Jak odemknout iPhone, pokud je AppleId blokován a není šek na nákup

Článek bez přebytečné vody, pouze suché tipy od Master of Repair and Oblokování zařízení Apple.

Nepokoušejte se spadnout, Flash zařízení, pokud jste zapomněli data z AppleId. Tato metoda vám nepomůže, protože každý identifikátor AppleID je na základně Apple. Stačí zablokovat aktivaci.

Tento článek je vhodný pro ty, kteří zapomněli své uživatelské jméno a heslo od AppleID, jakož i pro ty, kteří si koupili blokované zařízení z ruky nebo z obchodu.

Jeden. Jaké typy zámků existují:

-Device pro kód-Paralle, neznáte heslo z obrazovky a AppleID-pokud je zařízení vázáno na AppleId, a pamatujete si z něj heslo, můžete provést firmware v iTunes nebo ve 3toolech. Všechna data budou zase odstraněna, pokud jste neprovedli kopii iCloud Cloud.

odemknout, iphone, pokud, nepamatujete

-iphone je blokován, připojte se k iTunes-obdržíte takovou zprávu po 10 pokusech o zadání nesprávného hesla.

Icloud Lock nebo Find My iPhone: ON. zařízení je vázáno na AppleId

Stav iCloud: Clean. zařízení není v režimu ztráty

Stav iCloud: Ztraceno. zařízení v režimu ztráty

Najděte můj iPhone: OFF. zařízení není vázáno na účet AppleID (můžete blikat nebo resetovat)

Stav černé listiny: Ztraceno nebo odcizené. zařízení na černém seznamu, odcizené nebo ztracené

odemknout, iphone, pokud, nepamatujete

SIM-LOCK: Zamčené-zařízení je vázáno na operátora buňky (bez sítě)

Zařízení můžete oficiálně odemknout pouze těmito způsoby. Neexistují žádné další analogy úplného oficiálního odemknutí.

Kontrola by měla být ve výborném stavu, nikoli roztrhaná a nutně originál z obchodu, ve kterém bylo zařízení zakoupeno. Obchod na mém webu můžete ověřit na šeku na můj web objednáním placené zprávy o prodejním obchodě a datu aktivace:

Při kontrole můžete bezpečně zavolat na podporu Apple.

Čísla pro jiné země jsou na webových stránkách Apple.

Nezapomeňte na podporu říci, že zařízení je vaše. Nekoupený z ruky, nedostal se od příbuzného nebo přítele, ale vaše. Tvrdí, že AppleId byl vytvořen po dlouhou dobu, že si nic nepamatujete, a kontrolní otázky byly náhodně zavedeny. Po kontaktování vás zašle dopis ke stažení dokumentů poštou. Stáhnete tam fotografii šeku a počkejte na úspěšnou nebo neúspěšnou odpověď do 30 dnů.

Pokud není kontrola a také nevím, kde bylo zařízení zakoupeno:

Naučte se zemi prodeje, nakupujte, datum nákupu. Můžete to udělat na mém webu objednáním zprávy o zařízení:

Nákup země: Rusko. prodejní země

Prodáno: Restore LLC. prodej prodeje

Odhad datum nákupu: 20. Října 2019. Datum nákupu

S těmito údaji můžete kontaktovat obchod s prodejem a získat novou kontrolu nákupu, který můžete následně kontaktovat Apple. Pro tuto metodu se doporučuje zúčastnit se prodejního obchodu s krabicí ze zařízení tak, aby všechna zbývající data, která není ve zprávě, jsou vypůjčena při nové kontrole. Pokud IMEI a sériové číslo nejsou uvedeny v šeku, můžete je napsat ručně přímo na šek. Ale ne všechny obchody bezpečně znovu vydávají kontroly.

READ  iPhone 7 se restartuje na jablku

-zkuste nějak hacknout zařízení pomocí programů nebo fyzického zásahu, po demontáži zařízení. Tyto akce mohou být přitahovány k rozpadu zařízení.

Pokud vám nic z těchto způsobů nepomohlo nebo nemá jiný stav blokování, důvěřujte svému zařízení profesionálům:

Tento článek nevyžaduje nic. Zaznamenejte a uložte hesla a odpovědi na kontrolní otázky. Nikdy neohlašujte svá data od AppleID na podvodníky. Při nákupu opatrně zkontrolujte zařízení a resetujte přímo na místě.

Metody obnovy

Heslo do smartphonu je snadno zapomenutelné, protože po 4s se v modelech objevil skener otisků prstů a často již nemusíte zadávat heslo. Ale v moderních modelech mnoho z zvyků nainstaluje digitální heslo. na kterou mohou zapomenout.

Heslo se také hodí v zimní sezóně, kdy odemknout telefon v chladu s tiskem prstu je trochu problematické. Po instalaci vstupního kódu mnoho majitelů iPhone chápe, že na něj zapomněli. Budeme mluvit o všech způsobech, jak můžete odemknout iPhone.

Přes iTunes

Toto je nejvýhodnější způsob obnovení hesla. Vše, co je potřeba, je počítač, na kterém provedli synchronizaci a kabel USB. Pokud se používá počítač, na kterém nebyla provedena synchronizace, bude nutné zadat heslo z iTunes.

Pokyny pro obnovení jsou toto:

 • Připojte telefon k počítači pomocí kabelu.
 • Spusťte iTunes zadáním hesla.
 • Pokud je vše provedeno správně, pak se synchronizace zapne automaticky a musíte jen počkat. Pokud k tomu nedochází, měli byste vybrat zařízení ze seznamu a nezávisle začít synchronizaci.
 • Počkejte několik hodin, ale stojí to za to.
 • Po úspěšné synchronizaci budete vyzváni k zotavení prostřednictvím vytvořené zálohy. souhlasíme.
 • V důsledku zotavení můžete získat plný přístup k telefonu. Zbývá pouze nainstalovat nové heslo pro zadání.

Pomocí vzdálené služby iCloud

Tuto metodu odemknutí můžete použít za předpokladu, že v iPhone aktivní možnost „Najít telefon“. Zároveň je nepochybná plus této metody, že zařízení může být vzdáleně odemknuty. Není nutný osobní počítač, na kterém byla neustále prováděna synchronizace.

Chcete.li obnovit heslo, budete potřebovat:

 • Zadejte oficiální portál iCloud.com prostřednictvím jakéhokoli zařízení s přístupem k internetu.
 • Zadejte své ID iPhone. Bez toho je vstup nemožný.
 • Přejděte do části „Všechna zařízení“ všechna zařízení.
 • Pokud se zobrazí několik telefonů, měli byste si vybrat zařízení.
 • Vyberte „Vymazat iPhone“. Heslo v zařízení tedy bude odstraněno.

Poté je telefon k dispozici. Můžete se zotavit z poslední záložní kopie.

Důležité! Pokud má blokovaný telefon zákaz používání mobilního telefonu a připojení k Wi-Fi, pak obnovení hesla tímto způsobem nebude fungovat. Téměř všechny možnosti zotavení přístupu jsou relevantní v přítomnosti internetu.

Resetování čítačů nesprávných pokusů

Tato metoda je vhodná, pokud existuje pouze jeden (dobře nebo několik) pokusů o zavedení správného kódu. Chcete.li nula měřiče nesprávného vstupu tajného kódu, budete potřebovat počítač nebo notebook, ke kterému byl připojen telefon pro synchronizaci.

 • Pomocí kabelu připojte telefon. Počkejte chvíli, kdy program „najde“ vaše zařízení.
 • Nabídka „Zařízení“ si bude muset vybrat „Synchronizace s XXX (měl by existovat název vašeho iPhone).
 • S nástupem synchronizace bude čítač resetován a můžete znovu zadat heslo pro vstup do zařízení.
READ  Jak odstranit obrazovku iPhone bez útěku z vězení

Tato možnost odemknutí zařízení není vhodná pro ty, kteří chtějí používat počítač někoho jiného. Jak víte, při připojení k novému zařízení vyberte tlačítko „Užijte si“, které se otevře v telefonu. Protože je obrazovka zařízení zablokována, klikněte na „Užijte si“.

Je důležité vzít v úvahu, že nemůžete pouze znovu načíst pult pro vzkříšení hesla.

Použití režimu obnovy

Možnost obnovy hesla je vhodná i pro ty, kteří nikdy neprovedli synchronizaci s iTunes a nepřipojili funkci k nalezení iPhone. Je třeba mít na paměti, že po zotavení bude odstraněno nejen heslo, ale všechna data na vašem zařízení.

Je také důležité vzít v úvahu, že můžete obnovit heslo za předpokladu, že si pamatujete ID zařízení a heslo pro vstup do nabídky iCloud. Pokud si uvedené informace nepamatují, nevznikají rizika. Jinak můžete zařízení doslova „pochovat“.

 • Vypněte zařízení a připojte jej k počítači.
 • Vyberte režim obnovy obnovy.
 • Zapněte iTunes.
 • Vyberte OK a obnovte iPhone.
 • Pokud program nabízí automatické ověření aktualizací, neignorujte. Stačí kliknout na „Zkontrolujte“ a počkejte několik minut.
 • Vyberte „Aktualizace“. Vezměte prosím na vědomí, že v tomto kroku se zobrazí varovná informace, že všechna data ze zařízení budou odstraněna.

Pokud se v procesu aktualizace objeví chyba „3004“. Pak byste měli zavřít všechny prohlížeče. Poté nainstalujte ve výchozím nastavení Internet Explorer a spusťte jej. Pro další práci souhlasím s úvodním návrhem.

Prostřednictvím režimu DFU

Pokud dříve tyto možnosti nedali výsledek, můžete zvážit ten nejtěžší, jehož podstatou je vytvořit nový firmware. To je k dispozici výhradně v režimu DFU.

 • Připojte telefon k iTunes.
 • Vypněte zařízení a připněte tlačítko snižování objemu a vypněte.
 • Na obrazovce počítače se zobrazí návrh na kontrolu aktualizací. Měli byste souhlasit, kliknout na OK a znovu nainstalovat firmware.

Je třeba mít na paměti, že v režimu DFU bude obrazovka zcela černá, bez ikony iTunes. Pokud existuje ikona, nejste zahrnuti do požadovaného režimu. V tomto případě by se měl opakovat pokus.

Jak odemknout iPhone SE pomocí iTunes

Pokud jste zapomněli heslo na iPhone SE, můžete také použít iTunes k odemčení odpojeného iPhone. Nejprve aktualizujte iTunes na nejnovější verzi.

odemknout, iphone, pokud, nepamatujete

Poznámka. Pokud jste uživatelem MacOS Catalina, místo toho byste měli použít Finder na Mac.

Krok 1 Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB s bleskem. Pozdní iTunes později.

Krok 2 Podržte tlačítko Domů a horní tlačítka na uzamčeném iPhone SE současně. Nepusťte obou tlačítek, dokud neuvidíte obrazovku obnovy.

Krok 3 Vraťte se do počítače. Zobrazí se oznámení o pop.up.up. Pokud se dotáhnete, klikněte na Obnovit, zda potřebujete obnovit nebo aktualizovat svůj iPhone.

Krok 4 Nepři vypněte iPhone SE během procesu odemknutí iPhone SE. Mějte na paměti, že všechny vaše uložené soubory budou smazány iTunes.

Krok 5 Nastavte iPhone a obnovte iPhone pomocí nejvhodnější zálohy. Váš iPhone SE bude ve výchozím nastavení aktualizován na nejnovější verzi iOS.

Jak odemknout heslo iPhone bez počítače pomocí aplikace Find My Application

Pokud jste zapnuli funkci „Najít iPhone“, můžete ji také použít na jinou IDEVICE pro vymazání dat z iPhone, jak je uvedeno níže.

Krok 1 Otevřete najděte důl na iPhone a zadejte svůj účet ICLOD.

READ  Jak restartovat iPhone 11 pro

Krok 2 Stiskněte níže uvedené zařízení a najděte zařízení v seznamu.

Krok 3 Vyberte jej a nalaďte pro vymazání tohoto zařízení.

Obnovení informací. blikání

Celý proces je složitý, ale s pečlivým po instrukcí, odemknutí iPhone 7, 7 plus nebude mít moc úsilí. Vyberte si důkladněji web, ze kterého stahování, jak přivést virus do telefonu a zlomit, je úkol mnohem jednodušší než firmware.

 • Nahrajte firmware vhodný pro váš gadget se svolením PC.IPSW.
 • Otevřete dirigent a stáhněte si dokument se svolením.IPSW a poté jej přesuňte do složky aktualizace softwaru pro iPhone.
 • Zapněte iTunes, klikněte na Ctrl „Obnovit iPhone“. Klikněte na stažený soubor ve zvýrazněném okně a počkejte na konec firmwaru. Odemkněte iPhone 7 spolu s čištěním všech informací ze zařízení.
odemknout, iphone, pokud, nepamatujete

Jak odemknout iPhone 8 a 8 Plus přes iTunes

Nejbezpečnější způsob, jak udržovat integritu dat na smartphonu. Odemknutí iPhone bude možné, pokud synchronizujete gadget s iTunes. Je důležité použít tento počítač nebo notebook s nainstalovaným programem, ke kterému již smartphone připojil. Metoda je neúčinná, pokud osoba náhodně nalezena iPhone 8. Jak odemknout zařízení, vysvětluje podrobný algoritmus akcí pro resetování hesla na iPhone 8 nebo 8 plus. Připojte telefon k PC, spusťte iTunes a postupujte podle pokynů.

 • Autorizovat v programu.
 • Počkejte na synchronizaci zařízení. Poté aktivujte funkci zálohování.
 • Po dokončení vyberte „Obnovit zařízení“.
 • Na obrazovce iPhone 8 nebo 8 plus se zobrazí okno Nastavení. Vyberte položku „Obnovit iTunes z kopie školky“.
 • Vyberte rezervní kopii vhodnou velikost a datum. Jakmile nastavení a obnovení dat nainstalujte nové heslo pro zámek obrazovky.

Resetujte iPhone přes iCloud

Poté budete muset zařízení upravit. Pokud se rozhodnete použít metodu, nezapomeňte vytvořit záložní kopii vašich dat, jak je popsáno zde.

 • Otevřete iCloud na počítači.
 • Zadejte své Apple ID a heslo a v případě potřeby potvrďte, čemu důvěřujete tomuto prohlížeči.
 • Vyberte „Najít iPhone“.
 • Najděte své zařízení na mapě a otevřete o něm informace o něm kliknutím na [i].
 • Klikněte na „Otřete iPhone“.
 • Dále potvrďte akci a postupujte podle tipů na obrazovce.

Odemkněte po útěku z vězení

Oficiální metody nejsou téměř vhodné pro uživatele na iPhone, z nichž je nainstalován útěk z vězení. Instalace oficiálního firmwaru povede ke ztrátě výkonu smartphonu, takže pro odemknutí budete muset použít programy třetích stran. Zvažte proces na příkladu nástroje Semirestore, který je třeba stáhnout a vložit do počítače.

 • Připojte iPhone k PC pomocí kabelu.
 • Otevřete aplikaci Semirestore a počkejte na rozpoznávání smartphonu.
 • Po konjugaci zařízení stiskněte odkaz Semirestore na straně obrazovky.
 • Počkejte na dokončení čištění.

Zatímco je zařízení obnoveno, obrazovka iPhone půjde ven a zapne se. to je normální proces. Nastavení však bude muset být provedeno znovu, i když útěk z vězení ze smartphonu nezmizí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS