Všechny Airpody umí prostorový zvuk. Nová sluchátka Airpods 3 a Airpods Pro podporují prostorový zvuk se sledováním hlavy.

nastavit, sluchátka, airpods, iphonu
  • Připoj Airpods k iPhonu;
  • Otevřete nastavení a v nabídce Bluetooth přejděte na nastavení sluchátek;
  • Stiskněte tlačítko i a aktivujte přepínač prostorového zvuku.

Zde je návod, jak nastavit ovládání Airpods Pro

Airpods Pro mají skvělé funkce, jako je potlačení šumu a režim průhlednosti se sluchátky. Snímače síly ve stojáncích Airpods Pro umožňují snadné ovládání nových funkcí. Přečtěte si, jak nastavit ovládání Airpods Pro, včetně rychlosti dotyku, doby trvání dotyku a funkce levého a pravého snímače napájení.

Sluchátka Airpods Gen 1 a Gen 2 používají pro ovládání uživatele duální dotyková sluchátka. Airpods Pro však od této konstrukce upustily a používají snímač síly zabudovaný do dříku každého sluchátka. Dlouhým stiskem (Apple tomu říká dlouhé stisknutí, ale ve skutečnosti potřebujete dva prsty) přepínáte mezi režimem potlačení šumu a průhlednosti, zatímco jednoduchým, dvojitým a trojitým stiskem ovládáte přehrávání zvuku.

Níže se podíváme na tři způsoby, jak přepínat mezi potlačením hluku, průhledností a vypnutím, jak nastavit snímače síly včetně rychlosti dotyku a doby trvání stisku a jak povolit potlačení hluku při použití pouze jednoho zařízení AirPod Pro.

Jak nastavit sluchátka Airpods v iPhonu

Pokyny pro synchronizaci nových sluchátek Airpods s druhým sluchátkem a nabíjecím pouzdrem:

Umístěte obě sluchátka Airpods do nabíjecího pouzdra;2. Otevřete kryt a zkontrolujte kontrolku stavu. Měla by blikat oranžově;3. Připojte pouzdro ke zdroji napájení, zavřete kryt a počkejte 40 minut;4. Poté otevřete kryt, stiskněte a několik sekund podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra. Kontrolka stavu by měla začít blikat bíle;5. Na iPhonu přejděte na domovskou obrazovku;6. Přiložení pouzdra s Airpods k iPhonu. iPhone zobrazí animaci nastavení;7. Stiskněte tlačítko „Připojit“ a vyberte možnost „Hotovo“.

READ  Jak zmenšit videa na iPhonu.

Pokud kontrolka stavu stále bliká oranžově, připojte pouzdro ke zdroji napájení, zavřete kryt a počkejte dalších 60 minut. Poté otevřete kryt, znovu stiskněte a několik sekund podržte tlačítko nastavení, dokud nezačne blikat bílá kontrolka stavu.

Sluchátka Airpods lze snadno vzájemně synchronizovat bez ohledu na to, v jaké sadě byla zakoupena. Pro připojení sluchátek Airpods stačí otevřít kryt pouzdra vedle zařízení a smartphone vás vyzve k synchronizaci. Po potvrzení je nastavení dokončeno.

Nezřídka se stává, že se jedno ze sluchátek ztratí. Pokud Airpody ztratíte, máte samozřejmě velkou šanci, že je díky naší speciální funkci „Najít iPhone“ vypátráte, ale pokud se vám je nepodaří najít, PodsPro nabízí skvělý způsob, jak si k nim místo kompletní sady koupit levé nebo pravé sluchátko a samostatné nabíjecí pouzdro. Důvodem je nepraktičnost nákupu celé sady.

Pokyny pro synchronizaci nových sluchátek Airpods s druhým sluchátkem a nabíjecím pouzdrem: 1. Umístěte obě sluchátka Airpods do nabíjecího pouzdra;2. Otevřete kryt a zkontrolujte kontrolku stavu. Měla by blikat oranžově;3. Připojte pouzdro ke zdroji napájení, zavřete kryt a počkejte 40 minut;4. Poté otevřete kryt, stiskněte a několik sekund podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra. Kontrolka stavu by měla začít blikat bíle;5. Na iPhonu přejděte na domovskou obrazovku;6. Podržte pouzdro s Airpods vedle iPhonu. iPhone zobrazí animovanou úvodní obrazovku nastavení;7. Stiskněte tlačítko „Připojit“ a vyberte možnost „Hotovo.

Pokud kontrolka stavu stále bliká oranžově, připojte pouzdro ke zdroji napájení, zavřete kryt a počkejte dalších 60 minut. Poté otevřete kryt, znovu stiskněte a několik sekund podržte tlačítko nastavení, dokud nezačne blikat bílá kontrolka stavu.

Airpody se snadno synchronizují mezi sebou bez ohledu na to, v jaké sadě byly zakoupeny. Chcete-li připojit sluchátka Airpods, jednoduše otevřete kryt pouzdra vedle zařízení a smartphone zobrazí výzvu k synchronizaci. Po potvrzení operace je nastavení dokončeno.

Běžně se stává, že se jedno ze sluchátek ztratí. Pokud Airpody ztratíte, je samozřejmě velká šance, že je najdete pomocí naší speciální funkce „Najít iPhone“, ale pokud je nemůžete najít, PodsPro nabízí skvělý způsob, jak si místo kompletní sady koupit levé nebo pravé sluchátko, spolu se samostatným nabíjecím pouzdrem pro každé z nich. Důvodem je nepraktičnost nákupu celé sady.

READ  Kde najít soubory v zařízení iPhone.

Jak nastavit (změnit) příkazy gest pro Airpods

Majitelé prvních bezdrátových sluchátek Apple Airpods si pravděpodobně ještě pamatují, že nastavení nabízelo minimální příkazy k ovládání příslušenství. dvojitým klepnutím na levé/pravé sluchátko se spustila Siri, zapnula a vypnula se hudba. Postupem času se však seznam dostupných akcí výrazně rozšířil.

AirPods Pro. VŠE, CO O NICH POTŘEBUJEŠ VĚDĚT [4K]

Dvojité klepnutí (double-tap) na sluchátko Airpods nyní spustí jednu z následujících akcí:

Připojení k iPhonu

Jak nastavit Airpods na automatické přepínání mezi zařízeními

Ačkoli jsou Airpods v podstatě jen bezdrátová sluchátka, z hlediska funkcí a podpory, kde je Apple neustále vylepšuje, nejsou horší než Apple Watch nebo dokonce iPhone. Čas od času Cupertino vydá další aktualizaci firmwaru pro značková sluchátka, která přidá další várku nových funkcí. A zdá se, že neexistuje jediný případ, kdy by inovace byly zbytečné. Uživatelé prostě ne vždy chtějí zjistit, jak určitý mechanismus funguje, a mylně ho odepisují. A to z dobrého důvodu.

Sluchátka Airpods v systému iOS 14 se naučila přepínat mezi zařízeními ve stejné síti

Конфигурация AirPods — Как подключить наушники к iPhone?

S vydáním iOS 14 získaly Airpody druhé generace a několik modelů Beats podporu funkce přepínání přehrávání. Umožňuje automatické přepínání mezi všemi zařízeními připojenými ke stejnému účtu iCloud, která se nacházejí ve vzájemné blízkosti. Takže můžeš například telefonovat pomocí Airpodů jako náhlavní soupravy k iPhonu a pak hovor ukončit a přehrávat hudbu na iPadu. V tomto případě se k němu sluchátka připojí automaticky. Jak tuto funkci nakonfigurovat a správně používat, abyste ušetřili nervy.

️ 1. Nastavení ekvalizéru, hlasitosti a kvality zvuku sluchátek v iPhonu

Jak nastavit bezdrátová sluchátka v iPhonu? Hlavními funkcemi jsou ekvalizér, ovládání hlasitosti, přizpůsobení sluchátek a některé funkce dostupné pouze pro sluchátka Apple.

  • Ekvalizér. Nalezeno v části Nastavení: Ekvalizér hudby. Mějte také na paměti, že softwarové přehrávače mají obvykle vlastní ekvalizér, který může být pohodlnější a přesnější než standardní. Další podrobnosti o nastavení ekvalizéru najdete v našem samostatném článku, také na iPhonu.
  • Normalizace objemu. Může být užitečné. Tam v nabídce Nastavení Hudba zapneme funkci Korekce hlasitosti. Máme obecný článek o nastavení hlasitosti, kde najdete další informace.
READ  Připojení iPhonu 11 k počítači

Jaké jsou způsoby přizpůsobení zvuku?

První a nejdůležitější věcí, kterou budete muset upravit, je aktualizace na nejnovější verzi systému iOS.

Otevřete nastavení iPhonu nebo iPadu a vyberte možnost „Univerzální přístup“. Poté v části „Audio-vizuální položka“ najděte možnost „Přizpůsobení sluchátek“ a aktivujte ji. Zde si můžete vybrat z přednastavených režimů, které byly připraveny pro různé situace a potřeby, a také povolit použití audiogramu nebo zvolit manuální nastavení.

9 САМЫХ КРУТЫХ ФИШЕК AIRPODS, О КОТОРЫХ ТЫ МОГ НЕ ЗНАТЬ

Zvuk lze podrobněji nastavit ručně tak, že nejprve resetujete přednastavený režim a přejdete do nabídky nastavení „Hudba“. Zde je třeba vypnout funkci ekvalizéru a vrátit se do nabídky Audiovizuální prvek popsané v předchozím bodě. Poté je třeba posunout posuvník hlasitosti na střed, připojit sluchátka, vybrat možnost „Přizpůsobit sluchátka“ a poté vybrat možnost „Vlastní nastavení zvuku“.

Ujistěte se, že v pozadí nejsou slyšet žádné cizí nebo rušivé zvuky. Postupujte podle pokynů na obrazovce a po dokončení testu potvrďte použití přizpůsobení.

Pokud chcete, můžete to udělat ručně a nastavit hlasitost v předchozí nabídce pomocí posuvníku.

Můžete také použít audiogram z aplikace Zdraví. Pokud je již v této aplikaci, data se synchronizují. Symetrický zvuk upraví nastavení pro levé a pravé ucho, asymetrický upraví nastavení pro lépe slyšící ucho.

Uši, které připomínají klasickou značku EarPods. Perfektně padnou do uší a nebudou vám vadit ani při dlouhém poslechu hudby. Zařízení je vybaveno citlivým mikrofonem a infračerveným senzorem. Je poháněn proprietární čipovou sadou W1 společnosti Apple, která okamžitě vyhledá a nabídne spárování se zařízeními třetích stran.

Vteřinu po zapnutí sluchátek vás iPhone upozorní na bezdrátové příslušenství. Uživatel nemusí provádět složité manipulace, aby našel zařízení, ale stačí zapnout Bluetooth a stisknout páčku „Připojit“.

Zvuk sluchátek Airpods se liší od kabelové verze. Frekvenční rozsah je dokonale vyvážený, takže si hudbu mohou vychutnat lidé všech věkových kategorií bez zkreslení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS