Selfie hůl pro Android

Monopodes se stal oblíbeným nástrojem pro všechny milovníky mobilních zařízení. Zjednodušuje proces společných fotografií nebo videí, aniž by zapojil cizince. Může existovat pouze otázka, jak nakonfigurovat mono.dod na Androidu pro vaše zařízení. Hodně záleží na modelu telefonu a typu selfie tyčinky.

Chcete.li pochopit, jak používat selfie hůl, musíte se vypořádat s principem její práce. Všechny monopody mají stejný design. držák smartphonu, teleskopický rukojeť. Modely se liší podle metody aktivace tlačítka „fotografie“ v telefonu. Existují tři hlavní možnosti:

 • Zády bez kontrolních prvků. V tomto případě musí uživatel po instalaci telefonu zapnout časovač na požadovaný čas a počkat, až bude spuštěn obrázek. Hlavní výhodou takových monopodů je, že budou stát levně.
 • Kabelový monopod. Nejoblíbenější typ selfie holí, protože mají nízkou cenu, jednoduché připojení a nastavení. Stejně se často používají pro zařízení Android a iPhone. Připojení nastává pomocí běžného plug 3,5 mm k konektoru pro sluchátka
 • Bluetooth Monopods. Toto je varianta zařízení s bezdrátovým ovládáním. Zařízení se smartphonem pomocí komunikace Bluetooth je synchronizováno Většina uživatelů má problémy s tímto typem připojení.

Jak funguje selfie s tlačítkem. Použijte jako stativ

Aby bylo možné použít selfie hůl jako stativ, je nutné, aby tento model měl nohy. Nejčastěji jsou maskovaní jako rukojeť. Jejich design různých výrobců se může lišit. Na mém blitzwolfu je na první pohled nemůžete ani poznat.

Jak funguje selfie? Pokud na něm nevidíte žádné dráty, znamená to, že takový monopopod je vybaven bezdrátovým modulem Bluetooth a tlačítkem pro konfiguraci. V dražších modelech je toto tlačítko umístěno na odnímatelném ovládacím panelu. Tento model lze použít jako stativ.

Ale je také snadné ztratit ze svého hnízda, aby se na dálku ovládal kameru smartphonu. Můžete tedy dát stativ, opravit telefon na něj, přesunout se na dálku a na dálku vyfotit. Dálkové ovládání má také slot Micro USB pro nabíjení malé postavené baterie.

Jak nakonfigurovat selfie tyčinku s drátem na pokynech pro Android-Video

Nastavení

READ  Proč potřebujete grafickou kartu v počítači

Selfie tyčinky jsou hlavním novým typem příslušenství, které se staly módními po externích bateriích. Mohou být univerzální nebo navrženy pro konkrétní modely a operační systémy a také používat různé typy připojení. V každém případě je úkolem takové hůlky umožnit jeho majiteli vyfotografovat se ze vzdálenosti až 1 m, nebo ještě více.

Kromě mechanického držáku telefonu zahrnuje systém samo-chistor komunikační systém mezi smartphonem a jeho vlastníkem. Aby se časovač nakonfiguroval, ale aby zcela ovládal proces střelby, výrobci tyčinek přišli se dvěma typy připojení:

[Su_list icon = „icon: android“ icon_color = „#006905 ″]

 • [Su_highlight] Wireless.[/Su_highlight] Monopodovaná tyčinka působí jako držák, je k němu připojen ovládací panel, který je připojen k smartphonu Bluetooth.
 • [Su_highlight] Wired.[/Su_highlight] Tlačítko sestupů je umístěno na rukojeti sebe-ski a na druhém konci je standardní vodič se zástrčkou 3.5 (pokud jde o sluchátka nebo náhlavní soupravy). Taková hůl je skutečně rozpoznávána jako systém jako náhlavní soupravu s dálkovým ovládáním, takže můžete kameru ovládat pomocí jeho pomocí.[/Su_list]

Pokud je snadné zjistit připojení Bluetooth, pak kabelové připojení někdy vyvolává otázky. Obecně se to provádí takto:

[Su_list icon = „icon: android“ icon_color = „#006905 ″]

 • Opravte smartphone v držáku na konci tyčinky.
 • Vložte zástrčku na vodič do hnízda náhlavní soupravy.
 • Zkontrolujte, zda kamera reaguje na stisknutí tlačítka.
 • Pokud stisknete tlačítko, fotoaparát pořídí snímek, pak přepněte do režimu přední komory a vezměte si selfie obvyklým způsobem.
 • Pokud kamera nereaguje, přejděte do nastavení kamery stisknutím tlačítka nabídky (obvykle to vypadá jako sloupec nebo několik tří bodů v rohu obrazovky). V nabídce vyberte položku „Nastavení“, v ní. „Obecná nastavení“, najděte v ní parametry klíče hlasitosti a aktivujte funkci stisknutí klávesy.

[SU_NOTE] Ne všechny standardní aplikace kamery podporují ovládací prvky ovládání hlasitosti (zejména to zaznamenává telefony LG). V tomto případě můžete uložit aplikaci třetí strany, ve které jsou klíče zpočátku podporovány.[/su_note]

Výrobci a prodejci self-pěstu doporučují aplikaci [SU_HIGHLIGHT] CAMERACE360 Ultimate [/SU_HIGHHHLIGHT], ve kterém je původně přítomna funkce řízení hlasitosti. Tento program má navíc řadu dalších výhod. postavených. ve filtrech, editoru, bohaté nastavení, zachování geometelů a dalších metadat atd. Uživatelé však poznamenávají, že program někdy nerozpozná selfie hůl.

Recenze aplikací jsou protichůdné: Někteří uživatelé jsou spokojeni s jejich prací, jiní si stěžují na nesprávnou práci nebo nedostatek důležitých funkcí. Doporučujeme začít zkoušet s kamerou360, a pokud to nefunguje, vyberte jiné aplikace, dokud nenajdete funkci.

READ  Jak vytáhnout kazetu z tiskárny Samsung

Jak připojit mono.to Android

Před připojením musíte zkontrolovat, zda je hůlka vhodná pro konkrétní smartphone. Je vhodné koupit zařízení ne v internetovém obchodě. V tomto případě bude možné zkontrolovat zařízení. Pokud si chcete objednat monopodes online, pak stojí za to sledovat jeho vlastnosti a požadavky, pak ověřte s chytrým telefonem.

Poznámka! Většina moderních modelů je kompatibilní s novým firmwarem a bezdrátovými modely. Typ spojení závisí na typu monopodu.

Připojení se skládá z několika kroků. Nejprve musíte sestavit zařízení, poté nakonfigurovat a připojit k telefonu.

Prvním krokem je montáž

Abyste v procesu střelby neporušili smartphone, musíte věnovat trochu času sestavení vysoké kvality. Zpočátku se to může zdát obtížné, ale v budoucnu tento proces nebude trvat déle než minutu nebo dvě. Správně rozložit gadget znamená chránit se před nepříjemnostmi během fotografie.

 • Vyberte správný držák v souladu s diagonálem telefonu.
 • Připevněte upevňovací prvky na konci monopodu a pevně je upevněte.
 • Dále musíte otevřít a umístit tam smartphone Jinak se může objevit trhlina na displeji.

Chcete.li zkontrolovat, zda je mobilní telefon bezpečně opraven, stojí za to jej otočit hůlkou a změnit rohy. Neměl by být vůle.

Druhým krokem je nastavení smartphonu

Když je mobilní zařízení bezpečně opraveno, musíte nakonfigurovat smartphone, aby získal vysoce kvalitní obrázek nebo video. Nejprve musíte zapnout kameru. Další. Otevřete nastavení, najděte akce na klíčích zvýšení a snižte objem. Musíte přiřadit toto tlačítko pro nahrávání obrázku nebo videa.

Užitečné informace! Na některých telefonech, například Xiaomi, existuje funkce fotografie podle zvuku. Lze jej použít, pokud problémy mají problémy s monopodem.

selfie, android

Třetí krok. připojení

Jak připojit mono.to.to.to.to.android OS prostřednictvím funkce Bluetooth? Nejprve se musíte ujistit, že zařízení je bezdrátové: v takových případech není poblíž hory žádný kabel.

 • Přejděte do nastavení komunikace Android a povolte funkci Bluetooth.
 • Aktivujte hledání nejbližších zařízení.
 • Když smartphone najde selfie (název modelu v seznamu), je nutné se s ním spojit.

V případě drátových zařízení musíte připojit kabel s konektorem pro sluchátka. Některé modely používají nabíjecí port.

Testování kompatibility selfie online

Sobeskup nabízí jedinečný způsob, jak určit kompatibilitu monopodu před zakoupením a před připojením! Shromáždili jsme statistiky našich uživatelů a nyní můžete zjistit kompatibilitu podle modelu vašeho smartphonu. Bude to užitečné před zakoupením monopodu. Stačí zadat model smartphonu a zobrazit výsledek. Kompatibilní váš smartphone s selfie s hůlkou nebo ne. Náš test je na této adrese: http: // sobesishop.Recenze/selfie-test.html

READ  Jak zjistit heslo připojeného zařízení Wi-Fi Android. Jak zjistit heslo připojeného w-fi v systému Android - 3 způsoby

Existuje několik jednoduchých způsobů, jak zkontrolovat kabelovou mono.pro kompatibilitu se smartphonem Android. První a jednoduchý je používání ikony při připojení.

Hikon náhlavní soupravy. Kompatibilní, ikona sluchátek. Nekompatibilní.

Další metoda používající program „Test Selfie Strike Monopod“. Program si můžete stáhnout z trhu a podrobné přehled si můžete prohlédnout zde.

Proč tlačítko pro stativ nereaguje?

Faktem je, že tlačítko Bluetooth v tomto případě nefunguje na úrovni programu. T.E. Funguje, ale program kamery jí nerozumí. Jen neví, že když stisknete Bluetooth, je třeba provést dálkové ovládání.

Proč Bluetooth nefunguje na Android tlačítka Monopod?

Ve verzi Android 4.4, a mnoho verzí chytrých telefonů Samsung, tlačítko Bluetooth může fungovat se standardní aplikací „kamery“. Je také možná podpora tlačítek plus a mínus jako zvýšení a snížení. Chcete.li to provést, v dodatečných nastaveních musíte vybrat „Tlačítka hlasitosti. jako zvýšení nebo zoom“.

Cellfie pro přístup ke všem možnostem

Pohodlná a příjemná aplikace, ve které se všechny funkce odrážejí na obrazovce: časovač, režimy střelby, přepínání mezi kamerami a mnohem více. „Přátelé“ se všemi modely selfies, takže takové elegantní řešení pro vytváření jasných obrázků stojí za pozornost.

Co dělat, pokud se Bluetooth self-fad nechce připojit?

Ujistěte se, že hůl má dostatek náboje.

Zkontrolujte, zda to funguje s jinými telefony.

Zjistěte, zda je zařízení v dosahu Bluetooth.

Zkuste restartovat monopod a telefon a poté zapněte vyhledávání sítě. Selfie-fingers můžete přejmenovat v nastavení, takže příště je snazší najít.

Stává se to, když je monopod připojen k zvukovému výstupu smartphonu, objeví se zpráva „Tento typ příslušenství není podporován“ nebo prostě neexistuje žádná reakce.

Pro nabíjení bezdrátového dálkového ovládání je kabel micro USB a napájení z jakéhokoli smartphonu. Kapacita baterie je dostatečná na několik dní aktivního použití. Ale protože selfies hůlky stále bereme s sebou tak často (pokud nemluvíme o nějaké cestě), pak jeden poplatek stačí po velmi dlouhou dobu.

Výsledkem je, že máme skvělou malou a vysoce kvalitní selfie hůl. Malá velikost a jednoduchost stativu v některých bodech může být kritická, ale tyto nuance jsou kompenzovány velmi chutnou cenou.

selfie, android
| Denial of responsibility | Contacts |RSS