Jak sledovat iPhone z Androidu

Při vývoji funkčnosti moderních gadgetů se odborníci Apple zvýrazňují, aby udržovali bezpečnost uživatelů a chránili zařízení před hackováním. Téměř každé zařízení Apple má užitečnou funkci, která vám umožní naléhavě najít ztracené nebo odcizené zařízení. Je jen málokdo ví, že je možné sledovat jeho umístění z telefonu Android.

Nejjednodušší a nejdostupnější způsob sledování umístění vašeho milovaného iPhone je iCloud. Služba umožňuje nejen ukládat potřebné soubory, ale také najít kontakty, pošta, data kalendáře. Zároveň se jedná o prostředek k hledání iPhone nebo iPad. Pokud jdete na web se zařízeními Android, algoritmus je následující:

 • Přejděte na službu iCloud.com z karty nového prohlížeče na Androidu.
 • V řádku další nabídky klikněte na obrázek tří bodů.
 • V seznamu, který se otevírá, najděte položku „plná verze“.
 • Když je na kartě zobrazeno okno autorizace, bude nutné zadat identifikátory účtu Apple ID.
 • Web přesměruje stránku, kde se zobrazí všechny dostupné složky.
 • Musíte si vybrat ikonu „Najít iPhone“ a spustit aplikaci.
 • Chcete.li určit přesné umístění iPhone, měli byste kliknout na kartu „Všechna zařízení“.
 • V seznamu plynoucích, kde se zobrazují informace o všech připojených gadgetech Apple, najděte a označte požadovaný gadget.
 • Doslova po 20-30 sekundách se na obrazovce smartphonu objeví interaktivní karta, na které se zobrazí požadované zařízení.

Pokud je zahrnuta gadget, je aktivována funkce „Find iPhone“ a je nainstalováno připojení k internetu, program zobrazí přesné umístění iPhone. Pokud smartphone není k dispozici, jeho poslední pozice se zobrazí na mapě.

Jak najít iPhone prostřednictvím jiného iPhone

Aby bylo možné najít iPhone prostřednictvím iCloud, není nutné mít po ruce počítač. Operace je k dispozici na jakémkoli jiném smartphonu Apple.

Budete potřebovat, stejně jako v dříve určené metodě vyhledávání, přejděte na web iCloud.com, předejte autorizaci pod vaším Apple ID, stiskněte tlačítko „Najít iPhone“ a zkontrolujte umístění gadgetu na mapě.

Mezi funkcemi, které mohou zjednodušit proces vyhledávání, dochází také k reprodukci zvuku, zahrnutí režimu ztráty a odstranění dat. V případě potřeby si můžete vybrat kteroukoli z nich.

Podobným způsobem najdete iPhone nejen na smartphonu Apple, ale také na jakémkoli Androidu.

Označte své zařízení jako chybějící

I když jste zařízení ztratili, chráňte své informace. Použijte funkci „Značka jako chybějící“ pro dálkové blokování zařízení pomocí kódu-paralle, zobrazte zprávu s telefonním číslem na obrazovce zámku a monitorujte použití GE zařízení.

Parametr „Označení toho, jak chybí“ je k dispozici na iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch a Mac počítač.

Pomocí parametru „značka jako chybějící“

 • Otevřete program Locator a přejděte na kartu „zařízení“.
 • Vyberte ztracené zařízení.
 • Přejděte na obrazovku k bodu „Označte, jak chybí“ a vyberte „Aktivovat“.
 • Stiskněte „Next“ a poté zadejte své telefonní číslo a zobrazte jej na zobrazení ztraceného zařízení.
 • Klikněte na „Další“. Pokud si přejete, můžete zanechat zprávu pro osobu, která najde vaše zařízení s žádostí o kontakt.
 • Klikněte na „Aktivovat“.

Pokud aktivujete parametr „značka jako chybějící“

Ztracené zařízení bude vzdáleně blokováno. Pokud je zařízení nakonfigurováno společností Apple Pay, bude odpojeno. Na e.mailovou adresu bude zaslán dopis s potvrzením, na kterou je připojen identifikátor Apple ID. Když najdete zařízení, budete ho muset odemknout pomocí kódu-paralle.

READ  Jak odemknout telefon bez kódu PIN. Spuštění v nouzovém režimu

Najděte aplikaci iPhone v samotném smartphonu

Chcete.li využít příležitost poskytovanou společností Apple, potřebujete speciální nastavení iPhone. Chcete.li to provést, na gadgetu „Apple“ musíte aktivovat program „Najít iPhone“ a poskytnout přístup k síti. Chcete.li tedy najít ztracené iPhone, musíte provést kroky.krok.krok:

 • Stáhněte si program „Najít iPhone“.
 • Spusťte nástroj.
 • Zadejte účet, vyberte zařízení ze seznamu, který se objeví.
 • Na mapě se objeví nezbytná data.

Aplikace „Najít iPhone“ na obrazovce smartphonu

Kruh na mapě. skutečné umístění sledovacího iPhone. Samozřejmě se zobrazí přibližná oblast území, protože není možné tyto informace přesně spočítat.

Pokud místo zeleného nebo modrého kruhu můžete vidět šedou, pak je zařízení offline. Zaznamenává se poslední umístění přístroje, známé pro vypršené 24 hodin.

Jak funguje funkce

Funkce „Find iPhone“ umožňuje uživateli:

 • Určete geografické umístění ztraceného zařízení. Existuje však jeden, ale bude možné to udělat pouze pro podmínku, že váš ztracený gadget má přístup k internetu. Možná v budoucnu je tato funkce modernizována, což vám umožní zjistit umístění iPhone i bez připojení k internetu, bylo by to velmi pohodlné;
 • Všechny informace otřete vzdáleně ze smartphonu;
 • Reprodukujte zvukový signál, který pomůže najít smartphone, pokud je poblíž. Nebo pokud si nepamatujete, kam vložíte telefon, můžete tuto funkci také použít;
 • A co je nejdůležitější, můžete aktivovat režim ztráty, který blokuje iPhone, a v důsledku toho nebude možné tento gadget použít, bude jej moci prodat pouze za náhradní díly pro penny.

Umístění zařízení

Pro tuto metodu si budete muset půjčit od přítele iPhone nebo iPadu s nainstalovanou aplikací „Najít iPhone“, pokud neexistuje, pak stáhněte. Dále, po vstupu do aplikace je nutné se přihlásit pod vaším Apple ID a po provedení vstupu se zobrazí mapa s geoaxikou ztraceného zařízení.

Zapněte zvuk

Pokud stisknete ikonu zařízení, objeví se níže tři tlačítka, první z nich je reprodukovat zvuk.Po kliknutí na toto tlačítko bude na ztraceném smartphonu slyšet zvukový signál. To je velmi pohodlné, pokud jste sami ztratili telefon, nepamatujte, kde byl vložen do rámce bytu atd.D., A zloděj pravděpodobně nebude fungovat.

Způsob ztráty

Když zapnete funkci režimu ztráty, můžete se svými kontaktními údaji na obrazovce smartphonu vzdáleně zobrazit zprávu. Text zprávy může být vynalezen samostatně, ale ve výchozím nastavení již existuje prázdné: „Tento telefon byl ztracen. Prosím zavolej mi“.

Otřete iPhone

Funkce „Vymazat iPhone“ byla velmi užitečným doplňkem aplikace „Find iPhone“, nazývá se také „aktivační zámek“, která se poprvé objevila pouze v systému iOS 7. Tento přírůstek vám umožní zablokovat ztracený smartphone jednou provždy, t.E. Jinými slovy, proměňte telefon na zbytečnou hromadu náhradních dílů. Gadget se nebude moci v žádném případě vrátit k životu, ani blikat ani zotavení v režimu DFU.

A pokud si představujete takovou situaci, že byl telefon ukraden, pak útočník poté, co aktivoval funkci „smazat iPhone“. A nejlogičtějším řešením by pro něj bylo kontaktovat majitele a hrát situaci, jako by našel gadget, a dokonce požádat o symbolickou odměnu, alespoň nějak trochu ziskový.

Pro ty, kteří se báli, že telefon není předmětem obnovy, nebojte se, obnovte jej, bude stačit znát heslo z Apple ID. Ujistěte se tedy, že ve vás jsou zaznamenána všechna přihlášení a hesla. Pokud zapomenete nebo ztratíte heslo, nebudete moci vrátit pracovní kapacitu sami, hackeři a Apple Support Service budou dokonce bezmocní zde.

Také mějte na paměti, že po výběru funkce „Vymazat iPhone“ již nebudete moci sledovat geopolit zařízení. Smartphone zruší všechna nastavení a vrátí se do originálu a na obrazovce se zobrazí pouze zpráva o ztrátě.

READ  Jak připojit sluchátka Huawei k iPhonu. Specifikace

Jak přidat iPhone do „Najít iPhone“

Nyní si promluvme o tom, jak funguje funkce „Find iPhone“, kde je již přijde k posuvníku inkluze. Aby byla obrana vydělat „plnou sílu“ a majitel měl přístup k vyhledávání z jakéhokoli zařízení, je důležité dokončit úplné nastavení iCloud. Služba obsahuje mnoho funkcí, pro správnou práci přejděte na nastavení telefonu, otevřete autorizaci iCloud a proveďte autorizaci. V seznamu, který se otevírá, přesuňte posuvníky doprava naproti funkcím, které budete považovat za užitečné pro sebe. Po těchto jednoduchých manipulacích budou majiteli k dispozici webové funkce a další užitečné schopnosti služby.

Zkontrolujte, zda zařízení přidáno na účet. Pro tohle:

Pokud stisknete ikonu smartphonu, majitel otevře informace o zařízení, včetně sériového čísla. Tam je také umístěna nastavení funkce „Find iPhone“, majitel zařízení bude schopen studovat doporučení, aktivovat režim, zobrazit geopropitaci nebo aktivovat zvukový signál. Plus této metody je, že pokud majitel zná identifikátor Apple ID, můžete se přihlásit a ovládat připojená zařízení z jakýchkoli stacionárních nebo mobilních zařízení. Hlavní věc je stabilní přístup k internetu, bez zahrnutí informací na dálku ovládá iPhone nefunguje.

Jak povolit funkci „Najít iPhone“

Chcete.li povolit funkci „Najít iPhone“, budete ji muset obrátit na první věc v nastavení smartphonu.

najít, iphone, prostřednictvím, jiného, telefonu
 • Otevřete obrazovku „domácí“;
 • Přejděte na „Nastavení“;
 • Klikněte na název svého účtu;
 • A jděte na samotné iclod.
 • Přejděte na konec a bude zde vážený nápis „Find Me“, přeložit posuvník naproti tomu do aktivní polohy;
 • Dále na obrazovce se zobrazí zpráva, že je aktivována funkce „Find iPhone“. Potvrďte svou akci stisknutím „OK“;
 • Nyní je také nutné zkontrolovat, zda je funkce „nalezení iPhone“ aktivní při geolokaci smartphonu. Chcete.li to provést, musíte znovu jít do „Nastavení“. „Ochrana osobních údajů (nebo bonbónů)“. „Geolocation Services“. V této části je mnoho pododdílů, včetně „Find iPhone“. Je nutné vyřešit přístup k této aplikaci přesunutím posuvníku do aktivního stavu nebo uvedením zavěšení naproti frázi. „při použití programu“. Tato kontrola je nutná, protože pokud funkce „Find iPhone“ nepoužívá geolokaci, nebude možné najít umístění ztraceného gadgetu na mapě.

Speciální aplikace a programy pro nalezení iPhone

Chcete.li najít ztracené zařízení, můžete použít aplikaci třetí strany, například najít mé přátele. Program pracuje přes cloudovou službu iCloud. Jeho hlavní účel. Rychle určete umístění majitelů iPhone prostřednictvím GPS a 3G ty předplatitele, jejichž čísla jsou uvedena v telefonním seznamu.

Aplikace také rozšiřuje schopnosti najít můj iPhone Program. Můžete si vyměňovat data o umístění objektu více než mezi dvěma zařízeními. Informace o datech polohy zadá jakékoli zařízení iOS. Také v aplikaci je vytvořena funkce rodičovské kontroly. Program pracuje s kontaktními kartami. Uživatel bude schopen pokračovat v rychlé cestě ke svému příteli. Tato funkce je obzvláště užitečná, pokud host nezná cestu, a pozvaný se nemůže osobně setkat a doprovázet hosta.

Z bezpečnostních důvodů bude uživatel schopen nakonfigurovat „dočasné okno“, během kterého ostatní předplatitelé obdrží informace o jeho pobytu. Mezera může kolísat od několika hodin na několik týdnů. Po dokončení bude přenos dat dokončen. Uživatel může také zcela „skrýt“ před světem kolem. Aplikace také poskytuje funkci „následování“, s níž můžete posílat informace o svém pohybu jinému předplatiteli v určitém časovém období.

To znamená, že pomocí programu Find My Friends můžete snadno najít ztracený telefon. Aplikace je k dispozici pro zařízení s iOS 5 a vyšší. Podrobněji zvažte, jak používat aplikaci.

Na zařízeních s iOS 9 a vyšší je program nainstalován automaticky. Chcete.li pracovat na všech ostatních zařízeních, musí být stáhnuto z úložiště aplikací. Při autorizaci v iCloud se program automaticky zadává do programu se stejným přihlášením. V aplikaci můžete pracovat pomocí funkce přístupu k rodinnému přístupu prostřednictvím webu Cloud Storage.

READ  Jak obnovit tovární nastavení telefonu Nokia Lumia. Jak provést tvrdý reset nokia 1 přes obnovení bez hesla

Program bude fungovat pouze mezi zařízeními, na nichž je aplikace nainstalována. Kontakty můžete přidat pouze s iPhone, iPad nebo iPod podle čísla nebo e.mailové adresy. Adresář musí potvrdit žádost o poskytnutí údajů o jeho umístění. Pokud byly kontakty do telefonní knihy přidány z jiného Apple ID, bude muset být přetaženo do nového účtu:

 • Jeden. „Najít přátele“ „Já“.
 • 2. „Přesuňte přátele z jiného Apple ID“ „přesunout přátele“.
 • 3. Autominovat v systému označením předchozího identifikátoru.

Chcete.li skrýt své místo pobytu před ostatními předplatiteli, je nutné se přihlásit do programu, přejít do sekce „I“ a zakázat funkci „Sdílet geopolia“.

Chcete.li vypnout zobrazení informací o vašich pohybech, je nutné procházet nabídkou „Nastavení“ „Nastavení“ na položku „Sdílet geopers“ a deaktivovat možnost.

Co nelze udělat, pokud je zahrnuta funkce „Find iPhone“?

Ohlášením policie o ztrátě iPhone se uživatel jistě srazí s požadavkem vypnout „režim ztráty“ tak, aby orgány činné v trestním řízení měli příležitost sledovat umístění zařízení od IMEI.

najít, iphone, prostřednictvím, jiného, telefonu

Pokud je na smartphonu nainstalováno heslo zabezpečení, můžete na žádost policie zakázat „režim ztráty“. heslo je poněkud spolehlivá ochrana.

Pouze „Apple“ Pro. pravděpodobnost, že nalezený je pokročilý uživatel, bude moci resetovat, je velmi malý.

Pokud policie požádá o vymazání iPhone a odejde z účtu iCloud, nemělo by v žádném případě splnit jejich žádost. Bezpečnostní heslo po promytí bude zrušeno, což znamená, že osoba, která objevila iPhone, bude moci zařízení plně používat. Majitel může jen doufat pro rychlou policii, která nedal záležitosti zmizení telefonů.

Nejprve musíte nakonfigurovat svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch:

Přejděte do aplikace Nastavení. Icloud

Pokud jste to dříve neudělali, zadejte data svého Apple ID nebo zaregistrujte

Po úspěšném vchodu do systému přejděte dolů na přepínač a najděte iPhone a aktivujte jej

V případě, že používáte několik zařízení iOS, okamžitě je všechny nastavíte.

Upozorňuji vaši pozornost na následující: Funkce k nalezení iPhone požádá o zahrnutí geolokace, která by měla být vždy zahrnuta. Ano, to určitě ovlivní náboj baterie, ale pokud je geolokace správně upravena. prakticky to necítíte.

Jak najít iPhone podle telefonního čísla

Určete umístění zařízení podle telefonního čísla je obtížný úkol. To může udělat pouze operátor, a když kontaktujete předplatitele, s největší pravděpodobností uslyšíte, že společnost nemá takovou technickou možnost, což je zřejmá mazaná. V každém případě jsou však tyto informace zveřejněny výhradně na žádost orgánů činných v trestním řízení a je téměř nemožné je dosáhnout osobně.

Pokud oficiální způsoby vyhledávání zařízení nepřinášejí požadovaný výsledek, můžete se pokusit použít k prohledávání iPhone třetích osobnostních programů.

najít, iphone, prostřednictvím, jiného, telefonu
 • Ihound. Tento software nejen pravidelně zaznamenává informace o pohybech smartphonu, ale má také funkci odesílání přesného umístění zařízení při jeho připojení k počítači. Můžete tedy snadno sledovat dům bezohledný.
 • Ilocalis. Program má bohatší funkčnost, ale vyžaduje, aby jej nainstaloval útěk z vězení. Pokud to máte, můžete například zjistit číslo nové SIM karty nainstalované v telefonu a mnoho dalšího.

Shrnutí, řekněme, že nejúčinnějším způsobem je základní nalezení mého telefonu. Je nutné jej aktivovat v novém gadgetu, protože ani odvolání k policii, ani pokus o zjištění nezbytných informací od operátora, v naší realitě, bohužel, obvykle nedávají výsledek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS