Co dělat, když jsem zapomněl Apple ID? Jak ponechat iClud, iTunes a App Store bez hesla!

Někdy se stává, že zapomeneme na naše vlastní heslo z Apple ID. Co dělat, když jsem zapomněl Apple ID ? Online existuje mnoho způsobů, jak udělat to, co vás tato situace předjela, ale ne všechny články nabízejí snadné způsoby způsoby. Pokud používáte metodu, která dříve nebyla testována jinými lidmi, nikdy nemůžete vrátit svá data z Apple ID. V článku řekneme, jaké metody jsou nejjednodušší, nejspolehlivější a bezplatné. Zvažte nejoblíbenější metody, jak to udělat.

Zde budeme zvážit tři způsoby, jak to udělat, pokud jste zapomněli Apple ID, a metody se mohou trochu lišit.

Poznámka: Formát hesla Apple ID. Jak všichni víme, Apple ID má svůj vlastní formát hesla. Měl by se skládat z 8 symbolů, měl by mít malá písmena a kapitálová písmena a měla by existovat alespoň jedna postava. To se provádí za účelem posílení bezpečnosti a když ztratilo heslo, nebylo by tak snadné hacknout. Apple ID je také vhodné v tom, že pokud jste zapomněli heslo z iCloud, pak je snadné obnovit pomocí Apple ID.

Hlavní metody

Zámek iPhone je odstraněn různými způsoby. Některé z nich jsou neoficiální, ale pro takové manipulace mohou zařízení odstranit ze záruky. Proto začneme oficiálními metodami, které ne vždy leží na povrchu.

Okamžitě vás chceme varovat před podvodníky na internetu. Nyní bylo vychováno obrovské množství „zázraků stránek“ a slibuje prodat zázračný program pro odemknutí buněčných buněk za 100-200 Nenechte se tím oklamat, ani vám zaměstnanec Apple vám nepomůže. Firemní struktura je postavena tak, že na jedné osobě není nic svázáno. Pokud obnovíte přístup prostřednictvím oficiální technické podpory (více na níže), pochopíte tomu.

Prostřednictvím softwaru třetí strany

Tenorshare 4ukey skvělý nástroj pro odemknutí iPhone, pomoc odemknout iOS. Funkce aplikací jsou na oficiálních webových stránkách vývojáře. K dispozici je také distribuce instalace programu. Software je k dispozici v ruštině. Chcete.li obejít aktivaci iPhone nebo Apple ID, doporučujeme program 4Mekey.

Po stažení a instalaci softwaru postupujte podle pokynů:

 • Spusťte program a připojte iPhone /iPad k počítači pomocí kabelu USB.
 • Poté, co počítač rozpozná smartphone, klikněte na „Start“ a odstraníte přístupový kód iPhone.
 • Před odemknutím hesla na iPhone si stáhněte nejnovější verzi firmwaru iOS přes internet.
 • Když se software načte do počítače, klikněte na „Začněte smazat“ a spusťte obnovení iOS bez přístupového kódu.
 • Celý proces trvá několik minut. Udržujte zařízení s připojeným drátem k počítači nebo notebooku, dokud nebude systém zcela obnoven.

Přes iTunes

Systém iOS je nakonfigurován tak, že může zařízení nezávisle blokovat a deaktivovat ho. Zámek je aktivován po 10 neúspěšných pokusech o zadání hesla nebo otisku prstu. V tomto případě jsou všechny osobní údaje z interní paměti odstraněny. To se provádí, aby se zabránilo přístupu podvodníků k osobním údajům uživatele: fotografie, video, dokumenty, údaje o platbách atd.D.

Obnovení přístupu (včetně dat kódu-Paralle) a iTunes:

 • Připojte mobilní telefon PC pomocí standardního kabelu C Lightning se zástrčkou a přejděte do iTunes.
 • Pro nucené restartování X, XS a XR, iPhone 8 a 8 Plus. rychle stiskněte klávesu Zvýšení hlasitosti a poté okamžitě snižte hlasitost. Ihned poté klikněte na boční tlačítko, dokud se na displeji objeví režim obnovy.

Smartphony Verze iPhone 7 a 7 Plus: Simultánní upínání bočního tlačítka a Zvyšování hlasitosti.

Telefony mladších verzí z iPhone 6s: Stisknutí tlačítka domova a horní nebo boční klíč.

 • V otevřené nabídce vyberte položku „Obnovit telefon“.
 • Pokud dříve uživatel vytvořil záložní kopie, systém nabídne z nich se zotavit. Potvrďte akci.

Po manipulacích můžete smartphone znovu nakonfigurovat a plně použít.

Režim obnovení

Další možností je režim obnovy. Funguje to však pouze tehdy, pokud uživatel zná Apple ID ze zařízení, a je zde také přístup k ICLUD, ke kterému je zařízení svázáno. Buď opatrný! Pokud zavedete nepřesné informace s aktivní funkcí „najít telefon“, pak je iPhone jednoduše „oxidace“. Metoda je vhodná pro verzi 6 až XR:

 • Vypněte zařízení a připojte jej k PC.
 • V nové nabídce vyberte položku „Režim obnovy“.
 • Spusťte program iTunes a klikněte na tlačítko OK a poté klikněte na „Obnovit iPhone“. V případě, že dojde k oznámení o kontrole aktualizací, klikněte na tlačítko „Zkontrolovat“.
 • Na další obrazovce klikněte na „Obnovit a aktualizovat“.
READ  Nelze připojit sluchátka k iPhonu. Pokud selže pouze jedno sluchátko

Program varuje, že všechna data budou odstraněna ze smartphonu. Nyní musíte vybrat verzi iOS pro instalaci a poté potvrdit uživatelskou smlouvu a počkat na stahování firmwaru. Nepodobujte gadget až do konce aktualizace a zotavení. Některé verze iOS váží více než 3 GB. Stahování firmwaru může trvat déle než 30 minut s pomalým připojením k internetu.

Instalace nového firmwaru prostřednictvím režimu DFU

Režim Speciální nízkoúrovňové DFU (Aktualizace firmwaru zařízení) je navržen pro ladění telefonu bez načtení grafické skořepiny iOS. Používá se, pokud zbytek postupů měkkého výboje nepřinesl výsledek. Nejprve musíte zadat režim DFU. U různých modelů iPhone bude vstupní algoritmus mírně odlišný:

Pro verze 6 a 6s: Klikněte na dvě tlačítka „Home“ a „Outling On“ po dobu 10 sekund.

Po spuštění režimu DFU bude obrazovka mobilního telefonu černá bez firemní ikony Apple. Při kontrole aktualizace se objeví rozhovor s integrací iTunes. Po kterém systém nabídne uživateli k aktualizaci firmwaru. Obvykle všechno jde automaticky.

 • Připojte telefon pomocí kabelu USB.
 • Současně klikněte na tlačítko Drop a Bo.Boda. Držte je po dobu 10 sekund, dokud se obrazovka neztřní. Poté uvolněte boční klíč.

Dále musíte nainstalovat čerstvý firmware analogií práce prostřednictvím „Režim obnovy“. Stojí za to stahovat předem osvědčený soubor IPSW z internetu. Jinak nabídne smartphone, aby nalezl aktualizaci na vlastní pěst. To může vést k dlouhodobému očekávání a neustálým výbojům, zavěsit intenzivní a systém jako celek.

obnovit, iphone, apple

Resetujte čítač nesprávných pokusů

Pokud jste si jisti, že si pamatujete heslo, ale překročili počet nesprávných pokusů.

Důležitá poznámka: Před postupem obnovy musí chytrý telefon alespoň jednou synchronizovat s iTunes.

Existují dva způsoby, jak resetovat pult: jednoduché a složité. V prvním případě uživatel jednoduše odejde „relaxovat“ mobilní telefon po dobu 15-20 minut. Poté je kód znovu zadán. Stává se však také, že byly použity všechny pokusy.

Doporučení a tipy

Tipy jsou jednoduché a banální: Opravte všechna hesla a sledujte bezpečnost vašich dat.

 • Napište hesla do notebooku, v telefonní poznámce, do skryté složky na počítači. kdekoli. Paměť může selhat.
 • Nemývejte soubory hesla. zabírají minimální prostor, ale velmi důležité v kritických situacích.
 • Neměňte hesla prostřednictvím distančních služeb, pokud je to možné-je to kvůli této funkci, že často zapomínají na data pro vstup nebo se snaží používat ty staré a zapomenout, že již použili.
 • Vytvořte kopii dat tablet nejméně jednou za šest měsíců. netrvá to moc času, nevyžaduje úsilí, ale ušetří čas, kdy budete muset obnovit data.

Ještě jednou: Všechny tyto tipy jsou nudné a zřejmé, ale ve skutečnosti je používá jen málo lidí. Představte si, kolik nervů, času a peněz ušetříte. Že pokud již uběhl rok záruky a budete muset jít na neoficiální službu? Oprava jablek bude vždy dražší.

Heslo identifikátoru Apple ID pro aktivaci iPhone

Pokud si nemůžete pamatovat své heslo ani po všech předpokladech, měli byste se pravděpodobně pokusit získat heslo z webu Apple.

Máte.li přístup k e.mailové adrese nebo záložní adrese pro vaše Apple ID, můžete zrušit heslo svého účtu. Jakmile to bude hotovo, použijte nové heslo k aktivaci vašeho iPhone zapomenuté Apple ID Jak aktivovat iPhone.

Spusťte web Apple ID v jednom z webových prohlížečů v počítači.

Níže klikněte na odkaz „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo“ a pokračujte.

Spusťte web Apple ID v jednom z webových prohlížečů v počítači.

Zadejte své telefonní číslo na další obrazovce a pokračujte. Poté klikněte na Povolit v dotazech, které obdržíte na jiných námořních zařízeních. To vám umožní ztratit heslo.

Poznámka: Pokud nemáte jiná zařízení Premier League, můžete použít jednu z dalších metod k obnovení hesla ADL ADI.

Aktivujte iPhone bez Apple ID a hesla pomocí PassFab Activation Unlocker

Pokud aktivujete účet, v případě ID a hesla Apple, můžete účet obnovit bez hesla, jednoduše pomocí aktivace PassFab odemknutí prostředků. To vám umožní vrátit se na váš účet IDEVICE a snadno stáhnout aktivační zámek bez hesla nebo Apple ID na IDEVICE.

READ  Jak aktualizovat iPhone bez Wi-Fi

Hlavním rysem tohoto softwaru, díky kterému je jedinečný a vhodný pro řadu zařízení, je jeho všestrannost. Jedná se o univerzální nástroj, který může odemknout nebo odstranit heslo z mnoha zařízení a dokonce odemknout IDevices z iPhone 5s na iPhone X. Bez ohledu na to, jak fungují a jak jsou blokováni.

Jak odemknout iPhone, pokud je AppleId blokován a není šek na nákup

Článek bez přebytečné vody, pouze suché tipy od Master of Repair and Oblokování zařízení Apple.

Nepokoušejte se spadnout, Flash zařízení, pokud jste zapomněli data z AppleId. Tato metoda vám nepomůže, protože každý identifikátor AppleID je na základně Apple. Stačí zablokovat aktivaci.

Tento článek je vhodný pro ty, kteří zapomněli své uživatelské jméno a heslo od AppleID, jakož i pro ty, kteří si koupili blokované zařízení z ruky nebo z obchodu.

obnovit, iphone, apple

Jeden. Jaké typy zámků existují:

-Device pro kód-Paralle, neznáte heslo z obrazovky a AppleID-pokud je zařízení vázáno na AppleId, a pamatujete si z něj heslo, můžete provést firmware v iTunes nebo ve 3toolech. Všechna data budou zase odstraněna, pokud jste neprovedli kopii iCloud Cloud.

obnovit, iphone, apple

-iphone je blokován, připojte se k iTunes-obdržíte takovou zprávu po 10 pokusech o zadání nesprávného hesla.

Icloud Lock nebo Find My iPhone: ON. zařízení je vázáno na AppleId

Stav iCloud: Clean. zařízení není v režimu ztráty

Stav iCloud: Ztraceno. zařízení v režimu ztráty

Najděte můj iPhone: OFF. zařízení není vázáno na účet AppleID (můžete blikat nebo resetovat)

Stav černé listiny: Ztraceno nebo odcizené. zařízení na černém seznamu, odcizené nebo ztracené

SIM-LOCK: Zamčené-zařízení je vázáno na operátora buňky (bez sítě)

Zařízení můžete oficiálně odemknout pouze těmito způsoby. Neexistují žádné další analogy úplného oficiálního odemknutí.

Kontrola by měla být ve výborném stavu, nikoli roztrhaná a nutně originál z obchodu, ve kterém bylo zařízení zakoupeno. Obchod na mém webu můžete ověřit na šeku na můj web objednáním placené zprávy o prodejním obchodě a datu aktivace:

Při kontrole můžete bezpečně zavolat na podporu Apple.

Čísla pro jiné země jsou na webových stránkách Apple.

Nezapomeňte na podporu říci, že zařízení je vaše. Nekoupený z ruky, nedostal se od příbuzného nebo přítele, ale vaše. Tvrdí, že AppleId byl vytvořen po dlouhou dobu, že si nic nepamatujete, a kontrolní otázky byly náhodně zavedeny. Po kontaktování vás zašle dopis ke stažení dokumentů poštou. Stáhnete tam fotografii šeku a počkejte na úspěšnou nebo neúspěšnou odpověď do 30 dnů.

Pokud není kontrola a také nevím, kde bylo zařízení zakoupeno:

Naučte se zemi prodeje, nakupujte, datum nákupu. Můžete to udělat na mém webu objednáním zprávy o zařízení:

Nákup země: Rusko. prodejní země

Prodáno: Restore LLC. prodej prodeje

Odhad datum nákupu: 20. Října 2019. Datum nákupu

S těmito údaji můžete kontaktovat obchod s prodejem a získat novou kontrolu nákupu, který můžete následně kontaktovat Apple. Pro tuto metodu se doporučuje zúčastnit se prodejního obchodu s krabicí ze zařízení tak, aby všechna zbývající data, která není ve zprávě, jsou vypůjčena při nové kontrole. Pokud IMEI a sériové číslo nejsou uvedeny v šeku, můžete je napsat ručně přímo na šek. Ale ne všechny obchody bezpečně znovu vydávají kontroly.

-zkuste nějak hacknout zařízení pomocí programů nebo fyzického zásahu, po demontáži zařízení. Tyto akce mohou být přitahovány k rozpadu zařízení.

Pokud vám nic z těchto způsobů nepomohlo nebo nemá jiný stav blokování, důvěřujte svému zařízení profesionálům:

Tento článek nevyžaduje nic. Zaznamenejte a uložte hesla a odpovědi na kontrolní otázky. Nikdy neohlašujte svá data od AppleID na podvodníky. Při nákupu opatrně zkontrolujte zařízení a resetujte přímo na místě.

Při blokování obrazovky

Toto je nejjednodušší možnost. situace, kdy neznáte číselný nebo numerický kód. který pro každou obrazovku pro odemčení vyžaduje iOS (pokud ID obličeje nebo dotykové ID není použito). V tomto případě se smartphone zapne, ale získejte přístup k informacím a obecně přejděte za zámkovou obrazovku bez hesla jakýmkoli způsobem.

READ  Je možné obnovit zprávy na iPhone

I když je kód pouze čtyři.digitální a digitální, nemůžete ho uhodnout výběrem. Po 10 nesprávných pokusech je možnost vstupu odpojena na 1 minutu a pak tentokrát roste a dosáhne několika hodin.

Co dělat

Jediným způsobem, jak odemknout iPhone bez hesla, je vymazat všechna data na smartphonu a obnovit zařízení pomocí počítače. Pokud máte zálohu v iCloud nebo iTunes, později lze vrátit všechny informace.

Důležitý bod: Pokud je zařízení „Najít iPhone“ zahrnuto do zařízení (a ve výchozím nastavení je vždy aktivní), bude systém po zotavení vyžadovat heslo z účtu účtu Apple ID účtu Apple ID. Pokud zadáte heslo, iPhone se vrátí do normálního pracovního stavu. Jinak získáte jiný typ blokování zámku. aktivace.

Chcete.li resetovat heslo zámku, potřebujete kabel USB, počítač s Windows nebo MacOS, stejně jako iTunes. Pokud není nainstalován, stáhněte si jej z webu Apple. Pokud máte MacOS Catalina nebo pozdější verzi, měli byste místo iTunes použít aplikaci Standard Finder.

Nejprve vypněte iPhone, držte boční nebo horní tlačítko. Pokud je připojen, odpojte kabel od smartphonu. Dále jednejte v závislosti na modelu zařízení:

 • Na iPhone 8, iPhone 8 Plus, druhá generace iPhone SE, iPhone X a více nových modelů: Připojte zařízení k počítači s kanálem USB, sevřete boční tlačítko a nenechte jej jít, dokud se neobjeví obrazovka obnovy.
 • Na iPhone 7 a iPhone 7 Plus: Držte klíč redukce hlasitosti, připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB a nenechte jej jít, dokud neuvidíte obrazovku pro zotavení.
 • Na první generaci iPhone SE, iPhone 6s nebo starší modely: Držte tlačítko „Domů“, připojte zařízení k počítači s kanálem USB a nenechte jej jít, dokud se neobjeví obrazovka obnovy.

Když se na obrazovce PC objeví okno, které je objeveno iPhone, a nabídku k jeho obnovení nebo aktualizaci klikněte na tlačítko „Obnovit“. Na konci postupu zadejte heslo pro iPhone pro účet Apple ID. Zařízení se vrátí do pracovního stavu. Bude možné jej nakonfigurovat jako nová nebo obnovit data ze záložní kopie.

Pokud čekací doba přesáhne 15 minut, smartphone se dostane z režimu obnovy. V tomto případě budete muset tento proces opakovat znovu. pro opětovné připojení iPhone do počítače podržením potřebného tlačítka a vyberte „Obnovit“.

Forma zotavení

A co dělat, pokud potřebujete resetovat Apple ID bez hesla? Lze to udělat? Ano, ale musíte to zkusit. Obvykle se podobný scénář nazývá resetování hesla účtu nebo obnovení dat pro autorizaci. Můžete provádět vhodné manipulace jak ze smartphonu, tak z počítače. Pojďme udělat přízvuk na druhé recepci. Je to považováno za pohodlnější.

Chcete.li resetovat heslo iPhone (Apple ID), budete potřebovat:

 • Otevřete hlavní stránku Apple.
 • Klikněte na hypertextový odkaz „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?“.
 • Uveďte adresu pošty, na kterou je účet Apple připojen.
 • Vyberte metodu obnovy dat. Systém navrhne postup provést e-mailem nebo prostřednictvím otázek kontroly. Začněme v prvním rozvržení.
 • Otevřená pošta slouží k zadání „Apple ID“.
 • Přečtěte si dopis z technické podpory Apple. Bude mít hypertextový odkaz s nápisem „Rychlost hesla“. Musíte na to kliknout.

V prohlížeči se otevře nová karta. Zobrazuje v něm formu resetování „hesla“. Musíte zadat nové heslo pro účet a opakovat jej.

Jak obnovit Apple ID bez přihlášení?

Stává se, že lidé zapomínají nejen heslo, ale také jejich vlastní přihlášení z Apple ID, bez kterého nebude možné ani upustit heslo.

Nejprve musíte zkontrolovat všechny dostupné poštovní schránky pro dostupnost dopisů z technické podpory Apple: Pokud jsou, pak je tato pošta vaším uživatelským jménem z účtu.

Dalším způsobem, jak si vzpomenout na přihlášení, je zeptat se přátel, jaký druh pošty byl zobrazen v korespondenci prostřednictvím iMessage. Služba často používá přihlášení Apple ID při odesílání zpráv jako identifikátor místo telefonního čísla.

Pravděpodobně, když jste poslali lidi SMS do iMessage, váš kontakt byl zobrazen ve formě poštovní adresy, což je zase přihlášením pro vstup do systému.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS