Podrobné pokyny, jak obnovit klávesnici na Xiaomi Android

Klávesnice zmizela nebo odešla do Xiaomi a vstoupila do textu pouze hlasem? Na této stránce najdete podrobné informace s připojenými obrázky, jak obnovit klávesnici na Xiaomi a podobných chytrých telefonech a tabletech pro Android. Proč klávesnice zmizela z telefonu? S největší pravděpodobností vy sami nebo někdo náhodně smazal nebo zrušil klávesnici při vstupu do textu. V našem příkladu ukážeme, jak obnovit klávesnici na Xiaomi Redmi 4x, která někde odešla. Možná bude instrukce relevantní na jiných zařízeních pro Android.

Podívejme se, jak vrátit klávesnici na Xiaomi a podobných telefonech Android. Otevřeme „Nastavení“ stisknutím na obrazovce na ikoně rychlostního stupně ve formě zařízení v nastavení lze také zadat v nabídce pro rychlý přístup, proto vytáhneme obrazovku z horního okraje obrazovky dolů a dolů a V nabídce, které se objeví na ikoně Gear, vyberte „Nastavení“ ve formě ozubeného zařízení V otevřeném nastavení Vyberte položku „Rozšířená nastavení“. Dále položka „jazyk a vstup“. Chcete.li vrátit klávesnici, vyberte položku „Aktuální klávesnice“. Podívejte se níže na připojené obrázky. Pokud na vašem Xiaomi nejsou takové body v nastavení, bude níže více informací, jak se dostat do nastavení klávesnice.

Nyní si můžete vybrat klávesnici, poté se objeví tam, kde musíte zadat zprávu nebo jakýkoli text. Můžete také nainstalovat vstupní jazyk, obvykle ruský a angličtina nebo jakékoli jiné cenově dostupné v nastavení Android. Existují také různé možnosti nastavení, například „ověření pravopisu“. Pokud vůbec neexistuje klávesnice, můžete si klávesnici stáhnout v telefonu zdarma pomocí „Play Market“.

Pokud nemůžete najít položku „jazyk a zadávání“, jak je uvedeno výše v nastavení Androidu, zkuste to. „Nastavení“ / „Systém a zařízení“ / „navíc“ / „Jazyk a vstup“ / „Aktuální klávesnice“, kde vybereme klávesnici a další nastavení pro vstup textu nebo jazyka.

Pokud metody nepomohly výše, můžete vidět další článek o tomto odkazu, kde by určitě mělo existovat řešení problému klávesnice.

Doufám, že informace o konfiguraci klávesnice Xiaomi byly užitečné. Nezapomeňte zanechat recenzi o tom, zda pokyny vám pomohou vrátit dálkovou nebo chybějící klávesnici na smartphonu. Pokud jste na svém zařízení vrátili klávesnici jiným způsobem, požádáte vás o sdílení informací níže v recenzích, možná to bude užitečné pro mnoho majitelů Androidu čelit takovému problému.

 • Budeme rádi, pokud přidáte recenzi nebo sdílíte užitečné informace
 • Děkujeme za citlivost, další informace a užitečné tipy.
READ  Jak odemknout klávesnici na notebooku Sony

Co dělat, když klávesnice zmizela na smartphonu

Pokud se na zařízení Android již neobjeví klávesnice, může to být způsobeno různými důvody. Zde je několik způsobů, jak problém vyřešit.

Nejprve zkuste restartovat smartphone. Chcete.li to provést, stiskněte tlačítko napájení na několik sekund, dokud se nabídka neobjeví. V něm vyberte „Obnovit“ nebo „Otočení“ a znovu zapněte zařízení.

Pokud i po restartu je problém uložen, zavřete všechny otevřené aplikace „Dispečerem úlohy“ (lze jej otevřít pomocí tlačítek hlavní nabídky ve spodní části obrazovky).

Otevřete „Nastavení“, klikněte na „Aplikace“ a poté najděte klávesnici. Přejděte do části „paměť“ a vyčistěte data aplikací a mezipaměti. Například nastavení standardní klávesnice SwiftKey vypadá.

Z této nové nabídky můžete zobrazit dostupné aplikace pro jejich aktivaci, musíte kliknout na posuvník napravo od každého z nich. Klíč. V tomto případě, s výjimkou Gboard, máme také klávesnici SwiftKey. Pokud v této části nevidíte žádnou klávesnici, je nejlepší jít na Google Play a zkusit znovu nainstalovat důvěryhodnou klávesnici.

Jak změnit standardní písmo barvy a klávesnice v telefonu?

Chcete.li nainstalovat novou klávesnici Android, musíte si stáhnout alternativní možnost v Google Play. Instalace projde automaticky, uživatel bude muset pouze aktivovat aplikaci.

Chcete.li aktivovat, vyberte jeden ze způsobů:

 • Jdeme do „Nastavení“. „Jazyk a vstup“. Najděte část „Metoda klávesnice a vstupu“ a vyberte požadovanou konfiguraci.
 • V některých smartphonech můžete klíče změnit jinak: stiskněte ikonu nastavení, dokud nenastane nabídka. Dále sledujeme výše popsaný plán.

DŮLEŽITÉ! Během hledání vhodné klávesnice na trhu hry musíte zadat název telefonu, protože každý model má své vlastní možnosti s jedinečným nastavením.

Před instalací nové aplikace odešle telefonní operační systém žádost o získání povolení k zahájení stahování dat. Uživatel musí kliknout na „Přijmout“.

DŮLEŽITÉ! Při absenci změny klíčů klikněte na mezeru, dokud se objeví nabídka. V okně Pop.Up vyberte název staženého programu a označte jej klíštěm.

Jak změnit klávesnici na Honor Phone Huawei

Změna klávesnice na cti smartphonu Huawei je docela jednoduchá! K tomu potřebujete:

Při zadávání textu do spodního řádku obrazovky na pravém navigačním panelu se objeví další ikona ve formě klávesnice. ikona „Výběr metody vstupu“. Klikněte na něj a bude vám představen seznam všech vstupních metod nainstalovaných v telefonu. Výběrem jednoho z nich to zapnete.

V našem případě má obrazovka tři typy vstupních metod:

 • „Gboard“. pro zadání textu na klávesnici Gboard s možností hlasového vstupu;
 • „Úvod Google Voice“. pro hlasový vstup textu;
 • „Klávesnice SwiftKey. Chcete.li zadat text na klávesnici SwiftKey.

Nabídka by měla najít položku s použitými jazyky, vybrat vhodnou verzi z navrhovaného seznamu a nainstalovat ji jako hlavní na zařízení.

Chcete.li přizpůsobit vzhled panelu klávesnice, v telefonním číslech Xiaomi jsou nainstalovány 2 typy klávesnic: Google a SwiftKey. V hlavní nabídce můžete změnit formát centrálního rozvržení (v podobné části, kde se mění vstupní jazyk „Aktuální klávesnice“).

READ  Recenze Xiaomi redmi note 8 3 32gb

Chcete.li nahradit jazyk a rozvržení, existují 2 metody:

Nabídka by měla najít položku s použitými jazyky, vybrat vhodnou verzi z navrhovaného seznamu a nainstalovat ji jako hlavní na zařízení.

obnovit, klávesnici, androidu

Jak odstranit vibrace

Konečně nakonfigurujte funkčnost telefonu umožní správné nastavení režimu vibrací. Bude možné tento proces optimalizovat přímo prostřednictvím parametrů vytvořených telefonů nebo samotné aplikace:

obnovit, klávesnici, androidu

Vypněte odpověď ve formě vibrací dotykových klíčů jednoduše. Stojí za to zadat nastavení smartphonu a v pododdílu personalizace vyberte položku „Vibration Sound“. V novém okně najděte příkaz Vibro Roller a z navrhovaných možností schválení stavu „vypnutý“.

V budoucnu, vytváření slov přes smyslové klíče, nebude k majiteli během provozu smartphonu žádný návrat k majiteli. Jedinou výjimkou je, že vibrace zůstanou na skeneru otisků prstů, které lze nainstalovat jako samostatný prvek s centrálním klíčem „domovem“ (jako ve smartphonu Xiaomi Mi 5).

Brainchild notoricky známého odpalovače Go. Klávesnice se podobá AI.Typ: Stejné množství příležitostí, kůže a nastavení. Aplikace má více než 300 písem, emodži, GIF a dalších šperků. Přítomny jsou také nepřetržité vstup, kontrola výměnné vyrovnávací paměti a správa automobilu.

GO Klávesnice vypadá dobře a docela pohodlně, ale otravné s požadavky na nákup prémiové verze, ve které existují další témata, animace vytvořené pomocí avatarů přední kamery a neexistují žádná reklama.

Co dělat, když se klávesy drží na klávesnici smartphonu

Při hledání informací na internetu často uživatel stiskne jedno tlačítko, po kterém vyčnívá, a v budoucnu je nemožné použít klávesnici.

Změna rozložení na klávesnici Android

Tato okolnost je způsobena následujícími důvody:

 • Selhání systému. Obvykle se vyskytuje na telefonech s zastaralou verzí Androidu. Eliminace problému může být pravidelně restartováno telefonem, ale zkušení odborníci doporučují aktualizaci operačního systému.
 • Škodlivý software. Virus, který negativně ovlivnil jeho výkon, zasáhl smartphone. V tomto případě musíte resetovat nastavení zařízení na úroveň továrny. Tento postup lze rychle provést prostřednictvím nastavení gadgetu.
 • Slabé technické vlastnosti. V tomto případě bude výkon zařízení doprovázen zmrazením, zejména pokud bude spuštěno několik procesů současně.
 • Neoficiální firmware. V této situaci bude třeba zařízení volat. Pro provádění postupů je lepší kontaktovat servisní středisko, kde bude tento problém vyřešen v nejkratším čase.
 • Velké množství dalších souborů. Inteligentní pozadí by mělo být pravidelně čištěno od odpadu systému. Tento postup urychluje svou práci, zvyšuje výkon. K vyčištění mezipaměti můžete použít předinstalovaný software.

Změna nastavení klíče na Androidu zjednodušuje proces používání gadgetu, přidává nové efekty. Z Google Play si můžete stáhnout různé typy klávesnic Není těžké to udělat.

obnovit, klávesnici, androidu

Příčiny

Virtuální klávesnice může zmizet v důsledku softwarových chyb v systému. Rozpis hardwaru je vyloučen. pokud celá spodní část displeje buď zmizí, nebo stisknutí oblasti s klávesnicí nebude doprovázeno reakcí systému.

READ  Google Play nefunguje na Huawei

Na základě toho lze rozlišit dvě skupiny poruch s klávesnicí:

Takové problémy v systému nevyžadují vnější zásah ani chodit do servisního centra. Můžete je vyřešit sami, vyzbrojeni níže uvedenými pokyny.

Jak vypnout, vyměňte klávesnici za Android

V telefonu je často nainstalováno několik aplikací odpovědných za vstup do textu. Proto v případě potřeby můžete snadno nahradit jeden program jiným. K tomu se provádí následující akce:

 • Postupujte podle části „Nastavení“.
 • Vyberte položku „Jazyk a vstup“.
 • Dále budete potřebovat položku „Aktuální klávesnice“. V některých modelech to najdete na kartě „Metody klávesnice a vstupu“.
 • Je nutné umístit kruh blízko položky „ruské“, pak musíte zadat bod „Vyberte rozvržení“.
 • Poté se telefon přenese do sekce, kde budete muset určit virtuální klávesnici. Ve stejné části můžete povolit hlasový vstup a další nastavení.
 • Stejným způsobem je nutné aktivovat vstup textu pro anglický jazyk.

Poznámka! V modernějších smartphonech v nabídce „Jazyk a zadávání“ najdete položku „Control Control Control“, ve které můžete aplikaci úplně změnit nebo vypnout aplikaci.

Co jiného lze změnit v klávesnici na telefonu Android?

Kromě standardního návrhu rozvržení a klíče je klávesnice na Androidu k dispozici ke změně jednoho a stolního počítače. Uživatel si může stáhnout další rozvržení jazyka, změnit vzhled nabídky, velikost panelu symbolů.

obnovit, klávesnici, androidu

Dostupné změny v klávesnici na Androidu:

 • Jazyk. Procházíme „Nastavení“ do „jazyka a vstupu“, klikneme na „Aktuální klávesnice“ a vybereme dostupný způsob vstupu. Pokud neexistuje žádný požadovaný jazyk, můžete si stáhnout na trhu Play. V současné době je uživatelům k dispozici více než 100 možností, včetně arabských jazyků.
 • Hlasový vstup. Tam jdeme na „Control klávesnice“ a přesunout posuvník, včetně hlasového vstupu.
 • Kontrola pravopisu. Můžete povolit kontrolu oografů pro jakýkoli jazyk, který bude používat vlastníka telefonu.
 • Velká písmena. Po připojení nabídka automaticky začne kapitálovým dopisem.
 • Rychlé klíče. Do libovolné klávesnice můžete přidat potřebná tlačítka. Za tímto účelem jdeme do stejnojmenné části „klávesnice, myš a trackpad“ a označíme klíče, které potřebujeme.
 • Velikost. Chcete.li snížit nebo zvýšit nastavený panel, jdeme na jakýkoli messenger, klikněte na ikonu Nastavení na klávesnici, vyberte „Výšku klávesnice“ a změnit velikost.

Moderní chytré telefony jsou připraveny se přizpůsobit svým majitelům. Komunikace prostřednictvím sociálních sítí se stává nedílnou součástí života. Změna klíčů pro sebe můžete vylepšit své komunikační dovednosti a psát texty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS