Jak obejít účet Google. odstranění všech zákazů spolu s blokováním

Dnes se budeme zabývat způsoby, jak obejít účet Google po resetování. Začneme důvody a povíme si něco o FRP a pak se podíváme na různé způsoby, jak obejít účet Google.

S každou novou verzí systému Android se společnost Google snaží zvýšit úroveň zabezpečení tohoto mobilního operačního systému. Takže od systému Android 5.1 Lollipop byl přidán nový mechanismus proti krádeži, jehož podstata je následující: Majitel smartphonu nebo tabletu po zakoupení váže toto zařízení na sebe při zadávání svého účtu Google, pokud je zařízení odcizeno a útočník vymaže všechna data, narazí na ochranu zařízení Google nazvanou Ochrana před obnovením továrního nastavení nebo FRP.

Zámek FRP je ochranný systém, který má chránit váš smartphone před vetřelci, ale zároveň bylo postiženo nemálo uživatelů, kteří z různých důvodů ztratili své účty a hesla, stejně jako ti, kteří si koupili nebo prodali smartphony se systémem Android použitý smartphone byl po obnovení továrního nastavení zablokován.

Chcete-li zabránit aktivaci účtu po obnovení továrního nastavení, musíte před obnovením továrního nastavení vypnout funkci FRP (Factory Reset Protection), takže musíte přejít do nastavení systému Android a zadat. „Účty/Účty“ a odstraňte účet Google. Pokud se po obnovení systému Android pokoušíte vstoupit do účtu Google, ale nemůžete pokračovat, je možné, že jste heslo obnovili nedávno, takže před dalším pokusem počkejte 24 až 72 hodin.

Pokud chcete konkrétní způsoby, jak obejít účet Google v různých smartphonech, následujte tento odkaz

Vaše zařízení bylo resetováno na výchozí nastavení. co mám dělat??

Nejjednodušší je odpojit připojení k internetu. Jednoduše vypněte Wi-Fi a datové přenosy v telefonu nebo dočasně vyjměte kartu SIM a vypněte router. Jakmile se systému nepodaří kontaktovat validační server, bude tento krok ignorován.

Resetování účtu Google

Výše uvedená metoda není vždy užitečná. Pokud je to váš případ, přejděte k radikálnějšímu řešení. Musíme se dostat do nastavení smartphonu. Obvyklým způsobem to však nelze provést, protože na obrazovce se zobrazí oznámení o zablokování. Postupujte takto:

 • Ihned po spuštění zařízení nezapomeňte vybrat ruštinu jako hlavní jazyk;
 • Stisknutím tlačítka „Domů“ v dolní části a jeho podržením na několik sekund spustíte aplikaci vyhledávání Google;
 • Nyní zadejte požadavek do řádku. „nastavení“ a níže vidíme nalezený výsledek, na který klepneme prstem a ocitneme se na správném místě;
 • Další krok je technický. V závislosti na verzi Andro
READ  Jak nastavit procento nabíjení na iPhonu XR

Možnosti obnovy

Droid nabízí několik možností resetování, přičemž rozlišuje mezi tvrdým a měkkým resetem. Je na majiteli, aby zjistil, jak resetovat možnosti na tabletu, která metoda by pro něj byla lepší.

Měkký reset je v podstatě zřejmý reset zařízení, který lze provést několika způsoby.

Měkký reset možností lze provést stisknutím několika tlačítek najednou. Složení těchto tlačítek se může lišit v závislosti na modelu zařízení Droid.

Registrace účtu Google

Pokud nemáte Gmail, musíte se přihlásit stisknutím tlačítka pro vytvoření nového účtu.

Výběrem možnosti „Teď ne“ můžete proces odložit na dobu, kdy to bude nutné, například při stahování aplikací zTrhu Play.

Proces registrace

 • Dále je třeba vybrat uživatelské jméno, respektive e-mailovou adresu, která slouží jako uživatelské jméno. Pokud je zadaná přezdívka již obsazená, systém nabídne podobné volné varianty.
 • Nyní je třeba vyplnit údaje pro obnovení účtu v případě, že jste zapomněli heslo nebo byli hacknuti. Je třeba vybrat tajnou otázku z nabízeného seznamu nebo ji sestavit sám a odpověď zadat do dalšího pole. Můžete také přidat další e-mailovou adresu, abyste usnadnili obnovení.
 • V dalším okně bude uživatel vyzván, aby se připojil ke společnosti Google. Pokud se nechce připojit k sociální síti, může tento krok přeskočit výběrem možnosti „Nyní ne“.
 • Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek od společnosti Google a používat historii vyhledávání na webu, abyste získali seznam všech adres, které jste v minulosti navštívili, můžete tak učinit zaškrtnutím příslušných políček.
 • V posledním okně vám tablet s operačním systémem Google nabídne zálohování dat. Registrace účtu je pak dokončena.

K čemu se tablety používají?

Především se tablet používá pro připojení k síti.

Dotyková obrazovka, virtuální klávesnice a ovládání gesty. všechny tyto funkce umožňují jiný způsob prohlížení webu než na počítači.

Pokud máte pocit, že se pro vás surfování na internetu stalo běžnou záležitostí, zkuste surfovat na webu na tabletu.

nastavit, tablet, obnovení, továrního

Téměř každý druhý uživatel poukazuje na to, že tablet je úžasná věc, která je zároveň dostupná všem díky nízkým cenám a vysoké poptávce.

Doufáme, že jste pochopili, co je potřeba k provedení tvrdého resetování tabletu se systémem Android, a nyní se vaše zařízení zbaví všech problémů s výkonem, virů, reklamních bannerů a dalších nepříjemností. Pokud vám tato operace nepomohla, můžete si vždy přečíst náš článek o přeflashování zařízení kliknutím sem

READ  Jak nastavit Xiaomi Mi TV 4s

Jak resetovat tablet? Při aktivním používání jakéhokoli tabletu se dříve či později začne zpomalovat a dávat chyby i při těch nejjednodušších akcích. Skutečnost, že všechny nainstalované aplikace a stažené soubory zahlcují paměť zařízení. Proto operační systém selhává. V takovém případě může situaci zachránit reset. V tomto případě se tablet vrátí do původního stavu, kdy měl pouze tovární nastavení.

Nastavení je třeba obnovit, pokud

Abyste nepřišli o všechny aplikace, které jste dlouho hledali a instalovali, měli byste hned na začátku aplikace nastavit možnost zálohování dat. To se provádí v nabídce nastavení na kartě „Obnovení a reset“. Zaškrtnutím této možnosti zajistíte, že všechny stažené aplikace budou zálohovány na váš účet Google. Měli byste také povolit automatické obnovení.

Pokud jste tuto operaci neprovedli předem, budete muset po obnovení nastavení vše obnovit ručně.

Obecný postup resetování

 • Ukládání důležitých souborů a dokumentů v tabletu do externí paměti nebo cloudového úložiště.
 • Přejděte do podnabídky „Obnovení a reset“ v nabídce nastavení a vyberte možnost „Obnovení továrních nastavení“.
 • Nabíjení zařízení.
 • Pokud se připojujete k internetu prostřednictvím karty SIM, musíte po restartu zařízení nechat kartu SIM v tabletu, abyste měli přístup k síti.
 • Po automatickém obnovení se musíte přihlásit ke svému účtu Google. K tomu musíte být připojeni k internetu!
 • Po přihlášení k účtu budou všechny uložené aplikace znovu nainstalovány.

V situacích, kdy je tablet natolik nepoužitelný, že již nemůže reagovat na stisknutí žádného tlačítka, můžete provést fyzický reset. Existují dvě možnosti:

 • Stiskněte malé tlačítko vedle tlačítka napájení. může to vyžadovat jehlu.
 • Současným stisknutím tlačítek napájení a hlasitosti lze také obnovit aktuální nastavení.

Různé modely tabletů mohou mít svá specifika. ta budou popsána níže.

Jak resetovat tablet Samsung

Celý proces u tohoto výrobce je podobný jako u předchozího. Přejděte do Nastavení, přejděte do Zabezpečení a vyberte možnost Obnovit data. Pokud tento postup nefunguje, musíte provést tvrdý reset. Ve vypnutém stavu je třeba stisknout současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti. Po spuštění spouštěcí obrazovky byste měli uvolnit tlačítka napájení a poté tlačítka hlasitosti. Jakmile se zobrazí ikona Android, stiskněte znovu současně dvě tlačítka. tentokrát zapnutí a zvýšení hlasitosti. V zobrazené nabídce vyberte možnost Obnovení továrního nastavení, počkejte na dokončení procesu a vyberte možnost Restartovat systém. V případě potřeby výše uvedené kroky několikrát zopakujte.

Jak resetovat tablet Explay

Chcete-li zařízení na rozdíl od předchozích možností resetovat natvrdo, stiskněte místo tlačítka napájení klávesu „Domů“. Jinak je postup stejný.

Všechna zařízení se systémem Android lze obnovit do výchozího továrního nastavení buď snadnou metodou soft resetu, nebo metodou tvrdšího resetu.

READ  Jak nastavit připomenutí na iPhonu. Jak používat značky v aplikaci Poznámky

Video o obnovení nastavení tabletu.

Pro někoho to může znít příliš triviálně, ale mnoho lidí opravdu neví, jak obnovit tovární nastavení svého tabletu. Tento článek je důležitý, protože až příliš často v našich návodech doporučujeme uživatelům provést Hard Reset, aby vyřešili ten či onen problém. Při resetování se vymažou všechny nainstalované aplikace, kontakty z adresáře kontaktů (týká se pouze kontaktů uložených v paměti zařízení) a účty. Paměťová karta a veškerý obsah však zůstanou nedotčeny. Po provedení resetu se miniaplikace vrátí do stavu, v jakém byla v době nákupu. A pokud je k dispozici dobrý návod, není na tomto procesu nic složitého.

V nabídce Obnovení (pokud se tablet nezapne)

Vypnutí tabletu. Baterie musí být plně nabitá. Pokud si nejste jisti plným nabitím nebo máte slabou baterii, je lepší provádět všechny manipulace po připojení tabletu k elektrické síti

Stiskněte klávesové zkratky (příklady takových kombinací pro váš model zařízení jsou uvedeny níže) a počkejte, dokud se neotevře režim obnovení

Navigace v nabídkách pomocí knoflíku hlasitosti (některé tablety mohou mít dotykové ovládání). Zvolte „vymazat data/obnovit tovární nastavení“. Stiskněte prstem, pokud je ovládání citlivé na dotyk, nebo stiskněte tlačítko napájení, které v tomto případě slouží jako tlačítko OK.

Poté se zobrazí otázka Potvrďte vymazání všech uživatelských dat, odsouhlasit. Vyberte možnost Ano. odstranění všech uživatelských dat

Pak je třeba zadat příkaz restartovat. Vyberte možnost Restartovat systém nyní

Tablet bude chvíli přemýšlet, vymaže data a nastavení a poté se restartuje.

Je třeba poznamenat, že každý výrobce tabletu si nastavuje vlastní sadu kláves pro přístup do nabídky zotavení, proto byly shromážděny pouze běžné způsoby přístupu do nabídky.

Varování! V popisu možností, jak se dostat do programu Recovery, uvádím, že reset se provádí standardním, běžným postupem nebo pomocí polotovaru. To znamená, že budete muset použít výše popsanou šablonu obrázku.

Když je vyžadován reset

Obnovení operačního systému umožňuje vrátit miniaplikaci do stabilního provozu. Tuto operaci neopakujte příliš často, je určena pro výjimečné případy.

Pro bezchybný provoz tabletu byste měli aktualizace a aplikace instalovat pouze tehdy, pokud jste si plně jisti, že jsou bezpečné, nebo pokud vám to doporučí odborník.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS