Proč potřebujete účet Samsung na smartphonu Galaxy

K dispozici je paradox, smartphony a tablety Galaxy jsou více než ti, kteří zřídili účet Samsung. Někdo se domníval, že to udělá později, někdo obvykle zmeškal tento bod, když bylo zařízení poprvé zapnuto a nastavil ho. Skutečnost, že se to provádí marně, lze argumentovat s úplnou důvěrou, protože potřebujete účet Samsung, a existuje mnoho důvodů. Bylo by možné omezit se na deset důvodů, rozdělit je na body, ale nepřineseme se k problému formálně.

Smartphone je osobní zařízení, vždy je s vámi a ví o vás hodně. Často se zdá, že tyto znalosti musí být omezené, protože již zřizujeme účet Google, který synchronizuje data s cloudem. umístění, historie dotazů na vyhledávání a mnohem více. Samsung se nepokoušel vytvořit podobné funkce, opakovat, co se před nimi stalo. Při opakování nemá smysl, je důležité přidat takové příležitosti, které vám umožní pohodlně používat vaše zařízení, a také je změnit.

Mohu být bezpečně nazýván věrným uživatelem chytrých telefonů Samsung, každý rok měním zařízení na nová, ale zároveň nezažívám nepohodlí. Uvedu jednoduchý příklad, který hodně vysvětlí. Samsung je dobře schopen integrovat ty nejlepší komponenty a software a často taková integrace není zvenčí viditelná, všechno funguje tak nepostřehnutelně. Například obrazovka v galaxii studuje vaše návyky za prvních několik týdnů, jaká úroveň jasu je v různých podmínkách pohodlná, jaký obsah se díváte na zařízení. A v závislosti na tomto a dalších parametrech například úroveň nabití baterie, výkon procesoru, nastavuje jas obrazovky a kvalitu obrázku. Toto je kouzlo, které se kromě vás vyskytuje, nezasahujete do procesu. Pokud se jedná o váš první smartphone Galaxy, pak se adaptivní jas obrazovky za pár týdnů přizpůsobí vám a život hraje nové barvy.

Líbí se vám chytrý telefon Galaxy a čas přijde, když jej změníte na jiný smartphone. A co se ukáže, že musíte znovu počkat, až bude nová galaxie prostudovat vaše návyky? Naštěstí to tak není, pokud máte účet Samsung, všechny informace jsou synchronizovány s cloudem a personalizovaná nastavení jsou přenesena do nového zařízení. Kromě toho je synchronizováno umístění ikon, nastavení plochy a dalších drobných věcí. Toto je stejná nenápadná magie, když si koupíte nové zařízení, a je to již pro vás konkrétně vyladěno, je obtížné tuto příležitost přecenit.

Neustále se díváme na obrazovku, ale stále na smartphonu, který často píšeme, někdo získá text jeden dopis, někdo používá neoddělitelný vstup.

Mnoho z nich má režim T9, když zařízení uhodne zavedená slova, nabízí různé možnosti. Klávesnice Samsung ví, jak si vzpomenout na svůj výběr, tím více s ní pracujete, tím lépe se přizpůsobuje vašemu stylu. rychlost sady, způsob, jakým vám chybíte, nebo jak zametání klíčů na klíčích. Všichni jsme odlišní a taková adaptace, sebevědomí. nezbytná součást moderního zařízení.

Jedním z nejčastějších příběhů, o kterých musím slyšet, je to, že člověk koupil nový smartphone Galaxy a klávesnice ho v něm velmi zhoršila. Sada se stala nemotornou, člověk neustále postrádá a dělá chyby, podivná slova, která zjevně nejsou potřeba v kontextu, padá v T9, a ta slova, která byla kdysi přidána do slovníku, zmizela, prostě neexistují. Thunder and Lightning in the Spravedlivý hněv jsou posílány vývojářům, kteří zničili vše, co je možné a co nemůže.

Do určité míry se to podobá vtipu, když se muž po dobu třiceti let v řadě modlil za vítězství v loterii. A jakmile se mu Bůh objevil, požádal, aby mu dal alespoň jednu šanci a koupil loterijní lístek. Něco podobného se děje jako kletby vývojářů, i když zde není žádná vina. Aby byla nastavení klávesnice přenesena do nového zařízení, musíte jim dát šanci, jmenovitě zapnout účet Samsung.

READ  Jak odemknout klávesnici telefonu Nokia. Jak prolomit heslo v telefonu Samsung?

Samsung má desítky různých služeb, všechny jsou kombinovány uvnitř účtu Samsung. Například, pokud sledujete své zdravotní parametry v Selthu. Poté jsou data synchronizována mezi zařízeními v přítomnosti účtu Samsung. Stejně jako převedeno ze starého na nové. Další služba Samsung Pass ukládá vaše hesla z webů, aplikací a bankovních karet (vše je bezpečně uloženo v Samsung Knox). Přenos mezi zařízeními je možný, pokud je možný účet Samsung.

Vesmír Samsung obsahuje mnoho příležitostí, možná některé nebudete potřebovat, některé jsou užitečné, ale účet Samsung je smysl pro vstup a odkaz.

Dalším příkladem, který popisuje užitečnost účtu Samsung, jsou SmartThings. Tato služba kombinuje různé domácí spotřebiče, televizi, příslušenství, můžete si vytvořit své vlastní scénáře, vzdáleně ji spravovat. Opakovaně jsme hovořili o možnostech takové technologie, jedná se o moderní přístup. Co se však stane, pokud nepoužíváte účet Samsung? Budete se muset připojit ke své inteligentní technice na každém zařízení, udělat vše rukama. Proč komplikovat svůj život v modré? Je to zcela nepochopitelné.

Když si koupíme smartphone nebo sluchátka, nositelná zařízení, Galaxy Watch, nikdy si nemyslíme, že je lze odcizit, můžeme je někde nechat. Jedna ze služeb ze společnosti Samsung hledá taková zařízení a můžete to udělat z jakéhokoli prohlížeče, stačí zadat svůj účet.

Věc je užitečná a když ztratíte zařízení doma, můžete zapnout hovor. A pokud zařízení ukradnete, můžete jej zablokovat, vymazat všechna data, podívejte se na seznam nedávných hovorů, abyste odtud vytáhli cenné informace. Google má své vlastní vyhledávání zařízení, ale je to znatelně snazší a nedává takové široké příležitosti, nefunguje s celým spektrem zařízení, například nebude fungovat na nalezení sluchátek tam. A proto také potřebujete účet Samsung.

Mnoho lidí se obává, že společnost shromažďuje příliš mnoho informací, ale nikdy nevědí, co to je. V účtu Samsung se můžete podívat na to, jaké služby a jaké informace byly shromážděny, nahrajte tyto informace a v případě potřeby, včetně je smazat navždy.

Co dává účet Samsung

Pokud si vytvoříte účet Samsung, uživatel obdrží řadu výhod, které mohou být velmi užitečné při každodenním používání zařízení. Skládají se v synchronizaci prováděné automaticky se servery Samsung. To vám umožní zobrazit potřebná data z počítače nebo jiného zařízení, na kterém je vstup ze stejného účtu vytvořen, a také velmi rychle a snadno převádět nejdůležitější data při výměně zařízení novým. Téměř všechny chytré telefony a tablety umožňují synchronizaci následujících:

 • Kontakty;
 • Kalendář (události a úkoly);
 • Poznámky;
 • Samsung Pay
 • Záložky prohlížeče;
 • Data aplikací Samsung.

V nastavení si můžete vybrat, co přesně synchronizovat.

Nepodařilo se najít potřebné informace? Pomůžeme ti.

Online

Zeptejte se a získejte odpovědi přímo na sociální síť

Konzultujte s technickým specialistou online od 9 do 20 moskevských časů

Do 24 hodin zodpovíme obecné a technické otázky

Telefonát

8-800-555-55-55 0-88-55-55-555 0-800-05-555 8-10-800-500-55-500 0-800-555-555 7799 8-10-800- 500-55-500 9977 00-800-500-55-500 0-800-614-40 22-667-400 8888 8-10-800-500-55-500 7799 00-800-500-55-500 0.800-502-000

Chcete.li získat informace o tiskárnách, navštivte webovou stránku HP.

Individuální podpora

Potřebujete opravy nebo komponenty? Přijďte do servisních středisek Samsung

Dodávka smartphonu zdarma do servisního centra a kurýra zpět

Nastavit, přenést data, aktualizovat firmware a trénovat tak, aby používal smartphone nebo tablet

Jak změnit svůj účet

Pokud máte v telefonu připojeno několik účtů, můžete mezi nimi přepínat, vyberte, kde ukládat zálohy, změnit další parametry. Jak změnit účet na Android:

V nabídce aplikace spusťte „Nastavení“.

V části „Osobní údaje“ najděte a vyberte „Obnovení a resetování“.

Klikněte na řádek „Účet pro rezervaci“.

Zobrazí se seznam účtů Google připojených na zařízení. Vyberte ten pravý, abyste změnili svůj účet na telefonu.

READ  Samsung Smart TV se zpomaluje

Vraťte se do části „Osobní údaje“ a zde klikněte na řádek „Účty“.

Vyberte Google pro otevření a zobrazte seznam připojených účtů.

V pravém horním rohu klikněte na tlačítko „Zobrazit více“ (ve formě tří bodů) a vyberte „Cross Synchronization“ pro nastavení zálohy. Poté klikněte na ten pravý, pokud chcete změnit účet.

Stránka s podrobnými informacemi se otevře. Nastavte všechny potřebné parametry pro synchronizaci dat. Pokud používáte několik účtů, pak pro různé účty můžete povolit nebo zakázat zálohování určitých typů dat (například kontakty nebo kalendář).

Pokud chcete zcela odebrat dříve připojený účet ze zařízení, klikněte na ikonu „Zobrazit více“ (v pravém horním rohu) a poté vyberte „Odstranit účet“.

Na obrazovce se objeví varování. Ještě jednou klikněte na „Odstranit účet“, po kterém budou ze zařízení odstraněny kontakty a další data.

Nyní víte, jak změnit účet Google na Android. Kdykoli můžete smazat nebo přidat jiný účet. Poté nezapomeňte nakonfigurovat parametry synchronizace a důvěrnosti, pokud plánujete přístup k datům na jiném zařízení (například tablet nebo PC).

Registrace v telefonu

Zkontrolujte nastavení síťového připojení.

Pak otevřete: Pododdíl „Nastavení“ → „Cloud a počty“ → „Účty“ (zde jsou zobrazeny všechny dříve vytvořené účty, například Google, WhatsApp, Office a další.).

Vyberte typ účtu účtu Samsung.

V podnabídce aktivujte příkaz „Vytvořit účet“.

 • Vytočte úplnou adresu vašeho e.mailu (nezapomeňte být funkční!);
 • Vynalézat a zadat složité heslo: Optimální kombinace 12 znaků z anglických písmen, čísel a speciálních systémů;
 • Nastavte datum narození ve sloupci;
 • Uveďte jméno a jméno;
 • Po dokončení vstupu dat klikněte na „Další“.

Nainstalujte „zaškrtávací znak“ dotknutím prstu v řádku „Vezměte si všechno“ a spusťte příkaz „Access“.

Pokud jste správně provedli všechny výše uvedené operace, dojde k oznámení o odeslání e.mailové zprávy pro ověření účtu.

Otevřete dopis od společnosti Samsung do poštovní schránky a postupujte podle odkazu „Potvrdit“.

Po dokončení aktivace profilu nechte nabídku.

Co je účet Samsung a jak jej vytvořit / zadat

Co je účet Samsung

Účet Samsung. Toto je integrované bezplatné členství, které vám umožní používat služby Samsung na chytrých telefonech, tabletech, webových stránkách, televizích a dalších zařízeních. Různé služby Samsung můžete použít prostřednictvím jednoho účtu Samsung, aniž byste se museli přihlásit k odběru každé služby samostatně. Mezi služby Samsung patří Samsung Galaxy, Find My Mobile, Pen.UPS. Zdraví a Samsung

Další úžasná vlastnost Samsungu. Můžete jej použít k zálohování a obnovení dat z telefonu Samsung do Samsung Cloud, který vypadá jako iPhone na iCloud.

Jak vytvořit účet Samsung

Účet Samsung můžete vytvořit prostřednictvím webového prohlížeče, Samsung Kies nebo smartphonu.

Vytvořte si účet Samsung na PC

Krok 2 Stiskněte nyní zpívat, přečtěte si a souhlasíte s podmínkami.

Krok 3 Zadejte e.mailovou adresu a vyberte heslo.

Krok 4 Potvrďte e.mailovou adresu a kliknutím na „Potvrďte“ vytvořte účet Samsung.

Vytvořte si účet Samsung z prohlížeče na smartphonu

Krok 1 Otevřete „Nastavení“ a vyberte „Účty“ a poté klikněte na „Přidat účet“.

Krok 2 Klikněte na „Vytvořit nový účet“, přijmete podmínky.

Krok 3 Zadejte e.mailovou adresu a další osobní údaje, kliknutím na „Registrujte“ a vytvořte nový účet účtu Samsung.

Krok za krokem k vstupu na účet Samsung

Pokud chcete žalovat služby Samsung, musíte zadat účet Samsung.

Vstup do účtu Samsung online na počítači

Krok 1 Navštivte https: // účet.Samsung.com/členství/signin.Dělat.

Krok 2 Zadejte svou e.mailovou adresu do pole e.mailu a zadejte své heslo do pole pro heslo.

Krok 3 Klikněte na tlačítko „Vstup“ pod heslem.

Zadejte účet Samsung na mobilní telefon

Krok 1 na obrazovce aplikace Klikněte na „Nastavení“ „Obecné“ „účty“ „Účty“ „Účet Samsung“ „Nastavení účtu“ „Profil“.

Krok 2 Zadejte své aktuální heslo a poté klikněte na „Potvrdit“.

Krok 3 Chcete.li změnit svůj profil, nalepte ikonu „Upravit“ (tužka) v pravém horním rohu obrazovky.

Pokud nemůžete zadat systém, zkontrolujte svá zařízení nebo verzi účtu Samsung. Někdy to může být dočasná chyba systému.

Pokud vidíte chybovou zprávu, například „Chyba během připojení SSL“ nebo „Chyba vstupu v důsledku rozdílu mezi aktuálním časem a zařízením“, zkontrolujte prosím „Nastavení. Datum a čas “na vašem zařízení. Z bezpečnostních důvodů vyžadují účty Samsung, aby se parametry data a času shodovaly se skutečným datem a časem.

READ  Jak hodit aplikaci do jiného telefonu

Pokud problém není vyřešen, kontaktujte zákazníky podpory: https: // www.Samsung.com/nás/podpora/.

Výhody profilu Samsung

Vytvořte si účet na telefonu Samsung, i když pouze proto, že získáte přístup k cloudu. Na zařízeních Galaxy je možné automaticky synchronizovat všechna vaše nastavení a data, včetně multimédií (foto \ video) s interní cloudovou službou. To vám umožní ucpat systém a v případě potřeby vyčistit gigabajty dat z paměti a po resetování nebo zakoupení nového modelu smartphonu této společnosti je jednoduše přeneste z cloudu.

Pomocí účtu Active Samsung můžete provést všechny následující a další akce:

 • Najděte si telefon
 • Vymažte, blokujte a odemkněte telefon na dálku
 • Použijte exkluzivní aplikace pro váš telefon, například Samsung Pay, Bixby. Samsung Health and Samsung Pass (Biometry)
 • Vytvořte záložní kopii vašich dat a fotografických galerií

Vytvořením účtu Samsung můžete použít všechny služby Samsung, aniž byste museli vytvořit další účty nebo je zadat.

Jak spravovat účetní účet

Po registraci získá uživatel přístup k prohlížeči a aplikacím, můžete nainstalovat nový obsah. Pro větší pohodlí se doporučuje první krok k dokončení nastavení účtu.

Vstup do kanceláře

Tato akce bude muset být provedena po dokončení registrace. Je vyžadováno minimální množství úsilí:

 • Prostřednictvím „Smart Hub“ vyberte účet „Samsung“ a klikněte na „Vstup“.
 • Zadejte naladěné přihlášení a heslo.
 • Potvrďte akci.

Za účelem zjednodušení vstupu v budoucnu je lepší ve fázi zadávání registračních dat pro zaškrtnutí políčka vedle řádku „Pamatujte heslo“. Tam můžete také nakonfigurovat automatický vstup.

Nastavení

Díky nastavení a synchronizaci se uživatel může ujistit, že při použití aplikací nemusí zadávat ochranná data pokaždé. Provádíme takové kroky:

 • Otevřeme inteligentní rozbočovač hlavní stránky, jako při registraci.
 • Přecházíme na sekci „Účet“.
 • Vážeme účty. V seznamu, který se otevírá, vyberte registrační formulář.

V automatickém režimu se nevyskytne nic víc, synchronizace se objeví.

Jak změnit data profilu

Někdy je třeba změnit dříve zadaná data. Abychom upravili informace prostřednictvím svého osobního účtu, jednáme takto:

 • Zadáme účet, přejděte do služby Smart Hub.
 • Najděte položku „Změna profilu“, zadejte heslo.
 • Otevře se editační obrazovka, kde můžete data změnit, a před vynecháním dodržovat změny.

Ve stejné části můžete změnit fotografie účtu, nakonfigurovat automatický start, přihlásit se k odběru e.mailů nebo nakonfigurovat metodu optimálního vstupu.

Co dělat, když jste zapomněli heslo

Pokud je heslo nezvratně zapomenuto a neexistuje způsob, jak obnovit prostřednictvím e.najevo, budete muset zrušit údaje o účtu. Pro tohle:

Některé modely Samsung pro poslední akci potřebují heslo. Pokud si to uživatel nepamatuje, musíte nastavení resetovat do továrny. By potřeboval:

 • Jdeme do nabídky s dálkovým ovládáním.
 • Najdeme položku „podpora“. „self.diagnóza“.
 • V okně, které se otevírá, klikněte na „resetování“ a potvrďte volbu.
 • Bude to trvat PIN kód, obvykle je to 0000 nebo 1111.

Je důležité pochopit, že propuštění v tomto případě ovlivní všechna nastavení, takže metoda je vhodná, pokud ostatní nepomohli.

Zajímá vás, jak připojit TV Samsung k internetu přes Wi-Fi ? Krok.by.krok pokyny v našem článku

Musíte připojit tablet k televizi ? Podrobně vám řekneme, jak to udělat.

Pomocí jiných zařízení

Podle podmínek zásad společnosti Samsung může při registraci prostřednictvím oficiálních webových stránek a vytvoření účtu uživatel použít data pro zadávání některých zařízení značky. To platí:

Přítomnost účetnictví v Smart TV Samsung je důležitou fází televizního nastavení, bez níž bude funkce zařízení omezena. Vytvoření účtu bude vyžadovat minimální úsilí a čas strávený se vyplatí se schopnostmi otevření po registraci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS