Jak nastavit vyzváněcí tón pro zařízení Samsung A51

Chytré telefony na pultech obchodů mají standardní vyzvánění. Pokud se nenaučíte měnit jeho nastavení, bude ve vašem zařízení znít ještě dlouho. V této příručce si můžete přečíst, jak nastavit vyzváněcí tón na zařízení Samsung A51.

Výchozí vyzváněcí tón může být libovolný ze seznamu dostupných vyzváněcích tónů. V paměti smartphonu je obvykle velké množství monotónních zvuků pro vyzvánění. Můžete jej nastavit na SMS, oznámení, ID volajícího nebo vyzvánění. Někdy ale chcete, aby se při příchozích hovorech přehrával váš oblíbený vyzváněcí tón.

Chcete-li změnit výchozí zvuk, musí být skladba již stažena do telefonu. Pokud ji můžete otevřít přes obecný seznam skladeb, můžete ji začít nastavovat jako vyzváněcí tón.

  Na domovské obrazovce smartphonu najděte ikonu „Nastavení“ ;

Když uživatel vybere skladbu, zobrazí se v seznamu vyzváněcích tónů. Musíte ji nastavit a opustit nastavení. Zkontrolujte, zda můžete nastavit vyzváněcí tón. Za tímto účelem si půjčte chytrý telefon někoho blízkého a zavolejte na své telefonní číslo. Je třeba zavolat na kartu SIM, kterou jste vybrali v nastavení. Stejným způsobem je možné nastavit vyzvánění i pro jinou kartu. V nastavení vyzvánění vyberte vyzváněcí tón pro zprávy SMS a oznámení v telefonu.

Změna vyzváněcího tónu kontaktu

Tato možnost je vhodná pro ty, kteří chtějí rozlišit vyzvánění podle toho, kdo volá. Výchozí aplikace Telefon umožňuje vybrat vyzváněcí tón nebo skladbu pro konkrétní kontakt. K provedení operace je třeba:

 • Spuštění aplikace Telefon.
 • Přejít na seznam kontaktů.
 • Otevření karty volajícího, jehož číslo je uloženo v telefonním seznamu.
 • Na kartě „Výchozí melodie“ vyberte požadovanou skladbu.
READ  Parametry vašeho zařízení změnily znovu načtěte počítač

V případě změny vyzváněcího tónu pro určitou osobu je třeba provést důležité upřesnění. Možnost změny melodie je k dispozici pouze pro ty odběratele, kteří jsou zastoupeni v seznamu kontaktů. Nemůžete nastavit melodii pro osobu, kterou neznáte. Nejprve je třeba přidat ji do adresáře.

Používání přehrávače

Pokud chcete přehrát staženou skladbu namísto výchozího vyzvánění v telefonu, nejlépe to provedete pomocí vestavěného přehrávače v telefonu Samsung Galaxy A03 Core. Totéž můžete samozřejmě udělat v předvolbách, ale v takovém případě může být obtížnější najít požadovanou skladbu. Výměnu bzučáku proveďte podle návodu:

 • Otevřete standardní aplikaci „Hudba“.
 • Najděte skladbu, která vás zajímá, a otevřete ji.
 • Stiskněte tlačítko se třemi tečkami.
 • Vyberte možnost „Nastavit jako vyzváněcí tón„.

Přehrávače třetích stran také umožňují přizpůsobit vyzváněcí tón. Předtím se však ujistěte, že jste aplikaci udělili všechna potřebná oprávnění. Bez přístupu ke kontaktům nebo souborům například přehrávač třetí strany zablokuje možnost nastavit zvuk, který se vám líbí.

Používání přehrávače

Pokud chcete nastavit staženou skladbu, nikoli výchozí vyzváněcí tón, nejlépe to provedete pomocí vestavěného přehrávače v telefonu Samsung Galaxy A12. Totéž můžete samozřejmě provést i prostřednictvím nastavení, ale pak by bylo obtížné najít požadovanou skladbu. Chcete-li změnit vyzváněcí tón, postupujte podle pokynů:

 • Otevřete standardní aplikaci Hudba.
 • Najděte skladbu, která vás zajímá, a otevřete ji.
 • Stiskněte tři tečky.
 • Vyberte možnost „Instalovat do vyzvánění“.

Vyzváněcí tón si můžete přizpůsobit také pomocí přehrávačů třetích stran. Pak se ale musíte ujistit, že jste aplikaci předem udělili všechna potřebná oprávnění. Bez přístupu ke kontaktům nebo souborům například přehrávač třetí strany zablokuje možnost nastavit vyzvánění, které se vám líbí.

Jak stáhnout vyzváněcí tón do zařízení Samsung?

Chcete-li si stáhnout vyzváněcí tón z internetu, musíte nejprve navštívit specializovanou stránku, například ringon.pro, vyberte si skladbu, která se vám líbí, a stáhněte si ji do paměti smartphonu.

READ  Jak aktualizovat kartu Samsung Galaxy tab 2

Pomocí výše uvedených pokynů pak můžete melodii přidat jako výchozí melodii, ale pokud chcete, aby stažené melodie byly ve stejném seznamu jako výchozí, je třeba provést několik kroků.

Otevřete Moje soubory nebo jiného správce souborů, vyhledejte stažený soubor ve složce Moje soubory/Paměť zařízení/Stažení a klepněte na něj.

V zásobníku v pravém horním rohu obrazovky vyberte možnost „Kopírovat“ (nebo „Přesunout“, pokud chcete soubor odstranit ze složky Stažené soubory, ale ponechat jej na požadovaném místě).

Přejděte do „Mass storage“ a vyberte složku „Ringtones“ (pro nastavení vyzváněcího tónu) nebo složku „Notifications“ (pro nastavení vyzváněcího tónu oznámení).

Stiskněte tlačítko „Hotovo“ a počkejte, až se soubor zkopíruje (nebo přenese) do zadané složky.

Otevřete aplikaci „Moje soubory“ nebo jiného správce souborů.

Vyberte paměť zařízení, do které jste uložili vlastní vyzváněcí tón: interní nebo externí (paměťová karta), pokud je k dispozici. Melodie jsou uloženy ve vnitřní paměti.

Dlouhým stisknutím vyberte vyzváněcí tón a poté stiskněte tlačítko „Kopírovat“.

Vraťte se do hlavní paměti a otevřete složku Oznámení.

Nyní uděláme vše, co bylo popsáno v první části článku: přejděte do nastavení, vyberte část „Zvuky a vibrace“, poté vyberte „Zvuky oznámení“, požadovanou SIM kartu a A podívejte se do seznamu, aby se v tomto seznamu objevil vyzváněcí tón, protože jsme jej vložili do složky Oznámení. Zde je. klepněte na něj a stiskněte tlačítko „Zpět“.

Pokud jste vyzváněcí tón přenesli z počítače nebo notebooku, okamžitě jej přesuňte do složky Oznámení a vyzváněcí tón se okamžitě objeví v sekci vyzvánění oznámení. Počet vyzváněcích tónů pro tuto složku, pokud víme, není omezen.

Jak nastavit vyzváněcí tón ke kontaktu v zařízení Samsung?

Vybrat kontakty (k dispozici také jako samostatná aplikace).

Jak nastavit vyzváněcí tón v zařízení Samsung Galaxy

Protože se na stránce s dotazy objevují stále stejné, zdánlivě neřešitelné problémy, rozhodli jsme se vytvořit tuto sérii příspěvků o nejčastěji kladených dotazech. V každém newsletteru rozebereme 1-3 nejčastější otázky a názorně vám na obrázcích ukážeme, jak na to. Jeden hrdina dnes. jak nastavit vyzváněcí tón na zařízeních Samsung Galaxy řady A, J, S a dalších zařízeních.

READ  Samsung Galaxy s4 nevidí kartu SIM

Je to opravdu jednoduché. Systém Android má tuto funkci od začátku, stačí strávit 2 minuty času a budete mít složku s oblíbenými vyzváněcími tóny. Pomocí libovolného správce souborů musíte v paměti telefonu najít složku Oznámení a nahrát do ní potřebné vyzváněcí tóny nebo hudební soubory, které chcete použít jako takové. Již dlouho není žádným tajemstvím, že téměř každý moderní model telefonu obsahuje špionážní program pro shromažďování osobních údajů.

Nachází se na adrese sdcard/Notifications. Pokud neexistuje, musíte si ji vytvořit sami. Můžete použít vestavěného správce souborů nebo jakýkoli nástroj třetí strany, například Solid Explorer. Také vaše cesta může být jiná, například na mém Samsungu Galaxy S3 vypadá celá cesta takto: storage/sdcard0/Notifications.

Nyní budou všechny stažené skladby mp3 ve společném seznamu. Jak vidíte, vše je jednoduché.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS