Jak umístit baterie na procento nabíjení Samsung Galaxy S8

Baterie je nejdůležitějším prvkem smartphonu. Záleží na tom, jak dlouho bude zařízení fungovat v autonomním režimu, to znamená, aniž by se připojilo k síťovému. Úroveň náboje umožňuje sledovat linii stavu, kde je ikona umístěna ve formě baterie, která je buď vyplněna nebo vyčerpána. Bohužel vám neumožňuje určit přesnou úroveň. Proto se doporučuje umožnit procento nabíjení baterie na Samsung Galaxy S8 jedním z níže popsaných způsobů.

Telefon Samsung Galaxy S8, stejně jako jakékoli jiné zařízení v operačním systému Android 6, zobrazuje úroveň nabíjení ve formě ikony. S jeho pomocí můžeme předpokládat, kolik je baterie přibližně nabitá: 100%, 75%, 50%atd.

Aby systém mohl zobrazit přesné procento nabíjení, je nutné provést přejetí z horní části obrazovky dolů. Poté se oznámení o oznámení otevře a naopak se ikona baterie objeví ohledně úrovně náboje.

Navzdory skutečnosti, že telefon bude vždy schopen ukázat procento, je nepravděpodobné, že by byla tato metoda nazvána pohodlná. Koneckonců, uživatel bude muset pokaždé snížit oponu, aby se seznámil s přesným nábojem. V tomto ohledu se doporučuje věnovat pozornost alternativním metodám změny ikony, že procento bylo vždy zobrazeno. I v případě, kdy je oznámení zavřeno.

Jak zobrazit procento nabíjení baterie na pokynech Galaxy S10.Step.BY.STEP

Celý proces zobrazování nabíjení baterie na vaší Samsung Galaxy S10 je opravdu jednoduchý, a pokud tyto kroky podniknete, můžete to udělat během několika sekund.

 • Odemkněte svou galaxii S10.
 • Položte prst dolů z horní části obrazovky a stiskněte ikonu rychlostního stupně v pravém horním rohu, abyste získali přístup k nastavení. Kromě toho k němu můžete získat přístup kliknutím na ikonu Nastavení v nabídce aplikace.
 • Přejděte do části „Oznámení“ a klikněte na ni.
 • Nyní najděte řádek stavu a klikněte na něj.
 • Najděte, abyste ukázali procento baterie a zapnuli ji, abyste ji povolili.
 • To je vše.
READ  Dálkové ovládání televizoru Samsung Smart TV nefunguje

Nyní můžete vidět procento nabíjení baterie a zjistit, kdy nabíjet vaši galaxii S10.

Pomocí aplikace

Zájem o účtování nejen s vybudovanou telefonní prostředky můžete uvést, ale také použít speciální aplikace, jako je „zájmová baterie“. Snadno to najdete v obchodě Play Market. Existuje mnoho dalších podobných programů, které se s úkolem podobně vyrovnávají.

Chcete.li zobrazit procento, je nutné spustit aplikaci a označit bod zodpovědný za zobrazení přesné úrovně náboje. Pro všechny programy, přibližně stejné algoritmové akty, lze jej použít bez ohledu na to, který nástroj majitel staženého jádra Samsung Galaxy A03.

Zároveň stojí za to vysvětlit, že procento bude označeno odděleně od ikony baterie. Tato skutečnost se může zdát neobvyklá a nepříjemná pro mnoho lidí. Kromě toho je pro neustálé zobrazení náboje nutné umožnit aplikaci třetí strany pracovat na pozadí.

nastavit, procento, baterií, samsung

Prostřednictvím nastavení

Zobrazení procentuálního podílu baterií průběžně vám umožní provést nastavení Samsung Galaxy A8 (2018). Pokud jste tuto možnost nikdy nepoužili, naleznete v pokynech:

Tato metoda funguje, pokud jste aktualizovali svou Samsung Galaxy A8 (2018) na Android 9 a novější verzi operačního systému. Pokud používáte starý firmware, bude algoritmus mírně odlišný:

 • Snižte oznámení oponu.
 • Stiskněte ikonu rychlostního stupně a několik sekund na ní držte prst.
 • Asi po 5 sekundách se dostanete do sekce Nastavení a oznámení „Funkce tuneru systému UI System je přidána do spodního přidaného do nabídky Nastavení“. To se stane důkazem, že se vám podařilo odemknout nabídku pokročilých parametrů.
 • Nyní musíte jít do tuneru System UI.
 • Vyberte bod „String status“.
 • Klikněte na funkci baterie a aktivujte konstantní procento nabíjení baterie pro stav.

Při použití upraveného firmwaru se může název některých položek nabídky lišit. To však nebude bolet při průběžné konfiguraci zájmu. Stačí se zaměřit na část „Baterie“ nebo „Baterie“ a v případě potřeby můžete použít vyhledávání nastavení.

READ  Na obrazovce televizoru Samsung je bílá skvrna. Černý svislý pruh na monitoru

První metoda na Samsung A50 zapíná baterii jako procento

Jako vždy, se všemi změnami jdeme do nastavení. Je snadné narazit na ikonu ozubeného zařízení ve formě zařízení.

Nachází se v nabídce. Předpokládáme, že jste ho našli. Nyní hledáme řádek „oznámení“. nedaleko výše uvedených.

Nalezeno? Klikněte na to. Potřebujeme parametr „String status“. Rychle to také uvidíte. Klikněte.

Nyní poslední krok k posunu posuvníku naproti řádku „Zobrazit procento“ doprava. Všechno. Nyní zkontrolujte, zda váš Samsung A50 musí předložit nabíjecí baterii v číslech.

Jak nastavit procento nabíjení na Samsung A51

Po zadání nabídky „Nastavení“ můžete hodně nakonfigurovat. V našem případě půjdeme do sekce oznámení.

Odtud se dotkněte stavové čáry. V této nabídce je ve spodní části seznamu jednoduchý posuvný přepínač, který při zapnutí zobrazuje procento baterie v řadě stavu Galaxy A51.

Pokud jdete do obchodu Play a stahujete bezplatnou aplikaci s názvem „Fast Nastavení“, můžete do svého rychlého nastavení přidat zkratku do nabídky baterie, například z toho „Shock“ a Korejci to nenabízí.

Po načtení aplikace stiskněte boční parametry ve spodní části obrazovky, stiskněte „Utilities“ a poté „baterie“.

Když je ikona přidána, otevřete rychlé nastavení na vašem A51, napište nabídku tří bodů v pravém horním rohu.

Pouze to bude přidáno, tato zkratka otevře rozvrh pro použití baterie, když na ni kliknete. Měj hezký den.

Jak povolit procento nabíjení na Samsung A30 a A30s

Baterie mobilního zařízení Samsung A30 a A30S je nejdůležitějším zdrojem během jeho používání.

Důvodem je skutečnost, že bez této komponenty nebude telefon nabitý, a proto nelze podniknout žádné kroky, jako je odesílání zpráv, přijímání oznámení nebo provádění telefonních hovorů mezi mnoha dalšími.

Proto bychom měli vždy vědět, že tento zdroj je neustále vyplňován, a pokud ne, je užitečné vědět, že musíte zachránit poplatek.

READ  Google nefunguje na službách Android

Za tímto účelem je asistent v telefonech Samsung A30 a A30S, který vám umožní vždy znát procento nabíjení baterie během jeho používání.

A z tohoto důvodu v této lekci ukážu proces instalace do těchto smartphonů s operačním systémem Android.

Chcete.li aktivovat tuto alternativu, musíte provést pouze následující čtyři akce, přesněji. 4 dotyky.

Začněte, protože musíte provést změny v systému, musíte hledat možnost „Nastavení“, která je umístěna na panelu parametrů tohoto zařízení.

Jakmile jsou uvnitř, měli byste se dostat na kartu „Oznámení“, která je třetí na alternativním panelu, který uvidíte.

Bude existovat možnost popsána jako „řada podmínky“, která se nachází v této části, aby ji pokračovala v stisknutí.

Nyní uvidíte, že poslední verze této výše uvedené alternativy se nazývá „Zobrazit procento nabíjení baterie“.

Chcete.li umožnit účtování úroků z Samsung A30 a A30s, stačí přesunout kartu Option doprava a vše je připraveno. Úspěch.

„Stavový řádek

Dalším způsobem, jak stanovit zájem o nabíjení, je nastavení oznámení operačního systému. Na příkladu Android 11.0 Přijdeme na to, jak to udělat:

  Prostřednictvím systému „Nastavení“ přejděte do části „Oznámení“.

Najdete možnost aktivovat procento nabíjení baterie prostřednictvím vyhledávacího řádku v systému „Nastavení“ systému „. Chcete.li to provést, vyklouzněte na ikonu ve formě zvětšovacího skla a zadejte odpovídající požadavek.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS