Jak připojit Wi-Fi k TCL TV?

Automatické nastavení televizních kanálů TCL

Klikněte na tlačítko nabídky na dálkovém ovládání a vyberte (Instalační kontrola). Stisknutím tlačítka OK otevřete nabídku (instalace). Vyberte možnost (automatická instalace) a stisknutím tlačítka OK otevřete nabídku (zemi).

Jak nainstalovat Google Chrome na TCL TV?

Přímé připojení přes kabel

 • V nastavení chytré televize najděte sekci připojení sítě/sítě.
 • Klikněte na tlačítko „Nakonfigurovat“.
 • Vyberte „Manuální nastavení“ a poté „Wending“.
 • Nainstalujte IP a DNS, které vám poskytuje poskytovatel. Potvrďte změny.
 • Systém vytvoří mapu trasy.

Jak připojit inteligentní televizi k TCL?

Jeden z nejjednodušších důvodů, proč Avtopoisk nenajde kanály, může dojít k nedokončení standardů. Nejprve zkontrolujte, jaký formát vysílání je schopen převzít vybavení. Držitel televize, chytající digitální televizi přes běžnou anténu, musí být ironicky zapamatován zkratkou DVB-T2.

Inteligentní televizní připojení

Chcete.li používat všechny funkce technologie chytré televize, musíte připojit televizi s internetem. To lze provést 2 způsoby:

Nejsprávné věci je určit způsob připojení ještě před zakoupením televize. Důrazně se však doporučuje nakupovat zařízení interagující s internetem prostřednictvím Wi-Fi. Tato metoda spojení se sítí je mnohem rychlejší než internetový kabel, je mnohem snazší připojit obvod, můžete se vyhnout zbytečným výdajům a položení kabelu přes byt.

nakonfigurovat, inteligentní, televizi

V každém případě není připojení technologie inteligentní televize s internetem obtížné:

To je nejjednodušší způsob, i když ne příliš praktický. Internetový kabel je odebrán a přímo se spojuje mezi TV, Modem a Ethernet Port. Připojení bude okamžitě rozpoznáno, po kterém můžete začít používat veškeré vybavení systému Smart TV v televizi: Sledujte videa, stáhněte je, používejte Skype (pokud existují periferní zařízení).

 • Pohyb zařízení je obtížný a zcela závisí na umístění routeru a délce kabelu;
 • Nejmenší poškození drátu může způsobit určitou nestabilitu v síti nebo zcela zkazovat připojení k internetu;
 • V průběhu času může kabelová skořápka prasknout a odhalit vnitřky kabelu (pravděpodobnost elektrického šoku se zvyšuje);
 • V některých případech neexistuje způsob, jak krásně položit další kabel (pod základní deskou nebo podlahou), v důsledku toho bude ležet nedbalý přímo na podlaze.
 • Nejjednodušší schéma připojení, se kterým můžete přijít pouze (kdokoli se může vyrovnat, dokonce i plně naplněný začátečník);
 • Není třeba porozumět nastavení a nějak navíc nakonfigurovat televizor na signál;
 • 99% všech poruch je v kabelu. po jeho náhradě se internet znovu objeví;
 • Internetový kabel je zakoupen za nízkou cenu a celý postup připojení netrvá ne více než 1 minutu.
READ  Jak přepnout televizi do digitální televize

Jeden konec kabelu LAN musí být připojen k sdílení ethernetu v televizi s technologií chytré televize a druhý konec externího modemu internetové sítě. Samotný modem se také připojuje k portu Ethernet ve zdi (pokud se to nedalo dříve). Pak se objeví krátké uznání zařízení nového připojení a objeví se přístup k internetu. Spojení končí tímto.

Co dělat, pokud byste nemohli připojit internet?

Ale co dělat v případě různých chyb, je těžké to říct. Pro každou poruchu existují jeho vlastní řešení, takže není možné určit akce, které jistě pomohou.

Můžete se však pokusit opravit chybu nejběžnějším způsobem. Ponořte se do nastavení inteligentní televize a v případě potřeby je změňte:

Je vybrána položka „Nabídka“, poté „Síť“ a „Nastavení sítě“:

Objeví se také zpráva, která nabídne automaticky pokusit se nakonfigurovat připojení.

Pokud je internet schopen nakonfigurovat internet, zobrazí se vhodná zpráva. Pokud ne, pak oznámení s chybou „vyskočí“.

Pokud není možné navázat spojení tímto způsobem, musíte jít do nabídky „Síť“. Nachází se okamžitě pod „Nastavení sítě“:

V novém okně musíte přejít na položku „Nastavení IP“ a poté vybrat automatické přijetí IP adresy:

Pokud to nepomůže, budou muset být všechna data zadána samostatně:

Zjistěte IP adresu, masku podsítě atd. Můžete se obrátit k poskytovateli internetu prostřednictvím telefonního hovoru. Také, pokud máte počítač a použití stejného internetu, můžete přejít do místní nabídky připojení a vybrat „Informace“. Všechna data v internetových sítích budou zobrazena v okně, které se objeví, ale pouze zdůrazněná inteligentní televize budou pro inteligentní televizi zajímavé:

Měly by být zadány do televizní nabídky v sekcích stejného názvu.

Po provedení akcí by mělo být navázáno připojení k internetu a můžete začít používat inteligentní televizi v televizi od Samsung.

Identické akce pro nastavení sítě mohou být provedeny na jakýchkoli jiných modelech, t. Na. Rozdíl je pouze umístění nabídky a název sekcí. Není však třeba se bát, protože budou intuitivně jasné: „Nastavení sítě“ a „síťové instalace“. to je totéž.

Chcete.li ověřit inteligentní televizi, můžete spustit jakoukoli aplikaci nebo se nějak pokusit použít televizní funkce, které vyžadují přítomnost internetu. Pokud se ukázalo, pak je vše v pořádku, a pokud ne, musíte nakonfigurovat. Všechno je velmi jednoduché, hlavní věcí je pochopit podstatu zařízení a pečlivě přečíst pokyny pro uživatele.

Většina moderních televizorů je vybavena technologií chytré televize. Díky tomu se můžete připojit k internetu prostřednictvím televizní integrace a sledovat vysoce kvalitní filmy online. A to ani to není konec, protože mít kameru a mikrofon můžete komunikovat prostřednictvím aplikace Skype. Ale aby vše fungovalo, je důležité správně připojit a konfigurovat inteligentní televizi.

nakonfigurovat, inteligentní, televizi

Nastavení digitálních kanálů

Výrobce Danny má velké množství různých modelů, jejichž integrace je výrazně odlišná. V současné době téměř všechny nové televizory pracují na operačním systému Android TV.

READ  Jak připojit bezdrátovou myš k televizi

Chcete.li nakonfigurovat dvacet bezplatných digitálních televizních kanálů v TCL Smart TV TV, musíte provést několik jednoduchých akcí.

 • Dalším krokem je režim tuneru.
 • Tlačítka vlevo nebo vpravo vyberte anténu pro vyhledávání digitálních etherových programů.
 • Typ kanálů digitální nebo CTV si můžete také vybrat analogu.
 • Klikněte na vyhledávání a počkejte několik minut před koncem skenování frekvence.

Nastavení kabelové televize

Pokud jste uzavřeli dohodu s poskytovatelem kabelů, můžete zobrazit většinu kanálů sítě, musíte mít přístupovou kartu s kódovaným signálem.

 • Proveďte všechny výše uvedené akce k položce Avtopoisk.
 • Dále musíte změnit režim tuneru pro kabel.
 • Typ kanálů digitální a analogové.
 • Režim vyhledávání je dokončen.
 • Klikněte na vyhledávání a počkejte na konec procesu.
 • Pokud znáte parametry, můžete si vybrat síť.

Upřesněte tyto parametry od poskytovatele služeb. Pokud je neznáte, zvolte úplné vyhledávání, pak vaše televize zcela naskenuje a najde všechny kanály.

Satelitní televize

Mnoho TSL televizorů podporuje standardy satelitního vysílání DVB-S a DVB-S2. To znamená, že pro prohlížení satelitní televize není nutný další přijímač. Je zapotřebí pouze satelitní anténa a modul s kartou pro prohlížení placených programů.

 • Připojujeme kabel přicházející z antény do satelitního hnízda.
 • Další v nastavení televize musíte vybrat režim tuneru satelitu
 • Další krok vyberte satelit, pro který je nakonfigurována satelitní deska.
 • Zahájíme vyhledávání

Můžete tedy nakonfigurovat kanály Tricolor, NTV, televize atd.

Inteligentní televizní aplikace Samsung

Aplikace Smart TV Samsung jsou poměrně jednoduché, protože v obchodě je speciální sekce. Seznam aplikací dnes není tak velký, ale již si můžete vybrat. Je třeba mít na paměti, že ne všechny dostupné programy budou zobrazeny, protože některé mají omezení v regionech. Změna v nastavení regionu pomůže vidět další rozšíření.

Smart TV Jak nainstalovat aplikace zvážit v následujících pokynech, ale měli byste si provést rezervaci předem, že si musíte stáhnout připojení Wi-Fi ke stažení programu. Je nastaveno pomocí charakteristického okna v nabídce připojení.

Chcete.li jít do obchodu v televizi Samsung, potřebujete:

 • Stiskněte tlačítko ve středu na dálkovém ovládání a má charakteristickou barvu Google;
 • Po přechodu do nabídky Smart TV vyberte položku aplikací Samsung;
 • Vstoupíme do vchodu, pokud není dříve dokončen;
 • Dále se otevře okno s widgety pro televizi, vpravo jsou kategorie a vyhledávací formu;
 • Vyberte nezbytný program, navigace v celé nabídce dochází pomocí střelce na dálkovém ovládání nebo připojenou myš. Po výběru widgetu jdeme na jeho stránku;
 • Stránka označuje hlavní informace o příloze, jeho hmotnosti, funkci, výhodách, snímcích obrazovky atd.D. Pokud vám to vyhovuje, klikněte na „Načítání“;
 • Po postupu dojde k tlačítku „instalace“;
READ  Jak nainstalovat widget do LG Smart TV.

CODI je snad jednou z nejvýkonnějších aplikací pro mediální centrum. Spolu s tím lze schopnosti Kodi rozšířit pomocí řady doplňků Kodi, které poskytují aplikaci větší sílu.

Určitě byste měli používat Kodi ve svém televizoru Android, pokud váš televizor Android obsahuje mnoho multimédií a hledáte způsob, jak to všechno rychle uspořádat se správnou hierarchií. Jakékoli další nosiče, které můžete přidat do svého zařízení po konfiguraci Kodi, budou automaticky tříděny do odpovídajících kategorií a distribuovány na místa, která jste vybrali. Přírůstky Kodi mu také pomáhají podporovat téměř jakýkoli formát zvuku a videa, který můžete opustit, což je jeho velmi univerzální řešení pro spotřebu médií na vaší Android TV.

Sestava

Ale dávat vlastnosti TCL televizorů obecně. ne příliš odůvodněné. Je mnohem správnější provést individuální hodnocení a analyzovat vlastnosti konkrétních modelů. Dobrou volbou v tomto ohledu je úprava L65P8SUS. Takové televizní ukazuje obrázek třídy Ultra HD. Uživatelé dostupné úpravy se 3 velikosti obrazovky. 50, 55 a 65 palců.

Ve všech takových verzích, včetně modelu 55 palců, je nutně poskytnuta přítomnost digitálního tuneru standardu DVB-T2. Obrazovka 16 až 9 plně splňuje moderní požadavky. Rovněž stojí za to zdůraznit:

 • Progresivní skenování;
 • Hrad od dětí;
 • Kompozitní konektor;
 • Možnost nahrávání na dopravci typu USB;
 • Konektor sluchátka.

Můžete si vybrat televizi L40S60A s diagonálem obrazovky 40 nebo 32. Toto zařízení samozřejmě podporuje DVB-T2, HDTV. Frekvence obrazovky dosahuje 60 Hz. Existuje speciální časovač spánku. Uživatelé mohou aplikovat možnosti Bluetooth a rodičovskou kontrolu.

Každý odborník bude pozitivně reagovat na následující nuance:

 • Progresivní skenování;
 • Formát 16: 9;
 • Systém digitálního potlačení šumu z TCL;
 • EPG (speciální průvodce pro programy);
 • OS Android 8.0.

Výběrem televizoru s diagonálem 43.palcové obrazovky byste se měli blíže podívat na L43P8US. Tento model se může také pochlubit možností EPG. Je poskytnut dekodér Nicam. K dispozici jsou 2 anténní vstupy a 3 konektory třídy HDMI. Schválení si také zaslouží přítomnost CI.

Televizní přijímač L49S6400 může být vybaven obrazovkou 32, 40, 43 nebo 49. Horizontální a vertikální pozorovací úhly jsou 178 stupňů. Existuje interní blok Wi-Fi. Možnost Teleteckt je podporována, existuje USB, DLNA Media Player.

Rovněž stojí za zmínku RJ-45. CI/PCMCIA, VESA 200X200 mm rozměry, operační systém Android 8.0.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS