Nastavení televize Samsung

Vybrali jste si neuvěřitelnou práci, koupili jste a stěží přetáhli novou televizi Samsung do domu. Nyní zbývá nastavit kanály, připojit je k internetu a nakonec propadnout na pohovku, abyste sledovali film na velké obrazovce. V tomto článku se dotkneme tématu vyhledávání a distribuce televizních programů na našich místech. Jak připojit inteligentní televizi s routerem (Wi-Fi Network) a další body, demontované v tomto článku.

Celkem existují 4 hlavní zdroje mediálního obsahu:

Internetové nastavení na televizi Samsung

Hlavní rozdíl mezi inteligentní televizí a obyčejnými televizory je integrace „chytrého“ bloku. Výrobce používá procesor Tizen, který z hlediska funkčnosti přináší zařízení do počítače. Pro použití schopností internetu musí být připojen k globální síti. Můžete to udělat dvěma způsoby: Wired and Wireless.

Kabelový internet

Připojení se provádí pomocí sítě RJ45 Ethernet Cabel s přístavem LAN. Výhodou této možnosti je vysoká rychlost internetu, nejjasnější a nejstabilnější signál, rychlé nastavení. Nevýhody zahrnují hojnost vodičů a potřeba koupit externí modem (Brancher). Bez něj nebude možné použít kabelové připojení pro jiná domácí zařízení.

nastavit, televizní, televizi, samsung

Odborníci doporučují připojení internetu s internetem prostřednictvím routeru a ne přímo (když je šňůra vložena do konektoru na televizním panelu). Vzhledem k tomu, že poskytovatelé používají různé typy připojení, existuje šance, že ne všichni z nich budou kompatibilní s inteligentní televizí.

Při připojení přes router je zapnutý server DHCP (zahrnuje automatické přivlastnění IP adresy) a router nezávisle provádí nastavení sítě. Protokol dynamické konfigurace síťového uzlu je ve výchozím nastavení téměř vždy aktivován. Pokud však poskytovatel vydal statickou IP adresu, budete muset nastavit parametry ručně. To následuje:

 • Vložte kabel do konektoru a přejděte do nabídky TV;
 • Otevřete část „Nastavení sítě“ a vyberte „Kabel“;
 • V okně, které se objeví, ručně představte všechny parametry, které poskytovatel vydal, a stiskněte tlačítko OK.

Nastavení síťového připojení bude provedeno.

Zanechte své kontaktní údaje a náš manažer vás během pracovního dne kontaktuje

Bezdrátový internet

Většina televizorů Samsung je vybavena vestavěným routerem Wi-Fi. V tomto případě, abyste zajistili připojení, budete muset provést následující akce:

 • Otevřete hlavní nabídku;
 • Přejděte do části „Nastavení sítě“;
 • Vyberte typ sítě → Wireless;
 • Vyberte potřebné sloučeniny v seznamu dostupných připojení;
 • Navázat spojení.

Po synchronizaci se na obrazovce objeví oznámení, že zařízení bylo úspěšně připojeno k síti.

Jak nainstalovat aplikace

Inteligentní televize umožňuje používat obrovské množství různých aplikací, které výrazně rozšíří funkčnost televize. Ale před použitím je musí být poprvé nalezeno a nainstalováno.

 • Pomocí tlačítka na dálkovém ovládání jdeme do nabídky;
 • Mezi seznam programů najdeme aplikace Samsung a vyberte;

Instalace se obvykle provádí během několika sekund. Ihned poté se v seznamu objeví požadovaný program a bude k dispozici pro použití.

Jak nastavit parametry obrazu

Sledování digitální televize se nebude dělat bez vyladění obrázku. Tento postup je snazší než hledání programů.

Chcete.li změnit barvu obrázku, musíte přejít do pracovní nabídky a poté najít sloupec „Nastavení“ a přejít na část „Image“.

READ  Jak zjistit inteligentní televizi nebo ne

Použití běžce k provedení požadovaných změn. Každý parametr může výrazně zlepšit nebo zhoršit kvalitu obrazu:

 • Při změně kontrastu si můžete vybrat lehké nebo tmavé tóny;
 • Chcete.li regulovat ostrost, měli byste změnit takový parametr jako „Clarity“;
 • Jas bude nakonfigurovat světlo;
 • Pro zvýšení nasycení obrázku stojí za to experimentovat se změnou barvy.

Nastavení televize Samsung Nastavení programů tak, aby byly příjemnější.

Můžete také použít při změnách v kvalitě obrázku.

Ale je lepší to udělat zkušenému uživateli.

Funkce 3D pomůže vytvořit realismus obrazu. Transformuje plochý obrázek na objem. V tomto případě je analýza toho, co se děje v rámci, a hlavní objekty jsou přivedeny do popředí.

Funkce prohlížení kanálů prostřednictvím předpony

Zastaralé televizní modely nepodporují digitální televizi. Jsou schopni rozpoznat nové kanály pouze prostřednictvím speciálního vybavení. předpony. Lze je zakoupit v obchodech s digitálním zařízením nebo objednávat internet a televizi od mobilních operátorů, kteří slouží vícestorejské budově.

Při výběru digitální konzole stojí za to věnovat pozornost připojenému kabelu připojenému k televizi. Podívejte se, které konektory máte: HDMI 2.0 nebo 2.1, tulipány. Kupte si adaptér pro připojení konzoly a televize.

Jak připojit a nakonfigurovat předponu

Před nastavením digitální televize na televizory Samsung prostřednictvím předpony musíte sestavit a připojit zařízení. Chcete.li to udělat, udělejte:

 • Zkontrolujte instalaci antény, která by měla být kombinována s předponou. Pokyny pro instalaci a konfiguraci jsou kompletní pro zařízení. Provozovatelé buněk nabízejí připojení kabelu přes běžný drát natažený ve vstupu.
 • Vyberte a zakupte vhodný přijímač. Je vybrán podle počtu dalších možností. Existují možnosti s možností zaznamenávání informací, funkce přehrávače médií, plánovač, timeshift.
 • Podívejte se na možnost připojení přijímače k ​​televizi: Tulips, HDMI, anténní kabel. Koupit adaptér.
 • Připojte zařízení a zapněte jej. Vezměte nastavení 20 základních kanálů dostupných pro bezplatné prohlížení.

Pokud chcete sledovat více kanálů, pro přijímač s anténou budete muset koupit speciální modul CAM. Poté bude počet televizních pořadů záviset na vybraném balíčku.

Nastavení kanálu: Automatické, manuální

Obecné schéma pro nalezení televizních pořadů pro přijímače:

 • Na dálkovém ovládání z předpony najděte tlačítko „Nabídka“, nejčastěji se jedná o klíč sourc
 • V okně, které se otevírá, stiskněte HDMI 1. Digitální vysílání to projde.
 • Najděte avtopoisk a stiskněte spuštění. Samotná předpona vybere odpovídající frekvenci a zachovává televizní programy.

Přesná posloupnost vyhledávání televizních kanálů závisí na vybraném modelu přijímače nebo mobilního operátora, ke kterému jste připojili k prohlížení digitální televize.

Co dělat, pokud televizor nevidí kanály při vyhledávání

Automatické nastavení digitální televize na Samsungu ne vždy hladce. Příčiny poruch mohou ležet v anténě, přijímači, správné připojení televizoru se zařízením. Chcete.li eliminovat a znovu provést Auto PUIS, potřebujete:

nastavit, televizní, televizi, samsung
 • Zkontrolujte správné připojení přijímače s televizí. Pokud je připojení nesprávné, televizor zařízení nerozpozná a při kliknutí na HDMI 1 se zobrazí informace „žádný signál“.
 • Resetujte nastavení přijímače do továrny. proveďte úplné načtení. Chcete.li to provést, přejděte do nabídky, najděte položku „Nastavení“ a „Resetovat“ nebo „Obnovit továrna“. Pokud potřebujete heslo, zadejte 0000, 1111 nebo 1234.
 • Zkuste rekonfigurovat nebo rettorovat anténu. Můžete si zakoupit zesilovač signálu, který poskytne spojení s vysokou kvalitou. Zvažte umístění domu vzhledem k věži. Čím dále je, tím silnější je anténa potřebná.
READ  TV Samsung se nepřipojuje k internetu

Přesná doporučení pro další nastavení digitální televize v televizi Samsung závisí na modelu vybavení.

Nastavení bezdrátového připojení k internetu

Jak používat inteligentní televizi na TV Samsung? Okamžitě si uvědomte, že funkcí inteligentní televize není jen používání internetu pro přístup k různým online zdrojům. Ve skutečnosti má vaše „inteligentní“ televize pokročilý operační systém, který vám umožňuje prohlížet fotografie a videa z externích (připojených k portům USB a routeru), jako jsou flash disky a externí HDD a disky SSD, zaznamenávají televizní programy (včetně plánu (včetně plánu ) na dopravcích připojených k port USB a dokonce hrát různé hry. To vše nevyžaduje připojení k internetu.

Většina funkcí je však spojena přesně se sítí a t.Na. Vaše nová televize je nyní „chytrá“, při prvním připojení doma bude samostatně prohledat rozsah Wi-Fi a nabídne se připojit k nalezeným bodům. Budete si muset vybrat pouze svou domácí bezdrátovou síť. Při připojení k němu se objeví požadavek na síť (heslo k domácí bezdrátové síti). Musí to být chránit vaši síť před přístupem outsiderů.

Zadejte takový klíč, zejména pokud je poměrně dlouhý a složitý, ne příliš pohodlný, t.Na. Budeme muset použít klíče k televizoru a klávesnici obrazovky televizoru. Nemusíte zadávat žádné další parametry a DNS. všechno by již mělo být nakonfigurováno ve vašem domácím routeru.

Po připojení k internetu televizor automaticky zkontroluje aktualizace firmwaru pro váš model a pokud je na serveru výrobce, nabídne jej ke stažení a instalaci jej. Stojí za to souhlasit a čekat na konec instalace.

Toto však není jediná autorizační operace ve funkci Smart TV na televizích Samsung. Chcete.li získat přístup k úložišti aplikací tohoto výrobce, budete muset zaregistrovat osobní účet na online zdroji Samsung. Přejděte na vytvoření sekce a zadejte svou poštovní adresu (e-mail) a vhodné heslo pro vás. Po registraci účtu Samsung můžete jít do obchodu s aplikacemi, spustit již nainstalovaný a přidat nové.

Zjištění, že je to docela jednoduché stisknutí barevného tlačítka na tlačítku inteligentního rozbočovače způsobí odpovídající nabídku na obrazovce, kde můžete přejít do sekce aplikací s tlačítky doprava a doleva. Zde můžete použít aplikaci Built.In YouTube, která také umožňuje sledovat filmy zdarma ve vysoké kvalitě.

Všimněte si, že většina aplikací předinstalovaných na televizi je přístup k různým online kinům, kde je vyžadován měsíční poplatek. Existují však také aplikace pro prohlížení éterických kanálů ve vysoce kvalitě zcela zdarma. Inteligentní televize vám samozřejmě umožňuje sledovat éterické kanály ze satelitního přijímače, kde registrace vyžaduje speciální kartu. Tato možnost však opět vyžaduje měsíční poplatek. Níže vám řekneme, jak připojit inteligentní televizi na televizi Samsung prostřednictvím Ethernet Cable.

Instalace a připojení

Nainstalujeme primární zakoupenou televizi na svém místě. Spojíme k němu napájecí zdroj, stejně jako kabel z antény. Musíte se také okamžitě rozhodnout pro připojení internetu. Pokud metoda bezdrátového stavu, nic potřebuje a pokud kabel, okamžitě ji přivedeme do odpovídajícího portu. Poté můžete zařízení zapnout a začít nastavit.

Pro nastavení Síťového připojení k kroku.krok jsou k dispozici 4 způsoby:

 • Kabelový internet. Připojení se vytváří pomocí síťového Ethernet Cabel s konektorem LAN. Připojení je vybráno ze seznamu a je zadáno heslo od operátora sítě.
 • Wi-Fi. Spojení může přenášet data rychlostí až 30 kb/s. Ne všechny televizory s funkcí inteligentní televize mají vestavěný modul Wi-Fi, ačkoli většina moderních modelů je vybavena tím.
 • WPS. Umožňuje vám připojit se k Wi-Fi pomocí routeru bez dalšího. Nastavení. Pro použití potřebujete router. Je nutné předepsat data routeru (IP adresa, heslo a adresa DNS-Address-Can v pokynech).
 • Plugaccess. Technologie připojení k internetu přímo z Samsung, která je podporována pouze jeho televizory. Zadejte nastavení „připojení“ a vložte jednotku USB flash do routeru, počkejte na posun indikátoru a vytáhněte jednotku. Poté ji vložte do televize s inteligentním TV a po chvíli bude připojení automaticky nainstalováno.
READ  Samsung Galaxy tab 2 se velmi zpomaluje

Chcete.li navázat spojení, potřebujete:

 • Přejděte do nabídky Nastavení stisknutím odpovídajícího tlačítka na televizi nebo dálkovém ovládání.
 • Vyberte položku „připojení“;
 • Nabídka otevře seznam dostupných sítí.

Samsung 4-5 epizod

Je vyžadován inteligentní TV pro nastavení na televizory Samsung 4 a 5:

 • Připojte televizi k internetu prostřednictvím samostatného kabelu.
 • Přejděte do úložiště aplikací Smart-TV a vyberte aplikovanou aplikaci pro prohlížení.
 • Stáhněte si a nainstalujte vybranou aplikaci, zaregistrujte se a spusťte ji.

Bohužel, Samsung 4-5 televizory nejsou vybaveny moduly Wi-Fi. Možná připojení kabelu:

 • Připojíme kabel k TB a přejděte na „Nastavení“.
 • Výběr „Nastavení sítě“, „kabel“.
 • Předepisujeme masku podsítě, brány, DNS a IP adresy, které by měl poskytovatel rozdávat.

Chcete-li připojit televizi Samsung k Smart-TV, musíte se zaregistrovat v aplikacích Samsung. Chcete.li to provést, musíte najít příslušnou sekci. Během registrace budete muset přijít s heslem a uvést e-mail.

Epizody Samsung 6.7.8

TV Samsung, počínaje 6. Sérií, jsou vybaveny modulem Wi-Fi a technologií Wi-Fi Direct and Screen Rerroring. Můžete také připojit internet a prostřednictvím kabelu (viz. Spojení Samsung 4-5 epizod).

 • Otevřete hlavní nabídku.
 • Přejděte na „Nastavení sítě“, vyberte bezdrátové připojení.
 • Mezi dostupnými sítěmi vyberte ten pravý a v případě potřeby zadejte heslo.

Moderní modely TV Samsung mají postavenou platformu Smart Hub. Bez internetu nefunguje. Další okamžik je povinná registrace pro inteligentní rozbočovač. Pro registraci:

Po registraci si můžete stáhnout aplikace a widgety.

Jak upravit televizní kanály na Smart TV

Stiskněte tlačítko dálkového ovládání „Nabídka“.

 • Vyberte „vysílání“.
 • Dvě okna se otevřou postupně, v každém z nich je třeba vybrat „Auto“.
 • Klikněte na „Start“, vyberte režim vyhledávání. „Full“.
 • Samotný program vybere dostupné digitální kanály v jednom seznamu.

Poznámka! Pokud má uživatel všechny televizní kanály, budete muset nakonfigurovat frekvenci pomocí samotného modulu aktivovaného v televizní nabídce.

Pokud mají digitální televizní kanály na konci automatického stavby špatnou kvalitu nebo se vůbec nezobrazují, je nutné zkontrolovat správné připojení zařízení a projít všemi body od samého začátku.

Tyto metody jsou univerzální pro zřízení televizních kanálů na televizích Samsung různých verzí. Pokud se objeví potíže, vyhledejte pomoc od servisních středisek Samsung.

Ahoj! Jmenuji se Peter Grace a já jsem editor.v.Chief z tohoto portálu. Na tomto webu se náš tým pokouší zveřejnit nejdůležitější a nejdůležitější informace o různých technologiích ve světě digitální televize. Jsem rád, že se na nás podívám, vítejte!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS