Nastavení zařízení Xiaomi Mi Box S

Po připojení a zapnutí set-top boxu se na obrazovce zobrazí pokyny, jak vložit baterie do dálkového ovladače a jak připojit dálkový ovladač k set-top boxu.

Pro připojení je třeba stisknout prostřední tlačítko. Po spárování dálkového ovladače s Mi Boxem přes Bluetooth je třeba vybrat jazyk.

Poté nás systém vyzve k nastavení zařízení Mi Box 4 pomocí telefonu.

Tuto metodu můžete zvolit, nebo ji nechat být a projít nastavením jako obvykle.

Přeskočil jsem nastavení pomocí telefonu a postupoval jsem obvyklým způsobem. Dalším krokem je připojení k síti Wi-Fi. Samozřejmě to můžete udělat později v nastavení, nebo zařízení k internetu vůbec nepřipojovat (i když pak je to k ničemu). Doporučuji však ihned nastavit připojení k internetu.

Jednoduše vyberte síť Wi-Fi ze seznamu. Pokud máte dvoupásmový router, je nejlepší připojit Xiaomi Mi Box S k síti Wi-Fi na frekvenci 5 GHz.

ТЕЛЕВИЗОР XIAOMI MI LED TV 4S ULTRA HD. ОБЗОР И ТЕСТ СМАРТ ФУНКЦИЙ ТЕЛЕВИЗОРА. ДОСТОЙНЫЙ БЮДЖЕТ?

Zadejte heslo pro vybranou bezdrátovou síť.

Měla by se zobrazit zpráva, že připojení k Internetu bylo úspěšně navázáno. Poté chvíli počkáme a zobrazí se výzva k přihlášení k účtu Google.

Je to nutné, aby bylo možné instalovat aplikace ze služby Google Play. Navíc se automaticky přihlásí k účtu YouTube a dalším službám Google.

Pokud nemáte účet Google (Gmail, YouTube). Doporučuji jej vytvořit a přihlásit se během nastavení nebo později v nastavení set-top boxu Smart. Ale jak poslat tam je účet, tak se přihlásit. Existují dvě možnosti: „Použít telefon nebo počítač“ (který je připojen ke stejnému směrovači a na kterém jste se přihlásili ke svému účtu). nebo „Použít dálkové ovládání“ (zadejte přihlašovací jméno nebo telefonní číslo a heslo ručně).

Po zadání kódu se přihlášení k účtu Google na zařízení Mi Box 4 provede automaticky.

Vybral jsem možnost „Použít dálkové ovládání“. Dále ručně zadám své přihlašovací jméno (Gmail).

Povolení nebo zakázání přenosu zeměpisných dat.

A povolit nebo zakázat chytrému zařízení odesílat data společnosti Google, což jí pomůže vylepšit systém Android.

Systém nám nabídne instalaci některých dalších aplikací. Nenastavil jsem ho. Ty pak můžete nainstalovat z obchodu s aplikacemi.

Dále se zobrazí několik informačních snímků s informacemi o tom, že Mi Box 4 využívá Android TV, můžete instalovat aplikace z Google Play a streamovat fotografie, videa a hudbu z telefonu do televizoru prostřednictvím Smart set-top boxu pomocí technologie Chromecast. Zobrazí se úvodní obrazovka.

Všechny! Xiaomi Mi Box S je nastaven a připraven k provozu!

Pokud jste set-top box nepřipojili k síti Wi-Fi nebo se nepřihlásili ke svému účtu Google během procesu nastavení

Pokud Mi Box nepřipojíte k internetu, nemáte na něm co dělat, kromě sledování filmů z flash disku. Totéž platí pro přihlášení k účtu Google. Pokud se nepřihlásíte, Google Play (obchod s aplikacemi) nebude fungovat. Pokud jste se při prvním zapnutí nestihli připojit k síti Wi-Fi a přihlásit se ke svému účtu, můžete to provést v Nastavení. Výběrem ikony ozubeného kola otevřete nastavení.

Chcete-li připojit set-top box k bezdrátové síti, přejděte do části „Síť a Internet“.

Stačí vybrat síť a zadat heslo. S připojením byste neměli mít žádné potíže. Pokud něco nefunguje, neváhejte se zeptat v komentářích. Po připojení k internetu se přihlaste ke svému účtu v části „Účty a přihlášení“.

Můžete se přihlásit pomocí telefonu nebo počítače nebo zadat údaje ručně (uživatelské jméno a heslo). Pokud nemáte účet Google (Gmail), vytvořte si ho a přihlaste se do nastavení.

READ  Jak otevřít dálkové ovládání z televize Samsung

Xiaomi Mi TV 4S 43″ Russian Edition: Zobrazení a konfigurace vysílaných a internetových kanálů

Xiaomi Mi TV 4S 43, konečně je čas ji nastavit, respektive jednu z jejích hlavních funkcí. Sledování televizních kanálů. Není však bez příjemných překvapení, protože Mi TV je chytrý a navržený pro pohodlné a komfortní používání!

Xiaomi Mi Tv 4s Настройка изображения

nastavit, xiaomi

Takže popořadě. Všechny modely Xiaomi Mi TV, oficiálně zastoupené na ruském trhu, mají vestavěný tuner, který podporuje dva nejpopulárnější vysílací standardy: DVB-T2 (pozemní vysílání) a DVB-C (kabelové vysílání). To znamená, že pro sledování oblíbených kanálů (digitálních i analogových) stačí do tuneru vložit kabel od antény nebo od poskytovatele kabelové televize, nastavit jej a sledovat. V případě kabelové televize můžete potřebovat modul CAM s dekódovací kartou, který se vkládá do slotu CI na zadní straně televizoru (verze CI). Měl jsem k dispozici pouze běžnou venkovní anténu pro příjem digitálního (DVB-T2) a analogového pozemního vysílání.

Správa televizních kanálů a navigační systém.

Pokud máte v seznamu tolik kanálů, že jejich procházení výše uvedenou metodou trvá příliš dlouho, můžete použít druhou metodu, která vám vyhovuje nejvíce. K tomu stačí stisknout šipku vpravo na stejném kruhovém joysticku, čímž se zobrazí klávesnice na obrazovce, kde můžete vytočit požadované číslo kanálu:

Hlasitost můžete nastavit stisknutím kolébkového přepínače s ikonami a tlačítkem. na spodní straně dálkového ovladače. Funkce MUTE zatím nebyla implementována, ale je přislíbeno, že bude přidána v budoucí aktualizaci, a to naprogramováním jednoho z tlačítek na dálkovém ovladači.

Streamování internetu aneb zapomeňte na antény a zbytečné kabely! Jsou situace, kdy prostě nemáte anténní kabel nebo samotnou anténu, případně není na konkrétní stěně, kam jste se po rekonstrukci rozhodli televizor zavěsit, a vy prostě nemůžete žít bez svých oblíbených televizních kanálů. A v tomto případě se společnost Xiaomi postarala o své potenciální zákazníky zavedením možnosti sledování televize přes internet. Ty uvnitř proprietárního shellu PatchWall již mají samostatnou kartu, která se nazývá. TV kanály, které obsahují obrovské množství kanálů, které můžete sledovat buď zdarma (standardní sada obvyklých kanálů), nebo za poplatek (předplatné), a veškerá tato nádhera v dobré kvalitě vám bude k dispozici, jakmile připojíte svůj Smart TV k internetu.

Tento scénář má řadu významných výhod:. Nepotřebujete zbytečné kabely;- Nemusíte kupovat žádné další set-top boxy a satelitní antény;- Nemusíte platit zvlášť za kabelovou televizi, protože přístup ke kanálům získáte přes internet;- K ovládání vám stačí jeden dálkový ovladač a funkce a kvalita, kterou získáte, jsou mnohem propracovanější (kvalita a množství obsahu, možnost odloženého sledování). )

To vše, zdá se mi, je základní ideologií společnosti Xiaomi. Poskytněte svým zákazníkům maximální pohodlí a funkčnost za rozumnou cenu. Na tomto místě vám všem děkuji za pozornost a chválím ty, kteří se k těmto slovům dostali!

Odpovědi na otázky týkající se Xiaomi TV

Nastavení televizních kanálů

Nastavení televizoru Xiaomi 4a 5 začíná vázáním dálkového ovladače, k čemuž je třeba stisknout tlačítko na dálkovém ovladači uvedené v pokynech na obrazovce. Registrace podle telefonního čísla v Číně by měla být přeskočena. Vpravo nahoře je tlačítko se šipkou „Další“. V hlavní nabídce ikony s hieroglyfy. Stáhněte si soubor Start Settings APK na flash disk. Připojení paměti USB. okamžitě se otevře v prohlížeči a nainstaluje se do hlavní nabídky v angličtině. Po otevření Nastavení můžeme nakonfigurovat operační systém jako v každém smartphonu se systémem Android. Ke sledování IP TV můžete použít předinstalovanou aplikaci Megogo.

Телевизор Xiaomi Mi TV 4S 43″. полный обзор и ответы на вопросы.

Při sledování slabého signálu přes kabel se objevují pixely a záseky. V moderních televizorech je citlivost tuneru nižší než v minulých letech a vyžadují dobrý anténní signál.

Třídění televizních kanálů

Abyste mohli po automatickém vyhledávání změnit číslo kanálu, musíte před skenováním vypnout možnost LCN.

Naladění digitálních kanálů bez internetu

30 digitálních kanálů volně šířeného televizního vysílání přijímaných na individuální pozemní anténě a v moskevské oblasti se ladí v režimu automatického ladění s možností digitálního tuneru DVB-T2. Anténa by měla být v zóně spolehlivého příjmu vysílacího signálu a měla by být správně orientována v prostoru.

Zakódované kanály

Tato zpráva se zobrazí při pokusu o připojení k šifrovaným kanálům satelitního/kabelového poskytovatele. K jejich zobrazení potřebujete aktivovaný modul Cam.

Dálkové ovládání Mi

Tlačítka na dálkovém ovladači televizoru plní různé funkce při krátkém stisknutí a při dlouhém stisknutí (přibližně 2 sekundy)

Jak nastavit barvy v nové Xiaomi Mi TV 4S: nastavení pro modely 32, 43 a 55

Nastavení barev? Proč byste měli v nových Xiaomi něco nastavovat, když jsou již nastaveny z výroby, což znamená, že by kterýkoli z těchto televizorů měl zobrazovat obraz nejvyšší kvality, jak se říká, hned po vybalení z krabice?

READ  Jak nastavit anténu na staré televizi

Shodneme se, že by to tak opravdu mělo být. Ale s tímto Xiaomi, stejně jako u většiny televizorů podobné úrovně jiných značek, má své vlastní nuance.

Pro ilustraci uvádíme níže dva jednoduché grafy, na kterých je snadno vidět, jak rozdílné může být zobrazení šedé a některých dalších barev.

Aniž bychom zabíhali do podrobností, čím vyšší je sloupec, tím výraznější je barevná chyba a tím výraznější je odchylka od správného obrázku.

Žlutá vodorovná čára v obou grafech je práh citlivosti. Pod touto hranicí oko tzv. průměrného diváka jednoduše nevidí rozdíl mezi referenčním obrazem a obrazem zobrazeným televizorem (to dokáže pouze kvalifikovaný odborník se speciálním a dokonale vycvičeným zrakem).

Grafy nejsou stejné, jak vidíme. Na prvním snímku (č. 1) jsou vidět velmi výrazné a dokonce kritické chyby v reprodukci barev. Druhý (č. 2) má těchto chyb mnohem méně a jsou méně patrné (nejsou o mnoho vyšší než prahová hodnota):

Z toho automaticky vyvozujeme, že druhá televize je ze své podstaty lepší, nebo ne?? Ale jde o to, že oba grafy ukazují i jeden model, jsou to obecně jeden a ten samý televizor.

Proto byla provedena profesionální kalibrace? Také ne. Ačkoli jsme neodstranili všechny chyby v podání barev, omezili jsme je v maximální možné míře pouze s výchozím nastavením televizoru. Trvá to asi minutu (ano, jen 1 minutu)!).

Zajímavé? Nyní zjistíme, co a jak dělat a kam kliknout.

Upozorňujeme, že tento příspěvek se týká výhradně doladění barev na televizorech Xiaomi řady 4S následujících modelů:

S firmwarem PI.2881 (u modelu 32) a PI.2921 (pro 43 a 55). A nyní v pořadí:

Jak nastavit barvy na Xiaomi Mi TV 4S 32

Jak jsme již řekli, vystačíme si s výchozím nastavením a barevné podání korigujeme pouze s jeho pomocí. Xiaomi má v nabídce pět obrazových režimů, ve skutečnosti sedm, a osm, pokud povolíte HDR. Abychom to ale zjednodušili, omezíme se na signál SDR (konektor HDMI).

Dále předpokládáme, že pomocí standardní nabídky musíme teplotu bílé barvy co nejvíce přiblížit referenční hodnotě 6505 Kelvinů (K).

Nyní se podíváme na počáteční hodnoty teploty pro každý z továrních režimů snímků. Výsledky jsou následující:

 • Výchozí hodnota 9874K
 • Bright 12484K
 • Sport 10269 K
 • Film 7731 K
 • Hra 10751 K
 • Úspora energie 9889 K
 • Vlastní:
 • 9898 K Výchozí teplota barev;
 • 7514 K teplota barvy Teplá.

Je také velmi důležité poznamenat, že u Xiaomi 4S se s klesajícím podsvícením snižuje nejen jas obrazu, ale také teplota bílé barvy, a to poměrně výrazně:

Jednoduše řečeno, čím tmavší je obraz, tím je teplejší. Optimalizujeme tedy režim definovaný uživatelem zvýšením teploty barev obrazu na teplejší nastavení (barvy můžete upravit také v režimu Film, ale jakákoli změna ve skutečnosti automaticky přepne režim na režim definovaný uživatelem).

Xiaomi Mi TV 4S 32 výchozí a doporučené nastavení

Parametr Tovární nastavení Doporučené stránky
Režim Picture Mode Ve výchozím nastavení Vlastní, Teplota barev teplá
Podsvícení 100 36
Jas 50 52
Kontrast 50 48-49
Nasycení 50 46-47
Tint
Ostrost 10
Snížení hluku Střední Vypnuto
Adaptivní podsvícení Na adrese Vypnuto
Místní kontrast Na adrese Vypnuto

Doporučené podsvícení je optimální pro domácí kino (tato hodnota dává přibližně 120 cd/m.kv. v celoobrazovkovém režimu)

Jak nastavit barvy v Xiaomi Mi TV 4S 32

Postup nastavení je podobný (optimální režim je také Vlastní s teplotou Teplota). Teplota se měří takto:

 • Výchozí hodnota 11384 K
 • Bright 13064 K
 • Sport 11912 K
 • Film 8688 K
 • Hra 12243 K
 • Úspora energie 11578 K
 • Vlastní:
 • 11584 K Výchozí teplota barev;
 • 8800 K teplota barev Teplá.

Xiaomi Mi TV 4S 43 výchozí a doporučené nastavení

Parametr Továrna Doporučené stránky
Režim Picture Mode Výchozí Vlastní, Teplota teplá
Podsvícení 100 35
Jas 55 55
Kontrast 50 48
Nasycení 50 50
Stín
Ostrost 10
Snížení hluku Střední Vypnuto
Adaptivní podsvícení Na adrese Vypnuto
Místní kontrast Na adrese Vypnuto
Vyhlazování Ve výchozím nastavení Vypnuto

Jak nastavit barvy v Xiaomi Mi TV 4S 55

Postup nastavení je opět stejný (optimální režim také Vlastní s teplotou Teplá). Naměřené hodnoty teploty jsou následující:

 • Výchozí nastavení 9708 K
 • Bright 10714 K
 • Sport 10285 K
 • Film 7113 K
 • Hra 13034 K
 • Úspora energie 9887 K
 • Vlastní:
 • Barevná teplota 9900 K Výchozí
 • Teplota barev 7190 K Teplá.

Xiaomi Mi TV 4S 55 tovární a doporučené nastavení

Parametr Tovární nastavení Doporučené stránky
Režim Picture Mode Výchozí Vlastní, teplota Teplá
Podsvícení 100 29
Jas 50 55
Kontrast 50 48
Nasycení 50 50
Tint
Ostrost 10
Snížení hluku Střední Vypnuto
Adaptivní podsvícení Na adrese Vypnuto
Místní kontrast Na adrese Vypnuto
Vyhlazování Ve výchozím nastavení Vypnuto
READ  Xiaomi pracuje na telefonu s jednou otvorem

Jako je tento. Funkce adaptivního podsvícení a lokálního kontrastu telefonu Xiaomi 4S by mohly být podrobnější. Více se o nich dozvíte v dalších článcích.

Nastavení a připojení Xiaomi Smart TV

Chytré televizory od Xiaomi jsou funkční a spolehlivá zařízení, která vám umožní vychutnat si nejen bezchybnou kvalitu obrazu, ale také využívat všechny funkce chytrého televizoru. Nastavení Smart TV vám umožní streamovat videa, surfovat po internetu, procházet sociální sítě a přistupovat ke značnému množství televizních kanálů.

Abyste mohli maximálně využít všechny funkce zařízení, musíte správně nakonfigurovat televizor Xiaomi, což zahrnuje instalaci nejnovější verze firmwaru, ruské menu a sadu užitečných aplikací.

Nastavení kanálů

Televizory Xiaomi mají možnost přijímat digitální televizi bez dalších zařízení, jako jsou set-top boxy. Chcete-li tedy zobrazit číslice na Xiaomi, přejděte přímo do nastavení digitální televize.

Televizory Mi podporují různé standardy vysílání

 • DVB-T2 je základní formát pro pozemní vysílání; potřebujete pouze anténu DMV.
 • DVB-C je určen pro kabelovou televizi.
 • satelitní vysílání DVB-S, ne všechny modely Xiaomi podporují tento standard příjmu. Pokud potřebujete SAT TV, měli byste si před nákupem ověřit možnosti svého modelu.
 • Zasuňte kabel do zásuvky televizoru
 • Poté vyberte dálkový ovladač a stiskněte tlačítko Menu (toto tlačítko je obvykle označeno malým kolečkem).
 • Přejděte do hlavní nabídky Mi TV.
 • Podívejte se na ikonu nastavení TV, obvykle je to ozubené kolečko.
 • Vyberte část TV.
 • Poté klikněte na Kanály.
 • Klikněte na možnost Hledat kanály.
 • Tam bude nabízena anténa pro příjem ze vzduchu, kabel respektive kabel, satelitní vysílání. stiskněte zdroj signálu.
 • Vyberte typ vysílání.

Zlepšení kvality obrazu a zvuku

Existují technická omezení, která znemožňují zlepšit kvalitu obrazu a zvuku nad rámec toho, co nabízí panel. Přesto si můžete být jisti vylepšeními, s nimiž můžete vydělat více než na uživatelské zkušenosti.

U snímku bez špatné sekvenční kalibrace platí, že pokud použijete nastavení kalibrace, zlepšíte výkon ještě více. Pokud nemáte zkušenosti s úpravou nastavení, jako je jas nebo kontrast, použijte některý z předdefinovaných profilů. Pokud máte rádi jasné barvy, přepněte na jasný režim, i když náš oblíbený je filmový režim.

Něco podobného se děje se zvukem, výchozí režim není špatný, ale pokud vyzkoušíte jiné režimy, například video, možná se vám bude více líbit, jak zní dialogy a další efekty nebo hudba v renderovaném obsahu.

Připojení a konfigurace přehrávače médií Xiaomi Mi Box a Mi Smart TV Stick se systémem Android pro TV

Podrobnosti o televizních set-top boxech Xiaomi Mi Box S (4K) a Mi TV Stick (2K) jsem podrobně vysvětlil v předchozích článcích. Pokyny k připojení adaptérů Smart TV k televizoru, nastavení sítě a instalaci aplikací v systému Android jsem se rozhodl uvést v samostatném průvodci krok za krokem. Chcete-li se podrobně seznámit se všemi funkcemi přehrávače médií, stojí za to věnovat nějaký čas. Myslel jsem, že vás to bude zajímat a bude to užitečné!

NASTAVENÍ televizoru Xiaomi Mi TV 4S PŘÍMO z nuly. KOMPLETNÍ NASTAVENÍ PRO FILMY A TELEVIZI.

Nastavení televizoru Xiaomi Mi TV 4S TV pro zákazníky. KOMPLETNÍ NASTAVENÍ PRO FILMY A TELEVIZI.

Odkaz na televizní software. MEGA. #!qjBAySiS!xqs0_OQPF3JGuc528U4XCIYI2XW0dqxkFQF0-9sAjYA Přímý odkaz. GOOGLE.

Recenze na Xiaomi Mi TV 4S. TV odkazy různé země Rusko Všechny verze. Ukrajina 43″ Rosetta. Citrus. Foxtrot. 55″ zásuvka. Citrus.

IPTV Hráči OTT PLAYER. IPTV PŘEHRÁVAČ S TIVIMATE AUTOFRAME. Televizní přehrávač Halva.

LazyMedia Deluxe 3 Nejlepší nastavení kina. LÍNÁ MÉDIA S ELEMENTUM KODI. KODI ELEMENTUM FILMY A SERIÁLY. Nastavení systému TORRSERVE. Nové digitální verze. KINOTREND. HD VIDEOBOX PLUS.

IPTV SLUŽBY A PLAYLISTY ZDARMA IPTV Playlisty. DOBRÝ PRO 1. FOX IPTV za 2,77EUR. V honbě za seznamy skladeb IPTV ZDARMA. Život TV IPTV. Viz FUTBOL 1 a FUTBOL 2.

Kanál 1 od TECHNOZON (TV BOXy). 2. kanál od TECHNOZON (4K zobrazení). Kanál 3 od společnosti TECHNOZON (Drony). AKTUÁLNÍ PROPAGAČNÍ AKCE. GEFORCE GTX 1660 SUPER ZDARMA. NVIDIA SHIELD TV PRO 2019 ZDARMA.

Odkazy na vydavatele: Telegram CHAT. Kanál Telegramu. vk. viber. VELMI BRZY SE OBJEVÍ SKVĚLÁ TELEGRAFNÍ SKUPINA!

UGOOS AM6. UGOOS AM6 ATV. Gearbest. Ukrajina Rozetka.

Ugoos X2 Cube. Ugoos X2 ATV. Ugoos X2 PRO 4/32. Ali.

Recenze NVIDIA SHIELD TV PRO 2019. Rusko. USA (prostřednictvím prodejce). AMAZON.

Beelink GT1 Mini recenze. Ali. Rozetka Ukrajina.

MECOOL KM3 Přehled. Ali 64Gb a 128Gb. Geatbest 64Gb a 128Gb.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS