Způsoby, jak obejít blokování aktivace iPhone

Někdy mohou uživatelé iPhonu potřebovat obejít aktivační zámek iCloudu. Tato bezpečnostní funkce se aktivuje pomocí funkce Najít iPhone a pro majitele je obvykle užitečná, protože jim umožňuje chránit data ve smartphonu v případě jeho odcizení. Pokud jste však zapomněli své Apple ID nebo jste smartphone koupili z ruky a prodejce vám účet neodemkl, musíte ho odemknout, abyste mohli zařízení dál používat. Existuje několik způsobů, jak to provést.

11085507-iphone-activation-5_iphonesewhite_portrait

Je reálné nabourat se do cizího iCloudu?

Operační systém iOS je velmi zranitelný. Mnoho lidí se ptá, zda je možné proniknout do systému jiné osoby.

Počet hacků za měsíc se pohybuje kolem 500, zatímco konkurent Android má 800.

To vám říká, že mezi otevřenou a uzavřenou „osou“ není prakticky žádný rozdíl. Nejzřetelnějším hackem je „Jelbreak“. Tento trik se systémem iOS umožňuje přístup ke všem souborům telefonu. Osoba může také plně používat svůj gadget a obejít všechny bezpečnostní mechanismy systému.

Poprvé byl operační systém hacknut po 11 dnech od vydání. Zlepšování probíhá neustále. V systému iOS 2.0 hack došlo 35 dní po spuštění. Systém vydržel maximálně 150 dní. Společnost Apple poskytla hackerům odměnu, pokud se jim podaří obejít nový operační systém 11. generace. Profesionálům trvalo pouhé dva dny, než ji rozlouskli. Dostali za něj 200 000 dolarů.

Způsoby, jak obejít iCloud

Kontaktovat technickou podporu.

Je to jednoduché. Napište na podporu a uveďte co nejvíce důkazů o tom, že telefon je váš. Skutečnými pomocníky jsou fotografie zařízení, účtenky za nákup a krabice. Pokud není k dispozici žádná krabice, použijte krabici stejného modelu iPhone, pouze příbuzného nebo například přítele. Po obnovení telefonu společností Apple restartujte telefon a zadejte nové informace

Manipulace se schránkami nebo účtenkami se vystavuje riziku trestní odpovědnosti.

Změna adresy DNS.

Kontroverzní metoda, která vrací omezené funkce.

 • Spusťte telefon.
 • Výběr jazyka a země.
 • Vyberte síť (tj. Wi-Fi) a připojte se k ní.
 • Zobrazí se přihlašovací okno služby iCloud. Stisknutím tlačítka „Domů“ se zobrazí okno s akcemi. Vyberte možnost „Other Wi. fi settings“.
 • Vedle názvu sítě se zobrazí písmeno „i“. Klikněte na něj.
 • V DNS vymažte všechny číslice a místo nich zadejte „78“.109.17.60″.
 • Restartování miniaplikace.
 • Vyberte stejnou síť.
 • Zobrazí se okno s řádkem „menu“.
 • V „nabídce“ se zobrazí seznam všech možných funkcí, ke kterým lze přistupovat bez služby iCloud.

pomocná služba.

Jediná služba, která obejde cloud ve vašem smartphonu.

Není to tak dávno, co hackeři na tomto webu navrhli následující metodu hackování:

 • Připojení iPhonu k počítači.
 • Najděte soubor „host“ v počítači a otevřete jej v Poznámkovém bloku.
 • Na konec souboru přidejte řádek „188.226.251.76“.

To umožňuje hackerům této služby přístup k údajům v telefonu. Na gadgetu nemusí být nic tajného, ale i tak to bude nepříjemné.

Výměna základní desky.

Zatímco předchozí metody byly zdarma, tato vás vyjde na několik tisíc. Zaručuje však čistý účet iCloud. Jde o to, že každá deska má jedinečný identifikátor. Apple ji používá k uzamčení zařízení. Po nahrazení desky novým identifikátorem si budete moci vytvořit účet na iCloudu.

READ  Počítač nevidí telefon přes USB Samsung. přes USB

Běžné problémy s obcházením služby iCloud

Většina metod z internetu je bohužel neplatná. Lidé požadující peníze za 100% obcházení cloudu jsou často podvodníci.

Stojí za zvážení: proč mít cizí telefon?

Je lepší ji dát skutečnému majiteli. Tím spíše, že i prolomení bezpečnostního systému jablečné značky je spojeno s rizikem skutečné trestní odpovědnosti. Musím?

Přesná metoda „jak obejít iCloud v iPhonu“ zatím není k dispozici. Všechny metody řešení problému jsou buď neudržitelné, nebo nedostatečně účinné.

Odvázaný obchvat iCloudu iOS 12.2. iOS 13.5.1 (pouze macOS) s funkčními hovory a mobilním internetem

Pro iPhone/iPad se systémem iOS 12 je k dispozici také odvázaný obchvat iCloudu.2. iOS 13.3.1, zařízení však nesmí být obnoveno/obnoveno do továrního nastavení (ne na uvítací obrazovku). ale měl by být na obrazovce pro zadání přístupového kódu (na obrazovce pro zadání běžného hesla).

Instalace programu brew přes terminál.

Instalace usbmuxd přes terminál.

Na této stránce zadejte a zaregistrujte sériové číslo svého zařízení. V době psaní tohoto článku stála 2.

Stáhnout iBy0.dmg (alternativní odkaz) a spusťte aplikaci.

Stiskněte tlačítko „Spustit systém“. Počkejte, až se vymaže heslo iPhonu a restartuje se.

Po restartu se zobrazí uvítací obrazovka. Nastavení zařízení jako obvykle před vstupní obrazovkou Apple ID. Zařízení se restartuje.

Znovu proveďte proces útěku z vězení prostřednictvím Checkra1n a v iBy0 znovu klikněte na tlačítko „Spustit systém“, zařízení se aktivuje a restartuje. Tato metoda je nepřipoutaná, což znamená, že zařízení můžete bezpečně zapnout a odpojit od sítě.

 • Vaše zařízení je na serverech společnosti Apple stále považováno za uzamčené.
 • Služba iCloud nefunguje.
 • iMessage nefunguje.
 • FaceTime nefunguje.
 • Oznámení nefungují.

Před vydáním útěku z vězení checkra1n byly k dispozici pouze velmi neúčinné způsoby, jak obejít iCloud, například pomocí serverů DNS nebo programů jako iCloud Lock Unlock Buddy. Nyní je k dispozici rozsáhlejší sada aplikací.

Zapomenuté Apple ID a heslo. co dělat

Pokud je účet váš, ale nemáte druhé zařízení nebo se nemůžete přihlásit k iCloudu pomocí biometrických údajů, můžete zkusit obnovit účet. Zejména proto, že Apple nabízí několik způsobů, jak to udělat v závislosti na situaci a příchozích datech. Na webu iCloudu je dokonce speciální sekce s podrobnými pokyny:

Apple ID lze obnovit, i když zapomenete e-mailovou adresu

 • Zadejte své jméno, příjmení a e-mailovou adresu;
 • Pokud se údaje neshodují, zkuste zadat jiné;
 • Zkopírujte přijatou adresu Apple ID a vraťte se do fáze obnovení;

Kód pro obnovení můžete získat i na cizím zařízení

Pokud se vám nedaří získat kód do zařízení, můžete požádat o pomoc přátele nebo známé. Přestože jejich zařízení nejsou propojena s vaším účtem, můžete jim poslat resetovací kód. Jak to udělat, jsme vám popsali v samostatném článku. nezapomeňte si ho přečíst, mohl by vás i vaše zařízení zachránit před úplným zablokováním.

Jak resetovat iPhone bez počítače

Pokud chcete, můžete iPhone resetovat bez iTunes nebo jiného softwaru třetí strany. K tomu však potřebujete mít nainstalovanou aplikaci Locator alespoň v jednom dalším zařízení:

 • Spusťte aplikaci Locator v zařízení, ke kterému máte přístup;
 • Otevřete kartu Zařízení a v seznamu vyhledejte miniaplikaci, kterou chcete resetovat;

iPhone můžete resetovat přes Locator nebo přes iCloud

 • V otevřeném okně sjeďte dolů a vyberte možnost „Vymazat toto zařízení“;
 • Stiskněte „Pokračovat“, přeskočte zadávání čísla a zpráv a stiskněte „Vymazat“.
READ  Najděte iPhone přes iCloud z Androidu

Po chvíli (obvykle to trvá minutu nebo maximálně dvě) se zařízení, u kterého jste zapomněli heslo, vrátí do továrního nastavení a vy jej budete moci znovu nastavit. Pokud však nemáte sekundární zařízení s funkcí Locator, můžete použít webovou stránku iCloud.com.

Jak resetovat iPhone bez hesla

Používání iPhonu bez Apple ID je obtížné, zejména pokud není váš. Nebudete moci stahovat nové aplikace ani obnovit zálohu. Celkově vás čeká svět bolesti a omezení. Musíte tedy vědět, jak vymazat iPhone zpět do továrního nastavení. Ale jak? Protože iPhone při obnovení továrního nastavení obvykle vyžaduje potvrzení hesla Apple ID. Ale existuje způsob, jak to udělat i bez něj.

Stiskněte malé, nenápadné tlačítko „Resetovat zařízení“

Odemknutí iPhonu, pokud jej počítač nerozpozná

Po dokončení resetu budou všechna data z iPhonu vymazána

Obnovení továrního nastavení iPhonu zcela a nenávratně vymaže všechna data z jeho paměti. Konečným výsledkem je zcela čisté zařízení, které je třeba překonfigurovat. Zůstane však spojena s původním účtem Apple ID, takže zálohu nebudete moci obnovit bez přihlašovacích údajů, které zahrnují vaše uživatelské jméno a heslo. Nebudete moci použít ani jiný účet, protože se budete muset odhlásit z původního účtu.

Jak zakázat aktivační zámek pomocí Apple

Pokud se jedná o vaše zařízení a nemáte se čeho bát, zkuste problém nejprve vyřešit s podporou společnosti Apple. Následujte tento odkaz a kontaktujte podporu nejlepším způsobem. Buďte však připraveni, že můžete být požádáni o předložení dokladů o koupi zařízení. Technici společnosti Apple tak uvidí, že skutečně vlastníte.

Pokuste se problém vyřešit s podporou společnosti Apple

Můžete být požádáni o naskenování dokumentů a jejich odeslání společnosti Apple. postupujte podle pokynů specialisty podpory. Pokud bude schválen, bude moci odemknout aktivační zámek vašeho zařízení a poskytnout vám k němu plný přístup.

Jak odstranit aktivační zámek na iPhonu nebo iPadu

Pokud vám společnost Apple není schopna pomoci s obnovením vašeho Apple ID (například nemáte doklady o nákupu) a nemůžete si vzpomenout na heslo, existují aplikace třetích stran, které poskytují služby, jež vám pomohou aktivaci iCloudu odemknout. Existuje několik takových programů, ale jedním z nejoblíbenějších je iRemove iCloud Unlock Software. Používají ho ti, kdo nabízejí služby odstraňování aktivačních zámků, včetně některých servisních středisek. Samozřejmě si za to účtují příplatek, ale máte možnost dělat vše bez prostředníků a používat software přímo od vývojáře.

Technicky samozřejmě není tak snadné obejít aktivační zámek. Nejprve je třeba aplikaci nainstalovat a v nastavení systému povolit její spuštění v počítači.

Povolení instalace aplikace v nastavení

Ale to je polovina úspěchu. Po připojení iPhonu vás aplikace informuje, že zařízení bude jailbreaknuto, aby se vypnul aktivační zámek. ano, pomocí jailbreaku.

Aplikace vás vyzve k útěku z vězení

Aplikace využívá útěk z vězení od checkra1n a podporuje telefony od iPhone 5s po iPhone X, a to i s aktuální verzí softwaru, jako je iOS 14.6. Samotný útěk z vězení není tak těžký, stačí postupovat podle pokynů na obrazovce a stisknout požadovaná tlačítka. Náš autor se rád nabídl, že pro experiment použije svůj iPhone 8, protože telefon stejně nemůže používat kvůli aktivačnímu zámku. Tímto způsobem máte naději, že se zařízení probudí k životu.

Je to známý útěk z vězení, který je do aplikace všitý

READ  Jak odstranit sklo na iPhonu. Jak odstranit ochranné sklo na iPhonu

Po dokončení útěku z vězení aplikace zkontroluje, zda lze z daného zařízení odstranit aktivační zámek. Jedná se o důležitý krok: program kontroluje sériové číslo na černých listinách operátorů, a pokud je tam vaše zařízení uvedeno, nic nebude fungovat. To se dělá hlavně proto, abyste byli chráněni před útočníky a ti nemohli tento nástroj zneužít. Máme štěstí (samozřejmě, že máme, je to náš iPhone), takže můžeme přejít k dalšímu kroku.

Aplikace zkontroluje, zda je zařízení odemčené

Pokud vaše zařízení není na černé listině operátorů, bude fungovat

Další krok je v podstatě poslední. Chcete-li zaplatit, přejděte z aplikace na webové stránky vývojáře. Tímto způsobem získáte IMEI svého zařízení v databázi iRemove Tools, abyste mohli aplikaci nadále používat.

Tento přístup se mi opravdu líbí, protože můžete zaplatit NIC a zkontrolovat, zda lze aktivační zámek odstranit, a pak zaplatit za službu odblokování.

Vaše zařízení bude po zaplacení odblokováno!

V mnoha jiných aplikacích je třeba nejprve zakoupit licenci a teprve poté získat přístup k ověřování a dalším funkcím. Zde je vše jasné a na platbu můžete přejít pouze z aplikace. To bylo provedeno zejména proto, aby se zabránilo falešným objednávkám, protože software nepodporuje zařízení z černých listin mobilních operátorů. Podporovány jsou všechny bankovní karty a kredity Z3X. Chcete-li se podívat na ceny, klikněte zde a budou se lišit v závislosti na modelu vašeho zařízení.

Po zaplacení bude vaše zařízení odblokováno! A to ne částečně, ale plně, všechny funkce budou odemčené:

 • Budete se moci přihlásit pomocí nového Apple ID (zkuste ho znovu nezapomenout);
 • Budete moci používat všechny služby Apple včetně iMessage;
 • Budete se moci přihlásit do obchodu App Store a stahovat aplikace;
 • Budete moci volat, protože modul GSM bude také odblokován.

Tento druh aplikace jsem již jednou vyzkoušel, ale poté byly možnosti omezené. Mnoho lidí s tím však souhlasí, protože je lepší si něco pořídit než mít iPhone ležící jako cihla. Ale nespokojte se s méně, máme pro vás plně odblokovaný iPhone, který můžete (a měli byste) používat.

Pokud máte ještě nějaké pochybnosti, na webu vývojářů najdete kompletní videonávod, jak odemykání funguje:

Na YouTube najdete spoustu skutečných recenzí a návodů od bloggerů (tak jsem aplikaci našel i já):

Celkově vzato je iRemove software pro odemknutí aktivační obrazovky iCloudu na iPhonu a iPadu, který musíte mít, pokud máte starý iPhone s aktivačním zámkem nebo jste zapomněli Apple ID a heslo svého zařízení (znám mnoho takových případů).

Sám vývojář iRemove se plně specializuje na všechny druhy odblokování pro zařízení iOS a počítače Mac (včetně EFI atd.).д.). A nabízí spoustu bezplatných služeb, jako např.:

Vše je zdarma. Stejně jako aplikace pro starší zařízení, jako je iPhone 4/iPhone 4s, kde můžete vypnout aktivační zámek a nikdy nic neplatit. Existuje důvod, proč je iRemove na Trustpilotu hodnocen tak vysoko (4.9), spousta spokojených recenzí a místo v kategorii „recyklace a odblokování mobilních telefonů“. Software opravdu funguje a je výhodné, že k jeho použití nemusíte být hardcore hacker, vše se obejde bez jednoho kliknutí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS