Jak vylepšit obrázek na televizi Samsung a LG?

Chci si znovu vzpomenout, že níže uvedené návrhy nemají nic společného s profesionální kalibrací, pouze vysvětlujeme, která nastavení dostupná v televizi ovlivňuje obraz obrázku.

Můžeme však tato nastavení změnit různými způsoby, v závislosti na tom, co se v současné době zobrazuje na obrazovce. Můžeme například nainstalovat rámeček pro váš oblíbený film nebo sérii, desku s různými odstíny barev nebo testovacích stolů. Kde získat poslední? Youtube a Netflix zde mohou pomoci.

Pokud jste předplatitelem Netflixu, doporučujeme vám nainstalovat televizi po spuštění řady „testovacích šablon“. Samozřejmě se nejedná o sérii (až 4 sezóny ;-)), ale bohatá sada testovacích filmů, navržených pro optimální, nezávislé nastavení televize. Při pohledu na testovací filmy můžeme snadno říci, kde by měla být šedá, vidíme opravdu šedou nebo snad mírně namodralý. Vypadá to jako jiné barvy.

Funkce televizorů Samsung

Populární jihokorejská značka pravidelně vytváří nové modely televizního vybavení, které se liší nejen v úhlopříčce obrazovky, ceny, ale také sada funkčnosti. Analýza spotřebitelských recenzí můžeme dojít k závěru, že absolutně každý uživatel bude schopen konfigurovat televizi Samsung, ale stále existují charakteristické rysy, samozřejmě je třeba je vzít v úvahu. Společnost neustále vyvíjí maximální úsilí o rozšíření sestavy a každoročně uvolní několik nových televizních zařízení najednou. Každá série má své vlastní charakteristické rysy týkající se procesu nastavení základních parametrů. Někdy s tím mohou nastat určité potíže.

Například televizory 6 seriálu s ledovou matricí jsou vybaveny hlavně funkcí inteligentní televize. Potenciální kupující, kteří dříve nepoužívali „inteligentní“ vybavení. Toto není moudré řešení, protože operační systém má ruský jazyk, proto, aby bylo možné nakonfigurovat zařízení, stačí jednoduše postupovat podle krokových tipů, které se objevují na obrazovce.

Co dělat, pokud jste ztratili pokyny? Výrobci si dobře uvědomují, že pouze malá část spotřebitelů nadále používá tradiční výuku papíru, takže se snaží intenzivní zjednodušit a učinit ji intuitivně srozumitelným.

V nabídce nenajdete žádné příliš složité nebo matoucí příkazy. Stačí jednoduše připojit televizi k síti a zapnout ji pomocí dálkového ovládacího panelu. Můžete nakonfigurovat bezplatné televizní kanály, které mají připojení k nejběžnější anténě.

Zařízení vydaná společností Samsung samozřejmě mají své vlastní „žetony“, které je odlišují od jiných značek, ale věřte mi, jsou více spojeny s další funkčností, proto se nestanou zvláštním problémem.

Jak nastavit televizi Samsung pro přijímání digitálních televizních kanálů DVB-T2

Stejně jako vybavení jiných výrobců závisí nastavení digitálních kanálů na televizi Samsung na řadě faktorů. Algoritmus nastavení, hledání standardních kanálů DVB-T2, je ovlivňován televizním modelem, sériemi, rok vydání, verzí firmwaru (operační systém). Proces nastavení kanálů se provádí podle jednoho principu. Rozdíl je pouze v integraci nabídky. Ten ovlivňuje umístění, název položek nabídky a posloupnost akcí.

Co potřebujete před nastavením

 • Přesně rozhodněte o schopnosti zobrazit televizní kanály z digitálního signálního relé. Všechna moderní zařízení vydaná od roku 2013 mohou zobrazit digitální televizi. Více informací o metodách kontroly podpory DVB-T2 hovoříme v příštím odstavci.
 • Pokud potřebujete nakonfigurovat televizi Samsung tak, aby přijímala digitální televizi prostřednictvím antény, budete potřebovat vhodný přijímač antény. Vzduchový signál je přenášen na vlnách různých délek. Analogový signál je tedy přenášen vlnami délky měřiče. Aby byla anténa vyvinuta s ohledem na vlnovou délku. Digitální televize je vysílána vlnami o délce decimetru. Proto je zapotřebí decimetr (DMV) anténa. Vhodná anténa je také vhodná anténa vsevolnvovaya, která může současně zachytit signál z relé digitálního a analogového vzduchového signálu. Pokud máte anténu, která fungovala i v době plného provozu analogové televize, nemusí být vhodná, protože je navržena tak, aby pracovala s vlnami měřiče. Bude fungovat pouze pod podmínkou, že je kombinován. Vsevolnnova. Jinak se nemůžete dělat bez zakoupení nové digitální antény. Můžete si koupit plnohodnotný design s postaveným zesilovačem a napájecí zdroj. Bude tedy možné přijmout a posilovat i slabý signál z vysoce vzdáleného relayeru. Pokud televizní televize stojí blízko vašeho současného sledování televize, může pomoci domácí anténa. Nejjednodušší způsob je vyrobit anténu z koaxiálního kabelu. Anténa plechovek z piva nebo dvojitého čtverce je komplikovanější.

Níže zvažte, jak automaticky nebo ručně konfigurovat digitální televizi na televizi Samsung ze signálu AIR (t. E. Přes anténu). Taková televize je zdarma.

Kolik kanálů bude nalezeno s anténou

S úspěšným vyhledáváním bude možné přidat 20 kanálů na celém území na Krymu a Sevastopolu až 30 televizních kanálů na památku televize. Důvodem je skutečnost, že reylaristé jsou modernizováni a Rusko se dostalo z Ukrajiny. V jiných oblastech není modernizace vybavení v dohledné budoucnosti plánována. Proto počítání s přijetím třetího balíčku (multiplexní) kanálů v blízké budoucnosti nestojí za to.

READ  Jak zvětšit paměť v televizoru LG Smart TV.

Kromě vzduchového vysílání mohou být digitální televizní kanály upraveny prostřednictvím kabelové nebo satelitní televize. V obou případech bude nutné uzavřít dohodu s poskytovatelem a zaplatit měsíční poplatek měsíčně měsíčně. Moderní řešení je prohlížet kanály přes internet. Na trhu jsou poskytovatelé, kteří poskytují příležitost sledovat mnoho televizních kanálů. Služba je také placena, ale počet kanálů je mnohem větší než u éterické televize. Kromě toho existují kanály ve kvalitě HD, což dává ještě větší potěšení z sledování moderních televizních programů a filmů pro velkou diagonální.

Podporuje vaše televize Samsung „číslo“

Existují dvě kategorie způsobů, jak mohu pomoci zjistit, zda televizor může dekódovat digitální signál z antény na obrázek na obrazovce:

Nejjednodušší způsob, jak použít druhou cestu. Není třeba znát model zařízení a obrátit se na zdroje třetích stran. Má otevřít dokumentaci o televizi a vidět charakteristiky. Nezapomeňte uvést standardy vysílání v dokumentaci podporované televizí.

Dokumentace však často není zachována, takže můžete určit přítomnost tuneru DVB-T2 v zařízení prostřednictvím jeho nastavení. To znamená, že musíte jít do televizního menu, kde se provádí nastavení kanálu. Pokud existuje nějaká zmínka o skutečnosti, že můžete začít hledat „čísla“, nebudou existovat žádné problémy s zobrazením dvou balíčků televizních kanálů. Ale to je v nepřítomnosti problémů na straně antény a její spojení s televizí. V nastavení vyhledávání byste měli vidět slova „digitální“ nebo „DVB-T2“. Obě slova znamenají, že televizní přijímač bude schopen chytit dva tucty federálních kanálů na území nebo 32 kanály na Ukrajině, protože přenos televizního signálu dochází ke čtyřem multiplexům po 8 programech po 8 programech.

Pokud první dvě metody nepomohly, budete muset zjistit televizní model. Kód představuje název ze sady znaků (písmena a čísla). Uvedeno na několika místech:

 • Na štítku, který je přilepen na zadním panelu TV;
 • Tovární skříňka, ve které je televizor zabalen;
 • V informacích o televizi. Musíte otevřít nastavení televize, poté nabídku „Podpora“. Dále, v závislosti na vydání přijímače, viz model v odstavci „Apecation in Samsung“ nebo „v této televizi“. V okně, které se otevírá, najdeme požadovanou řádek a vypíšeme.

Někdy najdete modelový kód na různých prvcích, například tašky, ve kterých jsou zabaleny další prvky z televizoru (pokyny, spojovací prvky, šrouby pro nohy atd. D.).

Poté z modelu musíte „pitvat“ řadu televize (sestává z jedné nebo dvou angličtiny. Písmena). Je to tato hodnota, která vám umožní zjistit vlastnosti televizního přijímače.

Série v televizi Samsung je vždy označena po velikosti diagonálu. Například existuje model modelu UE50TU7570U. První typ matice je vždy označen. V našem případě je UE obrazovka tekutého krystalu. Následující je diagonála, tj. 50 palců. Další napsal sérii. Tu.

Poté, co se obrátíme na oficiální informace od výrobce. Samsung. Podle značky jsou všechny televizní přijímače seriálu pro předchozí rok 2013 vybaveny tunerem T2. A řada TU sahá až do roku 2020.

Můžete zjistit, který rok odpovídá níže uvedenému seznamu (informace jsou převzaty z oficiálních webových stránek Samsung):

 • A. 2008;
 • B. 2009;
 • C. 2010;
 • D. 2011;
 • ES/EH. 2012;
 • F/FH. 2013;
 • H/HU. 2014;
 • J/JU/JS. 2015;
 • K/KU/KS. 2016;
 • M/MU/Q/LS. 2017;
 • N/NU. 2018;
 • R/RU. 2019;
 • T/TU. 2020.

Funkce televizorů Samsung

Populární jihokorejská značka pravidelně vytváří nové modely televizního vybavení, které se liší nejen v úhlopříčce obrazovky, ceny, ale také sada funkčnosti. Analýza spotřebitelských recenzí můžeme dojít k závěru, že absolutně každý uživatel bude schopen konfigurovat televizi Samsung, ale stále existují charakteristické rysy, samozřejmě je třeba je vzít v úvahu.

READ  Jak nainstalovat prohlížeč do televizoru LG Smart TV. Spuštění prohlížeče v televizoru Samsung

Společnost neustále vyvíjí maximální úsilí o rozšíření sestavy a každoročně uvolní několik nových televizních zařízení najednou. Každá série má své vlastní charakteristické rysy týkající se procesu nastavení základních parametrů. Někdy s tím mohou nastat určité potíže.

Například televizory 6 seriálu s ledovou matricí jsou vybaveny hlavně funkcí inteligentní televize. Potenciální kupující, kteří dříve nepoužívali „inteligentní“ vybavení. Toto není moudré řešení, protože operační systém má ruský jazyk, proto, aby bylo možné nakonfigurovat zařízení, stačí jednoduše postupovat podle krokových tipů, které se objevují na obrazovce.

Co dělat, pokud jste ztratili pokyny? Výrobci si dobře uvědomují, že pouze malá část spotřebitelů nadále používá tradiční výuku papíru, takže se snaží intenzivní zjednodušit a učinit ji intuitivně srozumitelným.

V nabídce nenajdete žádné příliš složité nebo matoucí příkazy. Stačí jednoduše připojit televizi k síti a zapnout ji pomocí dálkového ovládacího panelu. Můžete nakonfigurovat bezplatné televizní kanály, které mají připojení k nejběžnější anténě.

Zařízení vydaná společností Samsung samozřejmě mají své vlastní „žetony“, které je odlišují od jiných značek, ale věřte mi, jsou více spojeny s další funkčností, proto se nestanou zvláštním problémem.

Připojení k internetu s internetem

Online služby streamování vysílacích videí se stávají stále populárnější díky obrovskému katalogu televizních programů a filmů v různých formátech, včetně 4K, k dispozici na videu Netflix a Amazon Prime Video. Chcete.li získat přístup ke všem těmto pokladům, musíte připojit televizi k domácí síti. Takové služby odkládání televizních programů, jako je BBC IPlayer, a mnoho dalších intelektuálních aplikací, které jsou moderní televizory aktivně vybaveny, také vyžadují dostupnost připojení k internetu.

Nejčastěji to lze provést v části „Síť“ nabídky Nastavení. Navzdory pohodlí spojení s Wi-Fi (zejména pokud je televize daleko od routeru), tradičně doporučujeme stabilnější a spolehlivější divizi Ethernet.

To bude zvláště důležité pro ty, kteří často sledují streamování nebo éterický obsah ve formátu 4K. nemusí se zabývat přerušením nebo zastavení vysílání signálu.

Nastavení televize Samsung a nastavení barev

Televize

Jak nastavit obrázek na TV Samsung

Chcete.li nakonfigurovat obrázek v televizi Samsung, potřebujete dálkové ovládání dálkového ovladače.

Obraz může být často příliš tmavý nebo příliš jasný na to, aby se nakonfiguroval optimální vykreslování barev, přejděte do odpovídajícího nastavení. Otevřete nabídku služby stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání a poté přejděte do sekce obrázku.

 • Změna kontrastu uživatel reguluje poměr tmavých a světelných barev;
 • Ostrost eliminuje efekt vitality, reguluje tvrdost obrazu;
 • Nastavení jasu vám umožňuje snížit jas obrazu nebo je jasnější v závislosti na situaci;
 • Korekce barev poskytuje maximální nasycení obrazu.

Přiměřené ztvárnění barev zajistí vysílání obrazu nejvyšší kvality. Televizory Samsung také umožňují provádět pokročilé nastavení obrázků, ale toto doporučení je určeno více pro zkušené uživatele.

Nejlepší nastavení obrazu pro TV Samsung 4K

TV Samsung 4K UHD poskytují dobrou kvalitu videa, ale existují další nastavení, která mohou ještě více zlepšit kvalitu obrazu pro televizní pořady, sporty, filmy a hry. Zde je nejlepší nastavení obrázků pro 4-kilobyte TV TV Samsung.

Následující odkazuje na většinu televizorů LED / LCD Samsung a Qled TVS. Vzhled nabídky obrazovky, nálepky a možnosti se mohou lišit v závislosti na modelu modelu a roku vydání.

Před začátkem

Před použitím nastavení obrazu na televizoru Samsung 4K UHD TV, abyste získali nejlepší dojmy z prohlížení, zkontrolujte následující:

 • Ubytování v televizi: televize by měla být umístěna tak, abyste se na to mohli přímo podívat. Nemělo by být umístěno tam, kde musí uživatel vyhledat, dolů nebo pod úhlem k obrazovce. Čím dál od středu, který se podíváte na úhel, čím jasnější budou barvy a kontrast se sníží.
 • Osvětlení místnosti. Světlo z oken nebo lamp ze strany a přední části televize se odráží z obrazovky. Dokonce i na modelech, které mohou mít protireferenci nebo protireference obrazovky, nebude obrázek vypadat velmi dobře, pokud světlo padá na obrazovku. Modely se zakřivenou obrazovkou navíc zkreslují odrazy. Světlo, které může být tlumené nebo vypnuté, nebo záclony a záclony, které lze nakreslit, pomáhají zlepšit televizní obraz.
 • Vyberte domácí režim pro televizi. Během počátečního nastavení můžete být vyzváni, abyste si vybrali hlavní nebo maloobchod. Domov nebo maloobchod nebo demonstrační režim obchodu. (Demonstrační režim obchodu). Demonstrační režim maloobchodního/úložiště je nastaven na maximální nastavení obrazu, v důsledku toho je obraz příliš jasný se nasycenými barvami a kontrastem, což je lepší pro prodejny automobilů.
READ  Tovární nastavení Samsung Galaxy j3

Můžete také přistupovat k domácímu režimu televizoru Samsung prostřednictvím systémového nastavení televizoru a provést následující akce.

nastavit, obrázek, samsung

Nastavení intelektuálního obrazu

Pokud máte televizi Samsung 4K Qled, Frame nebo Serif TV, mohou existovat dvě možnosti, které automaticky upravují kvalitu obrazu.

Intelektuální režim

Televize je schopna rozpoznat a analyzovat místnost a používat schémata, aby vám poskytla nejlepší dojmy v prohlížení. Intelektuální režim lze zapnout nebo vypnout.

Adaptivní jas

TV automaticky reguluje podsvícení LED pomocí externích senzorů osvětlení, které analyzují úroveň osvětlení v místnosti.

Adaptivní jas nemusí být podporován určitými režimy nebo aplikacemi, například režimy životního prostředí a her (diskutováno níže).

Predizace obrazového režimu

Kromě intelektuálních režimů (nebo pokud je váš televizor nepodporuje) jsou všechny 4-kilobyte televizory Samsung k dispozici další předběžné instalace obrazového režimu, což může zlepšit kvalitu obrazu pro video i pro zdroje filmu i pro filmové zdroje.

Předběžné instalace obrázků se mohou lišit v závislosti na modelu TV Samsung a vybraném vstupním zdroji (HDMI nebo Analog).

 • Jak je uvedeno výše, vyberte Nastavení. V inteligentním centru.
 • V nastavení vyberte fotografii.
 • Dynamika: Používají se vyšší úrovně kontrastu, jasu a ostrosti. Toto nastavení by se mělo zabránit, ale v případě jeho použití je nejlepší použít v přirozeném světle nebo ve světelných místnostech.
 • Standard: Poskytuje přijatelné prohlížení zdrojů videa a videa a obvykle se zapne, když je televizor poprvé zapnutý. Je vhodný pro většinu podmínek sledování a také splňuje požadavky EnergyStar.
 • Přirozený: omezenější vzhled než výše popsané dynamické a standardní režimy, což snižuje únavu očí.
 • Film: Tato předběžná instalace poskytuje vhodnou úroveň jasu, kontrastu a teploty barev pro filmy. Je tmavší než dynamické nebo standardní a poskytuje teplejší teplotu barev. Toto je nejlepší předběžné nastavení obrazu pro použití v zatemněných místnostech kina. Režim videa také deaktivuje jakékoli další zpracování, takže filmy si zachovávají filmový pocit pohybu.

Inteligentní televizní nastavení televize

Pokud jste si zakoupili televizi poslední série s funkcí Smart TV, nastavení analogové televize je velmi jednoduchý úkol, který lze provést během několika minut.

nastavit, obrázek, samsung

Funkce chytré televize v televizi Samsung vám umožňuje rychle vybrat poskytovatele, ke kterému je předplatitel připojen: NTV. Rostelecom, Tricolor. Pokud tuto funkci používáte, kanály budou automaticky nakonfigurovány a umístěny ve standardním postupu poskytovaném poskytovatelem.

 • Přejděte do hlavní nabídky, najděte kartu vysílání, která je označena ikonou antény.
 • Vyberte automatické building.
 • Stiskněte tlačítko Start.
 • V okně, které se objeví, aktivujte celý režim a klikněte na „Skener“.
 • Zbývá počkat, až budou všechny dostupné kanály k dispozici po vyhledávání.

Je důležité vědět, že Smart TV Samsung poskytuje pokročilé příležitosti pro vyhledávání kanálů (pokud je IP nakonfigurována a existuje připojení k internetu).

Například můžete spustit automatický režim bez dálkového ovládání. Za tímto účelem je vhodná myš připojená k televizi nebo mobilnímu telefonu. Nejprve však musíte stáhnout aplikaci „Remote Management“ na mobilním telefonu.

Nastavení kanálu při použití předpony od mobilních operátorů

V bytových domech je v určitých podmínkách možné zobrazit IPTV. Zkratka je dešifrována jako televize internetového protokolu. Tato televize nevyžaduje samostatné připojení k síti, ale pro její provoz potřebujete internetový protokol. Operátor zajišťuje oční linky digitálního kabelu do bytu a dává předponu pro dočasné použití. Toto zařízení se zabývá dekódováním a vysíláním kanálů.

Připojení a nastavení provádějí odborníci. V případě jakýchkoli selhání nebo aktualizací s vydáním nových vysílání však bude vyžadováno další nastavení. Za tímto účelem je zadána nabídka a v nastavení je vybrána „Hledání kanálů“ a je spuštěno „automatické budování“. Obvykle je to všechno omezené, aniž by došlo k zadání jiných dat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS