Jak nastavit rodičovskou kontrolu v televizoru Samsung?

Chcete-li na televizoru Samsung nastavit heslo, přejděte do nabídky, pak na kartu Systém a poté na položku Zabezpečení. Tam můžete zadat nejrůznější hesla: pro požadovaný kanál, program a podobně.

Chcete-li nastavit heslo na televizoru Samsung, vstupte do nabídky televizoru, vyberte kartu „Systém“ a poté „Ochrana“. V této nabídce můžete nastavit všechny druhy hesel: kanál, program atd. д.

Jak nastavit dětský režim na televizoru Samsung?

Zamknutí kanálů na televizoru Samsung Pomocí šipky nahoru nebo dolů zvýrazněte položku týkající se správy kanálů a stiskněte tlačítko „Enter“. Pomocí šipky nahoru nebo šipky dolů zvýrazněte zamýšlený kanál, znovu stiskněte tlačítko „Enter“ a změňte možnost ze „Zapnuto“ na „Vypnuto“.

Jak odemknout televizor?

Pokud se zobrazí okno s kódem PIN, zkuste dlouze stisknout a podržet tlačítko DISP. někdy to k odemknutí televizoru stačí.

 • Otevřete aplikaci Family Link. ve vašem zařízení.
 • Vyberte jméno dítěte, u kterého chcete zakázat rodičovskou kontrolu.
 • Klepněte na Nastavení Informace o účtu Zakázat rodičovskou kontrolu.
 • Potvrzení akce.
 • Stiskněte tlačítko Odpojit a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co dělat, když televizor nereaguje na dálkové ovládání??

Pokud televizor nefunguje s dálkovým ovládáním, zkontrolujte, zda jsou baterie v pořádku. Pokud výměna nefunguje, obraťte se na servisní středisko Lenbyte. Mohlo by se jednat o samotný televizní přijímač, nikoli o dálkový ovladač. Odborní řemeslníci rychle zjistí příčinu problému a opraví ji doma.

 • Stiskněte ikonu nabídky vedle správného videa.
 • Vyberte možnost Zamknout video nebo Zamknout kanál.
 • Zadejte číslice zobrazené na obrazovce nebo přístupový kód.
READ  Karta Samsung Galaxy se nezapne

Jak aktivovat dětský režim v zařízení Samsung Galaxy j5?

1 Stiskněte a podržte tlačítko napájení na boku zařízení, dokud se nezobrazí možnost „Vypnout zařízení“. Stiskněte a podržte ikonu vypnutí na obrazovce, dokud se nezobrazí možnost „Nouzový režim“. 3 Vyberte možnost pro vstup do „nouzového režimu“. 4 Po restartování zařízení přejděte do části „Nastavení“.

Otevřete aplikaci YouTube na svém mobilním zařízení a klepněte na svého avatara v pravém rohu obrazovky. Pak přejděte do Nastavení, Obecné a posuňte páčku vedle položky „Nouzový režim„. Poznámka: Tuto možnost lze povolit také na televizoru s funkcí „Smart TV“.

Jak zablokovat službu YouTube v zařízení Samsung?

Odpověď: Chcete-li nastavit heslo na televizoru Samsung, vstupte do nabídky, vyberte kartu „Systém“ a poté „Chránit“. Zde budete moci nastavit nejrůznější hesla: k požadovanému kanálu, programu atd.

Jak nastavit rodičovskou kontrolu na televizoru LG?

Chcete-li na televizoru Samsung nastavit heslo, přejděte do nabídky televizoru, vyberte kartu „Systém“ a poté „Chránit“. Tato nabídka umožňuje nastavit libovolná hesla: ke kanálu, programu atd.

Jak obnovit heslo v televizoru Samsung?

Chcete-li obnovit výchozí pin kód (0000) televizoru Samsung, vypněte jej a stiskněte na dálkovém ovladači tlačítka v pořadí: „Mute“ (Ztlumit) „8“ „2“ „4“ „Power (OFF)“.

nastavit, rodičovskou, kontrolu, televizoru, samsung, dálkový

Pokud jste zapomněli heslo k zámku, resetovací kód/pin kód

 • Otevřete Nastavení. Rozšířená nastavení. Zabezpečení. Obnovit PIN kód
 • Zadejte heslo jednou nesprávně, aniž byste stiskli tlačítko „OK“ pro potvrzení hesla.
 • Stiskněte postupně tlačítka nahoru. nahoru. dolů. nahoru a zadejte kód 0313, na konci stiskněte tlačítko „OK“.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS