Jak odemknout telefon Samsung

Každý telefon může selhat, bez ohledu na to, od jaké společnosti pochází. Výjimkou nejsou ani telefony Samsung. Občas se může stát, že se uživatel setká s problémem, kdy mu zařízení znemožní přihlášení, a to i při pouhém odemknutí domovské obrazovky.

telefon od samsungu je prakticky k nerozeznání od zavedenějších značek, jako je Huawei nebo Xiaomi. Všechny jsou založeny na systému Android, takže základní procesy budou fungovat stejně.

V nouzovém režimu

První možností je přejít do nouzového režimu. Jedná se o takové speciální menu, které je velmi užitečné pro technické průvodce. Umožňuje jim provádět různé práce při řešení problémů, které se objeví se spotřebičem. Zjednodušeně řečeno, nouzový režim nebo nabídka umožňuje uživateli vyřešit jeho problém v několika účtech.

Nouzový režim můžete použít jak pro řešení daného problému, tak pro závažnější úkoly. Přihlášení do nouzového režimu je jednoduché, pokud znáte mechanismus. V telefonu Samsung můžete do tohoto režimu vstoupit také.

Vezměte prosím na vědomí! Pokud máte jiný telefon než Samsung, může být vstup do nouzového režimu odlišný. Tato metoda je k dispozici pouze pro telefony Samsung.

Chcete-li přejít do bezpečné nabídky a dále odemknout zařízení, musíte provést následující akce:

 • Začněte stisknutím a podržením tlačítka napájení po dobu několika sekund. To by mělo být provedeno, když je zařízení aktivováno;
 • Uživateli se zobrazí dialogové okno. Je nutné stisknout tlačítko vypnutí nebo přijetí dané akce dlouhým klepnutím;
 • Nyní se zobrazí upozornění, abyste vstoupili do bezpečnostního režimu. I to je třeba potvrdit;
 • Uživatel pak musí přes tento režim přejít přímo do nastavení, do části, kde jsou umístěna všechna hesla zařízení;
 • Vypíná heslo nebo zámek vzoru;
 • Nyní stačí zařízení restartovat.

Pokud uživatel provedl výše uvedené kroky správně, vrátí se telefon do původního stavu a nebude vyžadovat zadání hesla. Tato metoda je vhodnější pro ty, kteří zapomněli heslo. Při řešení problémů se systémem se vyplatí použít jiné metody.

Tvrdý reset pomocí tlačítek

Jedná se o tvrdou metodu. Hard Reset. tvrdý v tom smyslu, že uživatel ztratí všechny informace o svém zařízení, když jej resetuje. Tato metoda je vhodná pouze v případech, kdy uživatel zaznamenal v zařízení závažné systémové problémy.

Tato metoda má své výhody i nevýhody. Jediná výhoda, kterou uživatel může okamžitě vidět, je, že není třeba připojovat kabely. Jako výhodu lze uvést i rychlost postupu.

Podle jiných kritérií je však vše vymazáno. Uživatel nebude moci ukládat data a soubory uložené v zařízení., ztratí je.

Vezměte prosím na vědomí! Před provedením tvrdého resetování je vhodné zálohovat informace v telefonu.

Pro úspěšné resetování musí uživatel provést následující kroky

 • Nejdříve je třeba zařízení obvyklým způsobem odpojit;
 • Nyní je třeba stisknout tlačítko zesílení zvuku a současně stisknout tlačítko napájení a tlačítko Domů;
 • Zobrazí se obrazovka s logem;
 • Pokud bylo vše provedeno správně, zobrazí se nabídka inženýrství. Vyberte položku Obnovení továrního nastavení;
 • Všechny akce potvrďte stisknutím tlačítka napájení;
 • Restartování zařízení.

Poté bude telefon uživatele jako „zcela nový“. Jakmile ji uživatel aktivuje, zjistí, že soubory byly z paměti odstraněny a heslo k zámku bylo odstraněno.

Dálkové ovládání prostřednictvím účtu Google

Vzhledem k tomu, že společnost Samsung je založena na systému Android a ten je obvykle přímo závislý na společnosti Google, bude tato metoda fungovat i pro odemknutí telefonu. Služby integrované do smartphonu jsou skvělé a pomáhají uživateli. Nezapomínejte na ně, protože v nouzi mohou být záchranou.

READ  Jak vypnout slepý na Samsung

Uživatel může spravovat účet Google na dálku pomocí počítače, pokud je s ním smartphone synchronizován. Osoba sedící u počítače může na telefonu provádět také akce. K provedení tohoto postupu musí uživatel:

 • V počítači otevřete oficiální webové stránky společnosti Google;
 • Poté autorizujte vlastní kontakt;
 • Uživatel nyní může přejít do sekce „Moje zařízení“;
 • V něm se vybere požadovaný telefon;
 • Klepnutím na „hesla“ a potvrzením obnovíte ochranu.

Uživatel musí restartovat zařízení, aby bylo možné nastavit zadanou funkci. Jak vidíte, není to tak složité, pokud víte, jak služby fungují.

Přeflashování z počítače

Jedná se o nejkrajnější metodu, která může uživateli pomoci obnovit heslo do neaktivního stavu. Pokud nelze zařízení resetovat pomocí výše popsaných metod, je třeba použít závažnější metody.

K přeflashování zařízení potřebuje uživatel počítač, do kterého si stáhne speciální aplikaci Smart Switch.

Jakmile si uživatel může program stáhnout, měl by:

Přeflashování také znamená úplné vymazání dat. Uživatel, který si předem nezkopíroval informace o telefonu, riskuje, že je navždy ztratí.

Jak odemknout telefon Samsung pomocí dalšího kódu PIN

Tato metoda je vhodná pro případy, kdy uživatel sám zapomněl heslo. Extra Pin kód je heslo, které uživatel nastaví, jakmile se rozhodne nastavit Pin kód nebo něco podobného. Pro vyvolání tohoto dodatečného kódu PIN musí uživatel:

Jak odblokovat telefon Samsung pomocí funkce Najít můj mobilní telefon

Najít můj mobilní telefon. je speciální služba pro uživatele Samsung, která umožňuje používat různé funkce. To vám pomůže odemknout zařízení Samsung během několika minut. Kromě odemykání jej můžete používat jako platformu pro zálohování a obnovu nebo můžete mazat data a další funkce.Chcete-li zjistit, jak odemknout telefon Samsung, pokud zapomenete heslo, postupujte podle následujících kroků. Všimněte si, že pro použití této funkce musíte povolit funkci vzdálené správy výběrem možnosti „Nastavení“ „Zámek obrazovky a zabezpečení“ „Najít můj mobil“ povolit „Vzdálená správa“. Nezapomeňte se také přihlásit ke svému účtu Samsung.

Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální webovou stránku Find My Mobile.

Přihlaste se pomocí svého Samsung ID a hesla.

Na kartách vyberte možnost „Odemknout“.

Nyní stiskněte tlačítko „Odemknout“. Zjistí všechny informace o uzamčení obrazovky.

Odstranění hesla pomocí ADB

Další způsob, jak odemknout tablet bez ztráty dat. Použití ADB. V ADB nebo Android Debug Bridge je to univerzální příkazový nástroj, který umožňuje komunikovat pomocí různých příkazů, např. odemknout zamykací obrazovku a další. Nezapomeňte, že tato metoda je poměrně složitá a bude fungovat pouze v případě, že jste v zařízení již předem nastavili a povolili ladění USB.

 • Vyhledávání tabletu Samsung v počítači.
 • Otevřete okno příkazového řádku v instalačním adresáři ADB.
 • Zadejte “ shell adb rm / data / system /gesture.klávesa „, poté stiskněte klávesu Enter.
 • Restartujte tablet a zabezpečená zamykací obrazovka zmizí.

Jak odemknout Samsung pomocí vlastního zotavení?

(je vyžadována karta SD). Tato metoda je určena pro pokročilejší uživatele systému Android, kteří vědí, co znamenají pojmy „rootování“ a „vlastní obnovení“. Jak název napovídá, budete k tomu potřebovat libovolné vlastní obnovení a telefon musí mít slot pro kartu SD.

Proč karta SD? Soubor ZIP musíme přenést do telefonu, což obvykle není možné, pokud je telefon zamčený. Jedinou možností je vložit kartu SD se souborem. Bohužel sloty na karty jsou ve světě chytrých telefonů spíše vzácností, takže to bude fungovat jen pro některé lidi.

1) Stáhněte si soubor ZIP Pattern Password Disable do počítače a umístěte jej na kartu SD.

3) Restartujte telefon a obnovte jej.

Telefon by se měl spustit bez zamčené obrazovky. Pokud je obrazovka uzamčena heslem nebo gestem, nepanikařte. Stačí zadat libovolné heslo nebo gesto a telefon se odemkne.

Odstranění hesla v zařízení Samsung pomocí ADB

Po nějaké době přestaly předchozí opravy fungovat. Buď z důvodu aktualizace, nebo z jiného důvodu. Proto jsem se rozhodl přejít ke složitějším, ale také účinnějším metodám. Ten, který jsem objevil, souvisel s použitím Android Debug Bridge nebo zkráceně ADB, abych obešel své heslo Samsung z jeho příkazového okna. Tímto způsobem jsem mohl celý systém deaktivovat zevnitř.

 • Stáhněte si ADB do počítače z jejich webových stránek. Spusťte jej, jakmile bude dokončen.
 • Načtení souborů potřebných pro váš model Samsung.
 • Připojte zařízení k počítači a počkejte, až jej ADB rozpozná. Pokud není funkce Ladění USB aktivována, nic se nestane.
 • Poté přejděte do vyhledávacího řádku v počítači a zadejte “ CMD.
 • Pak zadejte “ ADB rm /data/system/gesture.Klávesa Enter „a stiskněte“ Enter.
READ  jaký je rozdíl mezi Samsung a a m. Řada M. Skvělá výdrž baterie za nízkou cenu

Způsob odstranění účtu Google v zařízení Samsung

Tato metoda resetování bude fungovat pro miniaplikace Samsung se systémem Android 4.4 nebo starší verze operačního systému.

 • Pětkrát zadejte špatné heslo zámku;
 • Na obrazovce se zobrazí zpráva „Forgot Pattern Lock“?“. Klepněte na něj;
 • Zadejte záložní kód PIN nebo informace o účtu Google. Pokud se rozhodnete zadat záložní kód PIN, klepněte na tlačítko OK. Pokud jste přihlášeni ke svému účtu Google, stiskněte tlačítko „Přihlásit se“ a pokračujte. Telefon Samsung bude odblokován. Klikněte na Zapomenutý vzor a zadejte heslo

Jak odemknout telefon Samsung

V tomto článku jsme pro vás připravili několik nejčastějších řešení takových situací, která vám pomohou rychle obnovit přístup a v některých variantách i bez ztráty dat.

Dálkové ovládání

Tato metoda je ideální pro ty, kteří spravují aplikace prostřednictvím účtu Google. Jedná se o praktickou funkci, která pomáhá nejen v případě, že uživatel zapomene heslo nebo klíč se vzorem, ale také při odcizení nebo ztrátě zařízení. Umožňuje vzdáleně zavolat do telefonu, vymazat data a zanechat zprávu, která se zobrazí, když neoprávněná osoba zapne váš smartphone.

Chcete-li obrazovky ovládat na dálku, musíte z počítače přejít na svůj profil Google, vybrat položku „Moje zařízení“ a provést s ní potřebné akce.

V nouzovém režimu

Nouzový režim slouží k opravě poruch a chyb operačního systému, včetně změny odemykacího hesla (nebo grafického klíče).

 • V zapnutém telefonu musíte podržet tlačítko napájení, dokud se nezobrazí možnost „Odpojit“.
 • Na tuto možnost je třeba klepnout na několik sekund.
 • Zobrazí se zpráva s výzvou k přechodu do nouzového režimu (znamená zakázání práv správce). To znamená, že po odsouhlasení tlačítkem OK se Samsung spustí bez nainstalovaných aplikací. v čistém stavu.
 • Poté musíte přejít do Nastavení a zakázat přihlašování heslem nebo ho změnit na něco, co si budete přesně pamatovat.
 • Po restartu se vrátí standardní vzhled operačního systému.

Tvrdý reset pomocí kláves

Hard Reset. návrat k továrnímu nastavení a následné vymazání všech dat obsažených ve vnitřní paměti. Pokud byla poslední synchronizace s cloudovým úložištěm provedena před delší dobou, hrozí ztráta kontaktů, médií a úspěchů v aplikacích.

Tvrdý reset se zpravidla spouští z Nastavení, ale v případě naléhavé potřeby jej lze provést pomocí tlačítek. stisknutím jejich určité kombinace.

 • Vypněte svůj chytrý telefon.
 • Stiskněte současně tlačítka zvýšení hlasitosti, Domů a Vypnout. Některé novější modely nejsou vybaveny klávesou pro návrat na pracovní plochu; všechny ostatní je třeba stisknout.
 • Tlačítko napájení by mělo být uvolněno, jakmile se zobrazí logo společnosti, v klidovém stavu by mělo být drženo ještě 15 sekund.
 • Při správném provedení by se na obrazovce měla objevit zpráva „Recovery“.
 • Stisknutím tlačítka hlasitosti vyberte možnost Obnovení továrního nastavení.
 • Potvrďte stisknutím tlačítka napájení.
 • Po vymazání všech dat vyberte možnost Restartovat systém a restartujte systém Samsung.

Přeflashování z počítače

Přeprogramování nejlépe provede kvalifikovaný technik v servisním středisku. Zásahem do obrazovky riskujete spálení vnitřních komponent, operační systém se může stát mrtvou cihlou bez možnosti opravy.

Ti, kteří jsou ochotni riskovat, by však měli použít speciální program pro počítač. Odin. Opětovné spuštění, stejně jako návrat k továrnímu stavu, vymaže všechny informace uložené v telefonu.

Podrobný návod na flashování najdete na webu vývojáře nástroje Odin a postup můžete provést na vlastní nebezpečí.

READ  Xiaomi redmi note 8t 64gb recenze

Práce s tímto softwarem má mnoho nuancí, které nelze v této podkapitole popsat.

Jak odemknout telefon Samsung

V tomto článku jsme pro vás připravili nejčastější metody řešení takových situací, které vám pomohou rychle obnovit přístup a v některých variantách i bez ztráty dat.

Dálkové ovládání

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří spravují aplikace prostřednictvím účtu Google. Je to praktická funkce, která pomáhá nejen v případě, že uživatel zapomene heslo nebo vzorový zámek, ale také při krádeži nebo ztrátě telefonu. Umožňuje vzdáleně zavolat do telefonu, vymazat data a zanechat zprávu, která se objeví, když cizí osoba zapne váš smartphone.

obnovit, heslo, samsung, pokud

Chcete-li obrazovky ovládat na dálku, musíte z počítače přejít na svůj profil Google, vybrat položku „Moje zařízení“ a provést s ní potřebné akce.

Přes nouzový režim

Nouzový režim slouží k opravě poruch a chyb operačního systému, včetně změny hesla pro odemknutí (nebo vzorového klíče).

obnovit, heslo, samsung, pokud
 • V zapnutém telefonu musíte podržet tlačítko napájení, dokud se nezobrazí možnost „Odpojit“.
 • Na tuto možnost je třeba klepnout na několik sekund.
 • Zobrazí se zpráva, že máte vstoupit do nouzového režimu (znamená to zakázání práv správce). To znamená, že po odsouhlasení tlačítkem OK se Samsung spustí bez nainstalovaných aplikací. v čistém stavu.
 • Dále musíte přejít do Nastavení a zakázat přihlašování heslem nebo ho změnit na něco, co si budete přesně pamatovat.
 • Po restartu se vrátí standardní vzhled operačního systému.

Tvrdý reset pomocí kláves

Hard Reset. návrat k továrnímu nastavení a následné vymazání všech dat obsažených ve vnitřní paměti. Pokud byla poslední synchronizace s cloudovým úložištěm provedena před delší dobou, hrozí ztráta kontaktů, médií a úspěchů v různých aplikacích.

Tvrdý reset se obvykle spouští z Nastavení, ale v případě potřeby jej lze spustit i stisknutím určité kombinace kláves.

 • Vypněte svůj chytrý telefon.
 • Současné stisknutí tlačítek Zvýšení hlasitosti, Domů a Vypnout. Některé novější modely nemají klávesu, která by vás vrátila na plochu, takže stisknete všechny ostatní.
 • Jakmile se na displeji zobrazí logo společnosti, uvolněte tlačítko napájení a podržte je dalších 15 sekund.
 • Pokud postupujete správně, měl by se na obrazovce objevit text „Obnovení“.
 • Poté pomocí knoflíku hlasitosti vyberte možnost Obnovení továrního nastavení.
 • Výběr potvrďte stisknutím tlačítka napájení.
 • Výběrem možnosti Restartovat systém nyní restartujete zařízení Samsung po vymazání všech dat.

Přeflashování z počítače

Výměnu by měl přednostně provádět kvalifikovaný technik servisního střediska. Při svépomocné manipulaci může dojít k vypálení vnitřních částí, operační systém může „selhat“ nebo se gadget může proměnit v neživou „cihlu“ bez možnosti obnovy.

Ti, kteří jsou ochotni riskovat, by však měli použít speciální program pro počítač. Odin. Přeflashování, stejně jako obnovení továrního nastavení, vymaže všechna data uložená v telefonu.

Podrobný návod na flashování naleznete na webových stránkách vývojáře nástroje Odin a postup provádějte na vlastní nebezpečí.

Práce s tímto softwarem má mnoho nuancí, které nelze v této podkapitole popsat.

Pokud vše ostatní selže

Existuje mnoho způsobů, jak získat zpět přístup k telefonu Samsung, pokud byl uzamčen. Bohužel ne každý je schopen odemknout miniaplikaci. Ale ani v takové situaci není třeba zoufat. Pokud je váš smartphone v záruce, můžete se s problémem obrátit na místo nákupu. Jinak jsou vám k dispozici autorizovaná servisní střediska.

Kromě toho je vám k dispozici tým podpory společnosti Samsung, který zodpoví všechny vaše dotazy týkající se smartphonu Samsung. Majitel gadgetu musí vytočit číslo 8-800-555-55-55.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS