Soubor je zařazen pod: Samsung

Skype pro chytré televizory Samsung je skvělá aplikace pro hlasové a video služby a zasílání rychlých zpráv. Videohovory ve službě Skype jsou zcela zdarma a hovory na pevné linky a mobilní telefony se platí prostřednictvím systému účtů.

Rostelecom je telekomunikační společnost poskytující služby domácího internetu, mobilní, digitální a interaktivní televize. V dnešní době poskytují poskytovatelé internetu milovníkům televize stále více funkcí pro maximální pohodlí. Můžete použít aplikaci společnosti Rostelecom pro televizory Samsung a LG Smart TV, kterou společnost vydala pro největší.

Co dělat, když na ploše televizoru chybí ikona aplikace YouTube?? Specifika obnovy se určují podle příčiny selhání softwaru. Nejprve je tedy třeba zjistit příčinu problému a poté můžete vyřešit, jak získat zpět službu YouTube na televizoru Samsung. Proč přístup k.

Hlavní rys chytrých televizorů spočívá v tom, že uživatelé mají možnost instalovat nejrůznější programy. Pokud například připojíte notebook nebo počítač k běžnému televizoru, můžete sledovat filmy a seriály online, ale možnost „Instalace softwaru“ bude stále k dispozici.

Značka Technics, vyráběná slavnou jihokorejskou značkou Samsung, byla vždy považována za jednu z nejspolehlivějších. Ani zařízení třídy Premium však nejsou imunní vůči poruchám. To samozřejmě platí i pro televizní zařízení. Pokud dojde k selhání hardwarové komponenty, je třeba vyhledat pomoc kvalifikovaných odborníků.

Televizor je při provozu mechanicky poškozen. To vede k poruchám hardwarových modulů, které se projevují jako různé závady. Svislé pruhy na televizoru Samsung mohou znamenat poruchu několika modulů najednou. Podívejme se nyní podrobněji na to, jak rychle diagnostikovat.

Příčiny, že na televizoru Samsung zvuk je tam, ale žádný obraz, může být softwarové a hardwarové vady. Proč k těmto poruchám dochází? Poruchy televizoru mohou způsobit přepětí v síti, mechanické poškození, nesprávně nainstalované aplikace nebo aktualizace. Pokud se televizor zastavil.

Televizní software se neustále vyvíjí, ať už jde o televizor nebo chytrý telefon. I když jste si koupili jeden z nejnovějších modelů, budete muset brzy nainstalovat aktualizace nebo přeinstalovat operační systém. Výjimkou není ani jihokorejská značka Samsung.

Žádný spotřebič není imunní vůči předčasnému selhání. I když si tedy koupíte drahé zařízení, mějte na paměti, že existuje možnost poruchy. Technologie televizorů Samsung samozřejmě není výjimkou. Existuje mnoho různých příznaků, které ukazují na.

Předčasná porucha televizního zařízení je důvodem, proč uživatelé stojí před otázkou, zda se pokusit opravit zařízení sami, nebo ještě vyhledat pomoc servisního střediska? Odpověď závisí přímo na typu poruchy televizoru Samsung. Samozřejmě, že některá selhání jsou drobná, resp.

Sledování televize na televizoru Samsung Smart TV

Pokud se připojíte přes router Wi-Fi nebo kabelovou televizi, můžete sledovat všechny kanály. Většina uživatelů dává přednost bezdrátovému připojení k internetu, t.к. V tomto případě nemusíte kabel vytahovat. Hlavní činností je instalace požadovaného programu prostřednictvím Smart Hubu.

READ  Nastavení Apple ID trvá velmi dlouho

Které aplikace je nejlepší používat, Top of the best

Widgety jsou speciální programy, které rozšiřují funkce televizoru. Ty si můžete stáhnout ze sítě za poplatek nebo zdarma. Seznam nejoblíbenějších widgetů zahrnuje:

  Dálkové ovládání televizoru. Vhodné pro chytrý telefon nebo tablet se systémem Android, který se změní na dálkové ovládání. Kanály se snadno přepínají. „TV Remote“ podporuje nejoblíbenější značky televizorů, což určuje popularitu tohoto programu.

Zde jsou nejoblíbenější aplikace pro chytré televizory Samsung. Ve skutečnosti je jich však mnohem více.

Nastavení bezplatných kanálů na Smart TV prostřednictvím IPTV

Se softwarovou hrou od poskytovatele se nemusíte obávat o stabilitu připojení, protože poskytovatel služeb udělal vše pro to, aby vám nabídl plný přístup k internetové televizi.

Nejprve musí být televizor připojen k internetu. Připojení může být kabelové nebo bezdrátové. Po připojení k internetu je třeba provést předběžnou konfiguraci. Může být vyžadována IP adresa a osobní údaje o uživateli. Po úspěšném navázání spojení vás zařízení vyzve k přihlášení k účtu. Můžete si vytvořit nový účet nebo použít stávající účet.

Aplikace pro nastavení IPTV prostřednictvím poskytovatele připojení najdete na oficiálních webových stránkách nebo v obchodě s aplikacemi v televizoru. Po instalaci se v hlavní nabídce zobrazí seznam kanálů, které lze sledovat.

Nemusíte se však předem přihlašovat ke speciálnímu tarifu, abyste mohli sledovat televizní kanály. Pomocí softwaru třetích stran můžete ušetřit peníze. K instalaci a následnému používání routeru je nutné připojení k internetu. Nezáleží na typu připojení (kabelové nebo bezdrátové). Nejdůležitější je mít dostatečnou rychlost pro streamování videa z internetu. Kabelový internet obvykle zaručuje vyšší rychlost a stabilitu signálu, ale není tak pohodlný, když máte v místnosti televizi.

Po připojení k internetu musíte přejít do obchodu s aplikacemi a vybrat tam program SS IPTV. Po stisknutí tlačítka „Instalovat“ se spustí instalace.

Po dokončení instalace bude uživatel moci spustit software a začít používat různé seznamy skladeb. Všechny názvy a adresy playlistů se zadávají ručně. Není to tak pohodlné jako používání televizoru poskytovatele, ale není to nic navíc.

Aktualizace firmwaru v televizoru Samsung Smart TV

AKTUALIZACE Samsung Smart TV F SERIES (rok 2013) přes USB

Televizory řady F (2013) postrádají některé položky nabídky, které byly běžné u starších modelů.

 • Přejděte na webové stránky společnosti Samsung, otevřete sekci podpory a stáhněte firmware pro svůj televizor.
 • Naformátujte disk USB na FAT32.
 • Stáhněte si stažený soubor a rozbalte jej stisknutím tlačítka „Extract“. Počkejte na dokončení instalace.
 • Vložte USB flash disk do zásuvky označené „USB HDD“. Pokud není k dispozici, použijte jiný port USB.
 • Otevřete „Podpora“, vyberte „Aktualizace softwaru“. „Aktualizovat nyní“. Počkejte, dokud nebude dokončena instalace nového firmwaru.

UPGRADING Samsung Smart TV VIA INTERNET

Chcete-li aktualizovat firmware přes internet, přejděte do nabídky „Podpora“. karta „Aktualizace softwaru“. vyberte možnost „Přes síť“. Připojení televizoru k serveru firmwaru.

Pokud používáte nejnovější verzi, zobrazí se zpráva „Žádná aktualizace není k dispozici“. Pokud je aktualizace zjištěna, budete vyzváni k aktualizaci a stiskněte tlačítko „OK“.

Důležité! Při aktualizaci firmwaru nesmí být televizor nikdy odpojen od elektrické sítě.

Nastavení dokončeno

Po dokončení výše uvedených kroků se na obrazovce zobrazí zpráva, že je spotřebič připojen k rozsáhlé síti. V této fázi je nastaven Smart Hub:

Nyní můžete instalovat widgety pro Smart TV. Jedná se o tzv. pomocné aplikace, které vykonávají určité funkce. Pro Smart TV je vyvinuto poměrně dost aplikací. Jak vypadá Smart Hub, vidíte na obrázku.

nainstalovat, smart, televizoru, samsung, instalace

Připojení a nastavení

Moderní televizory Smart TV lze k internetu připojit několika způsoby. Podívejme se na každou z těchto možností podrobněji. Televizory Samsung lze připojit k síti prostřednictvím: Wi-Fi, síťového kabelu (LAN); možnosti WPS a technologie Plug Access.

READ  Vyhledání telefonu Samsung Galaxy

Kabelové připojení (LAN)

Tento způsob připojení je vhodný pro všechny televizory Smart-TV. „Chytrý přijímač se pak připojí k síťové zásuvce pomocí běžného kabelu LAN. Pokud konstrukce konkrétního modelu neobsahuje vestavěný směrovač, doporučujeme do obvodu přidat externí směrovač, který synchronizuje různé typy připojení používané poskytovateli internetových služeb se softwarem Smart TV televizní jednotky Samsung.

Moderní modely Smart TV navazují tento typ internetového připojení automaticky. Uživatelům stačí připojit síťový kabel do zásuvky LAN a televizor sám vyhledá a připojí se k internetu pomocí příslušného typu připojení.

Pokud byl Smart TV vyroben před rokem 2012 a podporuje připojení k internetu prostřednictvím protokolu DHCP, musí jeho majitel připojit svůj televizní přijímač k celosvětové síti ručně. Postupujte podle následujícího schématu:

 • přejděte na „Menu“;
 • Přejděte na „Síť“;
 • Klikněte na odkaz „Nastavení sítě“
 • aktivujte položku „Kabel“;
 • Postupujte podle postupu ověření;
 • Proces připojení dokončete kliknutím na tlačítko „OK“.

Bezdrátové připojení (Wi-Fi)

Moderní modely televizorů se nejčastěji připojují k internetu prostřednictvím Wi-Fi, i když nemají vestavěný router. V druhém případě je třeba zakoupit adaptér Samsung-WIS12ABGNX nebo vybrat podobný modem a připojit jej k přijímači prostřednictvím konektoru USB.

Tento způsob připojení televizoru Smart TV k internetu lze použít pouze v případě, že je v místnosti aktivní přístupový bod Wi-Fi.

Chcete-li nastavit bezdrátové připojení k internetu, musí majitel televizoru Samsung

 • V nabídce najděte oddíl „Síť“;
 • vyberte položku „Nastavení sítě“;
 • klikněte na tlačítko „Start“;
 • vyberte část „Bezdrátové připojení“;
 • Potvrďte své kroky kliknutím na tlačítko „Další“.

Přibližně za 15 sekund se uživateli zobrazí seznam všech dostupných bezdrátových sítí, ze kterého si musí vybrat svou síť Wi-Fi, zadat heslo a navázat připojení k internetu. Pokud není pro bezdrátové připojení zvolené uživatelem nastaveno žádné heslo, televizor se připojí k internetu v automatickém režimu.

Zároveň odborníci stále doporučují nastavit heslo pro Wi-Fi, aby neoprávnění uživatelé nemohli využívat provoz a zpomalovat rychlost připojení k síti a aby nepoctivci nemohli využívat vaše digitální zařízení pro své nekalé účely.

Před finálním navázáním připojení Wi-Fi doporučujeme zkontrolovat a případně ručně přiřadit a poté nastavit automatický režim pro získání IP a DNS adres.

Připojení k síti pomocí WPS

Jedná se o další možnost připojení moderních televizorů Samsung s podporou WPS k internetu automatickým navázáním bezdrátového připojení.

Chcete-li aktivovat možnost WPS, musíte v nabídce přejít do nastavení sítě. Stiskněte stejné tlačítko na modemu a podržte je stisknuté asi 2 minuty. To by mělo být dostatečně dlouho na to, aby televizní směrovač zadal správné nastavení a navázal stabilní síťové připojení.

Technologie Connect Plug Access

Tato možnost nabízí další způsob nastavení „vzdušného“ připojení mezi televizorem Samsung a internetem. Pro vytvoření takového připojení si však uživatel musí zakoupit směrovač s funkcí Plug Access a postupovat podle níže uvedených pokynů:

 • Připojte paměť USB ke konektoru USB modemu;
 • Počkejte, dokud displej směrovače nevysílá řadu světelných signálů;
 • Vyjměte paměť USB ze směrovače;
 • Připojte externí úložné zařízení ke vstupu USB na televizoru.

V tomto případě bude připojení k internetu automatické a po navázání spojení bude uživatel informován o stavu síťového připojení.

Pokud se nastavení směrovače během používání změnilo, budete muset celý postup opakovat, abyste aktualizovali údaje v televizní jednotce.

READ  Jak nainstalovat hodiny na obrazovce Samsung

Jak nainstalovat požadované aplikace

Technologie Smart TV v televizorech Samsung je bez použití obchodu s aplikacemi nemyslitelná. Pomocí něj si můžete stáhnout téměř jakoukoli aplikaci, která rozšíří funkce vašeho zařízení.

Stahování aplikací v obchodě Samsung Apps. můžete jej zadat po vytvoření účtu Samsung a přihlášení. Uvnitř si můžete vybrat z velké nabídky různých programů. Některé z nich jsou zbytečné, ale mnohé z nich jsou docela užitečné.

Televizor vám okamžitě nabídne seznam doporučení. Můžete také přejít do jedné ze tří kategorií a vyhledat požadované programy:

Nejvhodnější je poslední položka, protože zde jsou všechny aplikace roztříděny do kategorií. Po výběru požadované aplikace stiskněte tlačítko Instalovat. Po krátké době bude aplikace nainstalována v televizoru a připravena k použití.

Bonus: 5 nejlepších aplikací pro Smart TV

Ne všechny aplikace Samsung jsou obzvláště užitečné, jak jsme již zmínili dříve. Proto vám doporučujeme vybrat si jednu z aplikací uvedených v hodnocení.

Název Popis Hodnocení
YouTube Bez tohoto programu si nedokážete představit žádný Smart TV. YouTube je nejoblíbenější služba hostingu videí, kde můžete sledovat videa od blogerů z celého světa. Na některých modelech Samsung je služba YouTube nainstalována již ve výchozím nastavení.
ivi Nejoblíbenější online kino v Rusku. K dispozici je několik desítek tisíc her. Kromě toho je k dispozici více než sto televizních kanálů.
TuneIn Radio Aplikace pro ty, kteří rádi poslouchají rádio i na televizoru. V databázi jsou tisíce světových rozhlasových stanic. Vysílání přes internet.
ForkPlayer Dokonalý přehrávač pro přehrávání televizních souborů z externích médií. ForkPlayer podporuje většinu moderních formátů, takže se nemusíte zabývat překódováním.
Torrentium TV Klient Torrent pro stahování filmů a dalších souborů přímo do televizoru bez použití externích médií.

Instalace a spouštění widgetů z paměti USB

Předem je třeba upozornit, že tato možnost nebude fungovat u všech televizorů, ale můžete ji vyzkoušet, zejména pokud máte televizor Samsung řady 6 nebo B.

Chcete-li widget nainstalovat do televizoru Samsung Smart TV řady 6 z jednotky USB flash, musíte vytvořit příslušnou složku a rozbalit do ní soubory ze staženého archivu softwaru. Pak je třeba připojit externí úložné zařízení k televizoru a zapnout jej. Vaše aplikace by se měla objevit v obecném seznamu. Funguje pouze tehdy, když je USB disk vložen do televizoru.

Nastavení sledování IPTV na televizoru Samsung Smart TV

IPTV, nazývaná také IP TV, je nová technologie pro sledování televizních kanálů přes internet. Hlavní výhodou IPTV je interaktivita, kterou běžná televize nabízí. Ze seznamu pořadů a filmů si můžete vybrat, co chcete sledovat, můžete je pozastavit a přetáčet, zanechat zpětnou vazbu k pořadu, nastavit rodičovskou kontrolu atd.п.

nainstalovat, smart, televizoru, samsung, instalace

Chcete-li používat IPTV na běžných televizorech, musíte si koupit externí set-top box. V případě Smart TV však můžete IPTV využívat pouhou instalací speciální aplikace Samsung Apps od poskytovatele. Mezi aplikace pro sledování IPTV patří nStreamLmod, 4TV a další.

Technologie Smart TV společnosti Samsung se ukázala jako výhodná a aktivně získává na popularitě. Použijte Smart TV pro bohaté rozšíření domácího televizního zážitku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS