Jak odemknout iPhone X / XR / XS bez hesla nebo ID obličeje

Závěr Nelze odemknout iPhone bez hesla a Face ID? Zde jsou řešení 4 pro odemknutí hesla obrazovky iPhone 12 / X / XR / XS, můžete snadno odemknout iPhone X bez Face ID nebo přístupového kódu v podrobnostech.

„Koupil jsem si použitý iPhone XS, který je uzamčený heslem. Jak mohu odstranit heslo z iPhonu XS? Existuje nějaký nástroj pro odemknutí uzamčeného iPhonu bez hesla?? Prosím, pomozte“.

Pokud jste jako výše uvedený uživatel, jehož iPhone X je uzamčen a máte zapomenuté heslo k iPhonu. Nebojte se, nejlepší řešení pro odemknutí iPhonu X bez hesla nebo Face ID najdete zde. Když uživatelé Apple zadají několikrát špatné heslo pro svůj iPhone, iPhone se obvykle vypne a znemožní jim přístup k němu. Ani společnost Apple neposkytla možnost odemknout zařízení iOS bez ztráty dat. Dnes nebudeme diskutovat o tom, jak odemknout iPhone bez ztráty dat. Postaráme se o to, jak odemknout iPhone X, když zapomenete jeho heslo nebo nefunguje Face ID. Nebojte se, existují 4 způsoby, jak odstranit heslo z iPhonu, a zde je popíšeme.

Pokud jste svůj iPhone zamkli, protože jste nepovolili identifikaci obličeje, zapomněli jste heslo nebo jste zapomněli ID obličeje, v tomto průvodci se na tento problém podíváme a nabídneme vám čtyři praktická řešení, jak iPhone X odemknout bez ID obličeje a hesla.

Jak obejít heslo iPhone bez iTunes

Pokud chcete dosáhnout co největšího úspěchu, je Unlocker společnosti FoneLab pro iOS vaší první volbou. Celý proces odemykání hesla iPhone je snadný na použití. Heslo k uzamčené obrazovce iPhonu můžete snadno odstranit podle průvodce na obrazovce. Stačí jen připojit iPhone k počítači.

Později podle pokynů na obrazovce obejděte heslo iPhonu a získejte iPhone zpět. Musíte také zadat své Apple ID a heslo. To může prokázat, že jste skutečným vlastníkem uzamčeného iPhonu. Zde jsou hlavní funkce nástroje pro odstranění hesel pro systém iOS.

 • Obcházení 4místného a 6místného přístupového kódu iPhonu s nejvyšší pravděpodobností úspěchu.
 • Odstranění zapomenutého hesla ze zamčeného, vypnutého nebo používaného iPhonu.
 • Kompatibilní s nejnovějšími zařízeními iPhone 13 a iOS 15.
 • Bezpečné, čisté a snadno použitelné.

Nyní k návodu, jak obejít heslo iPhonu.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časové omezení obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Prezentace FoneLab Unlocker pro iOS po instalaci. Výběrem možnosti Vymazat heslo obejdete heslo z iPhonu.

READ  Jak odstranit obrazovku iPhone bez útěku z vězení

Krok 2 Ťukněte na tlačítko Start u položky Wipe Screen Password. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning USB.

Krok 3 Zkontrolujte zjištěné informace o iPhonu. Stisknutím tlačítka Start potvrdíte a pokračujete dál. Software okamžitě zahájí stahování balíčku firmwaru.

Krok 4 Stisknutím tlačítka Odemknout odemknete iPhone zapomenutý heslem.

Krok 5 Na obrazovce Potvrdit odemknutí zadejte na správné místo 0000. Nakonec klikněte na Odemknout a obejděte heslo iPhonu bez iTunes nebo otisku prstu.

Jak odemknout iPhone SE pomocí iTunes

Pokud jste na iPhonu SE zapomněli heslo, můžete k odemknutí vypnutého iPhonu použít také iTunes. Nejprve aktualizujte iTunes na nejnovější verzi.

Poznámka. Pokud používáte macOS Catalina, měli byste na Macu používat Finder.

Krok 1 Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Pozdější spuštění iTunes.

Krok 2 Podržte současně tlačítko Domů a horní tlačítko na uzamčeném iPhonu SE. Neuvolňujte obě tlačítka, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

Krok 3 Návrat do počítače. Zobrazí se oznámení. Když se zobrazí dotaz, zda chcete iPhone obnovit nebo aktualizovat, klikněte na tlačítko Obnovit.

odemknout, iphone, pokud, jste, zapomněli

Krok 4 Během procesu odemykání iPhone SE neodpojujte iPhone SE. Uvědomte si, že iTunes odstraní všechny uložené soubory.

Krok 5 Nastavení iPhonu a obnovení iPhonu pomocí nejvhodnější zálohy. Váš iPhone SE bude ve výchozím nastavení aktualizován na nejnovější verzi iOS.

Obnovení přes iTunes nebo Finder

Tato metoda je vhodná, pokud máte po ruce počítač, který již byl připojen ke smartphonu nebo tabletu, který je třeba resetovat. To nebude fungovat s neznámým počítačem: je třeba, aby zařízení iOS důvěřovalo počítači, což vyžaduje zadání přístupového kódu. Tato možnost také nebude fungovat, pokud je na miniaplikaci povolena funkce „Najít iPhone“.

Pokud již byla zařízení synchronizována a funkce „Locator“ je vypnutá, postupujte takto.

Připojení iPhonu nebo iPadu k počítači pomocí kabelu.

Spusťte iTunes (nebo Finder v systému macOS Catalina a novějším). Otevřete kartu s názvem požadovaného mobilního zařízení a klikněte na „Obnovit iPhone“.

Kliknutím na tlačítko „Obnovit“ akci potvrďte.

Nepokoušejte se smartphone používat ani jej odpojovat od počítače, dokud se nerestartuje.

Po resetování a restartu budete moci zařízení znovu nakonfigurovat jako v předchozích metodách.

iPhone se odpojil od iTunes. jak odblokovat?

Co tedy dělat, když iPhone říká: „iPhone odpojen připojit k iTunes“ nebo „iPhone odpojen opakovat v (nějaký čas)“??

Pokud jste zařízení předem nezálohovali do počítače, ale chcete si v iPhonu, iPadu a iPodu touch uchovat osobní data, pak vám tato metoda musí vyhovovat. Heslo je třeba obnovit ručně prostřednictvím iTunes.

Aby tato metoda fungovala správně, musí software rozpoznat iPhone. Pokud zařízení není rozpoznáno, nelze jej resetovat. Nebude fungovat ani při připojení k cizímu zařízení. Jde o to, že když to uděláte, musíte potvrdit oprávnění ke čtení pro zařízení, a to jak v počítači, tak v iPhonu. A pro potvrzení akce v telefonu jej musíte odemknout, proto nic nefunguje.

Aby tato funkce správně fungovala, připojte telefon k počítači, ke kterému byl předtím připojen iPhone. Pokud to není možné, můžete přejít přímo k následující metodě.

READ  Jak odemknout číslo v aplikaci WhatsApp v systému Android. Jak odblokovat WhatsApp pomocí VPN?

Pokud vše funguje, postupujte podle dalších pokynů:

Spusťte iTunes v počítači a připojte k nim iPhone. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu telefonu nebo na speciální tlačítko „synchronizovat“. Jakmile je proces synchronizace zahájen, okamžitě jej ukončíme malým křížkem. Někdy je však třeba kliknout na šipku, která se zobrazí ihned po kliknutí na křížek, aby se synchronizace dokončila.

Počítadlo hesel na zamykací obrazovce je nyní resetováno. iPhone nebo iPad, který vás dříve po hodině nebo více vyzval k opětovnému zadání hesla, nyní počítadlo vynuloval a vy můžete pokračovat ve zkoušení. Tento postup můžete provádět, pokud si zapamatujete správnou kombinaci.

I když se zobrazí zpráva s výzvou k připojení k iTunes, proveďte totéž. Toto nejsou jediné možnosti, co můžete dělat, pokud se zobrazí zpráva „iPhone odpojen“.

Nejlepší alternativa k odemknutí hesla iPhone bez ztráty dat

Pokud potřebujete účinný způsob, jak odemknout heslo iPhonu, FoneLab’s Unlocker for iOS. Je to univerzální způsob, jak vymazat hesla iPhonu, odemknout Touch ID / Face ID, odstranit zapomenuté Apple ID a další. Navíc funguje s nejnovější verzí iOS 15 na iPhonu 13 Pro Max. K odemknutí hesla iPhonu je však nutné použít počítač.

odemknout, iphone, pokud, jste, zapomněli
 • Odemknutí hesla iPhone pro přihlášení k iPhonu se zamčenou obrazovkou.
 • Vymazání 4místného přístupového kódu, 6místného přístupového kódu a Touch ID / Face ID.
 • Práce s rozbitými, nereagujícími, použitými nebo zakázanými iPhony.
 • Kompatibilní se systémem iOS 15 a staršími.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časové omezení obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo jeho hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Stáhněte si zdarma FoneLab iOS Unlocker, můžete spustit program a vybrat režim Wipe Password Mode. Poté připojte iPhone k počítači pomocí originálního kabelu USB.

Krok 2 Jakmile program zjistí iPhone, můžete zjistit informace o iPhonu. Po potvrzení informací můžete kliknout na tlačítko Start.

Krok 3 Stáhne se firmware pro odemknutí hesla iPhonu z počítače. Po stažení záplat můžete pokračovat kliknutím na tlačítko Odemknout.

Krok 4 Poté musíte zadat 0000 pro potvrzení procesu odemknutí iPhonu na vašem iPhonu. Před přístupem k uzamčenému iPhonu aktualizuje iPhone na nejnovější verzi iOS.

Jak obejít zámek pomocí hlasových příkazů

Pokud jste ještě neaktualizovali iOS 12, máme pro vás špatnou zprávu. Siri „pomáhá“ odemknout iPhone.

Vyvolejte hlasového asistenta ze zamčené obrazovky a požádejte ho o aktivaci služby VoiceOver. Podvodník pak bude moci zavolat na váš iPhone, na jeho obrazovce zvolit, že chce odpovědět zprávou, a stisknout klávesu „“.

Dalším krokem je odeslání speciální zprávy do chytrého telefonu oběti. Pokud je funkce VoiceOver aktivní, způsobí chybu systému a zpřístupní účet zpráv a seznam naposledy volaných kontaktů včetně jejich úplných údajů.

Chcete-li se proti tomu bránit, zabraňte Siri volat ze zamčené obrazovky, a to v části Nastavení. Dotykové ID a přístupový kód. Přístup k zamčené obrazovce.

nejlepších způsobů odemknutí iPhonu

Váš iPhone se najednou stal nepřátelským, takže je čas ho odemknout. Pokud jste zapomněli heslo, můžete jej vrátit do normálního režimu jedním z pěti způsobů odemknutí všech modelů iPhonu. Některé metody zachrání osobní údaje, zatímco jiné povedou k úplné ztrátě dat v zařízení Apple.

READ  Co dělat, když iPhone zobrazí sluchátka. Resetování iPhonu

Jak odemknout iPhone pomocí iTunes

Pokud tedy zadáte špatné heslo více než devětkrát nebo použijete rozpoznávací skener na svém gadgetu, chytrý operační systém zařízení deaktivuje, uzamkne a deaktivuje. Aby se podvodníci nedostali k osobním údajům (např. heslům k peněžence, osobním fotografiím a kontaktům), bude veškerý obsah vašeho zařízení smazán.

A vše dobře dopadne, pokud jste iPhone pravidelně zálohovali v iTunes. V takovém případě budete k resetování telefonu potřebovat autorizovaný počítač.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu, zapněte iTunes.
 • Chcete-li násilně restartovat iPhone X, XS a XR a iPhone 8 a 8 Plus, stiskněte a rychle uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a poté tlačítko pro snížení hlasitosti. Poté podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení. (ikona programu). U iPhonu 7 a 7 Plus stiskněte současně boční tlačítko a tlačítko hlasitosti. Na iPhonu 6s stiskněte domovské tlačítko a horní nebo boční tlačítko.
 • V zobrazeném okně vyberte možnost „Oprava telefonu“.
 • Pokud jste během synchronizace uložili zálohy systému, bude vám po načtení softwaru nabídnuto jejich použití pro zápis do telefonu. Souhlasím.
 • Znovu nakonfigurujte nově zapnutý telefon a používejte jej.

Lidé, kteří používají iTunes, mohou mít problémy a v takovém případě je vhodné použít nástroj třetí strany, který vám pomůže heslo odstranit. Pokud je verze vašeho systému iOS 11, 12 nebo 13, Tenorshare 4uKey uloží vaše data.

Horká řešení. TAKÉ NA SOFTWARE UkeySoft

Pokud jste zapomněli heslo Apple ID nebo je vaše Apple ID z nějakého důvodu uzamčeno, zde je 7 nejlepších nástrojů pro odblokování Apple ID, které vám pomohou odstranit Apple ID z iPhonu / iPadu bez hesla, vyberte si levný, rychlý a spolehlivý iPhone unlocker, který potřebujete.

Chcete snadno aktivovat iPhone, ale nemáte SIM kartu? V tomto článku jsme zveřejnili tři možné metody, které vám pomohou obejít aktivaci iPhone 11, iPhone XS Max, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 5s a iPad bez SIM karty.

Jak obejít uzamčenou obrazovku na iPhonu. ČASTO KLADENÉ DOTAZY. Pokud máte stejné pochybnosti, postupujte podle metod uvedených v tomto článku a úspěšně obejděte uzamčenou obrazovku iPhonu, iPadu a iPodu bez hesla.

Jak odstranit účet iCloud bez hesla? V tomto článku najdete podrobný návod, který vám pomůže odstranit účet iCloud, i když jste zapomněli heslo.

nápověda: před komentováním musíte být přihlášeni.Zatím žádný účet. Klikněte zde a zaregistrujte se.

Odblokování iPhonu

Odstranění Apple ID, zamčené obrazovky, času na obrazovce a uzamčení MDM ze zařízení se systémem iOS bez hesla.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS