nainstalovat, viber, samsung

Jak připojit weiber k vašemu telefonu

Jak zdarma připojit Weiber k telefonu. Tuto otázku nejčastěji kladou uživatelé, kteří chtějí začít používat aplikaci, ale nevědí jak. Proto jsme se v tomto materiálu rozhodli tento problém podrobněji zvážit. Samotný proces není nijak zvlášť komplikovaný. Ale začátečníci mohou být dobře zmatení. Takže to musíte zvážit podrobně.

Nejprve zvážíme možnost s chytrými telefony na platformě Android. Toto je nejoblíbenější mobilní operační systém. A existují dva způsoby, jak na něm nainstalovat Viber. Nejprve budeme považovat tuto možnost u Google Play za nejprastnější a nejspolehlivější:

 • Spusťte Google Play pomocí odpovídající ikony na hlavní obrazovce smartphonu. Dále v hlavním okně aplikace hledáme vyhledávací linii a vstoupí do ní „Viber“. Klikněte na tlačítko vyhledávání.
 • Poté se objeví seznam výsledků. Klepněte na požadovaný záznam. Závěrečná fáze: Klikněte na tlačítko „Nainstalovat“.

Po několika sekundách se ikona Vaiber objeví na hlavní obrazovce zařízení. Existuje však jiný způsob: použití předběžného souboru APK APK. Zde je instrukce, která pomůže nainstalovat Messenger tímto způsobem:

Instalace je dokončena na tomto. Mnoho z nich však nedoporučuje použití této možnosti z důvodu, že můžete získat další virus s Weiberem. To se děje často. Proto je lepší použít možnost s Google Play. Je to bezpečnější.

Instalace na iOS

Jak nainstalovat weiber na iPhone? Ano, velmi jednoduché. Zde si ani nemusíte vybírat způsob, protože je to jen jeden. Faktem je, že tato platforma vám neumožňuje instalovat aplikace pomocí spustitelných souborů. A to je dobré z hlediska bezpečnosti.

 • Na hlavní obrazovce iPhone hledáme ikonu obchodu s aplikacemi a klepněte na ni. Dále v okně, které se otevírá, najdeme vyhledávací linii a tam zadáme „viber“. Klikněte na tlačítko vyhledávání.
 • Poté se objeví možné výsledky. Vyberte požadovanou možnost. Stiskněte tlačítko instalace a potvrďte akci.
nainstalovat, viber, samsung

To je vše. Nyní zbývá jen čekat na dokončení instalace, vrátit se na hlavní obrazovku a spustit aplikaci. Jak vidíte, metoda je do značné míry podobná tomu, co se používá v Google Play. Takže by neměly být problémy.

READ  Jak vypnout slepý na Samsung

Hlavní funkce viber

Hlavním důvodem instalace Weiber na PC nebo telefonu je touha provádět bezplatné hlasové hovory Pokud váš poskytovatel pracuje se standardem 3G nebo používáte router Wi-Fi, neměly by existovat potíže.

Stáhněte si Viber na Samsung

Stojí za to věnovat pozornost, a to i přes skutečnost, že kontaktní údaje vašich uživatelů jsou uloženy ve vašem komunikátoru, každá osobní korespondence bude nepřístupná poté, co se rozhodnete odstranit aplikaci.

Biberské výhody a nevýhody Viberu na telefonu

Z nedostatků můžete zdůraznit náročnost připojení k internetu. Pokud je internet nestabilní nebo nepřítomný, nebude Weiber fungovat.

Instalace Weiber na Samsung

Android a iOS jsou jedním z nejpopulárnějších OSS, které vám umožňují používat Vaiber na plné síle. Majitelé telefonu Samsung se proto rozhodnou stáhnout Messenger.

Pokud se objevují potíže a otázky ohledně toho, jak nainstalovat aplikaci na Android, musí uživatelé studovat průvodce krokem.pomocí.krok, aby rychle a snadno vložili Messenger:

 • Přejděte na oficiální web a stáhněte si program na níže uvedeném odkazu.
 • Jako alternativu je druhou možností jít na trh Play na zařízení, na kterém plánujete nainstalovat messenger. Ve vyhledávacím panelu zadejte název Vaiber.
 • Klikněte na zelené tlačítko „Instalace“.
 • Dále je formulář otevřen tam, kde jsou uvedena požadovaná povolení.
 • Prostudujte seznam a klikněte na „Přijmout“.
 • Pak bude aplikace nainstalována. Otevři to.
 • Objeví se okno, ve kterém si musíte vybrat zemi pobytu a aktivní telefonní číslo.
 • Zpráva s aktivačním kódem obdrží uvedené číslo.
 • Zadejte kombinaci do požadovaného pole.
 • Nyní je nainstalován chat, můžete zobrazit kontakty a začít s komunikací.

Messenger naskenuje telefonní knihu na Androidu a určí, které kontakty mají nainstalovanou Waiber To znamená, že aplikace má kontakt a můžete zavolat nebo odeslat zprávu.

READ  Samsung Galaxy tab 2 se velmi zpomaluje

Požadavky na systém

Weiber můžete nainstalovat do následujících operačních systémů:

Smartphony Samsung používá Android OS. Pro stažení posel by jeho verze měla být alespoň 3.0. Pro stabilní práci je vyžadován Android 4.1 a vyšší.

 • Procesor. ze dvou jádra a výše;
 • RAM. z 512 megabajtů;
 • Bezplatná paměť. od 160 megabajtů;
 • Mikrofon;
 • Fotoaparát;
 • Dynamika.

Pro pohodlnou komunikaci během videohovoru by měla být do smartphonu nainstalována přední kamera. Můžete si ho zavolat hlavní kamerou, ale v tomto případě nebude viditelný spolkutor a zařízení se bude muset neustále otočit.

Důležité. Na starých zařízeních je možné zmrazení Waibery. Chcete.li eliminovat chybu, zavřete všechny nepoužité aplikace a vyčistěte RAM.

Instalační pokyny pro Android

Verze pro smartphone Android lze nainstalovat z zabudovaného obchodu pomocí souboru nebo ke stažení prostřednictvím počítače.

Weiber stahuje během několika sekund. Ruský jazyk v nabídce je automaticky vybaven. Po instalaci na ploše se ikona viber objeví.

Instalace prostřednictvím budovaného obchodu

Jak nainstalovat Viber na telefon Android, krok.pomocí pokynů:

Nejnovější verze Messenger bude zřízena za několik minut. Rychlost zatížení závisí na kvalitě spojení se sítí.

Instalace pomocí souboru

Weiber můžete nainstalovat na smartphone Android pomocí souboru ve formátu APK stažené předem. Instalace Waiber nevyžaduje zvláštní povolení, takže nemusíte nastavovat telefon.

Instalace Viber nebude trvat moc času na telefonu. Ikona spuštění se objeví na ploše a nabídka automaticky.

Důležité. Při načítání instalačního souboru z neznámých zdrojů jej zkontrolujte antiviry. Chcete.li chránit zařízení před viry, načtěte aplikace na trhu s budovaným obchodem.

Instalace prostřednictvím počítače

Pro tohle:

Důležité. Viber se automaticky objeví na telefonu. Zařízení musí být připojeno k internetu.

Řada metod instalace klienta Viber mezi Android umožňuje získat přístup k funkčnosti posel na téměř jakémkoli zařízení působícím v tomto mobilním operaci. Pokud oficiální a jednoduché metody instalace aplikace nefungují nebo jsou nerealizované, můžete vždy obejít a dosáhnout cíle.

READ  Najít Samsung Galaxy

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

nainstalovat, viber, samsung

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS