Jak obnovit heslo k iPhonu, když ho zapomenete

Co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. otázka, která může být záhadou pro každého majitele produktu Apple. Řešení problému v článku RIA Novosti. RIA Novosti, 24.12.2020

MOSKVA, 24. prosince. RIA Novosti. Co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. otázka, která může zmást každého majitele produktu Apple. Řešení problému. RIA Novosti.Jak odemknout iPhone přes iTunesSpeciální software pro majitele produktů Apple může pomoci se zapomenutým heslem k miniaplikaci. Nevyžaduje odborné poradenství ani návštěvu servisního střediska.Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu, stačí:C Použití vzdálené služby iCloudPokud je v telefonu nainstalována služba iCloud a je povolen bezdrátový přenos dat, můžete při zapomenutí hesla k iPhonu obnovit svůj gadget pomocí osobního účtu. To vyžaduje:Po dokončení procesu se nastavení obnoví a otázka „jak obnovit heslo iPhone“ sama zmizí.Resetování počítadla chybných pokusůPokud jste nastavili synchronizaci s počítačem prostřednictvím iTunes, můžete iPhone odemknout resetováním počítadla chybných pokusů. Vhodné, pokud jste heslo nezapomněli a do dalšího pokusu o jeho zadání se místo minut zobrazí hodiny a dny.Algoritmus akcí je následující:Všimněte si, že pokud iPhone nebyl dříve synchronizován s počítačem, nebude možné počítadlo vynulovat.Režim obnovení pro odemknutí iPhonu, pokud jste zapomněli hesloVymazání nastavení telefonu v režimu obnovení. Toto je další odpověď na otázku, co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. V režimu obnovení se miniaplikace vrátí k bodu obnovení.To vyžaduje:Důležité: Pokud se během instalace nového firmwaru objeví chyba 3004, zavřete všechny prohlížeče a jako výchozí prohlížeč nastavte Internet Explorer.Všimněte si, že režim obnovení se u iPhonu 8 a novějších modelů spouští jinak. Vypněte smartphone a připojte jej k počítači, pak rychle stiskněte a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a poté proveďte totéž s tlačítkem pro snížení hlasitosti. Na konci je třeba stisknout tlačítko napájení a spustí se režim obnovení.Instalace nového firmwaru prostřednictvím režimu DFU na iPhone, pokud jste zapomněli hesloJe také možné restartovat iPhone prostřednictvím režimu DFU. V tomto případě se však vrátí do výchozího stavu a vy budete muset obnovit informace od začátku.Budete potřebovat:Příklad, jak uvést iPhone X do režimu obnovení Telefon DFUA model 10 se zapomenutým heslem lze obnovit následujícím způsobem:Poté můžete postupovat stejně jako v režimu obnovení: nainstalujte nový firmware.Co dělat, když nic nefunguje?Pokud nemáte přístup k počítači s autorizovanými iTunes, můžete k obnovení uzamčeného iPhonu použít aplikaci třetí strany, například iMyFone LockWiper nebo 4uKey. První z nich provede obnovení prostřednictvím režimu DFU a nahradí iTunes, druhý umožňuje obnovit iPhone do továrního nastavení a nainstalovat firmware bez iTunes.Pokud vše ostatní selže, budete si muset zavolat profesionály. servisní středisko ví, co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu. V době návštěvy musíte mít doklad o vlastnictví iPhonu. Teprve pak vám odborníci poradí, jak odemknout iPhone, pokud zapomenete heslo.Proč lze iPhone uzamknoutIphone lze uzamknout, pokud:

Jak obejít heslo iPhone bez iTunes

Pokud chcete dosáhnout co největšího úspěchu, je FoneLab Unlocker pro iOS vaší první volbou. Celý proces odemykání hesla iPhone je snadno ovladatelný. Heslo zamčené obrazovky iPhonu můžete snadno odstranit podle průvodce na obrazovce. Stačí jen připojit iPhone k počítači.

Později podle pokynů na obrazovce obejděte heslo iPhonu a získejte iPhone zpět. Budete také potřebovat své Apple ID a heslo. Může prokázat, že jste skutečným vlastníkem uzamčeného iPhonu. Zde jsou hlavní funkce nástroje pro odstranění hesel pro iOS.

  • Obejití 4místného a 6místného přístupového kódu iPhone s nejvyšší úspěšností.
  • Odstranění zapomenutého hesla ze zamčeného, vypnutého nebo používaného iPhonu.
  • Kompatibilní s nejnovějšími zařízeními iPhone 13 a iOS 15.
  • Bezpečné, čisté a snadno použitelné.

Nyní přejděte k návodu, jak obejít heslo iPhonu.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

  • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
  • Odstranění Apple ID nebo hesla.
  • Vymazání času na obrazovce nebo omezení heslem během několika sekund.

Krok 1 Prezentace FoneLab Unlocker pro iOS po instalaci. Výběrem možnosti Vymazat heslo obejdete heslo z iPhonu.

READ  Jak přenášet fotografie přes Bluetooth z iPhonu. Přenos souborů

Odemknutí rozhraní

Krok 2 Stiskněte tlačítko Start v okně Heslo pro vymazání obrazovky. Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu Lightning USB.

Krok 3 Zkontrolujte informace o zjištěném iPhonu. Stisknutím tlačítka Start potvrdíte a pokračujete dál. Software okamžitě zahájí stahování balíčku firmwaru.

Krok 4 Stisknutím tlačítka Odemknout odemknete iPhone, který zapomněl heslo.

Krok 5 Na obrazovce Potvrzení odemčení zadejte na správné místo 0000. Nakonec klikněte na Odemknout a obejděte heslo iPhonu bez iTunes nebo otisku prstu.

Aplikace 4uKey

Pokud používáte starší verzi iOS nebo gadget nebyl před uzamčením připojen k internetu, nebude možné jej výše uvedeným způsobem resetovat. po několikanásobném zadání nesprávného hesla se zobrazí zpráva „iPhone zakázán“. Připojit k iTunes“, možnost vymazat iPhone se nezobrazí.

V takovém případě můžete použít užitečný nástroj Tenorshare 4uKey k obejití zámku a nastavení nového přístupového kódu. Tato aplikace je k dispozici pro Windows a macOS a je kompatibilní se všemi současnými iPhony, iPady a iPody i nejnovějšími verzemi iOS a iPadOS.

Stáhněte si Tenorshare 4uKey z oficiálních webových stránek a aktivujte licenci.

Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu a spusťte software.

V hlavní nabídce aplikace stiskněte tlačítko „Spustit odemykání“.

Ujistěte se, že aplikace správně rozpozná váš smartphone nebo tablet, a stiskněte tlačítko „Start“.

Zobrazí se pokyny kpřevedení zařízení do režimu obnovení. V případě potřeby změňte typ smartphonu v horní liště a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Tím se aplikace připraví na stažení aktuální verze systému iOS. Jedná se o oficiální firmware společnosti Apple: nedochází k útěku z vězení ani k jinému ohrožení zařízení. Vyberte vhodnou složku pro uložení souboru a klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Stahování může trvat několik minut: počkejte, dokud se nedokončí, a nepokoušejte se smartphone zapnout.

Po dokončení stahování klepněte na tlačítko „Press unlock“. Nedotýkejte se iPhonu ani jej neodpojujte od počítače, dokud nebude proces dokončen a smartphone se nerestartuje (po dokončení se zobrazí uvítací obrazovka v různých jazycích).

To je vše: můžete změnit konfiguraci zařízení. Můžete vytvořit nový přístupový kód, přidat údaje pro Face ID nebo Touch ID a obnovit soubory a nastavení ze zálohy.

Pokud máte stále otázky ohledně fungování softwaru, pomůže vám je vyřešit výše uvedené video.

Jak obnovit iPhone, když zapomenete heslo

Pokud jste iPhone nikdy nesynchronizovali s iTunes, nemáte zálohu a v iCloudu nemáte povolenou funkci „Najít iPhone“, jediným způsobem, jak heslo odstranit, je použít režim obnovení. Měl bych poznamenat, že tato metoda vždy funguje, ale iPhone nevymaže pouze heslo, ale také všechny mediální soubory a informace.

Vstup do režimu obnovení: vypněte iPhone, stiskněte a podržte tlačítko Domů, vložte kabel USB, měla by se objevit ikona iTunes se šňůrkou.

Pokud se iTunes neotevře automaticky, otevřete jej. Okamžitě by vám měla být nabídnuta aktualizace nebo obnovení iPhonu.

Vyberte možnost „Obnovit“ a počkejte na dokončení obnovy. Na konci procesu bude váš iPhone „čistý“ jako z obchodu a bez hesel. Použijte!

Pokud máte stále otázky?

Máte potíže s odemknutím telefonu, pokud jste zapomněli heslo k iPhonu? Máte potíže s obnovením zapomenutého ID iPhonu? Dejte nám vědět v komentářích a my se vám pokusíme pomoci!

Pokud vám žádná z těchto možností nepomohla nebo si nepamatujete své Apple ID! Podívejte se na tento návod Co dělat, když zapomenete na iCloud, iTunes nebo App Store? Jak obnovit zapomenuté heslo Apple ID

Jak odemknout iPhone pomocí iTunes

Po dokončení obnovení přístupu zkontrolujte nastavení, aplikace, hudbu a fotografie. Všimněte si také, že někdy chvíli trvá, než se vše obnoví. Například obnova hudby bude trvat déle než obvykle (až hodinu), takže nepanikařte, pokud po obnovení kopie dat neuvidíte na iPhonu své oblíbené skladby.

Zablokování iPhonu síťovým operátorem

Nyní uvažujme situaci, kdy je iPhone uzamčen k určitému mobilnímu operátorovi. Obvykle se tyto telefony dostávají na náš trh v rámci šedých schémat z Ameriky nebo Evropy.

V civilizovaných zemích většina lidí již dlouho využívá mobilní telefonní služby na základě smlouvy. Т.е. Zaplacením měsíčního poplatku získá zákazník konkrétní datový plán. Při uzavření smlouvy je zákazníkovi obvykle nabídnut mobilní telefon podle jeho výběru.

Může se jednat o bezplatný telefon nebo telefon za symbolický poplatek. Takové telefony jsou uzamčeny pro konkrétního operátora.

Takto se lidé dostanou k relativně levným / bezplatným iPhonům uzamčeným u ATT nebo Verizonu a pak se dostanou na náš trh.

Problém je, že takové iPhony lze odblokovat pouze zavoláním na zákaznickou podporu poskytovatele služeb. Žádný e-mail operátorovi nefunguje, takže vás omlouváme, že jste se o to nepokoušeli. Pokud se rozhodnete zavolat operátorovi a požádat o odblokování iPhonu, budete dotázáni na svůj účet a na to, zda jste vlastníkem smlouvy.

READ  Jak přenášet video do iPhonu. Převést

Pokud je odpověď na obě otázky záporná, nemohou vám pomoci. Jde o to, že iPhone můžete odblokovat až po vypršení smlouvy (obvykle na 2 roky).

Jak v této situaci odemknout iPhone? Na internetu existují stránky, které poskytují služby odblokování iPhonů od různých amerických operátorů.

Sám jsem takovou službu nikdy nevyužil, takže vám neporadím. Vím jen, že to nějak umí i když ne u všech telefonů.

Existuje ještě jedno (populárnější) řešení, které dokáže obejít uzamčení operátorem a umožňuje používat iPhone s libovolnou SIM kartou. Jedná se o řešení TurboSIM, což je adaptér (malá destička o velikosti nano SIM karty), který se vloží do přihrádky SIM karty v telefonu spolu se samotnou SIM kartou.

V současné době je TurboSIM k dispozici od tří hlavních výrobců: Jevey, R-SIM a Heicard. Další informace o nastavení TurboSIM naleznete na této webové stránce.

Jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo k iPhonu?

Heslo iPhonu chrání zařízení před neoprávněným přístupem a může také zabránit používání zařízení Jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo? Tato zpráva se obvykle zobrazí poté, co jste se alespoň šestkrát pokusili zadat nesprávné heslo. Když se zobrazí zpráva „iPhone odpojen“, následuje první pokyn: opakujte pokus po 1 minutě nebo opakujte pokus po 5, 15, 60 minutách.

Varování: 6 pokusů. iPhone je odpojen na 1 minutu; 7 pokusů. iPhone je na 5 minut deaktivován; 8 pokusů. iPhone je na 15 minut deaktivován; 9 pokusů. iPhone je na 60 minut vypnut.

10 pokusů. Zobrazí se zpráva „iPhone je zakázán“. Připojení k iTunes „NEBO bude váš iPhone zcela vymazán, pokud je v „Nastavení“ „Dotykové ID a heslo“ povoleno „Obnovit data“ (nebo „Nastavení“ „Heslo“ pro iPhone bez dotykového ID).

Příliš mnoho neúspěšných pokusů a iPhone se na krátkou dobu automaticky uzamkne. Pokud budete pokračovat v zadávání nesprávného hesla, telefon se buď vypne, dokud nebude znovu připojen k iTunes, nebo se automaticky vymažou data, pokud máte tuto možnost povolenou. Mnoho uživatelů chce vědět, jak odstranit přístupový kód k uzamčené obrazovce iPhone bez hesla? Jak odemknout vypnutý iPhone bez hesla? Jak odemknout iPhone bez hesla. Nebojte se, v tomto článku najdete pět účinných metod, jak odemknout iPhone bez hesla.

Telefon poskytuje uživatelům zabezpečení. V telefonu máte mnoho cenných dat, včetně kontaktů, fotografií, účtů na sociálních sítích, hesel a dokonce i elektronických peněženek. Téměř vše je skryto na druhé straně zamykací obrazovky a zdá se, že se k tomu nedostanete, pokud neznáte heslo. Zdá se, že je to bezpečné, ale s iPhonem může být problém. Váš iPhone 5S/6(Plus)/7(Plus)/8(Plus)/X/XS/XS Max/11/12/13. Může se zablokovat z různých důvodů. Častěji se stává, že děti zadají špatné heslo a nakonec telefon zablokují. Zde uvedeme několik běžných řešení, kterými můžete iPhone odemknout bez hesla.

Obnovení hesla iPhone bez znalosti hesla

Heslo pro iPhone. Je to přímý a snadný způsob, jak zabránit odhalení iPhonu někomu, kdo k němu chce získat přístup bez povolení. Apple Store podporuje službu obnovení hesla iPhonu pro lidi, kteří mohou poskytnout kód IMEI, doklad o koupi nebo cokoli jiného. Majitelé iPhonu tak mohou osobně zajít do Apple Store a obnovit heslo iPhonu.

Proč, když nemáte přístup do Apple Storu? Nebo nemáte účtenky?

O tom budeme hovořit v tomto příspěvku. Zjistěte, jak obnovit heslo iPhonu.

Obnovení hesla iPhone v režimu obnovení

Režim obnovy. je režim řešení problémů, který umožňuje iTunes opravit systémové problémy iPhonu, pokud se něco pokazí. Při obnovení iPhonu pomocí iTunes lze pak iPhone snadno obnovit jako nové zařízení a snadno obejít zapomenuté heslo iPhonu v zařízení.

Všimněte si, že toto je jediná možnost, jak resetovat iPhone, pokud jste nikdy předtím neprovedli synchronizaci s iTunes nebo nenastavili funkci „Najít iPhone“. Zde je návod, jak to udělat.

Krok 1 Vstup do režimu obnovy iPhone

Nejprve byste se měli ujistit, že iPhone není připojen k počítači, a vypnout jej. Poté přejděte dolů, kde najdete konkrétní pokyny pro vstup do režimu obnovení iPhone podle modelů zařízení.

iPhone X nebo novější, iPhone SE (2. generace), iPhone 8 a iPhone 8 Plus:

Po připojení k počítači stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti a poté stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti.

Při připojování iPhonu k počítači podržte tlačítko Volumes, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

iPhone SE (1. generace) a iPhone 6s a starší:

Při připojování iPhonu k počítači podržte tlačítko HOME, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

Krok 2 Obnovení iPhonu pomocí iTunes

READ  Jak uložit telefon LG na paměťovou kartu. Výměna interní paměti systému Android za paměťovou kartu (vyžaduje root)

Spusťte iTunes v počítači a násilně restartujte iPhone. Klepněte na tlačítko Obnovit ve vyskakovacím okně na obrazovce počítače. Poté stáhne software pro váš iPhone. Jen počkejte.

Krok 3 Nastavení nového hesla pro iPhone

Konečně získáte iPhone jako nový. Můžete jej nastavit jako dříve a na požádání zadat nové heslo.

Jak vidíte, postup obnovení hesla iPhonu pomocí iTunes vypadá poněkud složitě. Pokud potřebujete jednodušší způsob, přejděte na další část.

Obnovení hesla iPhone pomocí FoneLab iOS Unlocker

Výkonný nástroj, který vám nesmí chybět. Je odblokování iPhonu třetí stranou. Specializují se na odemykání iPhonu bez platného hesla. A můžete jednoduše vyhledat iPhone unlocker na Google a pak k němu přistupovat na pár kliknutí.

Vyvstává otázka, který z nich byste měli vyzkoušet?

Zde se doporučuje odblokování FoneLab pro iOS. Proč? Má intuitivní rozhraní, které pomáhá nováčkům používat bez problémů. A je docela funkční, že můžete odstranit heslo na obrazovce, resetovat heslo iPhone, dokonce odstranit Apple ID na iPhone.

Pokud nechcete jít do Apple Storu, můžete si heslo k iPhonu obnovit doma na počítači.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

  • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
  • Odstranění Apple ID nebo jeho hesla.
  • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Podporuje systémy Windows i Mac. Software si můžete stáhnout a nainstalovat do počítače z oficiálních webových stránek a poté postupovat podle níže uvedených jasných pokynů.

Krok 1 Ze tří režimů vyberte možnost Vymazat heslo. Klikněte na tlačítko Start na další stránce.

Krok 2 Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Pro stažení balíčku firmwaru vyberte kategorii, typ a model vašeho zařízení. Pokud jste si již stáhli balíček místního firmwaru do počítače, můžete zvolit místní balíček firmwaru. Stiskněte tlačítko Start.

Krok 3 Počkejte na postup odblokování iPhonu. Poté obnovte heslo iPhonu jeho podržením.

Jak resetovat heslo iPhonu pomocí služby iCloud na dálku

Pokud nemáte nastavené dvoufaktorové ověřování, iCloud Find My iPhone je jedním z účinných způsobů, jak obnovit heslo iPhonu, aniž byste měli zařízení v ruce, pokud je stále připojené k Wi-Fi nebo mobilním datům. Zde je návod, jak to udělat.

Krok 1 Otevřete prohlížeč v počítači a navštivte stránku www.iCloud.com. Budete vyzváni k přihlášení k účtu iCloud.

Krok 2 Vyberte možnost Najít iPhone, vyberte zařízení ze seznamu a klikněte na tlačítko Vymazat iPhone na pravé straně.

Krok 3 Po odstranění veškerého obsahu a nastavení ze zařízení můžete iPhone jednoduše restartovat a nastavit heslo.

Často kladené otázky k odstranění hesla z iPhonu

Jak odstranit heslo iPhone, pokud si ho pamatujete?

Pokud si heslo stále pamatujete, můžete přejít do aplikace Nastavení a vybrat možnost Heslo Face ID a zadat heslo. Poté klikněte na možnost „Zakázat heslo“ a odstraňte heslo z iPhonu. Proces samozřejmě také automaticky odstraní a zakáže Face ID.

Chcete-li odstranit heslo z iPhonu, musíte předem znát jeho význam. Přístupový kód je důležitý pro ochranu vašich osobních údajů, jako je bankovní účet, informace ze sociálních sítí atd. Д. Pokud není přístupový kód k dispozici, mohou být výše uvedené soubory ztraceny a použity jinými osobami.

Existuje alternativní způsob, jak obejít heslo iPhonu?

I když je váš iPhone zablokovaný, můžete pomocí Siri obejít heslo k iPhonu. Stisknutím domovského tlačítka probudíte Siri pomocí příkazu pro mobilní data. Vypněte mobilní data a můžete obejít heslo na iPhonu s následující zprávou: Siri není k dispozici. Nejste připojeni k internetu.

Jak nejlépe odstranit heslo z iPhonu a iPadu?? Je to kompletní průvodce, který by vám neměl chybět. Můžete se podívat na nejlepší odstraňovač hesel pro iPhone a přihlásit se k uzamčenému iPhonu nebo zvolit výchozí způsoby odstranění hesel od společnosti Apple.

Máte-li další dotazy týkající se odstranění hesla pro iPhone, zanechte komentář níže.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS