Jak vidět vzdálené zprávy v WhatsApp na Androidu.- 4 způsoby

Whatsapp má funkci pro odstranění zpráv v korespondenci, nejen doma, ale také dalšího účastníka konverzace. Toto je velmi užitečná volba, pokud jste byli omylem zasláni nesprávný text pro partnera nebo musíte skrýt jakékoli informace. Existují situace, kdy musíme číst vzdálené zprávy u nás, protože mohou obsahovat velmi důležité informace. Ale jak obnovit vzdálené zprávy v WhatsApp? Přečtěte si tento článek až do konce a naučíte se, jak sledovat vzdálené zprávy v WhatsApp.

Možnost odstranit zprávu ve VOTSAP je k dispozici všem uživatelům Messenger. Během korespondence si můžete všimnout, jak účastník smazal nově zaslanou zprávu. K tomu dochází, když účastník konverzace udělal chybu a rozhodl se okamžitě smazat text.

Jak vidět vzdálené zprávy v WhatsApp? Pojďme na to, je to poněkud lehký a rychlý postup. Tuto metodu však lze použít, pokud jste zálohy vytvořili předem ručně nebo automaticky. Zkontrolujte také, zda máte stabilní připojení k internetu a zda je na zařízení Android dostatek volné paměti.

Postupujte podle následujících kroků a zobrazíte vzdálené zprávy v aplikaci WhatsAppna:

 • Nejprve přejděte na „Nastavení“ na vašem zařízení;
 • Dále přejděte do části „Aplikace“;
 • Najděte aplikace Whatsapp a přejděte na jeho nastavení;

Poté v části „Na příloze“ klikněte na tlačítko „Odstranit“. V žádném případě neklikněte na „Vymazání všech dat“, jinak bude odstraněna veškerá korespondence VOTSAP a také aplikace;

Zkontrolujte, zda byly v aplikaci VOTSAP zobrazeny smazané zprávy. Pokud nebyly nalezeny, pak byly pravděpodobně odstraněny před vytvořením záložní kopie. Věnujte pozornost tomu, jakou frekvenci ukládání záloh nainstaluje. Denně zachování kopií zálohku kopií automobilů se zpravidla objevuje jednou denně asi 2 A.M.

Pokud vám tato metoda nepomůže, podívejte se dále, jak vrátit vzdálené zprávy v WhatsApp.

READ  Jak změnit TTL na routeru Huawei

Jak obnovit vzdálené SMS

V oknech likvidované soubory nezmizí bez stopy. jsou označeny jako k dispozici pro přepisování. V souladu s tím mohou být na určitou dobu zcela obnoveny, což je to, co speciální nástroje používají. Všechno funguje na Androidu stejným způsobem, pouze s jednou rezervací. pro vyřešení problému, v každém případě budete muset použít PC.

Chcete-li obnovit vzdálené zprávy, potřebujete počítač, program s nezbytnou funkčností, USB-Shnur a samotný mobilní telefon.

Root-Right v systému nebude zbytečné, protože bez takových šancí na úspěch jsou velmi malé.

obnovit, vzdálené, zprávy, androidu

Zálohování Google

Protože systém Samsung vyžaduje stabilní provoz účtu Google, obchod se používá k ukládání některých uživatelských dat. Disk Google. Metoda obnovy SMS bude fungovat za předpokladu, že funkce zálohování byla aktivována předem. Ale abyste je vrátili, budete muset odstranit účet ze zařízení, poté znovu přejít na účet a souhlasit s obnovením ze záložní kopie.

  Chcete.li povolit zálohování Google, prostřednictvím „Nastavení systému“ přejděte do sekce „Účty a archivní“.

Chcete.li ručně vytvořit kopii dat, najděte blok Diskového bloku Google a v části „Účty a archivy“ vyberte položku „Reserve“ a poté proklouzněte tlačítkem „Začněte kopírovat“. Okno obsahuje informace o době poslední kopie kopie. Pokud byly zprávy smazány mnohem dříve, nebude možné je obnovit. Chcete.li automaticky vytvořit záložní kopie, zapněte „Zátěž automobilu z Google One“.

obnovit, vzdálené, zprávy, androidu

Prevence ztráty důležitých zpráv

Abyste se vyhnuli ztrátě důležitých zpráv, měli byste předem přemýšlet o jejich integritě. A zde jsou nejlepší možnosti pro zajištění těchto případů.

Vytvoření zálohy s možností úspory v cloudu

Nejprve byste měli přemýšlet o vytvoření záložního kopírování těchto informací. Za tímto účelem je popsaná záložní aplikace SMS dokonalá:

 • Spusťte aplikaci a stiskněte tlačítko zálohování.
 • Označte naši cestu k zachování zálohy nebo souhlasí s navrhovaným ve výchozím nastavení.
 • Pokud potřebujete obnovit výhradně zprávy, v okně, které se objeví, je nutné zaznamenat položku „textové zprávy“.
 • Nyní můžete změnit název archivu a také aktivovat zachování emodži ve zprávách.
 • Zbývá se rozhodnout vytvořit záložní kopii všech vzdálených dialogů nebo pouze selektivní.

Vytvořený soubor může být uložen přímo v paměti gadgetu, odeslán do cloudu nebo e-mailem.

Můžete také nastavit frekvenci synchronizace souboru a zpráv v telefonu.

READ  Jak nainstalovat IPTV na Samsung

Jak obnovit vzdálené zprávy na nepracovním smartphonu

Může být nutné obnovit vzdálené zprávy na nepracovním smartphonu. To je také možné. A zde uživatel pomáhá softwaru extraktoru YAFFS. Nemá smysl používat žádné jiné. Bude prostě zbytečný.

Veškerá korespondence je uložena na následujícím odkazu: „/data/data/.com.Android.Poskytovatelé.Telefonie/databáze/MMSSMS.Db.»Formát souboru. SQL. Aby byl přístup otevřený, je nutné získat kořen správně, respektive. Pouze tímto způsobem je možné získat textovou zprávu, čas odesílání nebo přijetí, název odesílatele.

obnovit, vzdálené, zprávy, androidu

Databáze s textovým úložištěm by měla být převedena ve formátu XML po provedení příkazu k extrakci extrakčních souborů.Exe.S MMSSMS.Db. Poté je možné zobrazit v libovolném editoru nebo převést do aplikace SMS Backup Restore a poté se přesunout do paměti gadgetu.

Jak obnovit WhatsApp na Android přes Google Disc

Pokud jste provedli zálohu WhatsApp na disku Google, disk Google je jednou z nejpopulárnějších cloudových služeb pro mobilní zařízení Android a mnoho lidí ji používá k ukládání četných záložních souborů. Tento postup však můžete použít pouze v případě, že jste předem provedli zálohu. Zde je návod, jak obnovit odstraněné soubory z WhatsApp na telefonu Android přes disk Google:

 • Za předpokladu, že je aplikace Google Drive nainstalována na vašem zařízení Android, Odstraňte WhatsApp.
 • Poté jej znovu nainstalujte a ujistěte se, že jste použili stejný účet Google, který jste použili k vytvoření záložní kopie.

Vaše číslo mobilního telefonu bude ověřeno a poté po žádosti stačí kliknout na „Obnovit“.

Když můžete obnovit vzdálené SMS na telefonu Android

Ukazuje se, že při odstraňování SMS se okamžitě neodstraňují na konec a jsou stále na telefonu. Lze je pokusit je obnovit pomocí speciální aplikace. Úspěch při obnově závisí na tom, kolik paměti je ztraceno, t.E. Kolikrát má přepisování dat v sektoru, kde je uložena SMS.

Pro obnovení dat v našem případě je SMS první věcí, kterou můžete udělat, je obnovit smartphone ze záložní kopie. Pokud jste nikdy neprovedli zálohu, budete muset používat programy třetích stran.

READ  Jak obnovit heslo iPhonu, pokud jsem ho zapomněl. Obnovení hesla iPhone pomocí 4ukey

Jak obnovit SMS na Android

Musíte vědět, že synchronizace s diskem Google neumožňuje vrátit textové zprávy a časopis Call Magazine. Tato funkce funguje pouze pro majitele chytrých telefonů Pixel z Google. Uživatelé zařízení od ostatních výrobců zůstávají:

V nějakém firmwaru poskytují vývojáři způsob, jak obnovit zprávy prostřednictvím vytvořených nástrojů. Je důležité, aby uživatel samostatně vytvořil kopii.

Podobné poruchy dat jsou v modelech z LG, Samsung.

Uživatelé se o této příležitosti často dozví po ztrátě dat, a proto dále sledujeme.

Jak obnovit data na Androidu

Při odstraňování dat uložených ve vnitřní i externí paměti zařízení lze informace o tom, významné pro vlastníka Androidu. Chcete.li obnovit data o Samsungu, Xiaomi, Honor, Nokia, HTC, LG nebo jakémkoli jiném smartphonu s operačním systémem Android, můžete použít speciální nástroje k obnovení dat určených pro Android OS. Programy mohou být placeny nebo zdarma, v závislosti na vývojáři a schopnostech, placené žádosti mají bezplatné zkušební verze; Podobné nástroje pro Android najdete na oficiálních webových stránkách vývojářů nebo na Google Play.

Aby se zajistila bezpečnost informací obsažených v korespondenci SMS na vašem Androidu, je nutné pravidelně ukládat přijaté a zaslané zprávy na jiných médiích. Speciální aplikace to mohou pomoci při vytváření záloh SMS zpráv v paměti zařízení nebo cloudových úložišť. Kromě toho byste měli být opatrní ohledně procesu čištění dat v telefonu a navíc zkontrolovat, zda jsou nějaké významné informace v souborech souborů pro odstranění. Ale i bez použití údajů o preventivních opatřeních je stále možné obnovení zpráv na vašem zařízení. pomocí speciálních nástrojů navržených k obnovení ztracených nebo odstraněných souborů na Androidu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS