Table of Contents

Skrýt aplikace

Skrývání aplikací. nepoužívá každý, ale je dobré mít tuto funkci pro případ, že ji budete potřebovat použít. V telefonech S8 a S8 Plus se naštěstí nemusíte spoléhat na blokátory aplikací třetích stran, které se zdají být trochu pochybné nebo nespolehlivé. Skrytí aplikací ve smartphonu S8 nebo S8 Plus

 • Přejetím nahoru z domovské obrazovky otevřete zásuvku aplikací a pak klepněte na tlačítko tříbodové nabídky v pravém horním rohu. Zde klikněte na „Nastavení“

nastavit, telefon, samsung, galaxy

 • Zde stiskněte tlačítko “ Skrýt aplikace „. Poté můžete jednoduše vybrat aplikace, které chcete skrýt, a stisknout tlačítko „Použít“.

Rychlé odemykání pomocí skeneru oční duhovky

Samsung umístil čtečku otisků prstů na nevhodné místo na zadní straně těla vedle fotoaparátu, na které se špatně dosahuje prstem. Z tohoto důvodu je třeba se seznámit se skenerem oční duhovky. Funguje to docela jistě, můžete to udělat ještě pohodlnější pomocí několika triků. Vlastní duhovou skořápku můžete přidat v Nastavení Zámek obrazovky a zabezpečení Skener duhovky. Zkontrolujte, zda je povoleno odemykání pomocí tohoto skeneru, abyste mohli smartphone odemknout pouhým pohledem. Aktivace přepínače „Odemknout pomocí duhového pláště“, když je obrazovka zapnutá. V tomto režimu nemusíte přejet prstem po uzamčené obrazovce, abyste přešli do režimu skenování očí. Stačí zařízení probudit pohledem a ihned se odemkne.

Samsung Galaxy S8 návod k použití nastavení uživatelská příručka

Ahoj! Dnes vám ukážu příručku nebo uživatelskou příručku pro super populární smartphone Samsung Galaxy S8. Seznámíte se se základními funkcemi tohoto smartphonu a naučíte se ho používat. Nejprve popis a na konci odkaz na soubor PDF s pokyny (a na začátku, hned za tímto textem).

Obecné informace o zařízení.

Podmínky přehřátí zařízení a možná řešení.

Přenos dat z předchozího zařízení.

Nastavení.

 • Detekce obličeje
 • Rozpoznávání otisků prstů
 • Rozpoznávání duhovky
 • Průkaz Samsung Pass
 • Chráněná složka

Samsung Galaxy S8 manuál ve formátu PDF

Kliknutím na odkaz v horní nebo dolní části položky zobrazíte příručku. Je to tam vysvětleno v ruštině od A do Z. Jak používat, jak konfigurovat všechny funkce, jak řešit problémy atd.д.

Nějaké další otázky?? Napište komentář! Hodně štěstí!

Včera jsem obdržel tolik vychvalovaný smartphone Samsung Calaxi S8 edge. Manažer na telefonu se zdvořile zeptal, jaká barva je nejlepší, objednal jsem žlutý topaz, poslali obyčejný kovový, nic ohnutého pro pohodlí ruky. Balení není kompletní, chybí dva adaptéry, možná ještě něco není jasné. Slibované dárky /pokrytí a ochranné sklo/ také ne, i když byly uvedeny i v potvrzení přilepeném k zásilce. Ale co je pro mě nejdůležitější, neexistuje žádná dokumentace, která by potvrzovala technické vlastnosti smartphonu a že má záruční dobu jednoho nebo dvou let. Nezáleží na tom, jestli je to levný padělek, pořád stojí za ty peníze. Co mám dělat?? Mluvím k vám, slušným podnikatelům. Věřte reklamám, které po 10. září zmizí, smartphone je vybaven vším, co je tak dobře inzerováno. Odpovězte mi, prosím. Píšu to už podruhé.к. Z rozrušení nebo frustrace jsem špatně napsal svou e-mailovou adresu.

Dobrý den,! Kde jste smartphone koupili?? Pravděpodobně čínský!

Pokud se jedná o čínský telefon, žádná dokumentace nezaručuje jeho specifikace. Může tam být napsáno cokoli. Musíte prostě věřit, že smartphone je nacpaný vším, co je inzerováno. Pouze originál. Cokoli jiného je šťouchnutí do pytle.

Prosím, poraďte, jak povolit internet prostřednictvím SIM karty v této čínské napodobenině, nastavení poslali operátorovi a telefon žádá o PIN kód 1234, který al operátor není vhodný, jak povolit internet poradit

Přejeďte prstem po displeji nahoru nebo dolů, měl by se objevit indikátor internetu, klepněte na něj, vyberte síť a připojte se k ní.

Jak v kopii povolíte mobilní data?

Nerozumím vaší otázce. Co znamená mít kopii?? Můj telefon je kopie, ne originál?

Dobrý den,! Řekněte mi, jak stáhnout soubory z telefonu na flash disk?

Dobrý den,! Velmi jednoduché. Připojte smartphone k počítači nebo notebooku pomocí kabelu USB. Může odesílat soubory do počítače přes Bluetooth. Z počítače na flash disk. Mám to?

Objednal jsem si C-8 a oni mi poslali C-8. Pokusy o telefonické vyjasnění nedorozumění byly neúspěšné.Nikdo mi nebere telefon. To je smůla! Jestli máš svědomí, řekni mi, jestli ti to můžu vrátit?

Poslal jsem peníze za C-8. C-8 byl zaslán s nefunkční nabíječkou. Pokusy o telefonát a vyjasnění nedorozumění byly marné. Nikdo se mi ani neobtěžoval zavolat při mnoha příležitostech. To je ale smůla! Máš-li svědomí, odpověz mi, jak mohu vrátit, co jsi mi poslal?

Skryté funkce Samsungu S8 a profesionální tipy

Společnost Samsung do telefonů Galaxy S8 a S8 nacpala obrovské množství funkcí. Můžete strávit hodiny procházením nabídek a doufat, že narazíte na všechny skvělé věci, které tento telefon umí. Nebo si můžete přečíst tuto příručku, kde se dozvíte všechna tajemství, všechny nejlepší tipy a vylepšení Galaxy S8, abyste svůj nový smartphone využili na maximum.

Přizpůsobení navigačních tlačítek

Společnost Samsung konečně vyřešila časování a přešla na navigační tlačítka na obrazovce, což znamená, že si je můžete přizpůsobit podle svých představ. Výchozí rozložení je podobné jako u jiných telefonů Samsung, s tlačítkem Zpět na pravé straně a tlačítkem Review na levé straně. Můžete jej změnit na výchozí rozložení systému Android zpět na domovskou obrazovku výběrem možnosti Nastavení Navigační panel obrazovky. Zde můžete také změnit barvu pozadí navigačního panelu. Nezapomeňte, že domovské tlačítko je citlivé na tlak. Funguje při silném stisknutí, i když je displej vypnutý. V dolní části nabídky navigačního panelu můžete změnit úroveň tlaku potřebnou ke spuštění tlačítka.

Nastavení nebo vypnutí služby Hello Bixby

Chytrý asistent Bixby od společnosti Samsung zatím není příliš chytrý, takže ho pravděpodobně nebudete používat. Po stisknutí fyzického tlačítka Bixby se zároveň zobrazí obrazovka Hello Bixby. Tuto obrazovku najdete také vlevo od hlavního panelu domovské obrazovky. Je to něco jako Google Now, ale ne tak dobré. Hello Bixby můžete nastavit tak, aby vám ve výchozím nastavení zobrazoval užitečnější informace, které nepotřebujete, například náhodné animace Giphy a navrhované motivy v obchodě Samsung. Klepnutím na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu můžete měnit karty a upravovat jejich zobrazení. Pokud nechcete používat Bixby na domovské obrazovce, můžete přejít do režimu úprav stisknutím a podržením mezerníku a poté vypnout přepínač nad lištou Bixby.

READ  Jak nastavit bezdrátovou síť v notebooku se systémem Windows. Připojení ke skryté síti a změna komunikačního profilu

Zbavte se rámečků ikon

Ikony na domovské obrazovce Samsung, všechny i nainstalované aplikace třetích stran, budou vybroušeny do bílých rámečků veverek. To je sice konzistentní, ale ne příliš atraktivní. Chcete-li se zbavit rámečků ikon, přejděte do Nastavení Ikony na obrazovce. Změňte ji na Pouze ikony a je hotovo.

Reorganizace aplikací

Výchozí třídění ve složce aplikací v Galaxy S8 je přizpůsobitelné, což znamená, že v ní nikdy nic nenajdete. Měli byste jej okamžitě změnit na abecední pořadí otevřením složky, stisknutím tlačítka nabídky a výběrem možnosti Seřadit. Na rozdíl od předchozích verzí domovské obrazovky Samsung zůstane složka aplikací v abecedním pořadí i po instalaci nových aplikací.

Rychlejší odemykání pomocí skeneru sítnice

Samsung se rozhodl umístit snímač otisků prstů Galaxy S8 na opravdu nevhodné místo na zadní straně telefonu, takže byste se měli seznámit se skenerem oční duhovky. Funguje překvapivě dobře a jeho používání můžete ještě více usnadnit pomocí několika triků. Skenování duhovky můžete přidat na zamykací obrazovku a do nastavení zabezpečení Skener duhovky. Ujistěte se, že je povoleno odemykání skenerem, abyste mohli telefon odemknout pohledem, a zapněte odemykání skenerem oční duhovky, když je obrazovka zapnutá. V tomto režimu nemusíte přejet prstem po zamčené obrazovce, abyste vstoupili do režimu skenování duhovky. Stačí telefon probudit, když se na něj podíváte, a okamžitě se odemkne.

Výběr režimu kalibrace displeje

Galaxy S8 a S8 mají k dispozici několik režimů kalibrace displeje. Výchozí kalibrace je adaptivní režim, který zahrnuje přizpůsobitelné barevné posuvníky pro nastavení barev tak, aby vypadaly podle vašich představ. Někteří majitelé GS8 považují displej za příliš červený, ale to můžete změnit pomocí posuvníků. K dispozici jsou také režimy AMOLED Photo, AMOLED Cinema a Basic. Základní režim nabízí nejpřesnější specifikaci barev sRGB, zatímco adaptivní má rozšířený barevný gamut.

Změna výchozí hlasitosti

Po stisknutí tlačítka hlasitosti je výchozí akcí změna hlasitosti vyzvánění. Jak často ji musíte měnit? Změna hlasitosti multimédií je užitečnější a můžete ji nastavit jako výchozí. Jednoduše přejděte do Nastavení Zvuk a vibrace. Zde najdete položku Výchozí ovládání hlasitosti. Klepněte na něj a vyberte možnost Média.

Nastavení stále zapnutého displeje

Funkce Samsung Always-on display umožňuje zobrazit základní informace o telefonu bez probuzení. Tato funkce trochu vybíjí baterii, takže ji buď vypněte, nebo nastavte tak, aby byla spotřeba baterie přiměřenější. Stále zapnutý displej se zobrazí v části Nastavení Zámek obrazovky a Ochrana stále zapnutého displeje. Styl zobrazení lze změnit na jiné hodiny, kalendář, fotografie nebo hodiny s minimálním okrajem. Na druhou stranu, funkce Always-on nemusí být vždy zapnutá. V dolní části obrazovky Nastavení je přepínač Always-on display. Vypněte ji a můžete nastavit plán zapnutí a vypnutí.

Úprava panelu Okraj

Plochá verze Galaxy S8 neexistuje, takže je čas spřátelit se s displejem Edge. Jedná se o malou kartu na pravém okraji obrazovky, která při pořizování snímku zobrazuje různé zkratky a nástroje. Zobrazení na okrajové obrazovce můžete upravit klepnutím na ikonu ozubeného kola v dolní části nebo výběrem možnosti Nastavení Okrajová obrazovka. Pokud nechcete obrazovku Edge Screen používat, můžete ji vypnout, ale nejprve nastavte panely Edge Panels. Ve výchozím nastavení je k dispozici téměř tucet panelů, včetně praktického správce schránek a počasí. Nezapomeňte klepnout na tlačítko nabídky v pravém horním rohu, abyste mohli změnit pořadí panelů a upravit okrajovou obrazovku. Panel můžete zvětšit, zmenšit, zprůhlednit nebo dokonce změnit jeho umístění.

Vylepšený multitasking pomocí funkce Snap Window

Galaxy S8 běží na systému Nougat, takže používá standardní systém Android s více okny. Společnost Samsung však přidala malý bonus v podobě okna Snap Window. Tlačítko Snap najdete hned vedle tlačítka rozdělení obrazovky na kartách aplikací v rozhraní multitaskingu. Kliknutím můžete definovat část aplikace, která zůstane v horní části obrazovky, zatímco spodní část použijete pro jinou aplikaci. Je ideální pro streamování videa v okně Snap Window, protože zabírá méně místa a bude se přehrávat i při ztrátě zaostření.

Nastavte jas na maximum

Ve výchozím nastavení máte přístup k posuvníku jasu obrazovky z Rychlého nastavení, ale další změnou k němu můžete přistupovat ještě snadněji. Otevřete rychlá nastavení a klepněte na šipku vedle posuvníku jasu. Pak přepněte posuvník Jas na maximum a klepněte na Hotovo. Posuvník jasu se nyní zobrazuje pod panelem nastavení v horní části oznamovací lišty.

Duální zvuk Bluetooth

Galaxy S8 je první telefon s Bluetooth 5.0, který je vybaven docela zajímavou funkcí. GS8 umí streamovat zvuk do dvou různých zařízení Bluetooth současně, ale tato možnost je poněkud tajemná. Vyberte Nastavení; Připojení; Bluetooth; Menu; Duální zvuk. Po aktivaci můžete spárovat druhé zařízení Bluetooth Audio s telefonem. Obě mají stejný průtok, ale jedna může být mírně zpožděná.

Použití funkce Smart Select

Společnost Samsung dělá ze Smart Select u zařízení Note velkou vědu, ale tento nástroj pro výběr a výřez obrazovky je k dispozici také u Galaxy S8. Můžete k němu přistupovat pomocí obrazovky Edge Screen, takže nejprve přidejte panel Smart Select. Funkci Smart Select lze použít k zachycení čtvercové nebo kulaté části obrazovky namísto snímku celé obrazovky. Tyto útržky lze snadno naskenovat pomocí OCR. K dispozici je také možnost vytvořit animaci GIF nebo provést ořez obrazovky v plovoucím okně. Použití bez stylusu není příliš praktické, ale můžete se k němu přiblížit.

Zapnutí nástroje Download Booster

Download Booster je funkce, kterou společnost Samsung vydala před několika lety a poté ji skryla v nabídce, aby ji už nikdy neviděla. Možná ji budete chtít používat na Galaxy S8. Download Booster propojuje připojení LTE a WI-FI a umožňuje stahovat soubory o velikosti nad 30 MB vyšší rychlostí. Najdete ji v nabídce Nastavení Připojení Další nastavení připojení Download Booster.

Nastavení aplikace na celou obrazovku

Galaxy S8 nemá prakticky žádný rámeček kolem displeje, který má neobvyklý poměr stran 18,5:9. To znamená, že některé aplikace a hry budou vypadat divně, buď s černými pruhy, nebo s roztříštěným rozhraním. Telefon se snaží odhadnout, které nastavení je správné, ale vždy můžete přepínat mezi celou a necelou obrazovkou otevřením obrazovky multitaskingu a stisknutím tlačítka v pravém horním rohu panelu. Kromě toho je v části Nastavení obrazovky Úplný seznam aplikací a jejich režimů obrazovky. Jednoduše navštivte tuto nabídku a nastavte aplikace do jednoho z režimů, aniž byste je museli jednotlivě otevírat.

Nastavení úspory energie

V telefonu Galaxy S8 můžete šetřit energii několika způsoby, které jsou pohodlně umístěny v nastavení ovládání zařízení. Najdete je v části Nastavení Údržba zařízení Baterie. K dispozici jsou režimy střední a maximální úspory energie, které lze změnit v uživatelském nastavení. Stačí vybrat jednu z nich a klepnout na odkaz Přizpůsobit v horní části. Můžete si vybrat rozlišení obrazovky, úroveň jasu, limity procesoru, povolit/zakázat režim na pozadí atd. Д. Chcete-li aktivovat režim úspory energie, stiskněte místo tlačítka Configure tlačítko Apply. Režim střední úspory energie lze také vyvolat v rychlém nastavení. K dispozici je také sekce pro pokročilé, která je přístupná přes tlačítko nabídky vpravo nahoře. Zde můžete nastavit sledování spotřeby aplikace a zvýšit nebo snížit dobu, po které aplikace přejde do režimu spánku (ostatní zařízení se systémem Android aplikaci volají v pohotovostním režimu).

Uložení dat do zabezpečené složky

Všichni ukládáme důležitá data do svých telefonů a společnost Samsung nabízí způsob, jak je všechny uzamknout. Jmenuje se Zabezpečená složka a její nastavení zabere jen několik sekund. Stačí vybrat novou metodu odemykání, rozhodnout se, zda chcete otisk prstu nebo skener sítnice, a počkat na vytvoření zašifrovaného kontejneru. Do Zabezpečené složky lze ukládat soubory i kopie aplikací z telefonu se zcela oddělenými datovými adresáři. Zabezpečená složka má dokonce aplikaci fotoaparátu a ano, fotografie, které pořídí, se ukládají do Zabezpečené složky. Je ideální pro ukládání citlivých dat, která nechcete, aby ostatní viděli.

Potřebný čas: 5 minut

Změna režimu výkonu

Někteří lidé chtějí větší výdrž baterie, jiní chtějí to nejlepší pro multimediální soubory a další chtějí co nejvyšší rychlost. Ten bude chtít přejít do Nastavení Údržba zařízení Režim výkonu a vybrat možnost Hra. Mimochodem, možnost High Performance ignorujte. Zlepšuje pouze celkový dojem ze zobrazení, ale rozhodně ne rychlost. Tím se zvýší rozlišení, jas a další faktory, které zlepšují kvalitu zvuku, ale nezrychlují telefon. Zrychlení herního režimu.Mějte na paměti, že tím se zvýší náročnost telefonu na zdroje. To znamená, že je vyšší pravděpodobnost, že se baterie přehřeje a bude mít krátkou životnost.

READ  Samsung TV je pryč. Zvuk obrazu je tam

Snížení rozlišení

Displej Samsung Galaxy S8 má 4 262 400 pixelů (2 960 pixelů) × 1440), což může značně zatížit váš procesor a grafický procesor. Nižší rozlišení mohou zařízení učinit plynulejším. Tento telefon má naštěstí možnost snížit rozlišení na 720p.Jednoduše přejděte do Nastavení Rozlišení obrazovky a přetáhněte posuvník doleva. Kromě WQHD (2960 × 1440), existují možnosti pro FHD (2220 × 1080) a HD (1480 × 720). Čím nižší je rozlišení, tím méně musí CPU a GPU pracovat na vykreslení displeje. V důsledku toho by se zařízení mělo zrychlit.

Odinstalování nepotřebných aplikací

Zahlcování paměti nepoužívanými aplikacemi ovlivňuje výkon. Mnoho těchto aplikací navíc často běží na pozadí, což má vliv na rychlost telefonu i výdrž baterie. Zbavte se všech nepoužívaných aplikací! Společnost Samsung nebo operátor mohou také některé předinstalované aplikace resetovat. Jednoduše odstraňte, nebo pokud se to nepodaří, zakažte vše, co nepoužíváte. Tím udržíte plynulý chod telefonu a vyčistíte zásobník aplikací. Jednoduše přejděte do Nastavení, Správce aplikací a vyberte kartu Vše. Vyberte aplikaci, které se chcete zbavit, a odstraňte ji. Některé aplikace nelze odstranit. Pokud ano, můžete je zakázat. Nebudou se objevovat a spotřebovávat drahocenné zdroje.

Jednou za čas vymažte mezipaměť

O tom, zda je třeba mezipaměť vymazat, se vedou velké diskuse. Účelem mezipaměti je přece zrychlit telefon. Vaše zařízení ukládá data z často používaných aplikací a webových stránek. Získávání informací z místního úložiště šetří čas a data. Podporujeme také skutečnost, že občasné vymazání mezipaměti opravdu pomáhá. Po určité době se data mezipaměti mohou zaplnit, poškodit a vyskytnout se další nepředvídané problémy. Může to způsobit, že se telefon zasekne. Čistěte ji přibližně každý měsíc a mělo by to být v pořádku. Dobrou zprávou je, že k tomuto úkolu už nemusíte hledat podivné aplikace. Společnost Samsung tuto funkci zabudovala přímo do telefonu Samsung Galaxy S8. Přejděte do Nastavení Údržba zařízení a klikněte na možnost Optimalizovat nyní. Vyčistí paměť cache a několik dalších věcí. Uvědomte si, že zařízení bude bezprostředně po vymazání mezipaměti o něco pomalejší. Je to proto, že se znovu stáhnou všechny informace, díky nimž je zařízení rychlé. Po několika dnech by mělo být vše v pořádku.

Jak si přizpůsobit Samsung Galaxy S8 pro větší pohodlí: 10 tajemství

Dnes vám řekneme, jak nastavit telefon Samsung Galaxy S8 nebo Galaxy S8 Plus pro lepší zážitek. 10 tajemství, která vám pomohou tyto skvělé smartphony využít na maximum. A je to tady!

Jak aktivovat skener duhovky?

Skener oční duhovky je jednou z klíčových funkcí Galaxy 8. Donedávna byl jediným nástrojem pro biometrickou identifikaci majitele smartphonu snímač otisků prstů, ale nový Galaxy S8 nabízí pohled do budoucnosti.

Zde se dozvíte, jak začít používat skener IRIS v zařízeních Samsung Galaxy S8 a S8 Plus:

 • Přejděte na Nastavení konfigurace. Zámek obrazovky a zabezpečení. Skener duhovky.
 • Stiskněte tlačítko přidání clony.
 • Držte smartphone ve vzdálenosti 25-35 cm od obličeje.
 • Nechte chytrý telefon, aby vás zaujal, a postupujte podle pokynů nástroje pro nastavení.
 • Po dokončení uložte výsledek.

Nastavení skeneru IRIS v telefonu Samsung Galaxy S8

A je to, Galaxy S8 můžete odemknout pohledem!

 • Společnost Samsung nezaručuje, že skener oční duhovky bude fungovat s jakýmikoli brýlemi, včetně slunečních.
 • Společnost Samsung nezaručuje, že skener bude fungovat s kontaktními čočkami.
 • Společnost Samsung nezaručuje rozpoznání vzoru duhovky po operaci obnovení zraku.

Jak nastavit rozpoznávání obličeje?

Samsung Galaxy S8 také dokáže doslova rozpoznat obličej svého majitele. Pokud chcete překvapit své okolí, a tím spíše hrdé majitele nejnovějších jablečných telefonů, nebo prostě být na špici pokroku, postupujte podle jednoduchých pokynů níže.

 • Přejděte na Nastavení konfigurace. Zámek obrazovky a zabezpečení. Rozpoznávání obličejů.
 • Zadejte kód PIN pro odemknutí. Pokud jste ji ještě nenainstalovali, instalační program vás k tomu vyzve.
 • Přečtěte si pokyny a umístěte smartphone před sebe, jako byste pořizovali selfie. Váš obličej musí být zcela v oblasti snímání.
 • V této poloze setrvejte, dokud ukazatel učení nezobrazí 100 %.
 • Potvrzení aktivace rozpoznávání obličeje.

Aktivace detekce obličeje v zařízení Samsung Galaxy S8

 • Funkce rozpoznávání obličeje je v současné době experimentální; byly provedeny pokusy, které prokázaly, že Galaxy S8 lze v případě potřeby oklamat běžnou fotografií.
 • Rozpoznávání obličejů vyžaduje dobré osvětlení.
 • Pokud nosíte nebo si sundáte brýle, smartphone vás nerozpozná.

Jak nastavit multitasking (rozdělená obrazovka)?

Možnost spustit dvě aplikace současně na stejné obrazovce se v zásadě objevila už dávno ve smartphonech Samsung (Galaxy Note II). V případě nového Galaxy S8 je to však ještě pohodlnější. Je třeba poznamenat, že Korejci používají vlastní mechanismus, nikoli mechanismus zabudovaný do systému Android 7 Nougat.

Ve výchozím nastavení je režim více oken v telefonu Samsung Galaxy S8 již aktivován a je k dispozici v horizontálním i vertikálním režimu. Zbývá vybrat požadované aplikace:

 • Stisknutím a podržením procházíte seznam naposledy spuštěných aplikací.
 • Klepněte na tlačítko více oken v první aplikaci a poté v druhé aplikaci.
 • Podržením prstu na bílém kruhu uprostřed rozdělovače vyberte optimální poměr oken. Ve výchozím nastavení je obrazovka rozdělena na 50 % a 50 %.

Aktivace režimu rozdělené obrazovky v zařízení Samsung Galaxy S8

Minimalizujte nebo zavřete okno, pokud chcete (nabídka se otevře kliknutím na bílý kruh).

FRP! Samsung S8/S8/S9/S9/A8 Android 9. Сброс аккаунта гугл! Без ПК!

Jak poslouchat hudbu ve dvou s bezdrátovými sluchátky (Dual Audio)?

S podporou Bluetooth 5.0 Samsung Galaxy S8 umožňuje streamovat zvuk současně do dvou párů bezdrátových sluchátek nebo reproduktorů. Postupujte podle následujících pokynů:

 • Zapnutí funkce Bluetooth.
 • V nastavení Bluetooth přidejte obě zařízení jedno po druhém.
 • Stisknutím tlačítka se třemi tečkami v pravém horním rohu otevřete nabídku.
 • Výběr duálního zvuku.
 • Tlačítkem aktivujte režim duálního zvuku.

Jak nastavit režim duálního zvuku v zařízení Samsung Galaxy S8

 • Vysílání je možné pouze na dvou zařízeních (ne více).
 • Pokud se bezdrátová náhlavní souprava nebo sluchátka vydávají za klávesnici Bluetooth (taková zařízení existují), může dojít k problémům.

Aktivace rychlého nabíjení

Samsung Galaxy S8 podporuje rychlé nabíjení (QuickCharge 3).0 v případě modelů Snapdragon 835 a Samsung Adaptive Fast Charge pro Exynos 8895). Ve výchozím nastavení může být vypnuta, proto je vhodné toto nastavení zkontrolovat.

Как определить оригинальный Samsung S8

 • Přejděte do Nastavení. Baterie.
 • Přejděte dolů na Rychlé nabíjení.
 • Posuňte přepínač do polohy Povoleno.
 • Dejte smartphone na nabíjení, měla by se zobrazit zpráva Rychlé nabíjení XX%.
 • Rychlé nabíjení závisí na adaptéru. Doporučujeme používat originální nabíječku dodávanou se Samsung Galaxy S8.
 • Pokud chcete nabíjet smartphone z přenosné powerbanky, musí výstupní port poskytovat proud alespoň 2 W.1A, nejlépe 3A.

Jak přenést data a nastavení ze starého smartphonu Samsung do nového??

Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob pomocí kabelu micro-USB a adaptéru OTG na USB Type-C. Starý smartphone se v podstatě připojí ke Galaxy S8 jako externí zařízení. Potřebný software na osmé galaxii je již nainstalován Smart Switch.

Как вылечить за 1 минуту красный экран на Samsung Galaxy S8. Полная инструкция

 • Zkontrolujte, zda je úroveň nabití baterie v telefonu Galaxy S8 alespoň 50 %. Pokud potřebujete nabít.
 • Aktivace protokolu MTP pro USB ve starém smartphonu.
 • Připojte adaptér OTG k telefonu Samsung Galaxy S8 a starý smartphone k němu přes USB.
 • V případě potřeby odemkněte obrazovku starého smartphonu, abyste aktivovali připojení MTP.
 • Samsung Galaxy S8 by měl automaticky spustit aplikaci SmartSwitch. V případě potřeby aktivujte ručně.
 • SmartSwitch by měl rozpoznat starý smartphone a vyzvat vás ke zkopírování dat a nastavení do nového smartphonu.
 • Výběr položek ke kopírování.
 • Spusťte proces a počkejte na jeho dokončení.

Přenos dat do zařízení Samsung Galaxy S8 pomocí přepínače Smart Switch

 • Přenos dat a nastavení je možný nejen z chytrých telefonů Samsung, ale i z mnoha dalších telefonů se systémem Android a Apple iPhone.
 • Přenos je možný také pomocí desktopového nástroje SmartSwitch, který je k dispozici pro Windows i Mac OS.
READ  Přenos dat Samsung do Huawei

Krásné fotografování jídla (režim Food Mood)

Aplikace fotoaparátu Samsung Galaxy S8 má speciální režim fotografování jídla, který je velmi praktický pro příspěvky na Instagram a další sociální sítě. Algoritmus akcí:

 • Spuštění aplikace Fotoaparát.
 • Otevřete nabídku pro výběr obrazových režimů (levé tlačítko).
 • Zvolte režim Potraviny.
 • Na obrazovce se zobrazí kulatý rámeček.
 • Kadence a umístění rámečku na fotografovaný objekt. V případě potřeby upravte velikost rámečku pomocí posuvníku.
 • Pořiďte si snímek.

Jak nastavit zabezpečené složky

Tato funkce je užitečná, pokud máte k telefonu Samsung Galaxy S8 přístup nejen vy, ale například i další členové vaší rodiny.

 • Stáhněte si aplikaci Zabezpečená složka z obchodu Samsung Galaxy Store.
 • Spusťte tuto aplikaci a přihlaste se pomocí účtu Samsung.
 • Zvolte si způsob identifikace (heslo, PIN, otisk prstu atd.).п.).
 • Přesun dat do bezpečné složky.

Nastavení zabezpečené složky v zařízení Samsung Galaxy S8

Jak povolit a nastavit funkci Always On Display

Samsung Galaxy S8, stejně jako jeho předchůdce Galaxy S7, podporuje funkci Always On Display, která umožňuje zobrazovat na vypnutém displeji smartphonu různé užitečné informace, aniž by se prakticky vybíjela baterie.

Jak nastavit boční obrazovky

Možnost přizpůsobení bočních obrazovek byla přítomna i u předchozích modelů s předponou Edge v názvu, ale Samsung Galaxy S8 přináší nové možnosti.

Samsung Galaxy S8 Tipy a triky

Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus jsou nejlepší ve své řadě. Nabízejí stejný uživatelský zážitek. Jediné rozdíly mezi oběma modely smartphonů jsou ve velikosti a specifikacích baterie. Kromě toho oba běží na operačním systému Android Nougat 7.0 spolu s nejnovější verzí uživatelského rozhraní TouchWiz od společnosti Samsung. Pokud jste si osvojili řadu Samsung Galaxy S8, pak potřebujete znát několik tipů a triků pro Samsung Galaxy S8, abyste svůj telefon využili na maximum. Zde jsou některé z nejlepších skrytých funkcí Samsungu Galaxy S8, které můžete využít.

Viz také: Jak nastavit a používat Bixby v telefonu Galaxy S8

Jak provést nastavení fotografií v zařízení Samsung Galaxy S8?

Pokud jste si někdy koupili nový telefon, určitě se nemůžete dočkat, až pořídíte své první fotografie. V posledních letech se totiž chytré telefony stávají rok od roku výkonnějšími a zastiňují běžné digitální fotoaparáty. Pokud chcete vědět, jak provést nastavení fotografií v telefonu Samsung Galaxy S8, jste na správném místě. V tomto průvodci vám vysvětlíme, jak získat přístup k nastavení fotoaparátu telefonu Samsung Galaxy S8, budeme střídavě kontrolovat hlavní nastavení fotoaparátu mobilního telefonu.

Odesílání aplikací do režimu spánku

S vydáním telefonu Galaxy S8 odhalila společnost Samsung skvělou novou funkci, která uživatelům pomůže zvýšit šanci, že se vyhnou problémům s baterií. Uživatelé mají nyní možnost ručně uspávat aplikace. Když se některá aplikace „uspí“, přestane běžet na pozadí a vypnou se i všechna push oznámení. Nečinná aplikace se aktivuje, jakmile ji budete chtít znovu používat, a poté budete dostávat aktualizace a oznámení. Chcete-li aplikaci uspat, dlouze stiskněte ikonu aplikace, dokud se nezobrazí nabídka nastavení. Vyberte možnost „Sleep“ a po zobrazení následujícího okna klikněte na „OK“.

Ladění Samsung Galaxy S8 a S8 Plus: profesionální tipy

Nová vlajková loď korejského giganta je skvělý smartphone, ale aby fungoval ještě lépe, je žádoucí vyladit Samsung Galaxy S8 a S8 Plus. Dnes si povíme, jak to lze udělat, jaká jsou tajemství a úskalí.

Android 7 nainstalovaný v zařízení.0 Nougat (UPD: aktuálně aktualizováno na Android 8, aktualizace na 9 se očekává v roce 2019).0 Pie) v kombinaci s proprietárním prostředím TouchWiz skrývá spoustu tajných možností, o kterých mnoho uživatelů ani neví.

Maximální výkon nebo vysoké rozlišení

Kde hledat: Nastavení. Obrazovka. Rozlišení obrazovky.

Změna rozlišení obrazovky Galaxy S8 a S8 s anglickou verzí

Možnost změny efektivního rozlišení obrazovky je jednou z klíčových funkcí Galaxy S8 a S8 Plus, ale ne každý ji v praxi využívá. Výchozí nastavení je FHD (22201080 pixelů, průměr).

Pokud chcete zvýšit rychlost smartphonu a zároveň prodloužit výdrž baterie, doporučujeme nastavit minimální rozlišení HD (1480720 pixelů). Obraz na displeji však bude stejný jako na Galaxy Note 2.

Pokud chcete vidět co nejčistší snímky, můžete si nastavit maximální rozlišení WQHD (29601440 pixelů). Po přesunutí posuvníku na správnou hodnotu stiskněte tlačítko Použít.

Využití celé dostupné roviny obrazovky

Kde hledat: Nastavení. Obrazovka. Aplikace na celou obrazovku.

Vynucení spuštění aplikací na celou obrazovku v zařízení Samsung Galaxy S8

Jak víte, osmá galaxie přišla o hardwarové tlačítko Domů a dotyková tlačítka po obou stranách. Ty jsou nyní na obrazovce a obvykle se nacházejí na liště v dolní části displeje. Pokud chcete co nejlépe využít dostupnou rovinu luxusního 5.Na 8palcové obrazovce Galaxy S8 byste museli povolit spuštění vybraných aplikací na celou obrazovku.

Jen si uvědomte, že ne všechny aplikace mohou v tomto režimu pracovat správně. Uživatelé si například stěžovali na pády aplikace Dark Sky.

Přeskočení zamykací obrazovky

Kde hledat: Navigační panel obrazovky Nastavení. Povolení odemykání pomocí domovského tlačítka a inteligentního zámku

Odemykání smartphonu pomocí snímače otisků prstů je jistě bezpečnější, ale není vždy nutné. Pokud jste doma a důvěřujete členům své rodiny, např. Stačí přidat svou polohu do seznamu důvěryhodných míst.

A pokud jste nenastavili ani to, existuje možnost, že smartphone probudíte, protože jeho dotykový displej dokáže rozpoznat nejen samotný dotyk, ale také sílu, s jakou stisknete. Stačí na obrazovce silně stisknout tlačítko Domů.

Vrátit tlačítko pro výpis aplikací

Kde hledat: Nastavení. Aplikace. Zobrazení tlačítka aplikace (nebo jeho skrytí)

Ve výchozím nastavení telefonu Samsung Galaxy S8 je třeba otevřít seznam aplikací přejetím prstem po obrazovce nahoru nebo dolů. Pokud však chcete, můžete tlačítko seznamu aplikací aktivovat (viz „Tlačítko seznamu aplikací“ dále). popis výše).

Aktivace režimu více oken

Kde najdete: Nastavení. Pokročilé funkce. Více oken.

Jak aktivovat režim více oken v zařízení Samsung Galaxy S8

Počínaje systémem Android 7.0 Nougat se podpora více oken stala vestavěnou funkcí tohoto operačního systému, ale v Galaxy S8 je ve výchozím nastavení vypnuta (Samsung má vlastní implementaci, která je k dispozici od nepaměti v řadě chytrých telefonů Galaxy Note).

Pokud však chcete, můžete tuto možnost kdykoli aktivovat (viz Nastavení > Nastavení > Více prohlížečů. výše).

Čtečka otisků prstů jako trackpad

Kde hledat: Nastavení. Pokročilé funkce. Gesta snímače otisků prstů.

Použití snímače otisků prstů jako trackpadu

Snímače otisků prstů Samsung Galaxy S8 a S8 Plus jsou sice umístěny nešikovně, ale můžete je použít k usnadnění používání smartphonu pomocí speciálních gest. Snímač otisků prstů bude v tomto režimu fungovat v podstatě jako primitivní trackpad.

Přizpůsobení displeje Always On

Kde hledat: Nastavení. Zámek obrazovky a zabezpečení. Vždy na displeji.

Možnosti nastavení Always On Display

Funkce Always On Display je součástí vlajkových lodí společnosti Samsung od loňského roku. Nový Galaxy S8 není v tomto ohledu výjimkou.

Ne každý však ví, že tuto obrazovku můžete nakonfigurovat podle svých představ a zcela ji vypnout, abyste ušetřili energii baterie (spotřebovává určitou energii).

Vypnutí oznámení v určitou dobu Nerušit

Kde hledat: Nastavení. Zvuky a vibrace. Nerušit.

Ujistěte se, že vás Samsung Galaxy S8 neruší

Galaxy S8 ve výchozím nastavení zobrazuje oznámení se světly a zvuky. To, co je užitečné přes den, však může být v noci docela nepříjemné. Můžete například zakázat WI-FI a mobilní data ve svém smartphonu nebo jednoduše aktivovat režim Nerušit (má řadu nastavení).

Vypnutí rámečků ikon aplikací

Ve výchozím nastavení přidává prostředí TouchWiz od společnosti Samsung k ikonám aplikací rámečky, které se však nemusí líbit každému. Pokud chcete, můžete tuto možnost také ovládat.

Kouzelné modré světlo, které vám pomůže usnout

Kde hledat: Nastavení. Obrazovka. Filtr modrého světla.

Nastavení filtru modrého světla v telefonu Samsung Galaxy S8

Firmware Samsung Galaxy S8 má zabudovanou zajímavou možnost nazvanou Blue Light Filter (filtr modrého světla). Má pomoci majiteli chytrého telefonu při usínání díky zvláštnostem našeho mozku. A můžete ji nejen aktivovat, ale také upravit podle svých preferencí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS