Jak resetovat nastavení iPhone do továrny. Vyčerpávající instrukce

Apple Mobile Technology jen zřídka narazí na chyby a technické problémy i při nejintenzivnější práci. Pokud však operační systém nefunguje příliš stabilní, pravidelně se objevují problémy s internetem, nebo iPhone někdy začne restartovat v náhodném pořadí, pak resetování nastavení rozhodně nepoškodí. Stačí jednoduše opakovat určité pokyny předložené níže a iOS bude fungovat, stejně jako dříve.

Resetování nastavení na iPhone, iPad a iPod vede k čištění vnitřní paměti a ztrátě důvěrných informací, a proto Apple doporučuje přípravu předem na podobný postup:

 • Stáhněte si iTunes a aktualizujte software na nejnovější verzi (část „Nápověda„ nabídky “aktualizace“);
 • Připravte zálohu s pomocí iCloud (v nastavení iPhone, iPad nebo iPod Touch) nebo prostřednictvím iTunes (kategorie „recenze“, položka „Vytvořte kopii Now“;

Jak dále postupovat závisí na použitých nástrojích. Realizovali jsme nástroje postavené iOS a prostřednictvím iTunes a dokonce pomocí softwaru třetího partu.

Začít

Připravte gadget před celkovým propuštěním a nabijte jej.

Baterie musí být nabita nejméně 30%.

Pokud k vypouštění dojde během restartu a nulování, povede to k vážným poruchám softwaru, až k proměně v „cihlovou“.

Nezapomeňte zkontrolovat imei

Zkontrolujte mobilní zařízení IMEI, zda není nedostatek zamykání. Například v kterékoli z online služeb ImeiPro.Informace.

Budete muset zadat číslo a projít kontrolou „Recaptcha“ a poté kliknout na „Check“.

IMEI najdete na samotném iPhone, na krabici nebo v pododstavci „na zařízení“, v nastavení gadgetu.

Poté, co se ujistíte, že má stav „odemčeného“, můžete zahájit proces nulování dat.

Resetování konfigurací na přístroji s útěkem z vězení povede k úplnému blokování.

Udělejte zálohu

Před odstraněním všech nastavení vytvořte záložní kopii důležitých informací. Existují dva způsoby, jak vytvořit zálohu:

Majitelé Apple jsou zcela k dispozici za 5 GB volného prostoru v „cloudu“. Pro fungování musí stabilní spojení mobilního internetu nebo Wi-Fi.

V nabídce „Nastavení“ najděte „iCloud“ a aktivujte funkci „kopie rezervy“. Dále vyberte „Záložní kopii v iCloud“ a konečná akce je „Vytvořit zálohu“.

READ  Nastavení rádia v hudebním centru Samsung. Klasické rádio

Chcete.li to provést, připojte zařízení k počítači. Poté zůstává pouze pro spuštění iTunes, vyberte položku „tento počítač“ a aktivujte vytvoření kopie.

Vypadněte ze všech služeb

Před odpočinkem gadgetu. vypadněte ze všech služeb a aplikací (živé):

 • Messengers (VK, FB, Instagram, Viber a další)
 • Imessage a Face Time. v budoucnu, abychom se vyhnuli problémům s dodáním a připojením SMS;
 • Icloud, iTunes, App Store. pro omezení přístupu k osobním údajům uživatele, uložené dokumenty, fotografie a videa, konfigurace, účty.

Jak vrátit tovární nastavení přes iTunes

Druhým způsobem, jak vrátit iPhone do tovární nastavení, je uchýlit se k programu iTunes. Aby však tato metoda mohla fungovat únavně, aby nejprve vypnula funkci „Najít iPhone“ v nastavení samotného iPhone. Chcete.li to provést, musíte jít do nastavení iPhone, otevřít sekci iCloud a zakázat tam funkci „Najít iPhone“.

Po odpojení funkce „Najít iPhone“ můžete začít vrátit tovární nastavení přes iTunes. Chcete.li to provést, musíte připojit iPhone k počítači, spustit program iTunes a stisknout ikonu iPhone.

Spadnete tedy do nastavení iPhone v iTunes. Zde musíte jít do pododdílu „Recenze“.

Dále na pravé straně obrazovky musíte najít tlačítko „Obnovit iPhone“ a kliknout na to. Je třeba poznamenat, že tlačítko „Obnovit z kopie“ je těsně pod, ale je zodpovědné za jinou funkci. Pokud chcete vrátit iPhone do nastavení továrny, musíte kliknout na tlačítko „Obnovit iPhone“.

Po stisknutí tlačítka „Obnovit iPhone“ otevřete okno se zprávou o návratu iPhone tovární nastavení. Abyste mohli pokračovat, klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Pak stačí počkat, až iTunes vrátí tovární nastavení pro iPhone.

Nastavení iPhone

Možná snadnější a nejrychlejší, můžete propustit nastavení samotného telefonu.

  Otevřete nabídku Nastavení a poté postupujte podle části „Základní“.

Jak resetovat iPhone pomocí počítače

Pokud z nějakého důvodu nemůžete jít do nastavení iPhone (firmware uprchl, zámek aktivace iCloud, zapomněli jste numerické heslo pro odemknutí atd.Str.), pak nejlepší SPO pro resetování iPhone bude režim DFU. Použijte tyto pokyny pro iPhone 4s. 7 nebo tyto pokyny pro iPhone X. 8.

Pokud je vše v pořádku s iPhone, postupujte podle níže uvedených kroků:

Krok 1. Pokud si vážíte údaje na svém iPhone (iPad), před zahájením dalšího kroku nezapomeňte provést zálohu.

Krok 2. Připojte kabel iPhone k počítači a spusťte iTunes. Klikněte na ikonu zařízení (viz. Výkres je níže):

Krok 3. Stiskněte tlačítko Obnovte iPhone Na pravé straně obrazovky. Pokud jste zobrazili zprávu „Musíte vypnout funkci„ Najít iPhone “, před“, vypněte ji v nastavení telefonu zde: Nastavení iCloud Najděte iPhone iPhone.

K vypnutí této funkce budete potřebovat heslo Apple ID. To se provádí tak, že nikdo kromě posledního majitele nemůže toto zařízení vyčistit, například v případě krádeže útočníky (Apple ID).

READ  Proč nejsou kontakty tolerovány s iPhone

Krok 4. Vypněte funkci „Najít iPhone“, potvrďte své záměry kliknutím na tlačítko a aktualizujte a aktualizujte.

Krok 5. Nejnovější verze iOS bude stažena z internetu a poté nainstalována na vašem iPhone. Všechny osobní údaje budou odstraněny.

Krok 6. Při příštím zapnutí zařízení iOS budete vyzváni, abyste jej nakonfigurovali jako nový nebo jej obnovili ze záložní kopie.

Krok 7. Popsaný postup pro resetování zařízení iOS jej neodvádí z vašeho účtu. Chcete.li, aby obnovené zařízení již nebylo uvedeno pro váš účet Apple ID, přejděte na web iCloud.com pod vaším Apple ID a smažte potřebné zařízení v sekci Najděte iPhone.

Co znamenají různé parametry resetování

Při resetování nabízí iPhone šest různých možností vypouštění.

 • Resetujte všechna nastavení-wi-fi hesla a nastavení manuálního manuálu budou odstraněny, ale aplikace a fotografie nezmizí.
 • Vymažte veškerý obsah a nastavení. vše bude odstraněno. Pokud chcete zařízení prodat, vyberte tuto možnost.
 • Resetujte nastavení sítě. tato možnost zruší nastavení sítě, odstraní dočasné soubory a vyčistí mezipaměť.
 • Resetujte slovník klávesnice. vyberte tuto možnost, pokud iPhone často při psaní textu nahradí nesprávná slova.
 • Resetujte rozložení hlavní obrazovky. přijde se hodí, když stačí zrušit nastavení plochy.
 • Resetovat umístění a důvěrnost. Veškerá zachování a nastavení polohy se vrátí do původního stavu.

Normální vypouštění nastavení továrny iPhone do továrního nastavení

Nejjednodušší způsob, jak resetovat nastavení továrny pro iPhone na tovární nastavení, je použít speciální funkci v nastavení samotného zařízení. Chcete.li to provést, otevřete aplikaci „Nastavení“ na iPhone a přejděte do sekce „základní“.

Poté musíte jít do pododdílu Nastavení, která se nazývá „resetování“. Tato část by měla být na samém dolní části sekce „základní“.

Poté otevřete seznam toho, co lze resetovat na iPhone. V samém vrcholu budou dvě hlavní možnosti pro resetování nastavení „resetovat všechna nastavení“ a „Obnovení obsahu a nastavení“.

READ  iPhone se rychle vypouští v pohotovostním režimu

První možnost „Resetovat všechna nastavení“ je resetování, které ovlivní výhradně nastavení pro váš iPhone. Zároveň zůstanou všechny vaše osobní údaje (včetně fotografií, kontaktů, hudby) na památku smartphonu.

Druhou možností „Obnovení obsahu a nastavení“ je úplné vypouštění iPhone. V tomto případě bude odstraněna nejen nastavení iPhone, ale veškerý obsah v jeho paměti. Jinými slovy, všechna uživatelská data budou z paměti smartphonu odstraněna.

Kromě toho jsou k dispozici další způsoby resetování nastavení v pododdílu „resetování“: resetování sítě, resetování slovníku klávesnice, resetování tlačítka „Domů“ a resetovat nastavení geolokace geolokace. Tato nastavení resetujte tato metody ovlivňují pouze specifické nastavení iPhone.

Resetujte nabídkou „Nastavení“

Než zrušíte nastavení na zařízení Apple, musíte jej dobře nabít, je lepší až 100%a poskytnout přístup ke stabilnímu připojení Wi-Fi.

 • Pokud je iPhone spojen s hodinami, musí být synchronizace zastavena.
 • Opouštíme účty iTunes Store, iCloud a App Store. Chcete.li to provést, otevřete nabídku „Nastavení“ klikněte na název. Na samém dolní části stránky, kterou jsme otevřeli, aktivujeme řádek „Go Out“.
 • Vrátíme se do nabídky „Nastavení“, přejděte do části „Základní“, vyberte „Reset“ a poté „Vymažte obsah a nastavení“.
 • S funkcí „Najít iPhone“ budete muset představit heslo z „Apple ID“.
 • Na vyžádání zadáváme hesla z účtů.
 • Po restartování zařízení zadáme data požadovaná smartphonem.

Pokud chybí přístup k PC

Ne všichni uživatelé mohou používat software třetí strany, protože nemají přístup k PC. V tomto případě můžete nastavení propustit parametry mobilního telefonu.

 • Přejděte na hlavní parametry gadgetu a otevřete sekci „Reset“.
 • Vyberte „Sledujte data“.
 • V okně, které se objeví, zadejte heslo nebo Apple ID.

Poté budou všechna data uložená na smartphonu smazána.

Pokud iPhone začne fungovat horší, je nutné obnovit tovární nastavení. Než to však uděláte, musíte přijít na to, jak správně resetovat tvrdě resetovat.

obnovit, nastavení, továrny, iphone
| Denial of responsibility | Contacts |RSS