Jak přenést aplikaci Viber z jednoho telefonu do druhého

Mnoho lidí má problémy s přenosem zpráv z Viberu, zejména ti, kteří chtějí přenést Viber z Androidu do iPhonu nebo z iPhonu do iPhonu. To by však nemělo být překážkou, která by nám bránila ve změně telefonu. Dnes si ukážeme uživatelský návod krok za krokem pro přenos zpráv Viber z Androidu do iPhonu (nebo z iPhonu do iPhonu) a přenos historie Viber do nového telefonu pomocí iCloudu a Disku Google. Pokud chcete zdarma zálohovat zprávy z iPhonu do počítače, je tu Tenorshare iCareFone.

Nejunikátnějším a nejjemnějším nástrojem pro přenos zpráv Viber z Androidu do iPhonu a zpět je BackupTrans. Samotný software je navržen v klíči, který umožňuje relativně snadno přenášet zprávy ze sociálních aplikací z jednoho telefonu do druhého, zejména pro různé platformy. Přečtěte si náš návod, jak přenést zálohu aplikace Viber ze systému Android do systému iOS.

 • Stáhnout Backuptrans Android Viber to iPhone Transfer.
 • Otevřete nástroj BackupTrans a připojte zařízení včetně starého telefonu se systémem Android a nového iPhonu k počítači.
 • Klepnutím na tlačítko „Zálohovat data“ na zařízení se systémem Android a klepnutím na tlačítko „OK“ na počítači nejprve zálohujte data do softwaru.
 • Vyberte zařízení se systémem Android v softwaru, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Přenést zprávy z Androidu do iPhonu“.

Vyberte iPhone a kliknutím na „Potvrdit“ synchronizujte zprávy Viber do nového telefonu.

Jak načíst zprávy ze služby Viber

Sociální média se stala pohodlným způsobem komunikace a předávání informací obrovskému počtu lidí. Stále častěji ukládáme důležitou korespondenci také do messengerů. Vzhledem k jeho vysoké popularitě se však uživatelé musí naučit, jak uspořádat nastavení a zabezpečení. Na rozdíl od sociálních sítí. u Viberu nemusí uživatelé konfigurovat omezení soukromí. Lidé mohou rychle vytvářet skupiny a připojovat se k zajímavým komunitám, aniž by se museli registrovat a vytvářet účet.

V aplikaci Messenger můžete posílat multimediální soubory, textové zprávy a všechny je ukládat do osobního úložiště. Díky této funkci ve Viberu lze smazané zprávy vrátit několika kliknutími. I když si z telefonu děláte legraci a chcete přenést svou korespondenci, komunity do jiného zařízení, stačí si do telefonu stáhnout software a připojit se k účtu vyber. Systém vás vyzve ke stažení uložených dat a během několika sekund můžete pokračovat v konverzaci s partnerem v chatu tam, kde jste skončili. Pro zálohování dat stačí postupovat podle následujících pokynů.

READ  Chyby v iPhonu 11

Stáhněte si aplikaci, nechte se ověřit podle čísla

Připojte svůj účet k účtu Google, abyste jej mohli zálohovat a obnovit zprávy Viberu.

Tato možnost je vhodná pro uživatele systému Android i iOS. Připojením účtu Google můžete kdykoli odeslat kopii svých chatů na svůj e-mailový účet. Chcete-li to udělat, musíte přejít do nastavení Viberu, otevřít volání a zprávy a kliknout na možnost E-mailový protokol. Bude vytvořena kopie dat a poté budete požádáni o zadání e-mailové adresy pro zaslání archivu vašich zpráv. E-mail bude obsahovat přílohu ve formě souboru zip. Jediná věc je, že tato možnost nefunguje ve verzích aplikace pro stolní počítače.

4 komentářů pro „Viber na iPhone. vlastnosti a funkce.

Dobrý den, možná se ptám jako idiot, ale můžete mi prosím říct, proč se při psaní z iPhonu nezobrazují jablka a při psaní ze Samsungu se zobrazuje ikona androidu? Neházejte po mně kamenem, ale jak mám přimět druhou osobu, aby viděla, že používám iPhone?

viber, iphonu, smazané, zprávy

Sestra mi vzala telefon, mohu odstranit konverzace Viberu z počítače nebo jiným způsobem? ? Odstranění těchto konverzací v telefonu

Kdo ví, jak zmenšit zobrazené emotikony? protože nové obrovské smajlíky jsou otravné.

Pokud je v iPhonu. Přejdete do obchodu s nálepkami, vyberete převodovku (nastavení). A dostanete „Moje balíčky“. Pokud stisknete tlačítko Změnit, můžete je uspořádat podle libosti, pokud posuvník přepnete do režimu vypnuto, zmizí

Kam mám uložit video, které jsem neodeslal, protože je příliš velké? Kam se podívat v telefonu, toto video. V galerii není.

Proč Viber nepodporuje videohovory?

podskanitet prosím při psaní zprávy ve Viberu, vyskočí a doprovází zvuk a blesk na telefonu, možná to všechno vypnout, nemohu!

Dobrý den,! Chat s někým a ukázalo se, že je podvodník a smazal některé zprávy ve Viberu, poraďte, zda je lze obnovit ? Zda se zprávy ukládají na iCloud ? Viber je v nastavení zálohování na mém iPhonu zaškrtnutý?

Pokud odstraním své jméno Viber, budu uveden stejně jako telefonní číslo kontaktu?

Jak přenést fotografii z aplikace Viber do galerie?

Ve výchozím nastavení se fotografie a videa přijatá ve službě WhatsApp automaticky ukládají do složky WhatsApp ve složce Fotografie v iPhonu.

Proces nastavení

Na tom není nic složitého. Majitel stylového smartphonu bude potřebovat:

 • Po stažení aplikace Viber ji spusťte.
 • Poté klikněte na tlačítko „Pokračovat“, které se zobrazí v uvítací nabídce.
 • Dále musí uživatel vybrat zemi svého bydliště.
 • Dalším krokem je uvedení vlastního telefonního čísla. Aplikaci musíte povolit přístup ke všem kontaktům v iPhonu, protože je aplikace používá při své práci.
 • Stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a na vašem zařízení se zobrazí zpráva „Váš kód Viber je XXXXX“.
 • Kód je třeba zadat do pole. Tím se dokončí registrace a nastavení aplikace Viber.
READ  Registrace účtu Sony Playstation 4

Můžete jim zdarma zavolat nebo poslat zprávu a nemusíte nic platit. Při registraci telefonního čísla v iPhonu zadejte číslo bez kódu země.

Skutečný mobilní expert! Píše užitečné články a návody k mobilním tématům jednoduchým a srozumitelným jazykem a rozdává ty nejužitečnější rady zleva i zprava. Sledujte sekci „Články a návody“.

viber, iphonu, smazané, zprávy

Jak zálohovat konverzace (zprávy) ve Viberu na iPhonu a iPadu

Spusťte aplikaci Viber a přejděte na kartu „Více“.

Přejděte na „Nastavení“ a vyberte „Účet„.

Přejděte na „Zálohování.

Klepněte na možnost „Vytvořit automaticky“ a zadejte období zálohování. denní, týdenní nebo měsíční.

Chcete-li vytvořit zálohu hned teď, klikněte na „Vytvořit nyní“. To může trvat několik minut. Po dokončení procesu se nad tlačítkem „Create Now“ zobrazí zpráva o poslední dostupné záloze v cloudu.

Co můžete dělat v tajném chatu Viber

Spusťte aplikaci Viber a klikněte na kartu „Chaty“ nebo použijte vyhledávání.

Klepněte na „Informace a nastavení„.

Na této stránce klikněte na možnost „Skrýt chat“.

Chat můžete také skrýt tak, že ve společném seznamu přejedete prstem zprava doleva a vyberete možnost Skrýt.

Klepněte na „Nastavit PIN“, vymyslete a zadejte čtyřmístný PIN pro přístup ke skrytým chatům.

V případě potřeby aktivujte možnost odemknutí tajného chatu pomocí Face ID (Touch ID).

Jak vytvořit skryté nebo tajné chaty ve službě Viber chráněné heslem

Tajné chaty ve Viberu používají stejné šifrování jako běžné chaty, ale mají několik rozdílů. Konkrétně se u každého chatu zobrazí oznámení o snímku obrazovky, je zde možnost přesměrování zpráv a také časovač, který umožňuje nastavit dobu, po které bude zpráva zničena. Viber také umožňuje skrýt konverzace a nastavit ochranu heslem. Těmto funkcím jsme se podrobně věnovali v tomto článku.

Stáhnout Viber na iPhone 4 iOS 7.1.2

Především je třeba poznamenat, že Viber je pravděpodobně nejoblíbenějším messengerem v zemích SNS, a proto je tak velká poptávka po instalaci iPhone 4. Telefon byl vydán již v roce 2010 a jen si vzpomeňte, jak je nyní starý. A nezapomeňte, že dnešní uživatelé považují zařízení po dvou letech za staré.

READ  Parametry vašeho zařízení změnily znovu načtěte počítač

I když byl ve své době dobrý, dnešní iOS 7 potřebuje.1.2 to prostě nedokáže. Myslím, že jste to již pochopili.

Následují pokyny, které lze použít pro jakoukoli aplikaci, která vyžaduje minimální verzi systému iOS 8.0.

viber, iphonu, smazané, zprávy

A je velmi důležité, že při provádění akce nepřipojujeme telefon k počítači.

Pojďme se pustit do instalace aplikace Viber:

 • nainstalovat do počítače starou verzi iTunes, protože App Store byl z nové verze odstraněn. Zde je odkaz na verzi 12.6.3. Stáhnout iTunes 12.6.3;
 • přihlaste se do iTunes, pokud jste tak ještě neučinili, pomocí svého Apple ID;
 • nyní přejděte do obchodu App Store a najděte program Viber, stačí jej stáhnout (sekce Programy není ve výchozím nastavení aktivní, proto klikněte na nabídku Hudba. Upravit a zaškrtněte tuto položku);
 • uchopení iPhonu 4 a spuštění App Store;
 • přejděte na Aktualizace. Nákupy a vyhledejte naši aplikaci;
 • stiskněte tlačítko Nainstalovat a pak by se měl zobrazit iOS 7.1.2 je zastaralá a je třeba nainstalovat starší verzi, na což odpovídáme ANO.

Pro zajímavost jsem hledal i jiné způsoby instalace. Existuje také možnost nainstalovat Jailbreak a poté stáhnout aplikaci z Cydie.

Tato metoda není příliš spolehlivá, a pokud vám záleží na bezpečnosti vašich dat, raději ji nepoužívejte. Existuje také bod týkající se instalace z webů třetích stran a jiných účtů Apple.

Názor je naprosto stejný jako v případě útěku z vězení. Nejsem zastáncem těchto metod, ale pokud chcete, můžete zkusit. Nebude vám to zakázáno.

Ale upřímně řečeno, abyste nemuseli podstupovat tyto úkony a mohli plně využívat všechny funkce aplikace Wyber, stačí si koupit nový smartphone.

Pokud nový iPhone nevytáhnete, můžete se bezpečně podívat na smartphony se systémem Android, které jsou cenově velmi chutné a budou vám věrně sloužit. Nebo ne nejnovější verze iPhonu.

To je v podstatě to, co můj názor a způsob, jak stáhnout a nainstalovat oblíbený messenger Viber na gadget, jako je iPhone 4, vypadá.

Podělte se o své zkušenosti a výsledky v komentářích, možná by se mělo něco přidat nebo odstranit z návodu. Hodně štěstí při instalaci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS