Recenze a konfigurace mobilního modem Wi-Fi Huawei E5576-320

V roce 2020. Společnost se rozhodla potěšit nás a vydala aktualizovanou verzi kapsy Wi-Fi RouterHuawei E5576-320. Stejně jako předchozí analogy je hlavním rysem síťového zařízení přítomnost baterie a modulu Wi-Fi. Směrovač tedy není připojen k zásuvce a je schopen propojit několik zařízení prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi, což znamená, že může být použit: v přírodě, chalupě, chůzi, cestování, auto atd.D.

Směrovač lze bezpečně nazvat kapsou, protože není příliš velký ve velikosti 100 x 58 x14 mm a hmotnost pouze 72 g. Vyrábí se ve dvou barvách: Černobílá (bílý router k nám přišel). Plast není lesklý, nejsou na něm žádné výtisky a stopy. Vpředu můžete vidět tmavý pruh, na kterém jsou umístěny dva ukazatele: baterie a mobilní signál a nápis Huawei.

Vzadu, odstraněním víka můžete vidět slot SIM karty (SIM standardní velikost). Název sítě Wi-Fi a heslo, protože můžete pochopit, že router je již nakonfigurován a nevyžaduje primární konfiguraci, ale v případě potřeby lze název a heslo změnit prostřednictvím webu Web Inte Web. „Tlačítko reset. Slouží k resetování nastavení do továrny.

Na opačné straně konektoru microUSB.

Vzhled Huawei 5576 lze popsat v jednom slovním- minimalismu, žádné další podrobnosti, všechno je co nejjednodušší a funkční.

Jak otevřít nastavení modemu Huawei?

Nejprve musíte připojit modem s počítačem. Pokud máte pravidelný USB modem, například Huawei E3372, stačí jej připojit k portům USB notebooku nebo stacionárním počítačem.Mobilní router Wi-Fi může být obvykle připojen k počítači pomocí kabelu USB.

Při připojení modemu s počítačem pomocí kabelu je definována jako virtuální síťová karta (adaptér RNDIS).

READ  kde je na směrovači zapsáno heslo Wi-Fi. Nic nefunguje - co dělat?

Pokud máte modem s distribuční funkcí Wi-Fi (mobilní router). Pak se k němu můžete připojit přes síť Wi-Fi. Nejen s PC (přes Wi-Fi adaptér). Nebo notebook, ale také z tabletu nebo telefonu. Název továrny sítě (SSID) a hesla (klíč) jsou obvykle označeny pod krytem samotného modemu Huawei.

Po prvním připojení modemu s počítačem prostřednictvím kabelu budete pravděpodobně muset nainstalovat ovladače. Ve většině případů stačí nainstalovat instalaci do okna, která se objeví ihned po připojení modemu.

S největší pravděpodobností se prohlížeč automaticky otevře, stránka se načte na http: // 192.168.Osm.1 a uvidíte domovskou stránku modemu. Vypadá něco takového:

Pokud se modem web-Intese automaticky neotevřel, můžete to udělat ručně.

Jaké přihlášení a heslo k označení?

Zpravidla se používá výchozí hodnota: Přihlášení (účet). root, heslo (heslo). administrátor.

Pokud nejsou vhodné, zkuste zadat přihlášení. telecomadmin a heslo. admintelEcom.

Dále klikněte na tlačítko „Přihlaste se“ a nastavení našeho modemu Huawei by se mělo otevřít.

Poté můžete změnit potřebné parametry v odpovídajících částech ovládacího panelu. Doufám, že jste uspěli.

Vstup do webu Huawei

Již jste poskytli připojení routeru s počítačem, údaje o autorizaci určily, což znamená, že veškerá přípravná práce je úspěšně dokončena a můžete zahájit přímý vstup do web-integse. To se provádí doslova při několika kliknutích a celý postup vypadá takto:

Ve většině případů je jedna z uvedených adres pro internetové centrum správné, ale existují výjimky. Pokud jde o metody stanovení tohoto parametru, je také napsán v článku, který jsme doporučili o stanovení přihlášení a hesla.

Nastavení pro Rostelecom

Pokud je směrovač správný, pak se automaticky vytvoří připojení s vysokou rychlostí. Pokud se to z jakéhokoli důvodu nestalo, může být připojení vytvořeno prostřednictvím ovládacího panelu na osobním počítači:

 • Musíte vybrat „Sítě správy sítí“. Při vytváření nového připojení musíte aktivovat položku „vysokou rychlost“.
 • Dále musíte nastavit jméno na uživatele a heslo. Tyto informace jsou obsaženy ve smlouvě uzavřené mezi poskytovatelem „Rostelecom“ a uživatelem.
 • Musíte také zadat ID WLAN. Toto číslo by mělo být také uvedeno ve smlouvě nebo můžete zavolat na technickou podporu.Clock.
READ  Jak nastavit Wi-Fi v notebooku Asus. Připojení notebooku Asus k síti Wi-Fi

Aby vstoupili v platnost všechny změny, musíte je nechat.

Instalace komunikace s routerem

Zařízení od čínských vývojářů je v neposlední řadě dluženo jednoduchosti konfigurace. Neexistují žádné problémy s novými zařízeními. integrace je pochopitelná, parametry jsou instalovány automaticky. Pokud zařízení není poprvé použito, není také obtížné jej překonfigurovat.

Před vstupem do routeru Huawei je nutné jej propojit se síťovým zařízením, prostřednictvím kterého dojde k postupu nastavení. To lze provést dvěma způsoby, které se připojím pomocí kabelu LAN k síťovému portu na počítači nebo notebooku, a také pomocí bezdrátové sítě vysokorychlostního internetu v soukromém domě vytvořeném samotným zařízením.

Důležité: Vstup do modemu Huawei, který nepodporuje směrovací funkci, je možné pouze připojením kabelu.

Pro připojení zařízení s počítačem nebo notebookem je poskytnuta náplast, který je dodáván se zařízením. Drát je propojen přes jednu ze večírků LAN. Pak se musíte dostat do routeru routeru. speciální program, který poskytuje přístup k nabídce Nastavení.

router, wi-fi, huawei

Chcete.li to provést, použijte digitální kombinaci, která je zavedena do adresního řádku preferovaného prohlížeče. Pokud je router Huawei vyladěn, dojde k vstupu pomocí síťové adresy 192.168.100.Jeden. Pokud je zařízení nové, je aktuální adresa uvedena na nálepce umístěné ve spodní části pouzdra. K dispozici jsou také informace o IP adrese, přihlášení a hesla pro zadávání.

router, wi-fi, huawei

Kabelová metoda primární konfigurace je výhodnější než bezdrátové, ale v řadě situací nemá uživatel alternativu. Například není po ruce žádný počítač nebo se ztratí náplast. Pro instalaci připojení je router zahrnut do výstupu a aktivován na hledání smartphonů dostupných sítí Wi-Fi. Síť vytvořená novým zařízením se obvykle nazývá stejná jako model routeru.

Poté zadejte libovolný prohlížeč a zadejte výše uvedenou integrovanou adresu. Je důležité vstoupit do routeru Huawei přes prohlížeč a nepoužívat vyhledávací linku na obrazovce telefonu.

READ  jak zapnout Wi-Fi na iPhonu.

Důležité: Při zadávání čísel a bodů se prostory nepoužívají, na konci není bod umístěn.

Co dělat, pokud 192.168.Osm.1 nefunguje

Důvody chyb připojení se zpravidla zpravidla redukují na hardwarové poruchy, chyby při zadávání parametrů připojení:

 • Nestaňte se anaktivním mocí. Všechny ukazatele musí spálit.
 • Rozmazlený kabel. Je nutné zkontrolovat integritu.
 • Změna adresy routeru. Je nutné resetovat nastavení do továrny.
 • Technická porucha routeru. Musíte se obrátit na servisní středisko.
 • Je nastavena statická adresa IP. Problém můžete odstranit připojením automatického přijetí IP.
router, wi-fi, huawei

Jak vytvořit aktualizační operační systém

Směrovač často začne zmrazit nebo rychlost připojení znatelně klesá. Nejprve je zachráněn restartem, ale pak to nedává výsledky. Je také možné, že zařízení nebude podporovat mnoho funkcí, které jsou potřebné k konfiguraci. Možnost jedna. zastaralý firmware. Můžete to takto aktualizovat:

 • Přejděte na „Service“ a otevřete kartu „Správa zařízení“;
 • Proveďte kontrolu firmwaru v online režimu;
 • Pokud je nalezena nejnovější aktuální verze, systém se načte a nainstaluje automaticky.

Důležité! Manuální aktualizaci můžete také provést stažením souboru z oficiálního webu vývojáře a uvedením cesty k němu podle tlačítka „Aktualizace softwaru“.

Nastavení routeru Huawei HG8245H z Rostelecom se tedy neliší od konfigurace jiných modelů

Podgornov Ilya Vladimirovich Všechny články našeho webu auditují technický konzultant. Pokud máte stále dotazy, můžete se jich vždy zeptat na jeho stránce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS