Jak obnovit smazané kontakty v systému Android

Telefonní seznam je nezbytnou součástí každého telefonu, ať už jde o tlačítkový nebo dotykový. Dnešní zařízení mohou obsahovat neomezený počet čísel, ale nikdo nezaručuje jejich úplnou bezpečnost. Často se stává, že ztratíte kontakt s potřebnými účastníky, a pak je důležitá otázka: jak rychle a efektivně obnovit smazané kontakty v systému Android?

Odpověď je rozhodně kladná. Existuje spousta metod, které vám pomohou obnovit nejen ztracené kontakty, ale také ztracené, například fotografie nebo videa.

Níže se budeme zabývat nejrozšířenějšími a nejvhodnějšími metodami. Předem však varujeme: úspěšné obnovení je možné pouze v případě, že čísla zmizela nejpozději před několika týdny.

Dlouho smazaný kontakt však můžete obnovit pouze pomocí placeného a těžko dostupného softwaru.

Obnovení odstraněného kontaktu v zařízení Samsung z cloudu Samsung Cloud

Samsung Cloud je služba zálohování a obnovy dat, kterou nabízí společnost Samsung. Díky službě Samsung Cloud můžete zálohovat a obnovovat data na různých zařízeních Samsung prostřednictvím cloudového úložiště, které umožňuje snadné a pohodlné ukládání. Služba Samsung Cloud se opravdu hodí, když potřebujete obnovit data ze záloh a synchronizovat je se zařízením Samsung. Odložte tedy své pochybnosti a začněte obnovovat smazané kontakty na svých zařízeních Samsung pomocí funkce Samsung Cloud recovery.

Postup obnovení smazaného kontaktu Samsung ze služby Samsung Cloud:

obnovit, kontakty, telefonu, samsung, používání, softwaru

Krok 1 Začněte tím, že v zařízení Samsung otevřete aplikaci Nastavení a přejdete do části Účty a zálohování.

Krok 2 Poté v nabídce klepněte na možnost Zálohování a obnovení a vyberte možnost Obnovit data.

Krok 3 Nakonec mezi vybranými daty vyberte Kontakty a klepněte na Obnovit nyní.

Smazané kontakty můžete také obnovit ze záloh Google, zejména pokud jste si jejich používáním jistější. Navíc jste možná ještě nepoužili službu Samsung Cloud k zálohování svého zařízení.

Otevřít všechna čísla

U starších tlačítkových telefonů to bylo jednoduché. data byla uložena buď v paměti přístroje, nebo na SIM kartě. Na moderních zařízeních je lze uložit také do účtů Google, Samsung. Stává se, že je telefonní seznam nastaven tak, aby zobrazoval pouze čísla z paměti nebo karty SIM. Omylem jste vymazali číslo a myslíte si, že je navždy ztraceno. V takovém případě se vyplatí zkontrolovat zbývající místa a při troše štěstí telefon snadno najít. Je nutné vstoupit do nastavení adresáře a v podnabídce „zobrazit kontakty“ vybrat „všechny kontakty“. nyní se v adresáři zobrazí čísla ze všech míst, budou duplicitní, ale mohou být mezi nimi i omylem smazané.

Majitelé mobilních telefonů Samsung se často ptají, jak obnovit telefonní číslo odstraněné z kontaktů bez zálohy. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, a první z nich navrhuje použití softwaru třetích stran.

První možnost zahrnuje instalaci aplikací přímo do smartphonu. Existuje mnoho nástrojů určených k obnově ztracených dat, včetně čísel, ale mnohé z nich vyžadují zakoupení. Uživatelé zatím o aplikaci EaseUS MobiSaver hovoří vřele.

Program je distribuován zdarma a má dva režimy provozu. s právy Root a bez nich. V prvním případě musíte zařízení „hacknout“, což byste neměli dělat, protože přijdete o záruku a není zaručeno, že postup bude úspěšný. Je tedy možné použít zjednodušené skenování paměti. To obvykle stačí k nalezení nedávno smazaných souborů a kontaktů.

READ  Nastavení telefonu Xiaomi Mi note 10

Pokud to nefunguje, je vhodné použít nástroj pro PC. Dobrou možností je DR Fone. software není zdarma, ale pokud kontakt opravdu potřebujete, může vám pomoci. Chcete-li provést obnovení pomocí něj, musíte v zařízení aktivovat ladění USB. Dále se gadget připojí k počítači pomocí kabelu a provede kroky, které DR Fone požaduje.

Jak obnovit smazaná telefonní čísla ze systému Android prostřednictvím účtu Samsung

Pokud máte telefon Samsung a zálohujete jej do účtu Samsung, můžete samozřejmě obnovit smazaná telefonní čísla tímto způsobem.

Krok 1 Přejděte do aplikací Nastavení v telefonu Samsung.

Krok 2 Přejděte dolů a uvidíte možnost Zálohování a resetování.

Krok 3 Klikněte na tlačítko Obnovit v nabídce účtu Samsung.

Krok 4 Nyní můžete zobrazit veškerý zálohovaný obsah a synchronizovat telefon Samsung s účtem. Vyberte kontakty, které chcete do telefonu obnovit, a klepnutím na tlačítko RESTORE NOW v dolní části získáte ztracená telefonní čísla zpět do systému Android.

Poznámky: Tato metoda funguje pouze pro uživatele Samsung.

Pomocí výše doporučených metod můžete provést obnovení kontaktů Samsung. FoneLab. Android Data Recovery musí být nejlepší nástroj pro obnovu kontaktů Samsung, který vám umožní získat kontakty zpět. Přesto je třeba kontakty čas od času zálohovat. FoneLab nabízí funkci zálohování a obnovy dat pro systém Android, která vám pomůže snadno a bezpečně zálohovat kontakty Samsung.

Co je Samsung Smart Switch? Jak používat přepínač Samsung Smart Switch? Přepínač Samsung Smart Switch nefunguje, když jej používáte k přenosu dat? Přečtěte si tento článek.

Jak obnovit smazané soubory ze systému Android? Obnova dat Android je zde pro vás vysoce doporučeno.

Jak obnovit smazané telefonní číslo v telefonu se systémem Android, například v telefonu Samsung Galaxy S8? Tento příspěvek nabízí nejlepší řešení pro vás.

Obnovení kontaktů v zařízení Samsung Galaxy S21 do messengerů

Podobná metoda obnovy funguje v různých messengerech od WhatsApp a Telegramu. Navzdory rozdílům v rozhraní bude princip ve všech případech podobný:

  • Spuštění klienta služby Messenger.
  • Otevřete nastavení.
  • Přejděte na „Účet“ a poté na „Zálohování“.
  • Klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Upozorňujeme, že tato metoda bude fungovat pouze v případě, že je v nastavení messengeru aktivována funkce automatického zálohování nebo pokud si uživatel předtím zálohoval své konverzace sám.

Jak obnovit odstraněné kontakty ze SIM karty

Krok 1 Po instalaci spusťte software a připojte telefon Samsung ke kartě SIM vložené do počítače pomocí kabelu USB.

Krok 2 Software zjistí, zda je v telefonu povolen režim ladění USB, a klepnutím na OK povolíte ladění USB. Pokud ne, otevřete režim ladění USB podle pokynů na obrazovce. Je to snadné, stačí jen několik klepnutí prstem.

Krok 3 Jakmile software úspěšně detekuje vaše zařízení, můžete vybrat různé typy souborů. Zaškrtněte políčko vedle položky Kontakty a klikněte na tlačítko Další.

Krok 4 Software by měl získat oprávnění ke skenování dat z telefonu. Měli byste tedy softwaru povolit instalaci zabezpečené aplikace, abyste získali práva roota pro skenování dat z telefonu a karty SIM. Po výzvě klepněte na Povolit/Udělit/Autorizovat.

Krok 5 Trpělivě vyčkejte na dokončení procesu skenování. Po dokončení můžete zobrazit kontakty s podrobnostmi. Klikněte na Kontakty ve výsledku skenování a zobrazte jméno kontaktu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Označte ty, které chcete vrátit, a kliknutím na tlačítko Obnovit je uložte do počítače jako soubor VCF / CSV / HTML.

READ  Jak nastavit účet na telefonu Samsung

To je celý proces obnovy, velmi rychlý a snadný, že?? tento Android Data Recovery lze také použít k obnovení smazaných souborů z karty SD Android a obnovení obrázků WhatsApp ze Samsungu.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

Jak obnovit smazané kontakty na iPhonu

Z archivované kopie kontaktů na iCloudu

Tato možnost by měla pomoci, pokud jste již dříve nastavili synchronizaci kontaktů iPhonu s iCloudem. V takovém případě byste měli mít na serveru vytvořené kopie telefonního seznamu v různých dnech. Pomocí nich můžete obnovit seznam kontaktů do některého z předchozích stavů.

Chcete-li zkontrolovat archivované kopie, přihlaste se do služby iCloud prostřednictvím prohlížeče na počítači. Poté přejděte do části „Nastavení“ a v části „Rozšířené“ vyberte možnost „Obnovit kontakty„.

Pokud budete mít štěstí, zobrazí se seznam dostupných kopií spolu s datem jejich vytvoření. Vyberte požadovanou kopii a klikněte na tlačítko Obnovit. iCloud nahradí všechny aktuální kontakty daty z online archivu. To se projeví na všech zařízeních připojených k účtu. Pokud nejsou k dispozici žádné kopie, zkuste jiné metody.

Ruční export kontaktů z iCloudu

Pokud nemůžete najít archivované kopie, ale smazané kontakty se objeví v Kontaktech ve webové aplikaci iCloud, zkuste je exportovat do iPhonu.

Za tímto účelem zvýrazněte všechny položky telefonního seznamu, které jste ze smartphonu odstranili. Pak klikněte na ozubené kolečko v levém dolním rohu a vyberte možnost „Exportovat vCard“.

Do počítače bude stažen soubor VCF s požadovanými kontakty. Pošlete ji e-mailem do poštovní schránky přístupné z iPhonu a otevřete přílohu pomocí standardního programu iOS Mail. V další nabídce klikněte na „Přidat všechny kontakty N“. pak by se měly objevit v telefonním seznamu.

Pokud ne, otevřete aplikaci Kontakty a obnovte seznam přejetím prstem po obrazovce shora dolů. Pokud se nezmění, přejděte na další metodu.

Z úplné zálohy iPhonu v iTunes

S touto možností počítejte pouze v případě, že jste před ztrátou kontaktů zálohovali iPhone v počítači pomocí iTunes. V takovém případě můžete zařízení obnovit do předchozího stavu. Tím se odstraní nejen kontakty, ale také všechna aktuální nastavení a soubory z iPhonu a místo nich se zobrazí obsah kopie.

Připojte smartphone k počítači přes USB a spusťte iTunes. V případě potřeby zadejte své uživatelské jméno a heslo. Poté klikněte na ikonu iPhone a klepněte na „Obnovit z kopie“. Vyberte poslední kopii, která vznikla před ztrátou kontaktů, a klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Po obnovení a synchronizaci s počítačem by se smazané kontakty měly objevit v iPhonu.

Tip: Zkuste si každý měsíc vytvořit zálohu informací uložených v zařízení. To umožní snadnou obnovu dat v případě jejich ztráty.

Jak obnovit ztracené kontakty v systému Android

Pokud náhle zjistíte, že některé nebo všechny kontakty nejsou v telefonním seznamu, nepanikařte. Je možné, že jste je skryli po aktualizaci nebo obnovení továrního nastavení.

Synchronizace kontaktů účtu Google

Někdy se synchronizace kontaktů přeruší, je třeba obnovit synchronizaci kontaktů Google s telefonem se systémem Android.

Synchronizujte kontakty z účtu Google:

  • Otevření aplikace Nastavení v telefonu se systémem Android
  • Pak přejděte do nastavení „Účty“ a zadejte podsekci „Google“.
  • Je třeba aktivovat „Kontakty“

Po provedení těchto kroků se kontakty objeví v telefonním seznamu telefonu se systémem Android.

NastaveníImport kontaktů

Obnovení kontaktů v účtu Google

Účet Google dokáže uložit všechny vaše kontakty bez ohledu na telefon, například když se rozbije, ztratí nebo si koupíte nový telefon. Zaregistrujte si účet Google (@gmail) a budete mít své kontakty vždy k dispozici. V opačném případě se může ztratit a vaše kontakty mohou zmizet. Podívejme se, jak získat kontakty zpět:

READ  jak povolit Apple pay v iPhonu x. Je bezpečné platit pomocí Apple pay

Po provedení výše uvedených kroků budou nyní v telefonním seznamu požadovaná telefonní čísla.

Stiskněte nabídku kontaktů (šipka).

Zmizení kontaktů v systému Android. Kontakty se ztratily a vy jste je uložili do telefonu. Co dělat při ztrátě kontaktů Android na SIM kartě??

Zde se dozvíte, co dělat, pokud vám chybí kontakty v systému Android, a jak obnovit ztracené kontakty a zabránit tomu, aby se objevily v telefonu.

Podívejme se, jak obnovit kontakty v systému Android tak, aby se všechny objevily v seznamu kontaktů. Tato nastavení se v jednotlivých zařízeních liší, ale po zhlédnutí tohoto článku a odkazu na video na konci budete schopni vše intuitivně provést sami.

Klikněte na nabídku kontaktů (šipka).

Klikněte na filtr kontaktů (zobrazení kontaktů) v kontextové nabídce.

Zde vyberte, zda chcete nebo potřebujete zobrazit všechny kontakty.

obnovit, kontakty, telefonu, samsung, používání, softwaru

To je vše. Chcete-li se o tom dozvědět více a jak se chránit před ztrátou kontaktů, podívejte se na video zde.

Pošlete nám prosím své připomínky nebo tipy a přihlaste se k odběru novinek do našeho mailing listu

Články z našich stránek můžete také sdílet se svými přáteli na sociálních sítích kliknutím na ikonu.

Jak obnovit kontakty pomocí programu FoneLab Android Data Recovery

Krok 1 Stáhněte si a nainstalujte bezplatnou zkušební verzi do počítače pomocí příslušného odkazu. K dispozici je jednoduchý průvodce instalací, který vám pomůže dokončit úkol během několika minut. Software se po instalaci spustí automaticky. Poté připojte zařízení se systémem Android přes USB.

Krok 2 Chcete-li úspěšně spustit tento program pro obnovu smazaných kontaktů ze zařízení Samsung Galaxy, musíte nejprve na svém zařízení povolit ladění USB. V závislosti na různých operačních systémech existují tři způsoby, jak otevřít režim ladění USB, ale všechny jsou poměrně jednoduché.

Pro Android 2.3 nebo starší: přejděte do Nastavení. Vývoj. Ladění USB.

Pro Android 3.0. 4.1: Přejděte do Nastavení. Možnosti pro vývojáře. Ladění USB.

Pro Android 4.2 nebo novější: Stiskněte Nastavení. O telefonech a poté kartu Číslo sestavení pro 7, dokud se nezobrazí zpráva „Jste v režimu pro vývojáře“. Pak se vraťte do Nastavení. Možnosti pro vývojáře. Ladění USB.

Krok 3 Můžete si vybrat z různých typů souborů. Pokud chcete obnovit pouze kontakty, zaškrtněte Kontakty a klepněte na Další pokračovat.

Krok 4 Nyní přejděte na Samsung Galaxy S6 a klepněte na Povolit / Udělit / Autorizovat, když Super User vyžaduje oprávnění. Pokud se tento požadavek nezobrazí, musíte aplikaci nainstalovat z aplikace a kliknout na tlačítko Zkusit znovu.

Krok 5 Skenování může trvat nějakou dobu v závislosti na tom, kolik souborů je v zařízení uloženo. Jakmile to však provedete, můžete si zobrazit podrobnosti o ztracených kontaktech. Zkontrolujte jméno, číslo, e-mailovou adresu a vyberte ty, které chcete načíst. Pak klepněte na položku Obnovit a uložte je do počítače ve formátu HTML nebo XML.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS