Jak nainstalovat hodinky na obrazovce televize Samsung?

Je důležité pochopit, že moderní televizory podporují spojení některých externích zařízení. A to velmi usnadňuje život. Některé televizory vám dokonce umožňují připojit se k internetu! Všechny tyto parametry budou muset být při implementaci úkolu zohledněny.

Jak se „iPhone“ připojí k televizi Samsung? Obecně to lze provést následujícími způsoby:

 • Přes HDMI;
 • Pomocí kompozitního vstupu;
 • Pomocí služby USB;
 • Od Apple TV;
 • Prostřednictvím chromecast;
 • Podle DLNA.

Poslední možnost se používá v praxi nejčastěji. Můžete také použít kabelové připojení. Zbývající možnosti se neliší v jejich stabilitě a mohou pracovat s chybami. Ale se správnými činy nebudou vzniknout žádné potíže.

Nastavili jsme síťové připojení

Předpokladem pro provoz inteligentní televize je připojení k internetu. To lze provést s několika metodami a Wi-Fi. Každá metoda, kterou budeme podrobněji analyzovat.

nastavit, televizi, samsung

Kabelové připojení

Vhodná metoda, zejména pokud má router režim DHCP, což znamená automatické přiřazení IP adresy. V tomto případě bude stačit pouze k propojení kabelu.

Pokud vám však váš poskytovatel dal individuální statickou IP adresu, musí být ručně předepsán v nastavení televize. To lze provést takto:

nastavit, televizi, samsung
 • Po připojení kabelu se přesuneme do nabídky TV;
 • Otevřete „Nastavení sítě“, vyberte část „kabel“;
 • Předepisujeme adresu IP, masku podsítě, bránu a DNS, které vydal poskytovatel.
nastavit, televizi, samsung

Používáme Wi-Fi

Další metodou je Smart TV Samsung od Wi-Fi. Abychom zajistili připojení, dodržujeme následující pokyny:

 • Otevřeme hlavní menu;
 • Jdeme do „Nastavení sítě“, vyberte bezdrátové připojení;
 • Zobrazí se seznam dostupných připojení;
 • Vyberte potřebné, proveďte připojení;
 • V případě potřeby zadejte heslo.
READ  Jak zjistím, k jakému ID je můj iPhone vázán?. Zkuste načíst své Apple ID prostřednictvím webových stránek společnosti Apple

Dojde k synchronizaci, poté se na obrazovce projeví oznámení o úspěšném připojení k síti.

Jak nastavit čas na televizní obrazovce Samsung?

Telegide můžete nakonfigurovat následovně: Stiskněte tlačítko Domů a poté vyberte [Instalace] → [Nastavení systému] → [Obecná nastavení] → [Přiřazení příručního tlačítka] → [Spusťte vyhledávací příručku]. V parametrech nabídky si můžete také vybrat [Průvodce startem] pro výběr vysílacího vysílání.

Nejlepší aplikace

Pro plné použití inteligentního TV se doporučuje nainstalovat a nakonfigurovat další widgety, které se stanou užitečnými a výrazně rozšíří schopnosti uživatele. Doporučuje se okamžitě přejít do střediska stahování Samsung. Na kterých najdete jakékoli systémové nástroje pro nastavení inteligentního TV (ovladače, aktualizace).

nastavit, televizi, samsung

Oficiální aplikace Smart-TV pro televizi, multimédii, internet, hry atd.D. S podrobnou kontrolou jsou vždy k dispozici ve službě Samsung Apps Developer Service.

Nezapomeňte nainstalovat následující programy:

 • IVI.Ru. Největší katalog filmů a série pro Smart-TV online. Poskytuje bohatý výběr bezplatných filmů a je zde také placený obsah. Za pouhých 300. 500 můžete získat přístup ke všem domácím a zahraničním zprávám. Doporučuje se každému, kdo je nepřístupný pro interaktivní televizi kvůli nízké rychlosti internetu.
 • Tvigle.Ru. Další bezplatný katalog. Na rozdíl od předchozího je zde více obsahu zdarma.
 • Prozkoumejte 3d. Samsung 3D-Televize videoobsahu. Inteep v angličtině.
 • Stream Interactive. Archiv ruských.líčujících krátkých sérií a programů. Existuje velký výběr videí s televizními hrami, zprávami, dokumenty atd.D.

S instalací her pro inteligentní TV bude obtížné, t.Na. Většina televizorů Samsung nemá vysoký grafický výkon a podporu pouze jednoduché 2D hry. Pokud chcete hrát něco zajímavého a barevného, ​​je pro to lepší použít počítač a zobrazit pouze obrázek v televizi.

Jak přepnout LG TV na ruštinu?

Chcete.li změnit oblast, sekvence klíčových sraženin je následující: Mute. Return. Vol. CH. Mute (Mute. Object./NA. Zvuk. stisknutím tlačítka „Vol“, návrat. šipka). Poznámka: U různých sérií televizorů Samsung se výše uvedený kód může lišit.

READ  Nastavení digitálních kanálů Samsung. Jak zjistit, zda model podporuje digitální TV

Nepodařilo se najít potřebné informace? Pomůžeme ti.

Online

Zeptejte se a získejte odpovědi přímo na sociální síť

Konzultujte s technickým specialistou online od 9 do 20 moskevských časů

Do 24 hodin zodpovíme obecné a technické otázky

Telefonát

Chcete.li získat informace o tiskárnách, navštivte webovou stránku HP.

Individuální podpora

Potřebujete opravy nebo komponenty? Přijďte do servisních středisek Samsung

Dodávka smartphonu zdarma do servisního centra a kurýra zpět

Nastavit, přenést data, aktualizovat firmware a trénovat tak, aby používal smartphone nebo tablet

Jak nainstalovat časovač pro vypnutí televize Samsung

Správně nainstalovaný časovač pomůže naplánovat film nebo program, který se probudí na hudbu nebo s hlasem předních ranních zpráv, usíná pod vaší oblíbenou sérií. Většina moderních televizorů je vybavena touto funkcí. Pro instalaci dočasných značek je nutné zajistit, aby bylo zařízení správně nakonfigurováno. Pro tohle:

Zjistěte, zda jsou hodiny správně nakonfigurovány na obrazovce, v případě potřeby je opravte. Pokud je televizor připojen k síti, hodiny by měly automaticky nastavit. Nesprávná nastavení může vést k neočekávaným důsledkům, včetně náhlých inkluzí nebo odpojení, a poté se vám nepodaří dostat dostatek spánku pod svými oblíbenými programy.

Jak nastavit čas a datum na telefonu Samsung?

Chcete-li připojit inteligentní televizi, potřebujete (například Samsung Smart TV): Připojte televizi s místním kabelovým (přes zkroucenou pár směrovačem) nebo bezdrátovým prostředkem (přímo Wi-Fi, pokud je adaptér vestavěný nebo pomocí použití Wi-Fi USB adaptér), který jej nastavil v nabídce připojení a výběr potřebných položek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS