Stáhněte si Whatsapp pro Windows Phone zdarma v ruštině

Není to tak dávno, Microsoft oznámil vstup na trh s jedinečným mobilním operačním systémem, který téměř zcela opakuje schopnosti platforem pro osobní počítače. Tento operační systém se nazývá Windows Phone. Uplynulo několik let a třetí generace operačního sálu potěší uživatele chytrých telefonů s jejich výkonem, spolehlivostí a pohodlím. Hlavní věc však je, že vývojáři softwaru, kteří nyní pro tuto databázi vyrábějí stále více produktů, v ní také věřili Chcete.li to provést, postupujte podle níže uvedeného odkazu.

nainstalovat, whatsapp, telefonu, microsoft

Ti, kteří alespoň jednou použili tuto platformu Je docela pohodlné to otočit citlivým senzorem, takže interakce je velmi účinná a praktická Jemné nastavení intenzity aplikace dává každému uživateli příležitost, aby byl co nejvíce jednotlivce.

Jak WhatsApp funguje na Windows Phone

Instalace messenger na rozbitých telefonech. Toto je jediná možnost použití WA v systému Windows Mobile OS. Pokud distribuce odpovídá počátečnímu kódu vývojáře, měl by program fungovat bez selhání.

Chirurgie podpory uživatele neznamená ztrátu použití funkčnosti. Zejména některé možnosti se aktualizují, ukáže se jako nepřístupné.

Základní integrace však stále zůstane použitelná. Nejnovější verze programu V2.Devatenáct.229 od roku 2019. Nainstalováno na Windows Phone bez selhání a fungovalo.

Oficiální klient WA podporuje stejné funkce jako u iOS/Android. Vezměte však v úvahu, že soubor XAP může být poškozen nebo infikován. Pokud o zdroji nic nevíte, smažte Messenger.

Podvodníci často používají vlajkové distribuce k získání vzdáleného přístupu k zařízením Microsoft. V nejlepším případě ztratíte kontrolu nad účtem.

READ  Žádný zvuk na iPhonu při sledování videa. Zvuk je v nastavení ztlumený nebo ztlumený

Před stažením „WhatsApp“ na „Windows von“ zkontrolujte podpis digitálního softwaru pomocí nástroje Digicert Certificate Utility a také naskenujte načítání antiviru.

Podmínky fungování

Rodina telefonů Microsoft zahrnuje zařízení Windows Phone a Nokia Models.

 • Software je načten z osvědčeného zdroje (Microsoft Store, oficiální web WhatsApp);
 • Zařízení je vybaveno operačním systémem, který není starší než generování Windows Phone 8.1 (například Nokia 430. 1520);

Na SIM kartě je aktivován tarifní plán s dostatečným síťovým provozem nebo zařízení může mít bezdrátový signál.

S výhradou výše uvedených parametrů můžete začít načítání a instalaci.

Jak nainstalovat Whatsapp na mobilní telefon Windows 10

Postup je poměrně jednoduchý a rychlý. Podle odkazu níže přejděte do oficiálního systému Windows Store a stáhněte si klienta. Po instalaci začneme a zaregistrujeme se. Chcete.li to provést, zadejte číslo a potvrďte registraci.

Zadejte telefonní číslo a potvrďte registraci s 6místným kódem, který přijde SMS. Pokud jste již byli zaregistrováni u tohoto čísla, aplikace nabídne obnovení historie korespondence, která je uložena v OneDrive. Klikněte v okně Ano a vyberte účet.

Systém najde zálohu a obnoví z něj předchozí zprávy. Poté WhatsApp spustí a zkopíruje z telefonního knihu kontakty, které tuto aplikaci nainstalovaly na zařízení. Vyberte si partnera a začněte komunikovat.

V pravém dolním rohu je tlačítko po stisknutí hlavních sekcí, mezi nimi nastavení, vyhledávání, nový chat, nová skupina atd.D. V chatu můžete použít velké množství emotikonů, které jsou rozděleny do skupin. Chcete.li odeslat kontaktní soubor, musíte kliknout na ikonu papírování v levém dolním rohu.

Funkce aplikace WhatsApp pro mobilní Windows 10 (Microsoft Lumia, Nokia Lumia a T.D.)

 • Žádné náklady na SMS;
 • Odesílání fotografií, videí, dokumentů, hlasových zpráv;
 • Volání zdarma (prostřednictvím připojení k internetu);
 • Skupinové chaty (schopnost komunikovat současně s několika kontakty ve skupině);
 • Webová verze WhatsApp (pomocí aplikace v prohlížeči);
 • Nepotřebujte hesla a přihlášení. Používá se pouze telefonní číslo;
 • Výměna kontaktů;
 • Rezervovat kopie korespondence;
 • Změna designu;
 • Zvuky oznámení pro každý vkus;
 • Aplikace je zcela v ruštině;
 • A mnohem víc.
nainstalovat, whatsapp, telefonu, microsoft

Whatsapp si můžete stáhnout na Lumia 630, 525, 520, 610, 800, 510, 640, 710, 510, 720, 625, 900, 1520, 535 a další klíčky, které pracují v operačních systémech Windows 10 Mobile a Windows Phone 8.Jeden.

READ  Jak změnit heslo na telefonu Samsung

Nemohu spustit WhatsApp

Jak stáhnout Whatsapp na Windows Phone a spustit jej? Od roku 2019 Messenger nezveřejnil aktualizace a také úplně přestal podporovat taková zařízení.

Někteří předplatitelé nastaví WhatsApp pro Microsoft Phone stažením souboru se starou verzí. Takové shromáždění najdete na speciálních webech s aplikacemi. Buďte opatrní a zkontrolujte instalační program s antivirem.

Rada. Stáhněte si WhatsApp pro telefon MyCrosoft oficiálním způsobem. Pokud potřebujete posel pro komunikaci s přáteli, podívejte se blíže na Viber nebo Telegram. Mohou být spuštěny na pozadí Windows. Pro registraci bude vyžadováno pouze telefonní číslo.

Verze VOTSAP pro Nokia

Toto rozhodnutí učinil Microsoft a byl vynucen od 1. Ledna 2020. Používání VOTSAP Messenger je i nadále k dispozici uživatelům Android a iPhone.

Pravidelně v mezinárodním tisku existují informace o novém vývoji, které otevírají možnost instalace moderních verzí Messenger Wottsap na platformách pro Windows pro Windows. Konkrétní datum vydání hotového produktu dosud nebylo uvedeno.

Výhody WhatsApp pro Nokia

Program je bezplatný nástroj, který je schopen odesílat zprávy ostatním uživatelům zdarma a provádět hlasové a videohovory. Princip akce je zde podobný slavnému Skype, ale existují také kardinální rozdíly. Například postup pro registraci v WhatsApp, kvůli jeho funkcím v práci, netrvá déle než minutu, protože nevyžaduje vstup do přihlášení a hesla. Všechny informace o uživatelském účtu jsou připojeny k číslu mobilního telefonu, na kterém je aplikace nainstalována. Stejná funkce vám umožňuje okamžitě zpracovat a synchronizovat seznam uživatelů WhatsApp pomocí telefonního knihy. Skenování nastává automaticky, po kterém program označuje všechny vaše přátele pomocí služby se zvláštním znakem, který ukazuje jejich dostupnost pro komunikaci.

Sdílejte nejlepší okamžiky na fotografii a videu s přáteli

Použijte Whatsapp Messenger pro rychlé zasílání zpráv

Typ platformy můžete vždy zjistit v nastavení gadgetu nebo na oficiálních webových stránkách jeho výrobce. Po určení verze si můžete bezpečně stáhnout WhatsApp podle jednoho z odkazů připravených naší správou.

READ  Hledání sluchátek Airpods přes iPhone

Technická část Whatsapp pro Nokia

Chcete.li stáhnout Whatsapp pro Nokia Lumia, musíte určit verzi operačního systému, na kterém váš gadget funguje. Můžete to udělat na oficiálních webových stránkách vývojáře nebo v nastavení telefonu. Když zjistíte svou osu, vyberte příslušný odkaz a stáhněte. Další procesy budou prováděny v automatickém režimu. Jedinou věcí, kterou musíte udělat, je zadat číslo svého mobilního telefonu a počkat na potvrzovací kód, který pak bude třeba zadat do odpovídajícího pole. Nakonec zůstává pouze vybrat avatar, nakonfigurovat zvuky oznámení a hovorů a také podepsat. A to je vše, můžete použít službu VOTSAP se všemi jejími výhodami zcela zdarma!

Podrobné pokyny v ruštině pro instalaci a registraci WhatsApp (WhatsApp, WhatsApp) v telefonu

Ve vyhledávacím panelu napište „WhatsApp“ nebo „WhatsApp“ a spusťte vyhledávání

Důvody ke stažení VOTSAP právě teď

Pokud jste z nějakého důvodu nemohli nainstalovat WOTSAP na Windows Phone, sdílejte svůj problém v komentářích. Pomůžeme vám zjistit problém během několika hodin.

nainstalovat, whatsapp, telefonu, microsoft

Kontrolovány! Nebyly nalezeny žádné viry a další hrozby.

Tento zdroj je neoficiálním místem WhatsApp. Všechny textové, grafické a video materiály jsou převzaty z otevřených zdrojů a jsou úvodní povahy. V případě sporů, nároků, porušování autorských práv nebo vlastnických práv, žádosti o kontaktování správy stránek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS