Jak nalepit ochranné sklo na smartphonu

Ochranné sklo několikrát pevně pevně nejodolnější film, a proto zařízení šetří nejen od poškrábání. Jak říkají výrobci, vydrží i ránu kladiva. Nedoporučujeme provádět takové experimenty. Můžeme však říci: při pádu, s největší pravděpodobností, se přilepená sklo a ne obrazovka obrazovka rozbije.

Navíc taková ochrana neovlivňuje citlivost senzoru a jas obrazu.

Sklo je však dražší než film. A můžete si ji vybrat pouze pro relativně populární modely chytrých telefonů a tabletů.

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi. Jak se držet

K ochraně své obrazovky musí být vyžadován jakýkoli mobilní telefon. Za tímto účelem existuje speciální ochranná sklo pro Xiaomi Redmi. jak to nalepit, určitě to v tomto článku řekneme. Výrobce těchto smartphonů se postaral o své zákazníky. Zaregistrujte se pro instalaci sklenice telefonu, poté po 10 minutách bude nainstalována, více než 100 opravárenských bodů!

Kromě nabíječky je silikonový kryt položen s každým zařízením. Samotné zařízení má ochranný film s vysokou pružností. Dokonale blokuje škrábance a chrání před čipy, ale samozřejmě po pádu se nemusí stát andělským spasitelem gadgetu. Toto příslušenství chrání před škrábancemi, které jsou vytvořeny každodenním používáním. Je známo, že je obrazovka nevzhledná a výrazně snižuje prodej nákladů.

Rysy výběru skla

Při rozhodování o nákupu ochranného skla pro váš telefon musíte nejprve vést značku a model. Nevyvazujte si a vzhled. Každý takový příslušenství má značení, které označuje konkrétní telefonní model.

Kromě toho také obsahuje informace o:

Typ tváří. Nejlepší volbou pro telefon je přesně 2.5 D. Taková sklo má malou zkosení, která vypadá stylově.

Síla. Je vyjádřen kombinací písmen a čísel, například 9h. Toto je nejodolnější sklo, které má zvýšenou ochranu proti žetonovým žebříčkům a škrábance.

nalepit, ochranné, sklo, telefon

Značka nebo značka. Tento okamžik není zvlášť relevantní, protože ochranný příslušenství s indexem 9h je vždy vysoce kvalitní.

Příslušenství se prodává spolu s rámem černé, bílé nebo zlaté barvy. Je vybrán ve stínu samotného zařízení.

Pokyny ke skleněné nálepce na smartphonu Redmi:

Nejprve je nutné film odstranit z obrazovky a nejprve jej otřete vlhkou a pak suchým hadříkem.

Sada s novým sklem má také sadu ubrousků, včetně Antistatic. Úkolem je odstranit prach a zabránit tomu, aby se dostal na povrch.

Vezměte si novou sklenici do ruky a pomalu začněte tlačit ochranný film a přitiskněte jednu hranu na obrazovku.

Jak příslušenství klesne, konečně vyjměte film a stiskněte jej na povrch. Otřete suchým hadříkem a odstraňte zbývající vzduch.

Jak vidíte, postup není komplikovaný a samotný uživatel se s tím bude moci vyrovnat. Je nutné jednat pouze co nejpřesněji a ne ušetřit ubrousky.

Oprava telefonu

Jak doma nalepit ochranné sklo na smartphonu

Každý je známý o existenci ochranných brýlí pro smartphone, ale ne každý využívá šanci, aby ho na obrazovce nalepil vlastní ruce. Obvykle se to provádí konzultanty v obchodech a taková služba od 100 do 800, ale neexistuje žádná záruka, že jej prodejce poprvé drží bez odpadu a bublin. Proto jsme pro vás připravili krátkou instrukci o tom, jak samostatně nalepit ochrannou sklenici na smartphonu doma.

 • Nové ochranné sklo
 • Smartphone starého skla
 • Ubrousek z mikrovlákna
 • Speciální ubrousky pro obrazovku: mokré a suché
 • Skotská
 • Nůžky

Nejprve odstraníme staré sklo a otřete obrazovku mikrovláknem ubrousek, abychom odstranili zbytky lepicí vrstvy a čarodějů, které by se mohly dostat na obrazovku.

Zkoušíme nové sklo, nechte to tak, aby vzdálenosti podél okrajů byly stejné.

Chvíli jsme odložili sklo a vrátili se na obrazovku. Musíme z obrazovky úplně odstranit prach a chloupky, proto si vezmeme speciální ubrousky, které jsou zahrnuty do skla.

Otřete obrazovku vlhkým hadříkem a poté uschněte.

READ  jak připojit hudbu z telefonu k televizoru. Pro iPhone

Navíc procházíme po obrazovce páskou, takže rozhodně nezbyly žádné sorcini. Pro pohodlí, zabalte pásku dvěma prsty, jako na fotografii níže.

Vložili jsme sklo a postupně z něj odstranili ochranný film, nalepili ho na obrazovku a pak jej vyhladili.

Doporučujeme vám změnit ochranné sklo na rovném povrchu, například na stole a připravit všechny nástroje předem.

A pokusili jste se skelit? Napište do komentářů!

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 7

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 7 bude chránit smartphone před pádmi, přičemž hlavní ránu si vezme hlavní ránu. Na trhu najdete speciální anti.Shitty a zářící brýle, které zcela opakují obrys přední a dokonce i zadní části smartphonu.

Rysy ochranných brýlí pro tento model

Brýle se liší barvou obličeje a tvaru. Barva skla musí být vybrána na základě barvy vašeho smartphonu. S formami případu jsou následující:

  Není plná.obrazovka 2d, 2.5d, 3D (přátelské k pouzdrovi). Sklo, které pokrývá pouze oblast vzoru, a okraje jsou umístěny v blízkosti pouzdra. Vzhledem k ústupu 1-2 mm od okraje můžete pro tento model použít jakékoli obaly.

V souladu s tím můžete na obou stranách Xiaomi Redmi note 7 nalepit 5D sklo. Bude to esteticky a logické, protože smartphone je vybaven skleněným pouzdrem.

Sklo zcela pokrývající obrazovku lze zakoupit za cenu 90 nebo více než 1000. Při výběru skla věnujte pozornost následujícím ukazatelům:

 • Série. Fullcreen nebo Friendly případů;
 • Typ. ztuhlý;
 • Odolnost vůči škrábancem (tvrdost). ne nižší než 8 hodin;
 • Tloušťka. od 0,2 mm do 0,35 mm pro rovnováhu mezi flexibilitou a dobrou ochranou;
 • Potahování. oleofobní vrstva bude tlačit tuk a vlhkost, takže péče o smartphone bude mnohokrát snazší.

Nezávislé lepení

Jak nalepit ochranné sklo Xiaomi Redmi Note 7? Pro lepení budete potřebovat:

Dodržováním tohoto pokynu jste zaručili, že budete nalepit ochranu bez jakéhokoli dřimene, ve formě bublin nebo otisků prstů, pod obrazovkou. Pro tohle:

nalepit, ochranné, sklo, telefon
 • Dejte smartphone na plochý tvrdý povrch, nejlépe na stůl, obrazovku nahoru.
 • Vyjměte mikrovlákno, nastříkejte čistič na obrazovku a zcela odmašťujte obrazovku, aniž byste na ní nechali prach. Zejména to platí pro rohy a tváře telefonu.
 • Získejte suchou ubrousek a jděte úplně na obrazovku a vymazávejte si.
 • Na okraji ochranného skla bude zkratka, pro kterou bude nutné je vytáhnout, aby se film odstranil s lepkavou stranou. Ještě střílejte, ale nejprve si přečtěte.
 • Ochranné sklo položte na smartphone, zvedněte horní okraj a pomalu začněte tahat štítek a svrhněte film dolů.
 • Jakmile se natáhne 2 centimetry, nalepte přesně horní část na smartphonu.
 • Vezměte plastovou kartu, pokračujte v tahání štítku zespodu a vyhlaďte mapu okrajem karty, stiskněte.
 • Pomalu pokračujte v natahování filmu a pevně položte sklo na obrazovku až do samého konce.

Pokud pro vás vizuálně vnímáte informace, sledujte toto video.

Jak správně nalepit ochranné sklo na telefonu

Krok.by.krok pokyny pro správnou instalaci ochranného skla na smartphonu zahrnují několik kroků, z nichž některé mohou být neočekávané:

 • Připravte pokoj
 • Sbírejte inventář nezbytný pro skleněnou nálepku
 • Umyjte ruce
 • Zkuste sklo
 • Zpracovejte obrazovku smartphonu
 • Odstranit prach
 • Nainstalujte ochranné sklo

Dále vám řekneme, co je to všechno potřebné a jak to udělat.

Podrobné pokyny pro krok.krok

Připravte pokoj. Aby se správně lepilo sklo nebo film, je důležité odstranit prach v místnosti. Pokud pracujete v zaprášené místnosti, existuje vysoká pravděpodobnost prachu pod sklem, což negativně ovlivní zobrazení informací. Je vhodné provést mokré čištění, na chvíli zavěsit několik mokrých ručníků nebo zapnout zvlhčovač. Díky těmto akcím se prach usadí pod vlivem vlhkosti. Je také lepší nainstalovat sklo s umístěním telefonu na rovnou povrch ve vhodné poloze sezení nebo stojící.

Sbírejte potřebný inventář. Je důležité nepřerušit v procesu instalace skla, takže je lepší připravit vše, co potřebujete, předem: telefon, rozbalené sklo, odmašťovací kapalina, ubrousky z mikrovlákna, lepicí páska, nůžky na papírnictví, šrot nebo lepicí páska. Obvykle nezbytné improvizované materiály, včetně nálepky a ubrousků. V tomto případě to nebude bolet další nástroj.

Umyj si ruce. Je důležité odmazat ruce mýdlem nebo jinými čističi. Po mytí musíte otřete ruce osušený ručníky nebo papírovými ubrousky. Je důležité používat hadr, která neobsahuje malé klly a prach. Nebo použijte gumové nebo latexové rukavice.

READ  Zjistěte kód parta podle telefonního čísla

Zkuste sklo. Předběžně napojte ochranné sklo k přednímu povrchu telefonu, zarovnejte a pamatujte si optimální polohu.

Zpracovejte povrch obličeje smartphonu. Je nutné odmazat a vyčistit místo pro instalaci skla. Pokud jsou ubrousky zahrnuty do skla, odstraňte vlhký hadřík z prvního balíčku a ošetřete povrch. Poté odstraňte suchý ubrousek z druhého balíčku, abyste odstranili přebytečnou vlhkost a skvrny. Při absenci úplných ubrousků použijte antiseptiky nebo ubrousky obsahující alkohol a poté otřete povrch suchými hadry.

Odstraňte zbývající prach. Na ošetřený povrch telefonu často padá několik prachů. Kompletní samolepky nebo lepicí páska vám umožní shromažďovat prach a nenechat skvrny na povrchu telefonu.

Odstranění prachu administrativní páskou.

Nastavte ochranné sklo. Odstraňte transportní film na zadní straně skla, držte sklo venku. Připojte jeden konec skla k telefonu. Vyrovnáte polohu a poté pomalu spusťte sklo. V tuto chvíli stiskněte prst nebo škrabku z druhé ruky a odstraňte vzduch. Závěrem odstraňte druhou přepravní nálepku.

nalepit, ochranné, sklo, telefon

Odstraňte film.

Připevněte sklo.

Projděte suchou hadr a odstraňte zbytky vzduchu.

Step.by.sstep skleněné nálepky pokyny

Nejprve je telefon odstraněn z krytu a deaktivován. Potom se z povrchu odstraní starý ochranný povlak nebo sklo.

  Odmanit povrch obrazovky pomocí nástroje pro čištění monitorů, antistatického činidla nebo alkoholu (sada ze sady).

Pozornost! Ochranné sklo citlivé na ohyby. Při lezení proto nemůžete stisknout, jinak se objeví trhlina nebo dokonce přestávka.

Brýle se častěji vyrábějí pro specifické modely chytrých telefonů, méně často. univerzální, navržené pro určité diagonálně displeje. Ale v prvním a druhém případě musíte nejprve poskytnout montáž a určit, jak přesně by měl být ochranný povlak umístěn na smartphonu.

Pokud je zakoupen pouze telefon, na kterém je nalezen ochranný povlak, není nutné vyčistit povrch displeje. Stačí snadno odstranit ochranný film z obrazovky.

Umístění hladkého skla

Ne každý je schopen lepidlo sklo i poprvé. Obyčejná papírnická lepicí páska pomůže správně umístit. Pak to udělají:

  Páska je přilepena podél okraje smartphonu k zadnímu panelu.

Po upevnění sklenice ve správné poloze můžete displej vyčistit. Po přilepení, jak je popsáno výše, je páska odstraněna.

Poznámka! Sada některých brýlí také zahrnuje lepicí spojovací prvky pro opravu této technologie, takže páska nepotřebuje.

Odstranění prachu

Pokud je snorka mezi povrchy, vytvoří se vzduchová bublina. Pouze vyhlazení mikrovlákna jej nemůže odstranit. Ale stále můžete situaci opravit.

 • S plastovou kartou nebo páskou přilepenou k povlaku se povlak zvedne na místo, kde je na umístění prach.
 • Kousek lepicí pásky je přilepena ke sklu monitoru v oblasti prachu. Náhle se odtrhnou páskou.
 • Snižte ochranný povlak na místě.

Pomocný lék

Aby bylo možné lepit ochranné sklo pohodlnější, najdete gel, který vyplní vzduchové bubliny na prodej. Často se vytvářejí podél okraje.

Takové fondy se vyrábějí ve dvou podobách. v tašce nebo v pipetě. Kapalina se nebojí teplotních rozdílů, takže ani v mrazu není ponořena. Jedna taška stačí pro několik aplikací.

Gel k vyplnění vzduchových bublin, které se tvoří po lepení ochranného skla na smartphonu

  Otevřete pipetu. Jsou rozmazány kapalinou na okrajích, kde se sklo ústupuje.

Čím tenčí je aplikovaná vrstva upevňovacího gelu, tím lepší je výsledek.

To je zajímavé! Craftsmen radí používat improvizované prostředky místo gelu. například glycerin. Použijte jej stejným způsobem jako gel.

Ochranný sklo Mocoll Xiaomi Redmi 9

Každý uživatel chce co nejvíce chránit svůj gadget před nepředvídanými situacemi. Které se mohou stát škrábancemi a čipy v důsledku rány, pádu nebo jiného incidentu. Proto se doporučuje ihned po nákupu nainstalovat skleněnou ochrannou mocoll Xiaomi Redmi 9 a nebojte se o bezvadnost vzhledu komunikačních prostředků. Zaregistrujte se na opravu telefonu, existuje asi 100 služeb, můžeme na telefonu poradit.

Výrobce nabízí spotřebitelům hodně. Souprava obsahuje:

Film

Pokud zařízení pečlivě používáte, zůstane bezchybně bezchybně dlouho. Stávající film má dostatečné fyzikální vlastnosti, aby se zabránilo škrábancem a jiným nežádoucím vadám. Ale po šesti měsících provozu se také stane nepoužitelným. Proto musí přijít okamžik povinné instalace tohoto příslušenství.

Ochranné sklo

Závody, to znamená, že si musíte koupit sklo. Nejlepší možností by bylo příslušenství s malým zkosením na rohu. Vypadá skvěle a nevyčnívá. Se stává ideálním prostředkem výzdoby vašeho aparátu. Pro chytré telefony Xiaomi Redmi Note 9 a Note 9S je vhodný sklo Lito-2.5d s tvrdostí alespoň 9h. Výměna sklenice telefonu velmi rychle pro každou kancelář existují recenze. Na prodej je černá možnost, která bude vypadat velmi stylově.

READ  Ztratil telefon, jak najdete Android

Instrukce k instalaci

Je důležité si uvědomit pro ty, kteří se chystají nezávisle nainstalovat ochranné sklo. Problém začátečníků často vyvstává se vzduchovými dutinami vytvořenými pod příslušenstvím a obrazovkou. K tomu dochází v důsledku banálního prachu. Když se to dostane, částice zabírá určitý objem, a proto si vybere a vytváří nepříjemnou kapsu.

Aby se to nestalo, a bubliny neužívají jejich přítomnost. Je nutné provádět všechny akce přísně podle pokynů nebo úplně svěřit toto podnikání zkušenému mistrovi:

Nejprve se ujistěte, že v místnosti není prach. Je žádoucí, aby byla okna uzavřena.

Vyjměte ochranný film z obrazovky a nejprve jej otřete vlhkým hadříkem a poté uschněte. Zpravidla jsou zahrnuty do nového skla.

Okamžitě bez čekání na čas začněte přilepit nový příslušenství. Chcete.li to provést, odlupujte film z jednoho z okrajů a začněte jej aplikovat na obrazovku.

Snižování skla, přetáhněte film a dále ho. Minimalizace pravděpodobnosti znečištěného pronikání vzduchu do vesmíru pod sklem.

Stiskněte sklo na obrazovku a prsty se zkombinujte ze středu k okrajům, abyste vyloučili zbývající vzduch.

Všechno, používejte smartphony a nezasáhněte je obrazovkou o solidních položkách.

Oprava telefonu

D Ochrana sklo pro Xiaomi Redmi Note Phone

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 3

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 3

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 3

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za obálky a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 4/Note 4x

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5a

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5a

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5a

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5a

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5a

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 7

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 7

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8t

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8t

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 9

Fotografie a ceny za potahy a ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/Note 9s/Note 9 Pro Max

nalepit, ochranné, sklo, telefon
| Denial of responsibility | Contacts |RSS