nyní naprostá většina lidí používá k odemykání svého telefonu Samsung Galaxy S10 plus kód PIN nebo otisk prstu. Zaměříme se na nejnepříjemnější případ, kdy jste zapomněli kód pro odemknutí obrazovky Samsung Galaxy S10 plus. Všimněte si, že v této situaci, pokud jste nenastavili jinou metodu odemknutí, budete možná muset učinit drastické rozhodnutí, které vymaže paměť vašeho Samsungu Galaxy S10 plus. Proto je důležité být prozíravý a systematicky zálohovat obsah mobilního telefonu.

Budete muset použít nástroj pro správu zařízení se systémem Android, Google Android manager. Tento nástroj umožňuje nejen odemknout Samsung Galaxy S10 plus, jehož kód pro odemknutí obrazovky byl zapomenut, ale také najít odcizený nebo ztracený mobilní telefon. Pokud jste tak ještě neučinili, je důležité tuto aplikaci rychle nastavit, abyste ochránili svůj telefon. Chcete-li odemknout Samsung Galaxy S10 plus, postupujte podle následujících kroků:

 • přejít na Správce systému Google Android
 • Přihlaste se pomocí účtu Google propojeného s telefonem Samsung Galaxy S10 plus.
 • Vyberte příslušné zařízení
 • Použijte funkci “ Lock „. Tím nastavíte dočasný kód pro uzamčení zařízení Samsung Galaxy S10 plus. Tento kód bude hlavním kódem pro přístup k obsahu telefonu.
 • Zadejte tento kód do zařízení Samsung Galaxy S10 plus a odemkněte jej.
READ  Samsung Galaxy s7 edge se nechce zapnout

Jak odemknout Samsung Galaxy S10 [Uvízl v zaváděcí smyčce]

Pokud se váš Samsung Galaxy S10 zasekl ve spouštěcím cyklu, tento článek vám pomůže problém vyřešit. Galaxy S10 přichází se systémem Android 9.0 Koláčů z krabice. Operační systém je vybaven vlastním uživatelským rozhraním společnosti Samsung nazvaným One UI. One UI je zcela nové prostředí od společnosti Samsung, které umožňuje používat velké telefony jednou rukou.

S10 má mnoho vestavěných funkcí. Většinu aspektů softwaru si můžete přizpůsobit, aniž byste museli mít root nebo instalovat vlastní ROM. Pokud jste se však pokoušeli změnit firmware telefonu, víte, že to není zcela bezpečné. Mohou se vyskytnout různé problémy, jedním z nich je zaseknutí v zaváděcím cyklu.

Po dokončení spouštěcího cyklu zůstane na telefonu logo spouštěcí animace. Bez ohledu na to, jak dlouho budete čekat, bude telefon nadále zobrazovat logo spouštěcí animace a systém Android se nespustí. V tomto případě se telefon samozřejmě poškodí, takže stojí za to ho opravit.

Jak resetovat Galaxy S10e, S10, S10 Plus z cyklu spouštění systému

Vypnutí telefonu: Někdy se spouštěcí cyklus provede pouze jednou. To znamená, že pokud telefon násilně vypnete a znovu zapnete, problém zmizí. Za tímto účelem stiskněte a podržte tlačítka snížení hlasitosti a zapnutí po dobu sedmi sekund. Telefon se vypne. Nyní stiskněte a podržte tlačítko napájení, abyste zapnuli Galaxy S10. Počkejte několik sekund a telefon stáhne firmware systému Android.

odemknout, samsung

Vymazání mezipaměti: Někdy je spouštěcí cyklus způsoben poškozením dat. Pokud první metoda nefunguje, měli byste v tomto případě nejprve vymazat mezipaměť a dalvik cache. Stiskněte a podržte současně tlačítka Zvýšení hlasitosti, Bixby a Napájení. Telefon přejde do režimu obnovení. Pomocí tlačítek hlasitosti zvýrazněte položku „vymazat oddíl mezipaměti“. Stisknutím tlačítka napájení ji vyberte. Telefon se zeptá, zda chcete odstranit mezipaměť. Vyberte možnost „ano“. Proces trvá jen několik sekund. Po dokončení restartujte telefon.

Vymazání dat a obnovení továrního nastavení: Vymazání dat je nejoblíbenější způsob ukončení spouštěcího cyklu. Když uživatelé nainstalují novou vlastní ROM, budou muset vymazat data, aby nová ROM fungovala. Někdy na to nováčci zapomenou a jejich Galaxy S10 se zasekne ve spouštěcím cyklu. Upozorňujeme, že obnovení továrního nastavení vymaže všechna data v telefonu. Stiskněte a podržte současně tlačítka Zvýšení hlasitosti, Bixby a Napájení. Telefon přejde do režimu obnovení. Pomocí tlačítek hlasitosti zvýrazněte položku „Wipe data / factory reset“. Stisknutím tlačítka napájení ji vyberte. Telefon se zeptá, zda chcete vymazat data. Vyberte možnost „ano“. Telefon se za chvíli restartuje.

Flashování výchozího jádra a firmwaru: Dalším důvodem, proč se váš S10 může zaseknout v zaváděcím cyklu, je nesprávný firmware nebo jádro. Při stahování stock firmwaru nebo jádra, které chcete do telefonu nainstalovat, je důležité zkontrolovat číslo modelu. Pokud stáhnete firmware určený pro jiný telefon, například Note 9, a naprogramujete jej do svého S10, telefon se zablokuje. Pokud se telefon i poté spustí (soft brick), máte štěstí, protože existují případy, kdy se telefon nespustí vůbec, a tomu se říká hard brick.

Pokud jste nainstalovali nesprávný firmware, stáhněte si správný balíček firmwaru pro svůj Galaxy S10 a flashněte jej pomocí nástroje Odin. Tím se přepíše starý firmware a odstraní se problém se spouštěcím cyklem.

Existuje mnoho důvodů, proč se v telefonu nezobrazuje logo spouštění. Neexistuje univerzální způsob, jak odstranit spouštěcí smyčku, ale výše uvedená řešení pokrývají většinu případů. Pokud se váš telefon stále zasekává, zanechte níže komentář a my vám pomůžeme.

Jak odemknout Samsung Galaxy S10

V tomto článku vám ukážeme, jak odemknout telefon Samsung Galaxy S10.

Co je to PUK?

Po zapnutí zařízení je obvykle nutné zadat kód PIN. PIN kód. Je čtyřmístný bezpečnostní kód, který zajišťuje, že se k vašemu smartphonu nikdo nedostane. Tento kód, stejně jako váš osobní kód PUK (další informace naleznete v části. níže), které obdržíte při koupi SIM karty v průvodním dopise.

V případě aktivace pomocí kódu PIN můžete smartphone používat pouze v případě, že jste kód zadali správně. Zadávání kódu PIN však můžete také zakázat.

Jak odblokovat kartu SIM v telefonu Samsung Galaxy S10?

Když zapnete zařízení Samsung Galaxy S10, musíte nejprve zadat kód PIN, abyste odemkli kartu SIM. Ale co když jste zadali několik nesprávných kódů??

Pokud jste zadali nesprávný kód více než jednou, budete vyzváni k zadání kódu PUK.

Jak již bylo zmíněno, existuje také možnost zakázat možnost, která vás požádá o zadání kódu PUK. Jak to funguje, je vysvětleno níže:

Zakázání zadávání kódu PIN

 • Přejděte do Nastavení a potom do Zabezpečení.
 • Nyní se zobrazí několik možností. Stiskněte tlačítko „Nastavit zámek karty SIM“.
 • Pokud jste dosud museli pro přístup k telefonu Samsung Galaxy S10 zadávat kód PIN, je možnost Zámek SIM karty označena jako.
 • Kliknutím tuto možnost zakážete.
READ  Jak obnovit heslo iPhonu, pokud jsem ho zapomněl. Obnovení hesla iPhone pomocí 4ukey

Z bezpečnostních důvodů však doporučujeme zadat kód PIN.

Jak změnit kód PIN

Pokud chcete, můžete si PIN snadno změnit, například proto, že se vám zdá příliš jednoduchý, a proto není dostatečně bezpečný, nebo proto, že jste si všimli, že váš PIN znají i další lidé. Postupujte takto:

 • Přístup k nastavení v zařízení Samsung Galaxy S10.
 • Klepněte také na možnost „Zabezpečení“.
 • Klikněte na možnost „Nastavit zámek SIM“.
 • Nyní se zobrazí možnost „Změnit PIN SIM karty“. Kliknutím na možnost ji vyberete.
 • Nejprve zadejte svůj starý kód PIN. Na dokončení tohoto kroku máte obvykle tři pokusy.
 • Poté podle pokynů v telefonu vyberte nový kód.

Как обойти блокировку на Samsung Galaxy S10 — Сброс до заводских настроек

Pokud je vaše SIM karta v zařízení Samsung Galaxy S10 zablokována

Pokud několikrát zadáte špatný kód PIN, karta SIM bude zablokována a pro její odblokování bude nutné zadat kód PUK.

Kód PUK. je osmimístný osobní kód, který odemkne vaši kartu SIM. Tento kód však nelze změnit, stejně jako v případě kódu PIN.

Pro zadání kódu PUK máte až deset pokusů. Pokud nezadáte správný kód PUK, bude vaše SIM karta trvale zablokována.

Pokud jste kód PUK zadali správně, budete vyzváni k nastavení nového kódu PIN.

Poznámka: Pokud nemáte kód PUK po ruce, například proto, že nemůžete najít další písmeno na kartě SIM, obraťte se na podporu svého poskytovatele služeb.

How to Unlock Samsung Galaxy S10 / S10 / S10e. Fast and Simple!

Vytvořte si zařízení Samsung Galaxy S10 „bez SIM karty

V Evropě se poskytovatelé dohodli, že po jednom roce může majitel požádat o odblokovací kód, pomocí kterého lze telefon odblokovat zdarma. V mezidobí také, ale pak poskytovatel obvykle požaduje poplatek, protože ekonomický základ pro poskytnutí slevy se ztratil. Mělo by to tak být i v případě telefonu Samsung Galaxy S10. Odblokovat SIM kartu bez souhlasu operátora lze různými způsoby, například prostřednictvím nezávislého obchodu s telekomunikačními službami, ale může to mít i své nevýhody. Například není zaručeno, že telefon bude fungovat i po odblokování karty SIM. Kromě toho je to dodavatel, kdo vystupuje jako dodavatel telefonu, a je tedy odpovědný za záruku zařízení. Neoprávněné odblokování je poskytovateli služeb obvykle považováno za důvod ke zrušení záruky. Předtím si prosím zkontrolujte záruku na svůj Samsung Galaxy S10.

Právní status, pokud se rozhodnete odemknout svůj Samsung Galaxy S10

Mimochodem, odemknutí zámku SIM karty zatím není nezákonné. Po zakoupení se zařízení stává majetkem kupujícího, který si může zvolit jinou síť. Obvykle se to provádí změnou nebo úpravou softwaru, což není zakázáno, pokud instalátor nebo zákazník vlastní autorská práva nebo licenci na aktualizovaný software. V rozhodnutí nizozemského soudu, který zrušil blokování SIM karet v mobilních telefonech, bylo mimo jiné zveřejněno následující: „Blokování SIM karet a blokování ze strany poskytovatele služeb nelze považovat za autorské dílo.“. a „Změna zámku SIM karty nebo poskytovatele služeb nebo vniknutí do takového zařízení by proto nemělo být považováno za nezákonné“. Před odemknutím telefonu Samsung Galaxy S10 zkontrolujte všechny tyto kryty!

Doufáme, že jsme vám pomohli odemknout váš Samsung Galaxy S10.

Jak odemknout vzorový zámek v telefonu Samsung S10

Přestože má nejnovější telefon od společnosti Samsung možnost odemykání pomocí rozpoznávání obličeje nebo otisku prstu, mnoho uživatelů stále používá jako heslo pro uzamčení klávesu se vzorem. Často se však stává, že majitel telefonu zapomene vzor nebo při nastavování klíče špatně zadá požadovanou kombinaci a následně nemůže odemknout svůj smartphone. Proto se v poslední době stále častěji objevují dotazy, jak odemknout grafický klíč na zařízení Samsung s10. Pokud jste se v této situaci ocitli i vy, náš článek vám v tom velmi pomůže. Dnes si rozebereme 3 nejlepší způsoby, jak odemknout zapomenutý grafický klíč v telefonu Samsung S10.

Jak odemknout telefon Samsung Galaxy S10 Plus, pokud zapomenete heslo nebo klíč se vzorem

Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli potřebovat odemknout svůj Samsung Galaxy S10 Plus. Porovnávání vzorů je pomocný nástroj k uzamčení smartphonů se systémem Android. Operační systém vás vyzve, abyste jej nastavili tak, aby fungoval ve spojení se snímačem otisků prstů nebo nástroji pro odemykání obličejem. Výjimkou jsou low-endové verze chytrých telefonů, u nichž je grafická klávesa nabízena jako alternativa k obvyklému číselnému heslu. Vymýšlení příliš složitých grafických kombinací může vést k problémům. jejich vícenásobné nesprávné zadání automaticky vede k zablokování zařízení. Zjistit, jak odemknout Samsung Galaxy S10 Plus, pokud zapomenete heslo nebo vzorový zámek (podle toho, co pro uzamčení telefonu preferujete), je možné díky znalosti některých triků moderních verzí systému Android.

Po zadání nesprávné klávesy se na displeji telefonu obvykle zobrazí informace o blokování. Zde operační systém nabízí uživateli několik řešení. Mezi hlavní patří funkce SOS, která je nezbytná pro přivolání záchranných služeb, a také prostředky pro obnovení přístupu. Poslední možnost bude zvažována jako první.

READ  Jak zkontrolovat původní Samsung nebo ne

Odblokování telefonu Samsung Galaxy S10 šetří peníze

Další vlajkový model smartphonu Samsung je nyní v prodeji! Oproti předchozím modelům má telefon Samsung Galaxy větší displej a řadu dalších vylepšení v oblasti výkonu, kapacity baterie a kvality fotografií a videa.

Tento model je nejviditelnější ze všech smartphonů se systémem Android, které se začnou prodávat na začátku roku 2019. Především díky výkonnému dotykovému displeji Super AMOLED s rozlišením 6 000 pixelů.1palcová, vysoce výkonná 3300mAh baterie (určitě vydrží celý den neomezeného používání). Nesmíme zapomenout na působivých 512 GB interní paměti a 8 GB RAM. Ve spojení s paměťovou kartou tak můžete mít jedinečný smartphone s 1 TB interní paměti. Ne všechny notebooky nabízejí takový výkon!

Dalším důvodem, proč si tento vlajkový model prohlédnout, je automatický stabilizátor obrazu a snímač pohybu, který výrazně zlepšuje kvalitu snímků pořízených fotoaparátem S10. Stylus je nezbytnou součástí, která vám poskytne větší pohodlí a možnost ovládat funkce telefonu přes Bluetooth.

S tak špičkovými funkcemi není překvapivé, že Galaxy S10 není dostupný pro každého. Mnozí z těch, kteří se chtějí o výhodách tohoto modelu přesvědčit na vlastní kůži, si budou muset koupit Samsung Galaxy S10 s bonusem v podobě smlouvy na mobilní služby. To znamená, že získáte S10 za rozumnější cenu, ale budete trpět omezeními vyplývajícími z dvouleté smlouvy s konkrétním operátorem. Je to tak špatné? Ano!

Odblokování telefonu Samsung Galaxy S10

nepodporovaná SIM karta je jiná než ta, se kterou telefon aktuálně pracuje.

Pokud vás telefon požádá o odblokovací kód SIM-Lock, je třeba

Metoda : 1. Zapnutí telefonu s nepodporovanou kartou SIM.

Zapnutí telefonu s nepodporovanou kartou SIM.

Pak zadejte následující sekvence:

#0199Unfreeze or Defreeze#0111NCK(Network)# Telefon již bez zámku SIM karty.

V případě starších modelů Samsung potřebujete:

Zapnutí telefonu s nepodporovanou kartou SIM. 2. Pak zadejte #0111NCK#

Těmito metodami je třeba nahraditNCK/MCK získanou z mobileunlock24.com kód.

Co je dálkové odemykání?

Vzdálené odemknutí telefonu pouhým zadáním jedinečného kódu na klávesnici poskytované naší službou. Tuto operaci provedete rychle, je to stejně snadné jako počítání 1 2 3. Po dokončení objednávky obdrží zákazník e-mailem jedinečný odblokovací kód, který mu poskytne výrobce telefonu nebo poskytovatel služeb. Předpokladem správného poskytnutí služby je správné číslo IMEI. Toto číslo nejlépe poznáte tak, že na telefonu vytočíte #06#. Po zadání příslušného kódu do telefonu se telefon odemkne. Po zadání odemykacího kódu se zámek trvale odstraní. Zámek se neobjeví například po aktualizaci softwaru a po výměně SIM karty za novou od jiného operátora není nutné znovu zadávat kód. K odemknutí telefonu na dálku nejsou potřeba žádné kabely ani další software. Odblokování telefonu pomocí kódu. Je to nejjednodušší způsob, jak se zbavit všech nastavených omezení.

Je bezpečné odemknout Samsung Galaxy S10??

Odstranění omezení nainstalovaných operátorem zadáním speciálního odblokovacího kódu předpokládal sám výrobce telefonu. Jedná se tedy o osvědčený, bezpečný a účinný způsob odemykání telefonu. Tato metoda nevyžaduje žádné úpravy ani technické znalosti telefonu.

Má odstranění zámku SIM za následek ztrátu záruky??

Odstraněním omezení uložených na telefonu nezaniká záruka. Možnost zadání odblokovacího kódu byla poskytnuta výrobcem telefonu a tato operace nemá vliv na záruku. Všechny telefony vycházející z výroby jsou uzamčené. Zámky nastavují provozovatelé mobilních sítí. Odstraněním tohoto omezení obnovíte původní nastavení telefonu (obnovení továrního nastavení).

Je možné odemknout Samsung Galaxy S10?

Ne, nejnovější modely telefonů nelze odemknout pomocí bezplatných metod. Výrobci telefonů a mobilní operátoři získávají další příjmy z distribuce odblokovacích kódů. Nejjednodušší a nejefektivnější způsob odblokování telefonu je zadání kódu dodaného výrobcem nebo operátorem. Každý telefon vyžaduje speciální kód jedinečný pro číslo IMEI telefonu. Použití generátorů bezplatných kódů nebo zadání kódu, který se vztahuje k jinému číslu IMEI, povede k zablokování počítadla. To je spojeno s vyššími náklady na odblokování zařízení nebo může vést k jeho úplnému zablokování.

Je možné odblokovat telefon, který je blokován některým operátorem???

Zkontrolujte seznam podporovaných zemí/sítí.

Co když pro můj telefon není k dispozici žádný kód??

Pokud kód pro konkrétní číslo IMEI neexistuje, zákazník dostane okamžitě plnou náhradu.

Flashování a odblokování Samsung Galaxy S10e S10 Live Demo Unit (LDU)

Proveďte úplné odemknutí LDU Samsung Galaxy S10e S10 lokálně i vzdáleně prostřednictvím počítače. Po odblokování se telefon nebude lišit od „originálu“. Bez omezení budou fungovat také aktualizace softwaru a služby značky Samsung (např. Samsung Pay). Volitelně můžeme provést takzvané „Root Unlock“ bez možnosti aktualizovat telefon a používat Samsung Pay.

Aktuální cenu, termín a další podrobnosti najdete na stránce Odemknout ukázkovou jednotku Samsung Live

| Denial of responsibility | Contacts |RSS