Jak prodloužit dobu uzamčení obrazovky na iPhonu?

Zakázání automatického zamykání prostřednictvím Nastavení Přejděte do Nastavení. Vyberte možnost „Obrazovka a jas“. Nyní najděte položku „Autolock“, otevřete ji a zaškrtněte možnost „Nikdy“ (deaktivovat automatické zamykání).

  • Přejděte do nastavení.
  • Pak najděte kartu „Obrazovka“.
  • Klepněte na „Režim spánku“ a zadejte dobu, po kterou bude displej aktivní.
  • Potvrzení nastavení.

Jak změnit dobu automatického zamykání obrazovky iPhonu?

Mezi důležitá nastavení patří také doba, po které se obrazovka automaticky ztlumí a telefon se zamkne. Ve výchozím nastavení je doba automatického zamykání na všech iPhonech 1 min.

Uživatelé mají možnost nastavit časové intervaly od 30 s do 5 min. Případně můžete automatické zamykání obrazovky zcela vypnout, ale doporučujeme to pouze v případě, že to opravdu potřebujete.

Automatické zamykání, Ochrana heslem, Pod. Apple iPhone iOS 6 Uživatelská příručka.1

obrázek na pozadí

Virtuální privátní sítě (VPN) používané v organizacích umožňují bezpečný přenos důvěrných informací přes veřejné sítě. Uživatelé mohou například potřebovat nastavit síť VPN pro přístup k pracovnímu e-mailu. Informace o nastaveních potřebných ke konfiguraci sítě VPN v síti získáte od správce sítě. Po nastavení jednotlivých nastavení VPN můžete:

Zapnutí nebo vypnutí sítě VPN. Vyberte „Nastavení“ „VPN.

Přepínání mezi sítěmi VPN. Zvolte Nastavení“ „Obecné“ „VPN“ a vyberte konfiguraci.

iPhone lze synchronizovat s iTunes v počítači, pokud jsou obě zařízení připojena ke stejné síti Wi-Fi.Zapnutí synchronizace iTunes přes Wi-Fi. Chcete-li poprvé nastavit synchronizaci přes Wi-Fi, připojte iPhone k počítači, se kterým se bude synchronizovat. Pokyny naleznete na stránce. pod

Po nastavení synchronizace přes Wi-Fi se iPhone automaticky synchronizuje s iTunes jednou denně za těchto podmínek

iPhone a počítač jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi;

V počítači je spuštěna služba iTunes.

Nastavení „Spotlight Search“ umožňuje definovat typ vyhledávaného obsahu a změnit pořadí, v jakém se výsledky zobrazují.Zadání typu obsahu, který se má vyhledat. Vyberte Nastavení (Obecné), Hledat v aplikaci Spotlight a vyberte položky, které chcete vyhledat. Můžete také změnit pořadí sekcí výsledků vyhledávání.

READ  Mikrofon iPhonu při hovoru nefunguje.

Když je iPhone uzamčen, displej se vypne, aby se zvýšila výdrž baterie a zabránilo se náhodnému spuštění iPhonu. Při poslechu hudby nebo hovoru můžete stále přijímat hovory a textové zprávy, upravovat hlasitost a používat tlačítko mikrofonu na sluchátkách.Nastavení doby před uzamčením iPhonu. Zvolte „Settings“, „Basic“, „Autolock“ a vyberte čas.

Ve výchozím nastavení nemusíte k odemknutí iPhonu zadávat heslo.Nastavení hesla. Vyberte Nastavení, Obecné, Ochrana heslem a zadejte čtyřmístné heslo. Chcete-li zvýšit zabezpečení, deaktivujte funkci „Jednoduché heslo“ a použijte delší heslo.Pokud jste zapomněli heslo, musíte obnovit software iPhonu. Viz.

Jak zamknout obrazovku během hovoru na iPhonu?

Otevřete Nastavení > Čas u obrazovky. Pokud ještě nemáte povolený čas u obrazovky, klepněte na možnost Povolit čas u obrazovky, klepněte na možnost Pokračovat a potom klepněte na možnost Tohle je můj iPhone. klepněte na položku „Limity aplikací“ a potom klepněte na položku „Přidat limit“. Vyberte jednu nebo více kategorií aplikací.

Pokyny pro obnovení

UPD. Některé níže uvedené snímky obrazovky již nejsou relevantní kvůli aktualizaci systému iOS. Přiložení aktuálního snímku obrazovky s položkou, u které chcete změnit nastavení automatického zamykání.

Nastavení → Základní → Automatické zamykání.

Ve výchozím nastavení se iPhone automaticky zamkne po 2 minutách, což je dostatečná doba na pohodlnou interakci s telefonem. Nastavte interval od půl minuty do pěti minut nebo jej úplně zrušte.

Co dělat, pokud tato položka není k dispozici?

Pokud je šedá, znamená to, že je telefon v úsporném režimu. Chcete-li změnit čas uzamčení, musíte nejprve přepnout telefon do normálního režimu.

Jak povolit nebo zakázat automatické zamykání obrazovky na iPhonu

V systému iOS je mnoho nastavení a často je obtížné najít to, co potřebujete. Chcete-li nastavit funkci automatického zamykání obrazovky, postupujte krok za krokem podle následujících pokynů:

Poznámka: Pokud chcete na iPhonu vypnout zámek obrazovky, musíte vybrat možnost „Nikdy“.

Jak povolit nebo zakázat automatické zamykání obrazovky na iPhonu

V operačním systému iOS je velké množství nastavení a často je obtížné najít potřebná nastavení. Chcete-li nastavit funkci automatického zamykání obrazovky, postupujte krok za krokem podle následujících pokynů:

READ  Jak nastavit internet na telefonu ASUS

Poznámka: Pokud chcete na iPhonu zakázat automatické zamykání obrazovky, musíte vybrat možnost „Nikdy“.

Zablokování ukradeného smartphonu

Vývojáři světoznámých produktů Apple mysleli na své zákazníky a jejich bezpečnost v případě odcizení telefonu. Pokud jste se stali obětí kapesní krádeže a přišli jste o iPhone, musíte ho co nejrychleji uzamknout a poté se obrátit na místní orgány činné v trestním řízení.

Každý majitel smartphonu Apple ho může zamknout na dálku. Můžete také vymazat osobní údaje nebo zanechat SMS se souřadnicemi pro případ ztráty iPhonu.

K provedení operace uzamčení musí účastník použít software „Najít iPhone“. To lze provést přes iCloud nebo jiná zařízení se systémem iOS.

Při krádeži iPhonu je třeba co nejdříve aktivovat režim pohřešované osoby. To lze provést podle následujících kroků:

  • Nejprve musíte navštívit webovou stránku iCloud a do požadovaného okna zadat kombinaci vlastního Apple ID a hesla.
  • Poté musíte přejít do aplikace Najít iPhone.
  • Váš smartphone bude umístěn. Odběratel vidí umístění miniaplikace na mapě v podobě zeleného kruhu, na který lze kliknout.
  • V zobrazeném okně klikněte na písmeno „i“ a poté v novém okně, které se objeví, klikněte na funkci nazvanou „režim mizení“.

Poté budete muset zadat dříve nastavené heslo ke smartphonu, a pokud jste žádné neměli, musíte si ho vymyslet a zapamatovat, protože ho později použijete k odemknutí ztraceného telefonu. Pak musíte zadat číslo, které se objeví na obrazovce chybějícího telefonu Apple. Na tomto čísle vás budeme kontaktovat.

Ztracený chytrý telefon bude zablokován okamžitě, pokud je připojen k internetu, v opačném případě dojde k zablokování při prvním připojení k celosvětové síti.

Jak opravit nefunkční automatické zamykání iPhonu

Automatické zamykání iPhonu čas od času selže? Měli byste opravit chyby iOS, které často způsobují problémy s iPhonem.

Oprava nefunkčního automatického zamykání iPhonu pomocí obnovení systému iOS

Už vás nebaví procházet různé tipy? Oprava systému iOS vám pomůže rychle opravit většinu chyb systému iOS, například nefunkční automatické zamykání. Kromě toho se několika kliknutími opraví chyby systému iOS a software iPhone se aktualizuje na nejnovější verzi.

Krok 1: Nejprve připojte iPhone k počítači. Poté otevřete program Obnovení systému iOS, klikněte na tlačítko Start ⟶ pevné ⟶ potvrďte ⟶ Stáhnout, stažení firmwaru pro váš iPhone bude trvat několik minut.

READ  Jak připojit Apple Watch k jinému iPhonu

Krok 2: Pak zamkněte, až bude vše hotovo, stiskněte tlačítko OK a odpojte iPhone. Automatické zamykání by mělo na iPhonu fungovat.

Oprava nefunkčního automatického zamykání iPhonu pomocí 4 tipů

Jak uživatelé používají iPhone, zvyšuje se počet mezipamětí, které se ukládají do telefonu a které se vymažou až po vypnutí zařízení. Pokud je mezipaměti příliš mnoho, snadno to způsobí chyby systému iOS, což může být důvod, proč automatické zamykání nefunguje.

Problém může vyřešit restartování iPhonu: Klepněte na Nastavení ⟶ Obecné ⟶ Vypnout a poté můžete iPhone zapnout stisknutím tlačítka napájení.

Vypnutí upozornění na iPhone pomocí Face ID.

Pokud používáš iPhone X nebo novější, Face ID automaticky zkontroluje, jestli se díváš na obrazovku. Obrazovka se neztlumí ani nezamkne, dokud se nepřestanete dívat. Pokud tedy zjistíte, že automatické zamykání nefunguje, může vám pomoci vypnutí funkce Pozor.

Dotkněte se možnosti Nastavení ⟶ Univerzální přístup ⟶ ID obličeje a Pozornost, zapněte ji a vypněte funkci Pozornost-pozornost.

Někteří uživatelé, kterým na iPhonu nefungovalo automatické zamykání, zjistili, že vypnutím hesla a jeho opětovným zapnutím automatické zamykání opět funguje, takže to stojí za vyzkoušení:

Klepněte na možnost Nastavení ⟶ Dotykové ID a heslo/Identifikace obličeje a heslo, zadejte heslo, klepněte na možnost Zapnout heslo a klepnutím na možnost Povolit heslo nastavte nové heslo.

Změnili jste nastavení iPhonu? Nesprávné nastavení také způsobí automatické zamykání, takže obnovení všech nastavení může pomoci vyřešit nefunkční automatické zamykání na iPhonu.

Punch Nastavení ⟶ Obecné ⟶ Přenést nebo obnovit iPhone ⟶ Obnovit všechna nastavení, zadejte heslo, všechna nastavení se změní na výchozí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS