Oficiální a nejpohodlnější způsob, jak přidat do iPhonu nové vyzvánění, je procházet a zakoupit je z rozsáhlého zvukového katalogu iTunes přímo v mobilním zařízení. Tato možnost má však své nevýhody: musíte platit a nemůžete upravovat hotové vyzváněcí tóny ani přidávat vlastní zvuky ze zdrojů třetích stran.

Chcete-li si v iTunes koupit vyzváněcí tón, přejděte do Nastavení → Zvuky → Vyzváněcí tóny → Uložit zvuky. Vyberte si vyzváněcí tóny, které se vám líbí, a zaplaťte za ně. Mimochodem, pro navigaci v katalogu zvuků iTunes je pohodlnější použít aplikaci třetí strany Tuunes.

Po zakoupení zvukového klipu jej můžete okamžitě nastavit jako vyzváněcí tón kliknutím na možnost „Nastavit jako výchozí vyzváněcí tón“ ve vyskakovacím okně. Bude také k dispozici v seznamu vyzváněcích tónů v nastavení zvuku na iPhonu. Ve stejné nabídce můžete kliknout na možnost „Stáhnout všechny zakoupené zvuky“ a znovu stáhnout zakoupené vyzváněcí tóny po přeinstalování systému nebo změně zařízení.

Zde je návod, jak stáhnout vyzváněcí tóny do iPhonu. iTunes 12

Vyzváněcí tóny pro iPhone neztratily svůj význam, protože změna vyzvánění přináší do našeho každodenního života trochu rozmanitosti. Nedávno jsem se rozhodl vytvořit nové vyzvánění a dát ho do iPhonu, ale ukázalo se, že aktualizované iTunes mají mírnou změnu v rozhraní, což to trochu ztížilo. Pokud vytváříte a instalujete vyzváněcí tóny v zastaralých verzích iTunes, přečtěte si návod zde. „Jak vytvořit vyzváněcí tón pro iPhone zdarma“. Budeme se zabývat verzí 12 programu Tunz.

Pokyny jsou pro větší pohodlí rozděleny do dvou částí:

Pro vytváření vyzváněcích tónů v iTunes nemusíte mít Apple ID, i když jste si iPhone právě koupili a ID ještě nemáte, můžete si vyzváněcí tóny a hudbu nahrát. Pokud jste se i vy rozhodli vytvořit si vlastní vyzváněcí tón pro iPhone, musíte si stáhnout a nainstalovat software iTunes do počítače, pokud jste tak ještě neučinili, zde je několik pokynů krok za krokem:

Než začnete, připojte iPhone k počítači a ujistěte se, že iTunes nabízí možnost ručního zpracování hudby a videí.

nastavit, vyzvánění, iphonu

Vytvoření vyzváněcího tónu pro iPhone pomocí iTunes

Po nastavení iTunes začněte vytvářet vyzváněcí tón. Ujistěte se, že máte k dispozici přesnou melodii (ve formátu MP3), kterou chcete slyšet při příchozím hovoru, a měli byste si ji předem připravit.

Pokud již máte v hudební knihovně iTunes hudební soubor MP3, ze kterého chcete vytvořit vyzváněcí tón, pak můžete krok: 1. 2. 3 přeskočit, pokud je iTunes stále prázdný, pak si s námi poraďte.

V otevřeném iTunes vyberte Hudba (1). Zde v levém postranním panelu přejděte pro větší pohodlí do podsekce. Písně (2). Pokud váš iTunes nemá panel na levé straně, můžete si ho zapnout. zde je návod, jak to udělat.

Nyní v počítači vyhledejte náš hudební soubor MP3 a přetáhněte jej do své hudební knihovny (3).

Náš hudební soubor se objevil v knihovně médií iTunes. Nyní na něj klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Podrobnosti (4).

V otevřeném okně vyhledejte položku. Parametry. Nastavte začátek 0:00, konec 0:30 a stiskněte OK. Vyzváněcí tón iPhonu tak bude dlouhý 30 sekund. Zkusil jsem vytvořit 3minutové vyzvánění, iTunes neprošlo, dalo následující zpětnou vazbu:

„Vyzváněcí tón nebyl zkopírován do iPhonu, protože jeho doba trvání je příliš dlouhá.“.

Proto je optimální doba 30 sekund.

Zvýrazněte naši hudební skladbu kliknutím na soubor v iTunes, skladba bude zvýrazněna modře. Nyní vyhledejte kartu:

Nevím, proč společnost Apple tuto funkci skryla tak daleko. v minulosti to bylo jednodušší. mohli jste kliknout pravým tlačítkem myši na soubor a převést jej, ale nyní je cesta pro převod o něco delší.

Za pár sekund získáme 30sekundový soubor se stejným názvem jako původní soubor. Klikněte pravým tlačítkem myši na tuto 30sekundovou melodii a vyberte možnost. Zobrazit v Průzkumníku Windows (Zobrazit ve Finderu, uživatelé Mac OS kliknou).

Otevře se nové okno a my uvidíme náš vyzváněcí tón, který je však stále ve formátu M4A a my změníme příponu M4A na M4R. Pokud máte potíže s přejmenováním přípony nebo přípona není viditelná, podívejte se na návod. „Funkce přejmenování M4A na M4R“.

Pokud se vám nechce vytvářet vyzváněcí tóny v iTunes, můžete použít následující služby a programy:

READ  Nastavení směrovače Wi-Fi v telefonu. Nastavení připojení k internetu

Poté budete moci použít druhou část pokynů k synchronizaci těchto vyzváněcích tónů s iPhonem Apple.

Vyzváněcí tón na iPhonu

Přejmenovaná melodie ve formátu M4R je naše vyzvánění pro iPhone. Vyzváněcí tón je připraven, nyní jej musíte vložit do iPhonu synchronizací.

Uchopte soubor M4R myší, přetáhněte jej do iTunes a uvolněte jej přímo do programu. Vyzváněcí tón je vhodné přesunout do vlastní složky (a poté jej importovat do iTunes), protože by se mohl v budoucnu hodit. Existuje také způsob, jak do iTunes přidat vyzváněcí tóny. více informací najdete zde.

Chcete-li se ujistit, že vyzváněcí tón M4R byl úspěšně přidán do iTunes, postupujte následovně: v horní části programu, kde jsme měli sekci „Hudba“, klikněte a vyberte „Zvuky“. Pokud není k dispozici sekce „Zvuky“, stiskněte ve stejné kontextové nabídce dole tlačítko „Upravit nabídku“, zaškrtněte políčko „Zvuky“ a stiskněte tlačítko Hotovo.

V iTunes 12.7 vývojáři odstranili tlačítko Upravit nabídku, takže někteří uživatelé nemohou povolit sekci Zvuky. Vyzváněcí tón se nyní přidá do iTunes přetažením vyzváněcího tónu M4r. Přetáhněte vyzváněcí tón takto.

Po vstupu do sekce Zvuky bychom měli vidět náš 30sekundový soubor. Pokud ji vidíme a je tam, pak byla úspěšně přidána do iTunes. někdy se navzdory výše uvedeným správným krokům vyzváněcí tón nezobrazí v sekci Zvuky, to byl případ iTunes pod MacOS, pomohlo odstranit 30 sekundový soubor ze sekce Písně, který musel nějak zasahovat do stahování M4R. Při mazání tohoto souboru je však třeba zvolit tlačítko. Ponechat soubor.

Pokud se vyzváněcí tón M4R nezobrazí v nabídce Zvuky, může být problém s původním hudebním souborem MP3, v takovém případě zkuste jiný hudební soubor MP3. Nebo zkuste vytvořit vyzvánění nikoli v iTunes, ale v jiných službách a výše uvedených odkazech.

Pokud jsou vyzváněcí tóny v iTunes v sekci Zvuky, budou přidány do iPhonu:

 • Pomocí kabelu USB připojte iPhone k počítači. V horním panelu iTunes klikněte na ikonu iPhone, která se zobrazí
 • V levém postranním panelu pod samotným iPhonem klikněte na sekci. Zvuky
 • Zaškrtněte políčko. Synchronizovat vyzváněcí tóny
 • Vyberte si všechny zvuky nebo vlastní zvuky
 • V dolní části iTunes klikněte na Použít nebo Synchronizovat

Rychlejší způsob synchronizace vyzváněcích tónů do iTunes je přehledně zobrazen zde, alternativa, která není v iTunes, zde Vyzváněcí tóny a i-FunBox.

Počkejte, dokud nebudou dokončeny všechny kroky synchronizace a iTunes nezapíší vyzváněcí tón do iPhonu. Pak zvedněte telefon, přejděte do Nastavení. Zvuky. Vyzváněcí tón a uvidíte, že náš vyzváněcí tón je v seznamu úplně první.

Pokud chcete zapnout blikání podsvícení iPhonu, které doprovází vyzváněcí tón, přečtěte si návod na blesk.

Pokud se chystáte odstranit vyzváněcí tóny z iPhonu, podívejte se. zde. No, pokud máte stále otázky týkající se vyzváněcích tónů pro iPhone nebo chcete stejný krásný název vyzváněcího tónu jako na posledním obrázku, pak vítejte na našem. „Otázky a odpovědi pro vyzváněcí tóny pro iPhone“.

Pro vyzváněcí tóny pro iPhone platí dvě pravidla: musí být dlouhé maximálně 30 sekund a ve speciálním formátu m4r.

Takový soubor lze vytvořit několika způsoby:

  Použití služby pro stříhání zvuku, například Audiko nebo Ringer.org. Nahrajte tam soubor se skladbou, nastavte délku trvání, vyberte formát m4r a stáhněte výsledné vyzvánění do počítače. Funguje pro uživatele systému Mac OS.

Audiko

iRinger

 • Otevřete iTunes v počítači. Stiskněte Soubor → Přidat soubor do knihovny médií. Vyberte požadovaný zvukový soubor a stiskněte tlačítko OK.
 • Poslechněte si přidanou skladbu v iTunes a vyhledejte úryvek, který má být vyzváněcím tónem.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu a vyberte možnost Podrobnosti. Vyberte kartu Nastavení. Zaškrtněte políčka Začátek a Konec a do sousedních políček zadejte začátek a konec skladby, například 0:46 a 1:13. Stiskněte tlačítko OK.
 • Znovu klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu a vyberte možnost Vytvořit verzi AAC nebo Soubor → Převést → Vytvořit verzi AAC. Pod původní skladbou se zobrazí zkrácené vyzvánění.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši na zkrácený klip a vyberte možnost Zobrazit v Průzkumníku Windows.
 • Otevře se složka se souborem. V systému Windows přejděte do Ovládacích panelů → Vlastnosti složky → Obecné a zrušte zaškrtnutí políčka Skrýt přípony známých typů souborů.
 • Vraťte se do složky a uvidíte, že soubor vyzvánění má příponu.m4a. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Přejmenovat. Nahraďte m4a formátem m4r (to je formát vyzváněcích tónů pro iPhone) a přetáhněte jej do jiné složky v počítači.

Jak vytvořit a nainstalovat vyzváněcí tón na libovolný iPhone bez počítače přímo v zařízení?

Přidání vlastních vyzváněcích tónů do iPhonu není snadný úkol. V nejnovějších operačních systémech Apple zcela zmizel náznak možného přidání vlastních vyzváněcích tónů. V těchto pokynech vám však poradíme, jak toto nedorozumění napravit přidáním vyzváněcího tónu do naprosto libovolného skutečného iPhonu, který můžete použít jako vyzváněcí tón pro příchozí hovor. A bez použití počítače.

Jak vytvořit vyzváněcí tón na iPhonu bez počítače

Existuje několik pohodlných způsobů, jak vytvářet a stahovat vyzváněcí tóny do iPhonu. Většina těchto vyzváněcích tónů však vyžaduje použití počítače, což si uživatelé nemohou vždy dovolit. Jak vytvořit vyzváněcí tón přímo v iPhonu a okamžitě jej nainstalovat jako vyzváněcí tón, se dozvíte v tomto průvodci.

READ  Telefon nepřehrává při volání. Porucha reproduktoru

Rádi bychom zmínili, že tato metoda vytváření vyzváněcích tónů pro iPhone bez počítače existuje již dlouhou dobu. Ale ne každý ji mohl použít. To proto, že GarageBand, který se používá k vytváření vyzváněcích tónů na iPhonu, byl dříve pro většinu uživatelů placenou aplikací. Společnost Apple však již poměrně dlouhou dobu učinila bezplatnou pro naprosto každého, takže metoda popsaná v tomto pokynu, jak vytvořit vyzváněcí tón na iPhone bez počítače, se stala relevantní pro každého uživatele.

Než začneme, je třeba upozornit na dvě nevýhody této metody. Za prvé, aplikace GarageBand váží 1,44 GB, takže ne každý ji může mít nainstalovanou ve svém zařízení. A za druhé, v GarageBandu nelze vystřihnout vyzváněcí tón ze sbírky Apple Music.

Jak stáhnout a nainstalovat vyzváněcí tón do iPhonu?

Chcete si do iPhonu nainstalovat nové vyzvánění?? Přečtěte si článek a dozvíte se o něm vše potřebné!

Nastavení vyzváněcího tónu na moderních smartphonech není příliš snadné. Na telefonech se systémem Android to lze provést několika klepnutími, ale na iPhonu to není tak snadné. Pokud však chcete nahradit výchozí vyzváněcí tóny nabízené výrobcem vlastními, můžete si. V nejnovějších smartphonech Apple je téměř nemožné přidat vlastní vyzváněcí tón. Existují však takzvané mezery, díky nimž si uživatelé mohou přidávat vlastní vyzváněcí tóny, které se používají jako vyzvánění.

Jak stahovat hudbu z prohlížeče v zařízení iPhone

Existuje mnoho možností, ale musíte si stáhnout aplikace třetích stran. Vezměme si například prohlížeč Aloha (Aloha Browser), jehož prostřednictvím můžeme stáhnout.soubor mp3. Najděte ji v App Store a stáhněte si ji.

Po stažení ji otevřete, vyhledejte skladbu a stáhněte ji, například „Linkin Park Faint download“. Najděte důvěryhodnou webovou stránku a klikněte na tlačítko „Stáhnout“

V zobrazeném okně vyberte možnost „Soubory“.

Jak nastavit vyzvánění na iPhone 2021

Jak vidíte, jsou zde dvě složky: „Soubory“ a „Média“. Vybrali jsme „Soubory“ a klikli na ni.

Podívejte se na skladbu, kterou jsme stáhli, klikněte vpravo nahoře na „Upravit“, zvýrazněte naši skladbu a klikněte na ikonu úplně vlevo dole „Sdílet“.

V zobrazeném okně stiskněte tlačítko „Uložit do souborů“. Dále je třeba vybrat složku, do které chcete skladbu uložit, pro tento návod jsem zvolil uložení na iCloud Drive.

Jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhone 12, (Pro Max), 11, XR, jakýkoli iPhone

iPhone má své výhody, ale má mnoho dalších omezení, která někdy uživatele frustrují. Stejně jako v tomto článku nemůžete nastavit žádnou skladbu jako vyzváněcí tón, aniž byste museli dodržet zdlouhavý postup. Uvádíme i další triky, jak obejít 30sekundové omezení pro zvukové soubory bez placení nebo nákupu v obchodě iTunes. Pokud se přesto rozhodnete vytvořit vlastní vyzvánění pro iPhone 12 (Pro Max) 11 (Pro Max), XS Max / XR, přečtěte si tuto stránku a zjistěte, jak vytvořit a nastavit vlastní vyzvánění v iPhone XS Max. / XR.

Do iPhonu a iPadu můžete přidávat vyzváněcí tóny dvěma různými způsoby, jedním bez iTunes a druhým s iTunes. Bez iTunes se musíte uchýlit k použití softwaru třetích stran, a ano, ve srovnání s iTunes je to jednoduchý proces.

V pouhých 3 minutách nebo méně je to úžasné, nenechte si ujít příležitost sdílet.

 • Nahrání skladby do počítače Mac / PC nebo notebooku. 30 sekund
 • Převod mp3 do m4r online. 30 sekund
 • Zkopírujte soubor m4r do iTunes / Finderu a synchronizujte iPhone s iTunes / Finderem. 1 minuta

žádné iTunes na Macu! Vytvoření vlastního vyzvánění pomocí aplikace Hudba v systému MacOS Catalina Mac

Žádné iTunes pro macOS Catalina, uživatelé Macu mohou nyní místo iTunes používat aplikaci Hudba. Také macOS Mojave a starší verze macOS a PC s Windows mohou používat iTunes. [Vysvětleno ve 2. metodě tohoto článku]. Chcete-li synchronizovat libovolnou skladbu jako vyzváněcí tón v iPhonu, iPadu, postupujte podle následujících kroků. Synchronizace libovolné skladby v aplikaci Finder Mac jako vyzváněcího tónu v iPhonu, iPadu probíhá podle následujících kroků. Můžeme spravovat skladby v hudební aplikaci Mac bez iTunes.

 • 1. Nejprve připojte iPhone / iPad k počítači Mac pomocí originálního kabelu Lightning. A odemkněte iPhone a zobrazte ho na Macu [Finder nebo iTunes]. také počkejte několik sekund. [macOS Catalina nebo pozdější uživatelé macOS mohou vidět iPhone na postranním panelu vyhledávače, Poté můžete vidět na postranním panelu aplikace mac music music] Podívejte se na video návod v posledním kroku.
 • 2. Poté spusťte aplikaci Hudba z vyhledávání ve Spotlightu (příkaz Mezerník). V postranním panelu aplikace Hudba klikněte na název iPhonu.
 • 3. Veškerá hudba z iPhonu bude zde. Nyní přetáhněte vyzváněcí tón do tohoto okna a počkejte na automatickou synchronizaci. Vyzváněcí tón nesmí být delší než 30 sekund. Formát hudebního souboru pro vyzvánění musí být m4r. (Převeďte svůj soubor mp3 do m4r online).

Přidání přizpůsobitelného vyzváněcího tónu m4r do iPhonu pomocí hudební aplikace Catalina mac pro macOS bez iTunes

Počkejte několik sekund, než se iPhone / iPad synchronizuje s hudební aplikací na Macu.

Čekání na synchronizaci nebo přenos vyzváněcího tónu z Macu do iPhonu pomocí hudební aplikace Catalina v Macu

 • 4. Vyzváněcí tón byl nyní přenesen do iPhonu. Nastavení nově přidaného vyzvánění v iPhonu v aplikaci Nastavení.
 • 5: Nastavení Zvukové a hmatové vyzvánění (v části Reingones), První část je určena pouze pro vlastní vyzvánění
READ  Jak nastavit Xiaomi Mi TV 4s

-Lekce: Používání Macu v nejnovějším macOS

iOS 13 / iPadOS: Chcete-li odstranit vlastní vyzváněcí tón z iPhonu, přejeďte prstem nahoru a najděte možnost odstranění a úplně odstraňte vyzváněcí tón z iPhonu / iPadu. Nyní zkontrolujte nebo nastavte nedávno přidaný vyzváněcí tón v aplikaci nastavení iPhone, Nastavení Zvuk a hmatové vyzvánění V horní části vždy vyberte nedávno přidaný vyzváněcí tón.

Změna nebo odstranění vlastního vyzváněcího tónu na iPhonu a iPadu

MacOS Mojave a starší verze MacOS, Uživatelé Windows používají iTunes k přenosu vlastního vyzvánění z Macu / PC do iPhonu. Postupujte podle následujícího postupu.

nastavit, vyzvánění, iphonu

Jak na iPhonu nastavit vlastní písničku jako vyzvánění

Jak vytvořit vyzváněcí tón v iTunes pro iPhone

Pro Windows a macOS Mojave a starší verze maců mohou uživatelé použít tuto metodu k vytvoření vlastního vyzvánění pro iPhone a přenosu do zařízení iOS.

Jak nastavit vlastní vyzvánění na iPhonu

Jak vytvořit a přidat vyzváněcí tóny do iPhonu XS Max a iPhonu XR pomocí iTunes

 • Spusťte aplikaci „iTunes“.
 • Krok : V knihovně iTunes vyberte oblíbenou skladbu, kterou chcete upravit.
 • Krok : Klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu a vyberte možnost „Get Info“.
 • Nyní na panelu „Získat informace“ klikněte na kartu „Možnosti“.
 • Krok : Zde musíte zvolit čas začátku a konce skladby. Upozorňujeme, že doba ukončení by neměla přesáhnout 30 sekund.

Pro přesný výběr vyzváněcího tónu musíte určit, kterou část skladby chcete použít jako vyzváněcí tón pro iPhone, a poté zkontrolovat čas začátku a konce této části. Zadejte čas zahájení a ukončení a pokračujte. Zaškrtněte také políčka Čas zahájení a Čas ukončení.

 • Krok : Klikněte na skladbu a vyberte ji.
 • Krok : Na panelu nabídek zvolte možnost Soubor.
 • Krok : Nyní stiskněte tlačítko „Convert“. Nakonec klikněte na tlačítko „Vytvořit verzi AAC“.

iTunes převede vybranou část skladby na vyzváněcí tón vytvořením nového souboru, který však bude mít jinou délku. Tento nový soubor najdete v iTunes hned pod původní skladbou.

 • Krok : Klikněte pravým tlačítkem myši na novou stopu a vyberte možnost „Zobrazit ve Finderu“. Pokud používáte systém Windows, klikněte na možnost „Zobrazit v Průzkumníku Windows“. Nová píseň bude ve formátu.m4a. Vyberte ji.
 • Nyní je třeba nahradit rozšíření.m4a na.m4r. Nepřejmenovávejte název skladby. Když se nyní objeví vyskakovací okno s výzvou k uložení.m4r, klikněte na „Použít.m4r“.
 • Odstranění nové skladby z iTunes. Odstranění nové skladby znamená, že vaše nové vyzvánění získalo na iPhonu palubní vstupenku, a proto jej z iTunes odstraňte.

Profesionální tip: můžete převést na.m4r přímo, bez iTunes. Použijte online převodník nebo postupujte podle následujícího kroku.

 • Otevřete „Finder“ a dvakrát klikněte na skladbu ve formátu.m4r.
 • Vyberte možnost „Tóny“. A přetáhněte soubor do sekce „Tón“.
 • Nyní klikněte na „Synchronizovat všechny tóny“ a vyberte tlačítko „Synchronizovat“ v dolní části obrazovky.
 • Dokončeme proces synchronizace.

Nyní jste po synchronizaci přidali nový vyzváněcí tón pomocí iTunes do iPhonu. V iPhonu musíte vybrat nebo nastavit vyzváněcí tón. Neodpojujte iPhone od sítě, můžete současně provést následující kroky:

Jak přidat vyzváněcí tóny do iPhonu bez iTunes

Dnes vám nabízíme univerzální software pro iPhone AnyTrans. Pomocí aplikace AnyTrans můžeme do iPhonu jednoduše přidat vyzváněcí tóny. Není třeba dodržovat tento zdlouhavý postup iTunes.

Návod, jak nastavit vyzvánění iPhonu bez iTunes na iPhone XS Max, iPhone XS a iPhone XR. Dostal jsem zprávu a zeptal se na online fórech na to, že uživatelé iPhonu nemohou přidat vlastní vyzváněcí tón.

 • Připojte iPhone k počítači a spusťte program AnyTrans.
 • Krok : Klikněte na „Správce zařízení“.
 • Krok : Pak klikněte na „Audio“.
 • Krok : Vyberte možnost „Vyzváněcí tóny“.
 • Krok : Klikněte na. Který je v pravém horním rohu obrazovky.
 • Krok : Procházení vyzváněcích tónů, které chcete přidat.
 • Krok : Pak klikněte na tlačítko „Otevřít“ a přidejte vyzváněcí tóny do iPhonu XS Max / XR.

Chcete-li nastavit vyzvánění v iPhonu XS Max / XR bez iTunes, postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Přejděte do aplikace Nastavení.
 • Krok : Stiskněte „Zvuky a haptika“.
 • Krok : Vyberte „Vyzváněcí tóny“.
 • Zde najdete výchozí vyzváněcí tóny a vyzváněcí tóny, které jste přidali pomocí softwaru AnyTrans.

Doufám, že se vám líbil můj návod na nastavení vlastního vyzvánění na iPhonu. Sledujte nás na sociálních sítích, abyste získali další aktualizace a dozvěděli se o nich jako první.

Jak nastavit vyzváněcí tón na iPhonu

Krok 1:Otevřete Nastavení na iPhonu.

Přejít na Zvuky.

V části Zvuky a vibrace vyberte typ oznámení, na který chcete nastavit vyzvánění.

Zobrazí se seznam všech dostupných vyzváněcích tónů. Ten, který jste vytvořili, by měl být na začátku seznamu. Klepnutím na něj nastavíte vyzváněcí tón.

nastavit, vyzvánění, iphonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS