Jak resetovat účet Google: 5 způsobů!

Resetovat účet Google. Schopnost obnovit přístup k telefonu při návratu zařízení do továrního nastavení. To je nutné, když je ztraceno heslo pro vstup na účet. Důvodem blokování je systém ochrany proti továrně, který váže telefon k určitému účtu. Výsledkem je, že použití smartphonu bez znalosti hesla starého účtu Google nebude fungovat. Níže uvažujeme, jaký je to systém, jak to funguje a zda je možné obejít omezení.

Otázky se často nacházejí v síti, říkají, po resetování do továrního nastavení vyžaduje telefon Google, co dělat a zda je možné obejít obranu. Proč se tohle děje? Po primárním nastavení je smartphone vázán na nějaký profil podle principu Apple ID. Pokud uživatel dosud nemá poštovní schránku, je vyzván, aby ji vyrobil. V dalším kroku je mobilní zařízení připojeno k účtu.

Pokud chcete provést úplný resetování, systém po načtení bude vyžadovat vstup do starého profilu Google. Pokud si pamatujete přihlášení a heslo, nebudou mít žádné potíže. Pokud ne, pak jsou problémy s používáním smartphonu. Vyvstává otázka, jak zrušit účet Google na Android. Nebude to fungovat na vytvoření nového profilu, protože zařízení je vázáno na starý účet. Pokud zadáte nesprávná data několikrát, zařízení je obecně blokováno.

Jak obnovit vzdálené kontakty na Android Honor a Huawei

K otázce „Je možné vrátit ztracené kontakty na počest a mobilních pomůcky Huawei“ máme pozitivní odpověď. Existuje dokonce šest způsobů, jak toho dosáhnout. Ale pouze pokud kontakty zmizely nejpozději před několika týdny. V jiném rozvržení budete muset použít placené verze aplikací. Podívejte se na každou metodu samostatně a vyberte pro vás právo.

Záložní kopie

Rychle obnovení dat pomůže zálohovací kopii. Můžete nakonfigurovat, že zkopíruje informace o cloudovém úložišti připojeném k zařízení. Paměť je omezená na cloudu, ale může být distribuována mezi důležitými komponenty vašeho zařízení. protokoly volání, fotografie, videa, telefonní kniha atd.

Účet Google

Toto je nejúčinnější způsob, jak ušetřit kontakty. Chcete.li obnovit informace po odstranění, musíte povolit synchronizaci tak, aby soubory v automatickém režimu byly aktualizovány e.mail. Chcete.li aktivovat funkci, postupujte podle následující akce.

 • Přejděte na „Nastavení“ vašeho mobilního zařízení.
 • Klikněte na „Účty“ nebo „Účty“.
 • Vyberte aplikaci, kterou chcete uložit. v našem případě „Google“.
 • Klikněte na tři vertikální body v pravém horním rohu displeje.
 • Řev „synchronizace“.

Nyní všechna data půjdou na vzdálený server, odkud je můžete obnovit. Kontaktní aplikace Google vám s tím pomůže, kterou lze stáhnout v internetovém obchodě.

Odběratelé se znovu objeví v telefonní knize vašeho zařízení.

Používání Easteus MobiSaver

Existuje mnoho placených aplikací, které pozoruhodně provádějí svou práci na obnovení ztracených osobních údajů. Když však neexistuje způsob, jak utratit další peníze, podívejte se na program čínského Easeus Mobisaver, abyste zjistili, jak obnovit vzdálené kontakty na Honor a Huawei s Androidem OS. S jeho pomocí se můžete vrátit, kromě kontaktů, také fotografie, videa, textové zprávy, protokoly hovorů, PR. A zcela zdarma.

Jak je software vytvořen typ informací, které je třeba najít, po kterém začne skenování. Existuje rychlá a dostátní. V prvním případě bude aplikace schopna rozpoznat soubory, které byly smazány před týdnem. A ne vždy úspěšný. Druhá možnost vyhledávání je mnohem lepší, ale musíte mít root-right (režim superplorizátoru).

Import kontaktů uložených na SIM kartě

Tato funkce umožňuje přenést všechny kontakty na SD kartu nebo na paměť gadgetu, aby se zabránilo ztrátě informací v případě náhodného resetování nastavení.

READ  Co mám dělat, když telefon zamrzne na spořiči obrazovky?. Flashing stock přes miflash pro

Pomoc odborníků

Pokud tyto informace nemůžete vrátit ručně nebo je pro vás obtížné, obraťte se na pomoc. A vyberte si osvědčené místo, kde si můžete být jisti efektivní prací.

Viber

Tento posel vám umožňuje vytvářet záložní kopie textových zpráv. Poznámka: Tato funkce nemá vliv na adresu adresy. Čísla předplatitelů lze uložit podle korespondence. Použijte následující pokyny.

Najdete uložené kopie na Googlu, kde si je můžete bez problémů stáhnout.

Pokud máte dotazy nebo zbývají stížnosti. Dej nám vědět

Položit otázku

Programy pro data „resuscitace“

Pokud jste se před resetováním parametrů nestarali o vytvoření zálohy, pak vrácení nastavení a souborů bude obtížnější. To však neznamená, že můžete zapomenout na ztracené informace. Naopak taková situace nutí hledat alternativní možnosti zotavení. Nejracionálnější z nich je použití speciálních programů.

Faktem je, že při provádění výboje nejsou soubory zcela smazány. Jejich „náčrtky“ zůstávají v paměti zařízení, která lze v budoucnu vrátit prostřednictvím specializovaného softwaru. Takové programy však mají řadu nevýhod. Takže pro analýzu úložiště bude aplikace muset poskytnout kořenové právo. A to znamená odstranění zařízení se zárukou a blokování určitých funkcí spojených s transakcemi. Pokud vás to nezastaví, navrhuje se zvážit několik programů pro vrácení parametrů.

Obnova GT pro Android

Dobrý program, který lze nainstalovat na smartphonu, aby se vrátily ztracené soubory. Aplikace je k dispozici ke stažení prostřednictvím Play Market. Po instalaci zbývá udělat několik kroků:

 • Spusťte program.
 • Stiskněte tlačítko „Start Scan“.
 • Počkejte na konec skenování a vyberte soubory, které je třeba obnovit.
 • Nahrávání další ikony a vyberte web pro obnovení.
 • Stisknutím tlačítka OK dokončete operaci.

Stojí za zmínku, že zdaleka není možné vrátit absolutně všechny soubory. Hodně bude záviset na tom, kolik času uplynulo od resetování nastavení.

Easyus Mobisaver pro Android Free 5.0

Na rozdíl od předchozí aplikace je tento program navržen pro PC. Po instalaci distribuce viz pokyny:

 • V nastavení telefonu Aktivujte ladění USB (možnost je k dispozici v parametrech vývojáře).
 • Připojte smartphone k PC pomocí kabelu USB.
 • Ujistěte se, že zařízení Easyus MobiSaver správně identifikoval zařízení.
 • Stiskněte tlačítko skenování.
 • Vyberte soubory obnovy.
 • Potvrďte operaci.

Stejný algoritmus bude relevantní pro jiné programy pracující prostřednictvím připojení k počítači. A pro mobilní verze aplikací můžete použít pokyny od GT Recovery pro Android, protože to nebude zásadně odlišné.

7 Oživení dat Android

Stejně jako předchozí program, tento nástroj funguje prostřednictvím připojení smartphonu s PC. Proto musíte konjugaci nakonfigurovat USB, začít skenovat a vybrat informace pro další návrat do paměti mobilního zařízení.

Na poznámku. Také pomocí tohoto programu můžete vrátit data, která nebyla uložena na mobilním zařízení, ale na paměťové kartě a další externí jednotky.

Minitool Mobile Recovery

Další aplikace pro PC, která se odlišuje schopností hledat vzdálené chaty WhatsApp. Jsou také přítomny další funkce nezbytné pro zotavení v Minitool Mobile Recovery. Princip interakce s aplikací se neliší od jiných programů a jediný mínus je nedostatek ruské lokalizace, která se týká ruské.

Návrat poznámek

Pokud byl postup synchronizace pravidelně prováděn, můžete nakonfigurovat návrat poznámek v několika krocích.

 • Včetně internetu na zařízení.
 • Zadání účtu Google zadáním hesla a přihlášení.
 • Výběr režimu obnovy ze záložní kopie.
 • Nalepit zaškrtnutí vedle prvku „Poznámky“.
 • Stisknutím prvku „Další“ a očekávání konce postupu.

Jak obnovit další data

Operační systém Android funguje pouze se standardními aplikacemi. Pokud byl telefon použit jako místo ukládání souborů, funkce zabudovaného je neobnoví. To však neznamená, že informace jsou navždy ztraceny. Existuje mnoho různých aplikací, které se používají k návratu téměř jakýchkoli formátů.

Software třetí strany je dobrý v tom, že jej lze použít k obnovení jakýchkoli informací. Zároveň není třeba provádět předběžné vytvoření zálohy. Program prohledá paměťové zařízení a najde nezbytná data. Podobná možnost se také používá v případě, že vestavěná funkce nepřinesla správný výsledek kvůli pozdnímu bodu zotavení nebo poškození souborů při přenosu.

Obnova GT pro Android

Pro práci tohoto užitečnosti budou vyžadována kořenová práva. Podporuje zařízení pro skladování paměti Fat, Ext3 a Ext4. Staženo z oficiálního webu zcela zdarma.

Nedostatek reklamy a schopnost předběžných souborů se liší od jejích konkurentů. Po skenování se vytvoří seznam, který je k dispozici pro rychlé otevření. To vám umožní určit potřebné soubory a znovu je uložit do paměti. V závislosti na množství paměti a stupně jejího výplně trvá proces několik hodin. Existuje pouze možnost částečného zotavení, pokud byly soubory přepsány nebo aktualizovány na velmi dlouhou dobu.

READ  iPhone spadl do vody nefunguje zvuk. Reproduktor je podmáčený?

Easyus Mobisaver pro Android Free 5.0

Tento program se používá pouze ve dvojicích s počítačem připojeným k internetu. Podporuje všechny typy souborů a může skenovat nainstalovanou paměťovou kartu.

Staženo a nainstalováno na počítači. Poté je mobilní zařízení připojeno přes USB. Program automaticky detekuje telefon a začne skenovat. Obvykle tento proces trvá asi půl hodiny.

7 Oživení dat Android

Staženo a nainstalováno na počítači. V nastavení telefonu se otevírá režim vývojáře a ladění USB.

Po nastavení mobilního telefonu je připojen k počítači a spustil nástroj. Po automatické detekci stačí souhlasit se všemi varováními a vyhledávání všech souborů začne.

Minitool Mobile Recovery

Odlišuje se od analogů hledáním vzdálených investic od klienta Watsapp. Za tímto účelem je zadán osobní účet platformy.

Při prvním pokusu o připojení k instalaci ovladačů to bude trvat čas. Existují dva režimy skenování: hluboké a standardní. První možnost bude trvat hodně času, ale z paměti může získat velmi staré soubory.

Během hlubokého skenování jsou zobrazeny poškozené soubory i ty, které byly několikrát přepsány. Musíte je otevřít opatrně. I při částečném poškození nelze některé formáty zobrazit.

FRP Huawei Resetování Google: Nový neoficiální způsob

A také stáhněte, hodte soubor aplikace Apk App Application A Apk Apk do souboru APK.

Uživatelé, kteří nedosáhli úspěchu pomocí oficiální verze eliminace problému, vyvinuli další možnosti. neoficiální metody. Musíte však pochopit, že samotný uživatel nese odpovědnost za důsledky. A v případě úplné poruchy zařízení výrobce nenajde tento případ záruky.

Metoda 1

Nabízí obtok účtu Google po resetu, po algoritmu.

 • Nainstalujte novou SIM kartu.
 • Požádejte někoho, aby vám zavolal.
 • Vzít telefon.
 • Vyberte „Přidat nový hovor“.
 • Otevřete „telefon“, vytočte některé kombinaci znaků, uložte.
 • Otevřete účet na Googlu.
 • Uložit nový kontakt zde.

Po restartování smartphonu by zařízení mělo fungovat správně.

Metoda 2

Pro implementaci této možnosti musí uživatel nejprve provést první tři body metody po pokračování procesu s následujícími akcemi:

Po akci není účet Google vyžadován.

Pokud máte stále dotazy nebo máte stížnosti, dejte nám vědět

Metoda 3

Navrženo speciálně pro ty, kteří používají funkci Fastboot. Pro implementaci také potřebujete:

Nainstalujte režim bootloader do telefonu, zadejte fashboot oem clean_frp/fastboot erasistent/fashboot erase frp/fashboot erase config.

Tato metoda bypassu je vhodná pro sebevědomé uživatele PC, protože se nemůžete dělat bez určitých dovedností.

Metoda 4

Chcete.li resetovat účet Google Huawei, musíte nejprve vrátit telefon do výchozí nastavení. Po obnovení nastavení, jako v předchozí metodě, budou potřebovat PC a ovladače.

Hovor není prováděn na cti/huawei: důvody a co dělat?

Napište záměr obsahu shell ADB —Uri obsah: // Nastavení/zabezpečení. Bind Name: S: User_Setup_Complete –Bind Value: S: 1;

Tato možnost není nejjednodušší, ale pro lidi se základními znalostmi programování snadné.

Metoda 5

Tato možnost zahrnuje dostupnost odchodu na vybití účtu Google Honor.

 • Připojte se ze smartphonu k Wi-Fi.
 • Zadejte e.mail, zvýrazněte jej.
 • Počkejte na zobrazení okna z „Send /Share“.
 • Pošlete SMS na 112 s jakýmkoli textem.
 • Otevřete SMS, klikněte na „volání“, který je umístěn na vrcholu stránky.
 • V novém otevřeném okně místo 112 zadejte
 • ###.
 • Otevřete „Nastavení“.
 • Najděte nadpis „Resetování a obnovení“.

Hlavním kritériem úspěchu takového řešení se nesmí mýlit, když píšete symboly.

Metoda 6

Objížďka Google po resetu je možné po níže uvedených akcích.

 • Vypněte mobilní zařízení a odstraňte SIM kartu.
 • Zapněte zařízení.
 • Vyber jazyk“.
 • Přeskočte okno, které upozorňuje na absenci SIM karty.
 • Zadejte e.mail s držením rozvržení se symboly @.
 • Z navrhovaných dalších možností vyberte „Nastavení klávesnice Android“.
 • Klikněte na „Obnovení a resetování“.

Je vhodné zpočátku hledat pokyny, jak správně odstranit kryt a baterii v konkrétním telefonu, aby se případ nepoškodil.

Metoda 7

.

 • Připojte se k Wi-Fi prostřednictvím smartphonu.
 • Než systém začne kontrolovat parametry sítě, vrátí se do předchozí fáze.
 • Vyberte jinou síť ze seznamu navrhovaných.
 • V řádku, ve kterém je heslo požadováno, zadejte jakékoli znaky.
 • Zvýrazněte zavedené symboly, klikněte na nastavení (ikona se třemi body).
 • Vyberte „licence DRM“.
 • Vraťte se na pódium, když jste nastavili kontakt s Wi-Fi.
 • Potvrďte vstup do sítě, kterou vždy používáte, zadejte novou e.mailovou adresu.
READ  Jak odemknout telefon bez kódu PIN. Spuštění v nouzovém režimu

Jak restartovat telefon Huawei bez tlačítka, pokud v závislosti

Metody jsou aktivní pro takové ctihové telefony pracující na základě Androidu: AUM L29, 9 Lite, DLI TL20, 7A, LLD L31, Obr LX1, NEM L51, AUM L41, 10 Lite, Y6 Prime, DRA LX2, DRA LX2.

Pokud navrhované možnosti nepomohly eliminovat problém nebo vedly k neplánovaným výsledkům, musíte se obrátit na středisko servisního střediska. Je možné, že v tomto procesu byly provedeny chyby. Kontakty a adresy jsou uvedeny na oficiálních webových stránkách společnosti. Je nutné vzít mobilní zařízení, pas a dokumenty, které byly poskytnuty při nákupu gadgetu s sebou.

Je také možné, že konkrétní metoda nefungovala, ale budou efektivní jiné možnosti. Otestujte různé metody.

Jak resetovat účet Google na Huawei a Honor? Odpověď na tuto otázku hledá ty, kteří zapomněli nebo ztratili přístup k účtu, a nyní chce spojit další s telefonem. Samotný Google je příležitostí k tomu, abyste navíc chránili sebe a své zařízení před hacky. Pokud neznáte heslo, nemůžete zařízení zrušit do továrního nastavení, aniž byste ztratili informace, které již byly zaznamenány na médiu.

Jak resetovat účet Google na Huawei po tvrdém resetu

Tvrdé resetování. Odstranění ze smartphonu nebo tabletu absolutně všech dat pro vrácení parametrů smartphonu nainstalované ve výchozím nastavení. Funkce je nezbytná, když kupující chce:

Po tvrdém přijetí existují dvě možnosti obcházení blokování účtu. oficiální a neoficiální. První je způsob doporučený vývojáři. Neoficiální možnosti. nové metody vynalezené zákazníky během používání gadgetu. Oni jsou zase rozděleni na hardware a software. První zahrnuje použití pouze speciálních tlačítek. To znamená, že telefon nelze ani zapnout. stačí stisknout speciální tlačítka, která se liší pro každý model gadgetu. Software se provádí v nabídce zařízení.

Oficiální reset FRP

FRP Lock je speciálně navržená ochrana obrany, která chrání smartphone před nezákonnými činy útočníků. Pokud však tuto funkci dovedně použije, můžete zablokovat mobilní zařízení. Spolehlivěji označují e.mail a heslo, které se původně používalo. Chcete.li získat informace, měli byste se obrátit na bývalého vlastníka nebo dodavatele.

Jak deaktivovat ochranu po resetování smažení

Resetování FRP vám umožňuje bez problémů deaktivovat ochranu. Uživatel musí provést následující akce:

Znovu načtěte Android a pokračujte v práci v obvyklém režimu.

Příprava na resetování nastavení

Před zahájením procesu obnovy byste se měli nejprve postarat o všechny informace uložené na smartphonu. Protože po spáchaných akcích není možné vrátit ztracená data. Jaká je příprava:

 • Vypněte gadget;
 • Úroveň baterie v době odpojení by měla být nejméně 70%, protože proces je energeticky náročný, utrácí téměř všechny zdroje;
 • Dlouhodobý výkon tvrdého resetování může vést k tomu, že telefon závisí a nebude fungovat, v takovém případě pomůže baterie;
 • Vytvořit záložní kopii všech souborů na smartphonu;
 • Před spuštěním je mezipaměť vyčištěna, takže se doba procedury zkrátí.

Nyní pojďme k metodám obnovení původního stavu.

Užitečnost nastavení vývoje

Program poskytuje přístup k nástrojům pro vývojáře, mezi nimiž můžete najít „Nastavení“ a provést vypouštění účtu, byl popsán ve druhém rozhodnutí. Opět potřebujete flash disk s aplikací DevSettings a OTG kabelem. Všechny manipulace jsou popsány na kroku ve videu:

Další důležitý bod. nepokoušejte se přehodnotit telefon a vyřešit problém. Tuto možnost již mnohokrát vyzkoušelo mnoho. Skutečnost je, že k účtu není připojen počet verze OS (firmware), ale továrna na samotném přístroji samotného přístroje. A žádné změny softwaru nebudou schopny tyto informace změnit.

Nyní víte, co dělat, pokud se po resetu objeví oznámení v zařízení obnoveno výchozí nastavení, aby se nadále vstupovalo do účtu Google “. Možná. Znáte jiné způsoby, jak obejít blokování. sdílejte je v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS