Jak nainstalovat hodinky na obrazovce televize Samsung?

Je důležité pochopit, že moderní televizory podporují spojení některých externích zařízení. A to velmi usnadňuje život. Některé televizory vám dokonce umožňují připojit se k internetu! Všechny tyto parametry budou muset být při implementaci úkolu zohledněny.

Jak se „iPhone“ připojí k televizi Samsung? Obecně to lze provést následujícími způsoby:

 • Přes HDMI;
 • Pomocí kompozitního vstupu;
 • Pomocí služby USB;
 • Od Apple TV;
 • Prostřednictvím chromecast;
 • Podle DLNA.

Poslední možnost se používá v praxi nejčastěji. Můžete také použít kabelové připojení. Zbývající možnosti se neliší v jejich stabilitě a mohou pracovat s chybami. Ale se správnými činy nebudou vzniknout žádné potíže.

Nastavili jsme síťové připojení

Předpokladem pro provoz inteligentní televize je připojení k internetu. To lze provést s několika metodami a Wi-Fi. Každá metoda, kterou budeme podrobněji analyzovat.

nastavit, televizi, samsung

Kabelové připojení

Vhodná metoda, zejména pokud má router režim DHCP, což znamená automatické přiřazení IP adresy. V tomto případě bude stačit pouze k propojení kabelu.

Pokud vám však váš poskytovatel dal individuální statickou IP adresu, musí být ručně předepsán v nastavení televize. To lze provést takto:

nastavit, televizi, samsung
 • Po připojení kabelu se přesuneme do nabídky TV;
 • Otevřete „Nastavení sítě“, vyberte část „kabel“;
 • Předepisujeme adresu IP, masku podsítě, bránu a DNS, které vydal poskytovatel.
nastavit, televizi, samsung

Používáme Wi-Fi

Další metodou je Smart TV Samsung od Wi-Fi. Abychom zajistili připojení, dodržujeme následující pokyny:

 • Otevřeme hlavní menu;
 • Jdeme do „Nastavení sítě“, vyberte bezdrátové připojení;
 • Zobrazí se seznam dostupných připojení;
 • Vyberte potřebné, proveďte připojení;
 • V případě potřeby zadejte heslo.
READ  Kde najít stahování na telefonu Samsung

Dojde k synchronizaci, poté se na obrazovce projeví oznámení o úspěšném připojení k síti.

Jak nastavit čas na televizní obrazovce Samsung?

Telegide můžete nakonfigurovat následovně: Stiskněte tlačítko Domů a poté vyberte [Instalace] → [Nastavení systému] → [Obecná nastavení] → [Přiřazení příručního tlačítka] → [Spusťte vyhledávací příručku]. V parametrech nabídky si můžete také vybrat [Průvodce startem] pro výběr vysílacího vysílání.

Nejlepší aplikace

Pro plné použití inteligentního TV se doporučuje nainstalovat a nakonfigurovat další widgety, které se stanou užitečnými a výrazně rozšíří schopnosti uživatele. Doporučuje se okamžitě přejít do střediska stahování Samsung. Na kterých najdete jakékoli systémové nástroje pro nastavení inteligentního TV (ovladače, aktualizace).

nastavit, televizi, samsung

Oficiální aplikace Smart-TV pro televizi, multimédii, internet, hry atd.D. S podrobnou kontrolou jsou vždy k dispozici ve službě Samsung Apps Developer Service.

Nezapomeňte nainstalovat následující programy:

 • IVI.Ru. Největší katalog filmů a série pro Smart-TV online. Poskytuje bohatý výběr bezplatných filmů a je zde také placený obsah. Za pouhých 300. 500 můžete získat přístup ke všem domácím a zahraničním zprávám. Doporučuje se každému, kdo je nepřístupný pro interaktivní televizi kvůli nízké rychlosti internetu.
 • Tvigle.Ru. Další bezplatný katalog. Na rozdíl od předchozího je zde více obsahu zdarma.
 • Prozkoumejte 3d. Samsung 3D-Televize videoobsahu. Inteep v angličtině.
 • Stream Interactive. Archiv ruských.líčujících krátkých sérií a programů. Existuje velký výběr videí s televizními hrami, zprávami, dokumenty atd.D.

S instalací her pro inteligentní TV bude obtížné, t.Na. Většina televizorů Samsung nemá vysoký grafický výkon a podporu pouze jednoduché 2D hry. Pokud chcete hrát něco zajímavého a barevného, ​​je pro to lepší použít počítač a zobrazit pouze obrázek v televizi.

Jak přepnout LG TV na ruštinu?

Chcete.li změnit oblast, sekvence klíčových sraženin je následující: Mute. Return. Vol. CH. Mute (Mute. Object./NA. Zvuk. stisknutím tlačítka „Vol“, návrat. šipka). Poznámka: U různých sérií televizorů Samsung se výše uvedený kód může lišit.

READ  Jak správně nakonfigurovat Image LG TV

Nepodařilo se najít potřebné informace? Pomůžeme ti.

Online

Zeptejte se a získejte odpovědi přímo na sociální síť

Konzultujte s technickým specialistou online od 9 do 20 moskevských časů

Do 24 hodin zodpovíme obecné a technické otázky

Telefonát

Chcete.li získat informace o tiskárnách, navštivte webovou stránku HP.

Individuální podpora

Potřebujete opravy nebo komponenty? Přijďte do servisních středisek Samsung

Dodávka smartphonu zdarma do servisního centra a kurýra zpět

Nastavit, přenést data, aktualizovat firmware a trénovat tak, aby používal smartphone nebo tablet

Jak nainstalovat časovač pro vypnutí televize Samsung

Správně nainstalovaný časovač pomůže naplánovat film nebo program, který se probudí na hudbu nebo s hlasem předních ranních zpráv, usíná pod vaší oblíbenou sérií. Většina moderních televizorů je vybavena touto funkcí. Pro instalaci dočasných značek je nutné zajistit, aby bylo zařízení správně nakonfigurováno. Pro tohle:

Zjistěte, zda jsou hodiny správně nakonfigurovány na obrazovce, v případě potřeby je opravte. Pokud je televizor připojen k síti, hodiny by měly automaticky nastavit. Nesprávná nastavení může vést k neočekávaným důsledkům, včetně náhlých inkluzí nebo odpojení, a poté se vám nepodaří dostat dostatek spánku pod svými oblíbenými programy.

Jak nastavit čas a datum na telefonu Samsung?

Chcete-li připojit inteligentní televizi, potřebujete (například Samsung Smart TV): Připojte televizi s místním kabelovým (přes zkroucenou pár směrovačem) nebo bezdrátovým prostředkem (přímo Wi-Fi, pokud je adaptér vestavěný nebo pomocí použití Wi-Fi USB adaptér), který jej nastavil v nabídce připojení a výběr potřebných položek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS