Poznámka. SOS kontaktuje záchranné služby a odešle textovou zprávu s vaší polohou na vaše kontakty. Samozřejmě by se měl používat pouze v případě skutečné nouze.

Stiskněte a podržte boční tlačítko nebo tlačítko hlasitosti.

Během odpočítávání nouzového SOS pokračujte v podržení těchto tlačítek nebo přesuňte tlačítko SOS na posuvníku nouzového SOS.

Vypnutí a nucený restart. základní metody řešení drobných problémů s iPhonem. Pokud zařízení nereaguje na dotyk, nevidí kartu SIM nebo je zamrzlé, měli by vám pomoci. K použití těchto metod nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti.

Apple iPhone XR. Restart / Soft Reset | Easy method

U iPhonů s tlačítkem Domů se dlouhým stisknutím tlačítka zámku obrazovky vypne. Chcete-li vynutit reset smartphonu, stiskněte a podržte tlačítko uzamčení obrazovky a tlačítko Domů nebo tlačítko uzamčení obrazovky a tlačítko pro snížení hlasitosti (iPhone 7 a iPhone 7 Plus), dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple. U nejnovějších iPhonů je to složitější, protože jim chybí jedno z tlačítek.

Pokud se zařízení stále nechce zapnout nebo spustit

Připojte zařízení ke zdroji napájení a nechte ho nabíjet až jednu hodinu.

Po několika minutách by se měla zobrazit obrazovka nabíjení.

Pokud se po dobu jedné hodiny nezobrazí obrazovka nabíjení nebo se zobrazí obrazovka připojení napájení, zkontrolujte konektor, kabel USB a napájecí adaptér. Zkontrolujte, zda jsou všechny konektory pevně zapojeny, zda nejsou znečištěné a nepoškozené. Možná budete chtít zkusit použít jiný kabel USB nebo napájecí adaptér.

READ  Stačí 64 GB pro iPhone 11

Pokud se zařízení stále nezapíná, zjistěte, co dělat dál.

Jak restartovat iPhone, pokud je zamrzlý (nucený restart)

V případě, že se váš iPhone zasekne a přestane reagovat, společnost Apple poskytla způsob, jak iPhone násilně resetovat, takže si s tím nemusíte dělat starosti. Pomocí následujících kroků restartujte iPhone 12, iPhone 11, iPhone XS, XR, iPhone X, iPhone 8 a SE druhé generace:

násilně, restartovat, iphone

  • Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti.
  • Stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti.
  • Stiskněte a podržte tlačítko pro vypnutí obrazovky, dokud se nezobrazí logo Apple, a pak jej uvolněte.

Po provedení těchto kroků se iPhone restartuje.

Poznámka: tyto kroky nebudou vždy fungovat napoprvé, pokud se to nepodaří, zkuste provést stejné kroky ještě několikrát a mělo by to fungovat.

U starších modelů se postup mírně liší:

  • Na iPhonu 7 stiskněte a podržte tlačítko pro snížení hlasitosti a vypnutí obrazovky, dokud se nezobrazí logo Applu.
  • U iPhonu 6s a SE první generace byste měli současně podržet tlačítko vypnutí obrazovky a tlačítko domů.

Vynucené restartování zařízení iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR

Během tohoto procesu se zobrazí posuvník pro vypnutí iPhonu. Tuto informaci ignorujte a podržte boční tlačítko, dokud obrazovka nezčerná. V tomto okamžiku se zobrazí logo Apple a po dokončení restartu se obrazovka znovu aktivuje.

Použití procesu nuceného restartu zabrání úplnému vypnutí iPhonu, což vyžaduje několik dalších kroků.

Pokud chcete iPhone skutečně vypnout, můžete tak učinit tak, že přejdete do Obecných nastavení aplikací, přejdete dolů a vyberete možnost Vypnout.

Současným podržením tlačítka zvýšení hlasitosti a bočního tlačítka můžete také spustit rozhraní nouzového volání SOS, které má také možnost posunu na stranu.

iPhone XS/iPhone XR: how to force restart, enter recovery, and DFU mode

READ  Jak připojit hodinky k telefonu přes Bluetooth. Jak poprvé připojit hodinky k telefonu

Jak násilně restartovat iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR

Modely iPhone XS Max, iPhone XS a iPhone XR mají nové a odlišné metody násilného restartování těchto modelů iPhonu, protože žádný z těchto modelů nemá tlačítko domů. Iniciace nuceného restartu u těchto novějších modelů iPhonu může být jiná a o něco složitější než dříve, ale stále dostatečně jednoduchá, aby ji zvládl i začínající uživatel.

Tento článek ukazuje, jak násilně restartovat iPhone XS, XR a iPhone XS Max.

Pokud jste si již zvykli na nucený restart iPhonu X nebo iPhonu 8, ocitnete se na známém území, protože nucený restart všech těchto zařízení je podobný jako u iPhonu XS, iPhonu XS Max a iPhonu. XR.

Jak násilně restartovat nebo provést úplný reset zařízení iPhone XR

Pokud iPhone XR náhle přestane reagovat, zkuste zařízení nuceně restartovat nebo úplně obnovit. Tím se problém obvykle vyřeší.

Uživatelé iPhonu XR si s blížícím se rokem 2021 stěžují na řadu problémů. Seznam se stále rozšiřuje, protože společnost Apple vydává nový software iOS 14.

Závěsy a zamrzání patří k nejzávažnějším problémům iPhonu XR. Na rozdíl od vybití baterie a problémů s připojením lze tyto problémy často snadno odstranit.

Pokud telefon zamrzá a nereaguje na gesta, doporučujeme provést úplný reset. Tento proces trvá jen několik sekund a měl by vrátit telefon do normálního stavu. Uvědomte si, že tím nevymažete data uložená v iPhonu XR. Jednoduše donutí zařízení restartovat.

Pokud zjistíte, že se váš iPhone XR často zasekává, možná budete muset aktualizovat aplikace prostřednictvím App Store nebo prozkoumat jiná možná řešení. Pokud ano, podívejte se na našeho průvodce opravou běžných problémů s iPhonem XR.

Pokud jste na iPhone XR přešli ze staršího iPhonu X od společnosti Apple, možná nevíte, jak zařízení vynutit, protože potřebujete použít novou kombinaci tlačítek.

READ  Jak připojit iPhone k televizoru Sony bravia. Jak mohu zrcadlit iPad na televizoru bez Apple TV?

Co je třeba udělat pro opravu zamrzlého iPhonu XR.

Jak restartovat nebo resetovat iPhone X / XR / XS

Když obrazovka iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zhasne nebo zařízení nereaguje Na některá tlačítka nebo interakce, které provádíme na obrazovce, je třeba vynutit restart zařízení.

Jak resetovat nebo obnovit iPhone X, pokud nijak nereaguje:

How to Force Reboot/Restart iPhone XR. Frozen Screen Fix

  • Stiskneme tlačítko zvýšení hlasitosti a uvolníme je
  • Stiskneme tlačítko pro snížení hlasitosti a uvolníme
  • Podržte boční tlačítko zapnutí/vypnutí, dokud se nezobrazí logo Apple

V případě, že tento úplný restart zařízení problém nevyřeší, musíme získat přístup nebo se pokusit získat přístup k nastavení iPhonu. Vytvoříme zálohu v iTunes, iCloudu nebo kdekoli jinde a přejdeme do Nastavení. Nastavení. Obecné. Restart. To by mělo restartovat iPhone X a vyřešit problém, v každém případě bychom měli vždy vytvářet zálohy pro případ, že se vyskytne problém typu, že potřebujeme obnovit iPhone.

Jak restartovat iPhone 8 a 8 Plus

Velmi častou otázkou majitelů iPhonu je, jak restartovat iPhone 8.

Model Apple, na který se díváme, není zdaleka tak oblíbený, aby byl v technologickém světě žádaný. Smartphone vyjde v září 2021 a překonal očekávání i těch nejvěhlasnějších prodejních analytiků.

Model, na který se díváme, je v podstatě stejný jako jeho předchůdci, ale resetování na iPhonu 8 bylo vývojáři změněno.

Tato publikace podrobně popisuje, jak restartovat iPhone 8 a 8 plus dvěma způsoby, například nuceným restartem iPhonu 8 (8 plus) a běžným restartem. Rozebereme si jednotlivé metody krok za krokem a také zjistíme, jak se metoda restartu systému Eight liší od starších modelů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS