Stáhněte si Whatsapp pro iPad zdarma v ruštině

Apple je světově proslulá společnost, na kterou si nejprve vzpomněla vydání nejpopulárnějších a stylových smartphonů naší doby s názvem iPhone. Ale kromě těchto produktů existuje řada zařízení, která stojí za to věnovat pozornost lidem, kteří milují vysoce kvalitní elektroniku. A jedním z pokynů jsou tablety. Tyto pomůcky se vyrábějí podle stejných principů jako telefony, tj. Používejte výkonný náplň a software, maximálně optimalizovaný pro železo. Proto působivý výkon, stabilní aplikace a obrovská sada dalších programů určených k vyřešení absolutně jakýchkoli problémů s uživatelem. Například stáhnout Whatsapp pro iPad (WhatsApp pro iPad, WhatsApp) zdarma v ruštině právě teď z našich stránek. Chcete.li to provést, postupujte podle níže uvedeného odkazu.

 • Odesílání osobních textových zpráv uvnitř sítě;
 • Volá hlasem, jako na běžném telefonu;
 • .

V nedávných verzích byla navíc přidána schopnost odesílat a přijímat soubory s různými rozšířeními.

Webová verze

Zkušení uživatelé si jsou vědomi přítomnosti webové verze Messenger, která pracuje v jakémkoli prohlížeči ze seznamu:

Whatsapp pro iPad bude fungovat, pokud bude na vašem zařízení nainstalována jedna z webových tváří Zkusme to?

Nezapomeňte. předpokladem pro úspěšné spuštění posel je přítomnost registrovaného účtu uživatele. Druhá podmínka je jednodušší. na smartphonu musí být nainstalován mobilní klient, autorizace na správném účtu je předána.

.

Pokud jste již aplikaci stáhli a zaregistrovali jste se, chybíte tento krok. Pokud zatím není žádný účet, vytvoříme:

 • Otevřete program a zadejte aktuální mobilní číslo se správným kódem země;
 • Počkejte na potvrzovací kód a zadejte jej do odpovídajícího pole;
 • Přečtěte si a potvrďte souhlas s pravidly uživatelské dohody;
 • Pokud si přejete, zadejte název a příjmení, nahrajte fotografii pro avatar;
 • Poskytněte systému povolení k přístupu k kontaktům, kameře a mikrofonu.

Přímá práce ve webové verzi

! Nyní přemýšlejte o tom, jak nainstalovat Whatsapp na iPad pomocí smartphonu.

 • Na tabletu otevřete libovolný prohlížeč (z výše uvedeného) a přejděte na oficiální web vývojáře;
 • Najděte ikonu „Webová verze“. Klikněte na to;
 • Otevřete mobilní aplikaci a přejděte na nastavení (na tlačítku iPhone vpravo, na Androidu musíte kliknout na „Více“ a vybrat odpovídající položku nabídky);
 • Naleznete na obrazovce část „Wottsap Web“ a klikněte na tlačítko „Skenov Kewar Code“;
 • .

Připraveno, WhatsApp na iPadu je k dispozici. můžete komunikovat, psát zprávy, přijímat soubory a mnohem více.

Nezapomeňte, že provozní podmínka WhatsApp na iPadu je následující parametry:

 • Konstantní stabilní připojení k internetu;
 • Přítomnost několika metrů smartphonu, ze které byl účet povolen.

Whatsapp na iPadu bude fungovat nepřetržitě, dokud se nerozhodnete vypnout smartphone. Aplikaci lze použít pouze na jednom zařízení, současná práce na dvou (nebo více) zařízeních je nemožná. Pokud chcete jít do programu na mobilu, verze prohlížeče se automaticky vypne.

READ  Jak zálohovat WhatsApp na iPhonu. Závěr

Jak nastavit a používat WhatsApp na iPadu

Můžete nakonfigurovat a používat Messenger na tabletu prostřednictvím stacionární verze iTunes, ale zpočátku by měl být stáhnut ifunbox. Díky této aplikaci je možné nainstalovat posel připojením tabletu k počítači a spuštěním služby. Po spuštění startu.UP budete muset nainstalovat. Na panelu vlevo vyberte kartu „UsIRapplication“ a najděte aplikaci.

Stojí za to naznačovat, že pro lepší porozumění dnes existují podrobné video pokyny, jak nainstalovat posel do telefonu a tabletu. Díky nim je možné správně nakonfigurovat a používat službu zdarma z nejnovější verze.

Výsledkem je, že můžete nainstalovat Whatsapp na iPad prostřednictvím různých programů: TweakBox, Bigboss, Cydia Impacttor a Jalebreak. Hlavní věc je, že v procesu nastavení plně sledujte výše uvedené pokyny. Jinak dojde k selhání systému a doba instalace bude promarněna.

Možné problémy

Ne. Že webová verze, že neoficiální aplikace nefunguje bez již existujícího účtu na skutečném smartphonu. Pokud žádný nemáte, v extrémních případech můžete použít emulátory smartphonu a skutečné telefonní číslo. Vytváření nového účtu ani v aplikaci pro iPad nemůže.

Ano, existují i ​​jiné způsoby. Na internetu spousta jednotlivých bot a neoficiální aplikace aplikací s WhatsApp. Vezměte kohokoli a nainstalujte, pokud můžete Tweakbox má osvědčený instalační program aplikací bez virů, je zkontrolován.

Jednoduše řečeno, bez tohoto povolení nemůžete nainstalovat aplikace ne z App Store. Chcete.li to provést, najděte položku o instalaci aplikací z neznámých zdrojů prostřednictvím vyhledávače nebo na kartě aplikace a zaškrtávejte políčko vedle ní. Poté zkuste znovu nainstalovat aplikaci.

Jen čas od času jděte do obchodu a postupujte podle dalších aktualizací. Pokud sami nainstalujete aplikaci prostřednictvím instalačního programu z internetu, budete muset sledovat aktualizace na oficiálních webových stránkách tvůrce aplikace. Pokud stáhnete instalační program s novou verzí aplikace, pak všechna data zůstanou a WhatsApp bude aktualizována.

Demontovali jsme všechny metody instalace WhatsApp bez útěku z vězení Doufáme, že jsme odpověděli na všechny vaše otázky a dali jsme podrobné pokyny pro instalaci WhatsApp na váš iPad.

Jak nainstalovat WhatsApp na iPad: Step.by.BYSTEP INstrukci

Důležitým bodem, pro použití této metody byste měli mít nejen iPad, ale také iPhone. Pokud to nemáte, můžete jej zkusit znovu vytvořit na speciálních emulátorech mobilních zařízení.

Abychom pochopili, jak nainstalovat Whatsapp na iPad, proveďte následující postup:

 • Chcete.li začít, musíte si stáhnout aplikaci WhatsApp ze stacionární verze.
 • Pak budete muset stáhnout a nainstalovat aplikaci ifunbox.
 • Pomocí této aplikace budete muset nainstalovat messenger, proto musíte připojit počítač iPadk a spustit aplikaci.
 • Ifunbox bezprostředně po spuštění klikněte na tlačítko instalace.
 • Najděte si to sami, kde je uložen instalační soubor WhatsApp, a proto to bude nejjednodušší řešení „jít dolů“ do kořene systémového disku vašeho zařízení a zadat do vyhledávacího panelu „WhatsApp“ “.
 • Pokud máte ve výsledcích vyhledávání několik souborů, potřebujete ten, jehož rozšíření “.IPA „.
 • Na konci instalace se ikona WhatsApp objeví na ploše, ale instrukce tam nekončí, protože tento štítek nebude fungovat.
 • Nyní musíte nainstalovat tvouphone.
 • Pokud na ní byla aplikace již nainstalována, zcela ji smažte a poté ji přeinstalujte.
 • .
 • Poté spusťte posel a aktivujte jej prostřednictvím SMS.
 • Nyní připojte theimiphone k počítači a použijte program ProgramFunBox.
 • Zde na panelu vlevo vyberte položku „UserApplication“ a WhatsApp napravo.
 • Odtud zkopírujte složky a složky „knihovny“ a uložte je někde na počítači.
 • Nyní připojte iPad znovu a spusťte ifunbox.
 • Opakujte dvanáctý krok.
 • Odtud úplně smažte „dokumenty“ a „knihovnu“ a místo toho se přesuňte ty, kteří se zkopírovali dříve.
READ  iPad se zapne a při nabíjení se vypne

Poté má WhatsApp dlouho vydělávat peníze na vašem iPadu.Pokud to nezačne, zkuste restartovat zařízení a zkuste to znovu. Pokud i po restartu to nefunguje, pak jste s největší pravděpodobností udělali chybu někde a musíte začít znovu.

nainstalovat, whatsapp, ipad, tabletu

O platformě

Nedostatek kompatibilní s WhatsApp a iPad je považován za hlavní nevýhodu Messenger. Oficiální důvody této skutečnosti nejsou zveřejněny, v síti se objevují zvěsti o potřebě stavu státu odpovědného za tuto platformu, ale to se zdá nepravděpodobné, protože amatérská verze a verze z telefonu, stanovená správnou metodou. work perfectly on the tablet of the Cupertinists. A můžete to udělat bez iPhone, bez útěku z vězení a bez počítače z Apple.

Chcete.li vytvořit plnohodnotný pracovní WhatsApp, bude se muset uchýlit k řadě manipulací, protože pokud se o to pokusíte z oficiálního výsledek obchodu, nebude to fungovat. Stojí to za to, protože velká obrazovka poskytuje nové příležitosti.

ZAJÍMAVÝ! „Můžete snadno nainstalovat iPad na iPad tabletu, který je navržen pro klienta Viber, takže se zdá, že problémy s kompatibilitou leží přesně v právní oblasti, a nikoli v omezeních iOS nebo hardwaru

Ověřené způsoby

Každá z níže popsaných možností nebude vyžadovat instalaci útěku z vězení a nebude vás kopat do nastavení po celé hodiny, hlavní věcí je opakovat malý algoritmus akcí:

Vývojáři z. Který patří whatsapp, dlouho přestali věnovat náležitou pozornost publiku, a proto nezávislá studia z celého světa převzala případ. Například například Alejandro Perea Navarrete nabízí vyzkoušet odvážnou novinku. Whatspad Web. Verze je naostřena výhradně pro tablety a nabízí standardní integraci, úplnou synchronizaci kontaktů a již známé nastavení, emotikony a hlasové výzvy.

Z nedostatků. chyby technické povahy, ale jsou k dispozici oznámení, optimalizace je vynikající a dokonce ani problémy s prováděním uvedených akcí nevzniknou u začátečníků.

Metody instalace WhatsApp pro iPad

Zvažte hlavní metody instalace WhatsApp na iPad tabletu, od legálního po konfliktu s politikou Apple.

Webová verze

Toto je nejjednodušší, legální, ale rozhodně ne nejpohodlnější metoda z pohledu používání Messenger. V zásadě mnoho uživatelů stolního počítače používá tuto metodu, ale není možné ji nazývat nejúspěšnějším jakýmkoli způsobem.

Takže ve webové verzi vede dvojitý dotek k oříznutí zoomu a existuje spousta takových maličkostí. Ale nemusíte používat útěk z vězení. Je pravda, že to nebude fungovat pro zapnutí posel, dokonce i tato metoda vyžaduje smartphone s registrovaným účtem.

Jak tedy spustit webovou verzi WhatsApp:

 • Jdeme na iPhone Messenger;
 • Otevřete poslední kartu (je umístěna níže vpravo);
 • Klepněte na tlačítko ve formě QR kódu umístěného vpravo nahoře;
 • Na obrazovce se zobrazí skener QR kódy;
 • Na tabletu v prohlížeči otevřete web WhatsApp a klikněte na tlačítko vstup na účet;
 • Otevře se skener QR kódy;
 • K přečtení vydaného QR kódu použijte smartphone a poté synchronizujte obě zařízení.
READ  Jak odstranit heslo na iPadu

To vám umožní vstoupit na účet a legálně použít iPad Messenger. Funkce bude téměř stejná jako u plně naplněné aplikace, a přesto je řezána. Stojí za to okamžitě zapnout oznámení, protože bez těchto nových zpráv zůstanou bez povšimnutí.

POZORNOST. Ve verzi prohlížeče Whatsapp nebudou některé možnosti týkající se nastavení účtu nedostupné Jedním slovem, existující omezení vám neumožňuje použít takovou možnost jako plně naplněná aplikace.

nainstalovat, whatsapp, ipad, tabletu

Tweakbox

Tentokrát nám pomůže a umožní nám nainstalovat Whatsapp na iPad bez telefonu a přístup k systému souborů tabletů.

 • Po stažení TweakBoxu z oficiálního webu klikněte na tlačítko „Instalovat“;
 • Otevřeme se na tabletu „Nastavení“, přejděte do „základního“ bodu a hledáme řádek „Shenzhen Span Logistiks Limited IAP“;
 • Klepněte na to, klikněte na tlačítko „Trust“;
 • Spouštíme TweakBox, souhlasíme s podmínkami uživatelské dohody;
 • V horní části obrazovky vyberte kartu APPS, klepněte na podnabídku v položce vylepšených aplikací;
 • K dispozici bude seznam, ve kterém hledáme řádek „Watusi pro WhatsApp“, nainstalujeme tuto aplikaci do ruštiny;
 • Zbývá jen projít posel a projít postupem registrace. Iphone pro to není potřeba, ale budete muset získat samostatnou SIM kartu pro tablet.

Cydia Impacttor

Jmenování tohoto nástroje je podobné. schopnost instalovat aplikace na zařízeních působících v rámci iOS, pokud je nemožné je nainstalovat přes AppStore.

nainstalovat, whatsapp, ipad, tabletu

I když zde nepotřebujeme smartphone, ale bez počítače nebude instalace WhatsApp na iPad fungovat. Dalším předpokladem je přítomnost nejnovější verze programu. Můžete si jej stáhnout přímo z webové stránky vývojáře. Nyní musíte najít a stáhnout instalační program WhatsApp na tabletu (soubor s příponou IPA), stejně jako instalační program ImpactOR Cydia. Okamžitě nainstalujeme poslední program.

 • Jdeme do Apple.com, zadáme na účet. Přecházíme na nastavení, přejděte na kartu „Zabezpečení“, vyberte část „Aplikace Passwords“ a vyklouzněte na tlačítko „Vytvořit heslo“;
 • Zadejte název hesla a po kliknutí na tlačítko „Vytvořit“ bude automaticky generován programem;
 • Spusťte Impator Cydia Impact a poté připojte tablet k PC. V aplikaci Cydia se objeví malá nabídka, vyberte položku „Nově připojené zařízení“;
 • Otevřete katalog pomocí instalačního programu WhatsApp, přeneste jej na Impactor Cydia, klikněte na tlačítko Start;
 • .

Než začnete používat aplikaci, je nutné aktivovat funkci spolehlivosti na tabletu. To se provádí následovně:

 • Jdeme do „Nastavení“, vyberte pododstavec „Basic“;
 • Jdeme na kartu „Profily, Management“;
 • Hledáme pododdíl „podle vývojáře“, ve kterém se zobrazí vaše Apple ID, na něj naklouzneme;
 • Klikněte dvakrát na tlačítko „Trust“.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS