Stáhněte si TVigle na LG TV

Populární aplikace Forkplayer, navržená jako multifunkční program pro chytré televizory, je dnes nainstalována častěji než online kina a streamování video portálů. Instalace vidlice na LG Smart TV umožňuje sledovat mnoho televizních kanálů v těchto televizorů zdarma. Pomocí tohoto widgetu si můžete prohlédnout videa, filmy, klipy, poslouchat hudební zprávy.

Můžete připojit další zařízení k televizi nebo použít domácí síť. Všechny gadgety budou také schopny vysílat video obsah v dobré kvalitě. Takové funkce mohou provádět jiné programy. Forkplayer však nemusí být přepnut z jedné aplikace na druhou. Tento widget nahradí několik softwaru najednou pro pohodlný prohlížení obsahu. Zvažte metody jeho instalace na zařízení značky LG.

Jak nainstalovat Forkplayer pro LG Mart TV

Nejprve jdeme do inteligentní nabídky a nainstalujeme aplikaci TVigle. právě to bude proveden přístup k vidličkovému přehrávači.

Přijďte do televizního nastavení. Sedět. Umístěte aktivní připojení (pokud jste připojeni pomocí kabelu LAN, přejděte na „Wending Connection“, pokud jdete na Wi-Fi, přejděte na tuto položku v souladu s tímto bodem), například mám Wi-fi:

Pak přejděte do bodu „Další nastavení Wi-Fi:

Pokud je nainstalován na „automaticky“. odstraňte příznak stisknutím tlačítka „OK“ na dálkovém ovládání a potozením na samé dole, potřebujeme položku DNS. vložte kurzor na toto pole. klikněte na „OK“ na dálkovém ovladači. na dálkovém ovladači. na dálkovém ovladači. na dálkovém ovladači. na dálkovém ovladači. na dálkovém ovladači. na dálkovém ovladači. a zadejte server CNC (v mém případě se nedotýkáme zbytku polí), server pracoval: 85.17.Třicet.89, tak to vypadá:

nakonfigurovat, forkplayer

A nakonec klikněte na „Připojení“. Nastavení opouštíme. A spusťte aplikaci TVigle. Pokud je vše v pořádku, měl by náš vidličkový hráč začít:

Pokud to nefunguje, zkuste zaregistrovat další servery DNS, jste zde pro vzorek:

 • 217.79.190.156
 • 46.36.222.114
 • 46.36.218.194
 • 46.36.220.208
 • 195.88.208.101
 • 79.190.156;
 • 36.222.114;
 • 36.218.194;
 • 36.220.208;
 • 101.118.43;

Zde je okamžik, že různé servery mohou pracovat s různými aplikacemi, například 85.17.Třicet.89. začíná prostřednictvím Twigl, 217.79.190.156. prostřednictvím Ruska 24. Pokud nemůžete žádným způsobem nakonfigurovat, přejděte na oficiální web, zde je odkaz. Možná tam budete moci najít řešení vašeho problému.

Pokud uspějete poprvé. vynikající, nyní můžete jít na prohlížení. Pouze tato aplikace bude více než dost pro sledování online filmů, online rádia, torrent filmů, kanálů IPTV a dalších věcí. Toto je opravdu úžasný software, který otevírá přístup k obrovskému množství obsahu.

A protože zpočátku to nemusí být jasné, rozhodl jsem se napsat podrobného průvodce, jak pracovat s Forkplayerem, jak jej nakonfigurovat, dám několik důležitých tipů A abych tento článek nafoukl, rozhodl jsem se, rozhodl jsem rozdělit je na dvě části, nakonfigurovat je. Forkpleer si přečtěte v tomto článku.

READ  LG TV neukazuje filmy online

Další adresy DNS pro inteligentní televizi LG

Při zadávání adresy serveru je třeba mít na paměti, že ne všechny DN mohou být vhodné pro vaši chytrou televizi. Pro správnou provoz přehrávače můžete použít následující seznam dalších DNS:

Další adresy serverů DNS najdete na oficiálních webových stránkách vidlice hráče. Tam je také uživatelské fórum. V komentářích k jedné z poboček jsou rozděleny řešením problémů propojení a instalace vidlice a také publikování čerstvých DNS.

Nastavení nabídky ForkPlayer Spuštění:

.

Takže klikněte na ikonu tří vodorovných řádků nahoře. a přejděte do „Nastavení nabídky Start“:

A pak zapněte nebo vypněte ty aplikace, které se vám líbí nebo se vám nelíbí. Nejprve můžete všechny zapnout a pak již vydat a vypnout navíc, které pro vás nejsou zajímavé:

To je celé nastavení. A pak, nebo vybrat nejlepší aplikace pro sebe. Pojďte do nich na počáteční stránce nebo použijte globální vyhledávání (já osobně to udělejte). hledejte, co potřebujete a uvidíte. Zpočátku to nemusí být známé, ale jsem si jistý. Koneckonců, ve skutečnosti je to stejný prohlížeč jako ve vašem počítači. Zde můžete také otevřít několik karet (ačkoli to není příliš výhodné, se standardním dálkovým ovládáním, ale jako možnost můžete usnadnit život pomocí smartphonu a aplikace LG TV plus, kterou jsem napsal O tomto článku) můžete také vytvořit záložky a můžete to udělat mnohem více.

Několik tipů, jak pracovat s Forkplayerem, užitečnými čipy, abych tak řekl.

Obecně je hráč Fork opravdu velmi skvělá aplikace. Vývojáři za to musí vzdát hold a děkujeme. Všechno je opravdu pohodlně organizované a co je nejdůležitější. otevřen je přístup k obrovskému množství obsahu. Práce v této skořápce je docela pohodlná, všechno funguje stabilně, obecně mám pouze pozitivní emoce.

Chip. přidání nových odkazů do počáteční nabídky:

Takto vypadá moje hlavní stránka:

Doufám, že jak jste již pochopili, hlavní stránku lze nakonfigurovat podle vašeho uvážení. přidejte nebo deaktivujte určité aplikace. Prohledáváním můžete také najít nové a přidat na hlavní obrazovku. To je provedeno jednoduché, hlavní věcí je vědět, co vypadat. Například vložte kurzor do vyhledávací linie

Představeno. klikněte na „OK“ a výsledky vyhledávání se objeví:

A pokud se vám tento odkaz líbí, můžete jej přidat do počátečního okna. Chcete.li to provést, stiskněte červené tlačítko na dálkovém ovládání:

A vyberte položku „Přidat do počáteční nabídky“:

Pokud jde o mluvení, přidali jsme odkaz na oblíbené položky na naši vrchol našich oblíbených webů na hlavní stránce webového prohlížeče (Forkplayer). Tímto způsobem můžete přidat odkazy na kanály IPTV nebo na své oblíbené kina a další užitečné věci.

Také se odehrává vyhledávání filmu. přesuňte kurzor na vyhledávací lištu. říďte název a během vstupu vám již budou nabízeny možnosti, můžete jen zvednout a vybrat ten pravý, abyste ušetřili čas pro vstup, vše je od Analogie s obvyklým prohlížečem na počítači nebo smartphonu a znovu stiskněte „OK“ a „OK“:

READ  Připojte předponu k televizním tulips Samsung

Chip. top vyhledávací dotazy:

Také velmi zajímavá věc, pokud nevíte, co vidět, stačí kliknout na odkaz „Nejlepší požadavek na vyhledávání“ pod řádkem vyhledávání:

A výsledky nejoblíbenějších požadavků se otevřou před vámi, co lidé hledají, co lidé sledují:

Chip. nejlepší filmy:

Zde můžete také vidět vrchol na největším portálu. film, na hodnocení, v peněžních poplatcích, v průběhu let atd.D. Klikněte na odkaz „Kinopoisk“:

A zde jsou pro vás různé hodnocení, vyberte, co chce vaše duše:

Pokud nemáte dostatek obsahu, můžete hledat zajímavé seznamy skladeb, podívejte se, co lidé hledají Pro to v „Nejlepší hledání seznamů skladeb:

A seznam populárních dotazů vám bude k dispozici:

Pro experimenty již existuje obrovské pole. Přidejte, jak jsem popsal výše, v čipu najdete odkazy na nová online kina a seznamy kanálů IPTV, hodně je zde hodně skryté, takže je použijte.

nakonfigurovat, forkplayer

Chip. Poslech online rádia nebo hudby:

Můžete také poslouchat online rádio nebo jakoukoli hudbu ve Forkplayer. Chcete.li to provést, přejděte do aplikace ZV.FM:

A zde se můžete rozhodnout poslouchat rádio nebo hudbu, toto okno se objeví:

Forkplayer nehraje video. co dělat?

Uživatelé často čelí černé obrazovce, když se snaží přehrávat video nebo film. Obvykle je to způsobeno nepracujícím IPTV, které jsou často vystaveny blokování. Před otevřením obsahového média zkontrolujte stav seznamu skladeb. Pravděpodobně je poškozen a musíte si vybrat jiný.

V poslední době je většina IPTV blokována. Proč se tohle děje? Aplikace pro hráče vidlice znamená pouze pirátský obsah a kdokoli může vytvořit nové vysílání IPTV. Ale pro jeho vytvoření jsou k vytvoření nutné určité vybavení, odstranění místnosti, výpočetní výkon a přítomnost zvláštní licence. To vysvětluje, proč uživatelé dávají přednost použití nelegálních metod vytváření seznamů skladeb.

nakonfigurovat, forkplayer

Poskytovatelé IPTV zase aktivně bojují s úniky a uzavírají neznámé proudy. Seznamy skladeb zdarma lze snadno najít. Koneckonců, čím více lidí je navštíví, tím snazší je detekovat pirátský obsah a zablokovat jej. To znamená, že tisíce IPTV jsou denně aktualizovány a blokovány a blokovány.

Aktivujte funkci demonstrace hodnocení v parametrech prohlížeče. Uvidíte tedy počet pracovních toků.

Důvodem může být nesprávně vybraný formát přehrávače videa. Žádný seznam skladeb začíná? Přejděte na parametry a vyberte typ přehrávače. média nebo html5.

Instalace prostřednictvím oficiálního trhu s aplikacemi

Televizory jihokorejské značky LG pracují pod kontrolou operačního systému WebOS. Společnost Store nemá správnou aplikaci, takže nastavení vidlice je nemožné. Toto je zcela přirozený jev. Například na trhu operačního systému Tizen, jehož na základě toho, na čem provozuje Smart TV Samsung, tento program také chybí.

Chcete.li stáhnout ForkPlayer, musíte jít do obchodu Fokstore. Například. To lze provést změnou serveru DNS nebo instalací softwaru z externích médií. Každou z těchto možností budeme podrobně zvážit každou z těchto možností.

Co se může pokazit. chyby po instalaci

Navzdory popularitě a stabilitě vidlice pro LG TV se po instalaci mohou objevit chyby. Jsou spojeny s technologií IP televize, která je považována za nový. Pojďme přijít na to, jak je eliminovat.

READ  Jak vytvořit účet na počítači

Černá obrazovka

Někdy se po nastavení objeví černá obrazovka, když je reprodukován jakýkoli IPTV. Jedná se o selhání softwaru, které také vyžaduje ztrátu objemu. Se objeví kvůli:

 • Majitel televize otevřel skrytý seznam skladeb nebo neaktivní IPTV. Asi 1000 stránek je denně blokováno, takže před zahájením stojí za to zadat „nastavení“ a podívejte se na stavy připojení.
 • Poté aktualizujte stránku se službami.

Velké množství blokovaných stránek je způsobeno obrovským množstvím vytvořeného videa na IPTV. Lidé každý den střílí různé poznámky a snaží se je nelegálně vysílat prostřednictvím interaktivní televize. Takové zdroje jsou blokovány.

Rada. Abychom se nedostali na blokované karty, je lepší použít kartu obecného hodnocení, kde je umístěn seznam pracovních kanálů.

Černá obrazovka místo videa

Se objeví při prohlížení mediálního obsahu A také nesprávně projevil formát hráče, který se mění v nastavení

Důležité! Forkplayer on LG je nástroj, který pomáhá otevřít větší seznam seznamů a zvyšovat funkčnost chytré televize. Neovlivňuje to vnitřní nastavení „inteligentní“ televize. Proto, když se objeví selhání softwaru, stojí za to zkontrolovat základní parametry inteligentní televize a nesnažit se okamžitě odstranit aplikaci odepsáním problémů na něm

Instalace z flash disku

Forkplayer můžete nainstalovat nejen přes posun DNS, ale také z flash disku, ale je třeba mít na paměti, že obsah bude omezen. Chcete.li získat plný přístup, musíte nainstalovat na počítač nebo jiné vzdálené zařízení pro vidlice a spustit jej. Současně bude třeba spustit možnost vzdáleného vidlice v nastavení Smart TV.

Pokud tedy potřebujete nainstalovat widget ForkPlayer na LG TV s operačním systémem WebOS, budete muset provést následující akce:

 • .RU/FORLAYER/LG_Forkplayer.RAR;
 • Zadejte svůj vlastní účet na LG Smart TV;
 • Připojte jednotku flash k televizi;
 • Jakmile ji Smart TV najde, klikněte na tlačítko dálkového ovládání s domem a list doprava, dokud nenajdete widget v seznamu spouštěče;
 • Spusťte aplikaci
nakonfigurovat, forkplayer

Pokud má vaše LG Smart TV TV NetSast OS a byla propuštěna od roku 2010 do roku 2013, musíte jednat v souladu s těmito pokyny:

 • Rozbalte archiv RAR na USB Flash Drive a připojte jej k LG Smart TV, zadejte váš ACONT, jako v předchozí verzi;
 • Poté budete muset jít do „Moje aplikace“, které jsou umístěny v pravém rohu zespodu;
 • Vyberte část „Moje aplikace na USB“;
 • Spusťte aplikaci uloženou na jednotce Flash;
 • Chcete.li získat plný přístup, je nutné nainstalovat a spustit na notebook nebo jiné vzdálené zařízení Forkplayer a aktivovat možnost RemoteFork Možnost.

Pokud televizor s inteligentní televizí nevidí vaše zařízení, zkuste naformátovat flash disk nebo vzít jinou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS