Tři způsoby odemykání iPadu bez hesla (2022)

Chcete vědět, jak odemknout iPad bez použití hesla?? Pak jste na správné stránce. Pokud máte problémy s odemknutím iPadu, nezoufejte. V tomto článku se budeme zabývat několika způsoby, jak můžete odemknout svůj počítač pomocí různých postupů.

Společnost Apple navrhla svá zařízení tak, aby po zadání nesprávného hesla znemožnila jejich používání, a chrání tak soukromí majitele. To znamená, že pokud zapomenete heslo, po dalších neúspěšných pokusech o odemknutí zařízení iPad se zařízení iPad deaktivuje.

Dobrou zprávou je, že k zařízení máte stále přístup. Zde je několik způsobů, jak odemknout iPad bez hesla.

Obnovení továrního nastavení iPadu bez hesla (hesla iCloud / hesla Apple ID)

Pokud si nemůžete vzpomenout na své Apple ID / heslo k iCloudu nebo si koupíte použité zařízení se systémem iOS Pokud je vaše Apple ID uzamčeno a chcete iPad vymazat, můžete pomocí nástroje iPad Unlocker odstranit Apple ID z iPadu bez hesla a poté obnovit tovární nastavení iPadu.

Postup obnovení továrního nastavení iPadu bez hesla iCloudu. Postupujte krok za krokem podle níže uvedených pokynů:

Spusťte program iPad Unlocker v počítači a připojte iPad k počítači pomocí kabelu USB.

Odemknutí Apple ID pomocí aplikace Lockwiper

V rozhraní klikněte na modul „Odemknout Apple ID“ a na tlačítko „Zahájit odemykání“. Během procesu nechte iPad připojený a Lockwiper během několika minut odstraní Apple ID z vašeho iPadu.

Po odstranění Apple ID ze zařízení iPad můžete přejít na jiné Apple ID nebo si vytvořit nové. Můžete také bezdrátově upgradovat na nejnovější verzi iOS, aniž byste přišli o právě získané Apple ID. A obejitý iPad nebude moci předchozí uživatel Apple ID na dálku zamknout ani smazat.

Obnovení iPadu bez iTunes. Na iPadu přejděte do „Nastavení“ „Obecné“, přejděte dolů a stiskněte „Obnovit“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“. Pak je vše připraveno. Před resetováním iPadu můžete také vytvořit jeho zálohu.

Jak odebrat Apple ID bez hesla

Otevřít UkeySoft Unlocker

Po instalaci programu UkeySoft Unlocker do počítače se automaticky spustí. V zásadě se dělí na 2 hlavní funkce. Chcete-li odemknout Apple ID, přejděte na „Odemknout Apple ID“.

Odemknutí Apple ID Hlavní funkce. Vše zjednodušte. Postupujte podle pokynů na obrazovce, stiskněte tlačítko „Start“ a program UkeySoft Unlocker spustí proces odblokování Apple ID.

Během procesu odemykání se ujistěte, že je zařízení správně připojeno. To bude trvat několik sekund.

Odblokování je dokončeno Brzy se zobrazí obrazovka „Úspěšně odstraněno Apple ID“, což znamená, že proces odblokování Apple ID je dokončen. Můžete se přihlásit pomocí jiného Apple ID.

Často kladené otázky k odemykání iPadu a iPadu Pro

Jak opravit iPad, který při odemykání neklouže?

Podržte současně stisknutá tlačítka Napájení a Domů po dobu 7 sekund. Jakmile se iPad začne restartovat, uvolněte tlačítko napájení. Může se stát, že obrazovka visícího iPadu je vypnutá.

READ  Jak nainstalovat paměťovou kartu do tabletu

Jak opravit Apple ID, které nelze použít k odemknutí tohoto iPadu?

K opravě uzamčeného iPadu je třeba zadat Apple ID a heslo. Když obdržíte oznámení, znamená to, že jste zadali nesprávné Apple ID. Aktivace uzamčeného iPadu. Během této doby musíte nejprve odemknout své Apple ID. Nebo můžete použít iTunes a režim obnovení k odstranění uzamčeného hesla iPadu.

Pokud chcete zámek obrazovky zakázat nebo změnit, můžete přejít do aplikace Nastavení. Zvolte možnost Face ID a heslo nebo Touch ID a heslo. Zadejte svůj přístupový kód ke zdroji. Později můžete heslo zakázat nebo heslo iPadu změnit.

To je vše pro odemknutí iPadu bez hesla. K obejití uzamčeného iPadu můžete použít FoneLab Unlocker pro iOS, iTunes, iCloud, režim obnovení a Siri. Po odstranění hesla k iPadu si ho raději zapište do poznámkového bloku nebo někam jinam jako zálohu.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časové omezení obrazovky nebo heslo během několika sekund.

Odemknutí zámku po obnovení továrního nastavení

Bez ohledu na to, jak stabilní iPad je, existují situace, kdy se majitel musí uchýlit k úplnému vymazání a obnovení továrního nastavení. Lidé často jednoduše zapomenou heslo, které si nastavili při registraci svého ID. Co dělat v tomto případě, protože zařízení se po zapnutí okamžitě zablokuje??

Tato situace je nevyhnutelná, pokud jste se před resetováním neodhlásili ze služby iCloud. Majitel tabletu musí v tomto případě resetovat funkci vyhledávání zařízení. Za tímto účelem:

  • na libovolném počítači, přihlaste se do služby iCloud;
  • pro přístup do sekce Najít mé zařízení;
  • vyberte možnost zobrazit vše;
  • Najděte v seznamu tablet, který má být uzamčen
  • Vyberte uzamčený produkt;
  • vybrat vymazat.

Tip! Doporučujeme také odebrat uzamčený tablet z vašeho účtu. K tomu je třeba vybrat příslušné tlačítko na obrazovce.

Po tomto postupu je nutné tablet restartovat. Zámek se znovu aktivuje pouze v případě, že je povolena možnost Najít mé zařízení.

Co ale dělat, když si majitel nepamatuje ID, pod kterým se přihlásil?? Výrobce poskytl další možnost odemknutí zařízení. To lze provést, pokud je aktivována možnost dvoufaktorového ověřování. Chcete-li použít tuto metodu, musíte vybrat možnost odemknout kódem hesla, aktivovat odemknutí heslem tabletu a zadat údaje uvedené v pasu.

Obnovení iPhonu bez Apple ID pomocí UkeySoft Unlocker

UkeySoft Unlocker je vynikající a funkčně bohatý odblokovač iPhonu, odblokovač Apple ID a odblokovač aktivace iCloudu. Pomocí něj můžete snadno odebrat Apple ID z iPhonu, iPadu a iPodu touch bez hesla a zachovat svá data a aplikace. Po odemknutí Apple ID ze zařízení iDevice se můžete přihlásit pomocí svého Apple ID nebo si vytvořit nové a poté můžete využít funkci, kterou poskytuje společnost Apple.

Jak resetovat iPhone bez Apple ID pomocí UkeySoft Unlocker? Stáhněte si a nainstalujte UkeySoft Apple ID Unlocker do počítače a spusťte jej. V jeho rozhraní se zobrazí dvě funkce, chcete-li odstranit Apple ID bez hesla, klikněte na „Odemknout Apple ID“.

Tipy: Pokud chcete odemknout obrazovku zámku iPhonu / iPadu / iPodu touch, můžete použít funkci „Odemknout obrazovku heslem“ tohoto nástroje.

Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a klikněte na tlačítko „Další“, zobrazí se níže uvedená stránka.

Jakmile software zjistí, že se úspěšně připojil, stiskněte tlačítko „Start“, čímž zahájíte vymazání Apple ID.

Při odemykání se musíte ujistit, že je zařízení správně připojeno. Na dokončení stačí počkat jen minutu.

Po chvíli se na obrazovce zobrazí zpráva „Úspěšně obnoveno Apple ID“. Poté můžete zadat své Apple ID nebo vytvořit nové.

READ  Odemknutí Meizu, pokud zapomenete číslice hesla

Poznámka: Zde jsou uvedena omezení tohoto nástroje.

Jak resetovat uzamčený iPad bez hesla

Závěr Pokud nevíte, jak obnovit iPad, když jste zapomněli heslo, přečtěte si tohoto průvodce, ve kterém najdete způsoby, jak obnovit uzamčený iPad Pro / Air / Mini bez hesla pomocí 4.

„To je ode mě hloupost, zapomněl jsem heslo a můj iPad je teď zamčený. Jak resetovat uzamčený iPad bez hesla? „

Pokud se také setkáte se stejnou situací popsanou výše, chcete resetovat iPad bez použití hesla, získáte pomoc z tohoto článku. Obecně platí, že iPad musíte resetovat, pokud se setkáte s následujícími problémy:

Před prodejem nebo darováním iPadu z něj musíte vymazat všechna existující data Dostanete použitý iPad, ale je zamčený a neznáte heslo. Zapomněli jste heslo. iPad je odpojený nebo nereaguje, pak je třeba obnovit tovární nastavení Chcete provést reset a vyřešit některé softwarové problémy na iPadu.

Nastavení hesla na iPadu. Jeden z nejlepších způsobů ochrany soukromí. To však může být někdy obtížné, protože pokud jste heslo delší dobu nepoužili, můžete ho zapomenout. Zámek iPhone lze aktivovat vícenásobným zadáním nesprávného hesla. Pokud je váš iPad zamčený a neznáte správné heslo, buďte v klidu, čtěte dál a najděte čtyři účinné způsoby, jak obnovit tovární nastavení iPadu bez hesla.

Resetování uzamčeného iPadu pomocí iTunes

iTunes jsou rozhodně užitečné, pokud jde o resetování uzamčeného iPadu, a zde se dozvíte, jak můžete iTunes využít.

Situace 1 Když jste již dříve synchronizovali iPad s iTunes

Pokud jste již dříve synchronizovali tablet s iTunes, můžete uzamčený tablet jednoduše připojit k počítači pomocí kabelu USB. Ujistěte se, že je v tabletu zakázáno vyhledat můj iPad, jinak tato metoda nepomůže.

Jakmile iTunes rozpoznají váš tablet, přejděte do sekce Zařízení a vyberte ikonu zařízení a zadejte Závěr.

Chcete-li zařízení resetovat, vyberte možnost Resetovat iPad, pro potvrzení resetu budete muset zadat heslo k účtu Apple.

Situace 2 Když jste iPad nikdy nesynchronizovali s iTunes nebo když máte povolenou funkci Najít můj iPad

Pokud se po připojení tabletu k počítači zobrazí zpráva „Trust This Computer“ nebo je v tomto tabletu povolena funkce Find My iPad, můžete iTunes používat i nadále, ale musíte iPad nastavit v režimu obnovení.

Zde se dozvíte, jak můžete pomocí režimu obnovení a iTunes resetovat zařízení.

Krok 1 Režim obnovení

Chcete-li vstoupit do režimu obnovení, nejprve vypněte tablet.

  • Pokud má iPad tlačítko Home. Stiskněte a podržte tlačítko Domů a horní tlačítko. Podržte je stisknuté, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení, a poté připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.
  • Pokud má iPad Face ID. stiskněte a podržte horní tlačítko a tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Neuvolňujte je, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení, a poté připojte tablet k počítači pomocí kabelu USB.

iTunes detekují iPad a spustí se automaticky.

V části Zařízení vyberte iPad, který chcete resetovat. Zobrazí se oznámení o problému se zařízením iPad a máte dvě možnosti: Obnovit nebo Opravit. Zde vyberte možnost Obnovit a obnovte iPad.

Stažení firmwaru pro opravu iPadu trvá několik minut. Po stažení firmwaru zahájí iTunes obnovu zařízení.

Po dokončení iTunes se iPad restartuje. Můžete jej znovu zapnout a nastavit.

  • V režimu obnovení je časový limit 15 minut. Pokud celý proces trvá déle než 15 minut, tablet se ukončí. Je třeba zopakovat všechny kroky.
  • Použití režimu obnovení představuje riziko. U tabletu je 15% pravděpodobnost, že se zasekne v režimu obnovení. Ale nebojte se, pokud máte opravdu takovou smůlu, můžete kliknout zde a opravit problémy „visí v režimu obnovení“ a „iPad zakázán“ současně.
READ  Jak přenést film z počítače na iPad

Jak obnovit heslo zámku iPhonu/iPadu

Heslo k uzamčené obrazovce iPhonu/iPadu můžete resetovat prostřednictvím iTunes tak, že zařízení přepnete do režimu obnovení.

Připojení kabelu Lightning/USB k počítači.

Vypněte iPhone/iPad podržením tlačítka napájení.

Počkejte, až se zařízení vypne, stiskněte a podržte tlačítko Domů a zároveň připojte kabel k přístroji.

Podržte, dokud se nezobrazí ikona iTunes a bílý kabel na černém pozadí. A je to tady:

Mezitím se v iTunes zobrazí dialogové okno s výzvou k obnovení komunikace s miniaplikací.

Souhlas s nabídkou. klikněte na tlačítko OK a poté na tlačítko Obnovit iPhone/iPad. Dialogové okno se zobrazí znovu:

Souhlasit a zahájit proces obnovy, který nebude trvat dlouho. Pokud má vaše zařízení aktivovanou funkci „Najít iPhone/iPad“, musíte zadat své Apple ID a heslo na samotném zařízení nebo v iTunes.

Pokud ne, musíte zvolit první možnost. Po zadání všech potřebných informací a získání neporušeného, odemčeného iPadu.

Pokud nemůžete najít odpověď na svou otázku nebo máte problémy a řešení není uvedeno v komentářích níže, použijte prosím náš formulář nápovědy. Je to rychlé, snadné, pohodlné a nevyžaduje to registraci. Odpovědi na vaše i další otázky najdete zde.

Můžete mi říct, zda probíhá aktualizace, když proběhlo asi 350 stažení? 500 megabajtů, iPad se odpojí od iTunes! Zakázal jsem antivirus, firewall také, Internet Explorer jako výchozí prohlížeč, stejný výsledek! Co jiného lze udělat pro odemknutí iPadu, dítě zapomnělo heslo.

Nechte ji odpojit. iTunes stahuje z internetu 1.6 GB, nechat stáhnout. Poté se obnoví pomocí již staženého, znovu spusťte obnovení.

Dobrý den ) Mám problém. Horší už to asi být nemůže. V ruce držím iPhone 6. Včera večer jsem si vyšel s jednou dívkou a když jsem zadal heslo, viděla ho. tak jsem to změnil. pak šel do klubu a vrátil se domů. po změně hesla, otevřel pouze s touch id. Dnes ráno je baterie vybitá. připojil k nabíjení. otevřel SMS a požádal o heslo), ale nepamatuji si ho. vyzkoušel několik možností. takže jsem omezen na zadávání hesel každých 60 minut. Zadal jsem svůj problém do vyhledávače. Ukázalo se, že s iTunes můžete dělat spoustu věcí. ale ukázalo se, že jsem počítač přeinstaloval před dvěma nebo třemi dny. Právě jsem nainstaloval iTunes. Když zařízení připojím, požádá mě o potvrzení iPhonu. což neumím.) Nemám záložní kopii. takže iCould je propojen s účtem mého bratra. Je tu ale spousta informací. Obrázky. kontakty. chat. Dobrá zpráva: zavolal jsem své přítelkyni a řekl jí, že to bylo kvůli ní. slíbila, že si vyrazíme na noc. na její účet 😀

Umar, noc s holkou, hodnota ve fotkách a clash of clans 😀 Lol, nebuď tak paranoidní. Já jsem například do svého telefonu nikdy žádné heslo nezadával.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS