Nainstalujte Skype zdarma v ruštině

Skype se snadno používá, pohodlná a multifunkční služba pro komunikaci na internetu a poskytuje své služby zdarma a bez omezení. Lze jej stáhnout ve verzi ruské, na PC, notebook a jakékoli jiné mobilní zařízení. Zdarma ke stažení, instalaci a konfiguraci Skype (Skype) v ruštině můžete použít naše stránky, postupujte podle pokynů pro toto.

 • Na našem webu kliknutím na modré tlačítko stáhněte Skype;
 • Spusťte instalační soubor SkypeSetup;
 • Otevře se okno instalace, stiskněte tlačítko Start a počkejte, až bude program nainstalován v počítači;
 • Spusťte nainstalovaný program;
 • Pro autorizaci v programu zadejte své přihlášení do Skype nebo e.mailové adresy;
 • Připraven! Aplikaci můžete použít v počítači.

Počkejte na instalaci programu do počítače; Spusťte nainstalovaný program; Pro autorizaci v programu zadejte své přihlášení do Skype nebo e.mailové adresy; Připraven! Aplikaci můžete použít v počítači.

Recenze programu

Správné nastavení nástroje pro tablet je první úkol, který musí uživatel vyřešit po prvním spuštění. Nejprve se však seznámíme s grafickým Skype Inteis pro zařízení Android. Po zadání nezbytných údajů pro vstup se podstoupí malý postup povolení, během kterého bude kontrolována správnost těchto informací.

Pokud je vše správné, pak hlavní nebo lépe řekněme, osobní stránka uživatele Android Gazete. V horní části je panel rychlého přístupu k funkcím priority:

Nedávné konverzace nebo hovory jsou zobrazeny mírně níže a v posledním sloupci již přidané kontakty, to znamená, přátelé.

Hlavní nastavení

Nyní, abyste mohli nakonfigurovat aplikaci pro práci na tabletu, musíte stisknout tlačítko v pravém horním rohu, vedle fotografie, podívejte se níže na obrázek.

Další se objeví jediný bod, na který klikneme. Hlavní věcí pro tablet jsou oznámení, protože uživatel nemůže být neustále v činnosti Skype a sledovat aktivitu. Proto v nabídce, která se otevírá, přecházíme do druhého bodu. oznámení.

Nejprve zapneme režim oznámení konvenčním přepínačem. Dále, pokud je to nutné, nastavte potřebné zaškrtávací znaky. V našem případě byly ve výchozím nastavení vybrány všechny body, takže nic nezměnily a nechali všechno tak, jak to bylo. Zbytek nastavení není zajímavý, protože neovlivňují práci Skype a tabletu jako celku.

Hledejte nové uživatele

Poté, co se Skype přenesl na Microsoft, byla grafická integrace transformována mimo rozpoznávání. Není proto překvapivé, že mnoho uživatelů má problémy se známým a následným používáním programu.

Nyní se musíte naučit, jak přidat nové lidi, a proto klikneme na poslední ikonu s ikonou osoby. Zobrazí se seznam Drop.down, kde si můžete vybrat jednu ze dvou možností vyhledávání kontaktů.

READ  Jak nainstalovat tiskárnu do počítače bez disku. Jak se připojit přes síť

Pro rychlou demonstraci algoritmu byla vybrána první možnost. Následuje se objeví absolutně prázdné okno a vyhledávací řádek, kde je nutné představit:

A stiskněte tablet na klávesnici, najděte tlačítko. Všichni lidé, kteří odpoví na označené kritérium, se zobrazí okamžitě.

Nyní zbývá pouze kliknout na vybranou osobu a přidat z dialogu do seznamu kontaktů. Aby člověk pochopil, kdo je k němu přidán, můžete okamžitě napsat malou zprávu nebo na video zavolat na video.

Řízení dialogu

Je také nutné zjistit, jak nakonfigurovat stránku dialogu pro pohodlnou komunikaci. Nastavení opouštíme a vrátíme se do hlavního okna, kde vybereme jeden z již přidaných kontaktů. toto je Aktivreal.

Poznámka: V blízkosti názvu prvního kontaktu je oranžový bod. toto je indikátor, který ukazuje, že osoba je online.

Celá grafická integrace je vyrobena v přísném stylu. to je bílý a modrý odstín. V horní části okna jsou tlačítka pro provádění telefonů nebo videohovorů a panel, kde můžete nakonfigurovat účet Interlocutor:

Další příležitosti

Skype není jen vynikající aplikace pro komunikaci. Hlavní věcí je nakonfigurovat stabilní a vysokorychlostní internet na tabletu a můžete přenášet soubory jakékoli velikosti.

nainstalovat, skype, tabletu

Stačí kliknout na tlačítko Plus poblíž vstupního řádku, pak se objeví okno parametrů chatu, kde si můžete vybrat jednu ze způsobů. Na druhé straně řádku je ikona emotikonu, která způsobuje panel se všemi druhy emotikonů.

Nyní zkusme zavolat vybraný kontakt: K tomu stiskněte ikonu telefonu v horní části okna aplikace Android. Bohužel, vybraný kontakt je v současné době offline: můžete vidět pouze okno spořiče obrazovky.

Aktivní panel zůstává pouze nižší, kde můžete:

Účetnictví

Po kliknutí na obrázek účtu se zobrazí další boční panel, kterým můžete přistupovat k nastavení účtu. Kromě toho můžete změnit indikátor aktivity a dostat se z účtu obecně.

Hovory na mobilní telefony nejsou zahrnuty do služby bezplatného programu: Chcete.li aktivovat tuto funkci, musíte pravidelně doplňovat svůj účet účet.

V nabídce, která byla otevřena, můžete vidět úplné statistiky hovorů a SMS zpráv, které jste se již dopustili. Můžete také nakonfigurovat hovory sami, jako na běžném smartphonu: předávání, hlasové zprávy a další. Prostřednictvím bočního panelu můžete vidět tarify pro hovory a doplnit skóre jedním ze způsobů. Po poskytnutí přístupu k Android OS na samém začátku Skype byste mohli volat přátelům a příbuzným přímo z programu za poplatek za poplatek.

Pro Android

Pro většinu zařízení na Androidu je metoda popsaná v sekci iPad vhodná. upravena pro skutečnost, že se obchod s aplikací nazývá trh Play. Na rozdíl od iOS je v tomto systému verze Skype sjednocena pro všechna mobilní zařízení. Ani nemusíte hledat, jak konkrétně nakonfigurovat Skype na tabletu: Celé číslo se automaticky přizpůsobí obrazovce.

Pokud však váš tablet pochází z Číny, existuje šance, že služby Google chybí, protože jsou oficiálně zakázány v nebeské říši. V tomto případě potřebujete:

 • Stáhněte si instalační soubor s příponou.Apk z našeho webu.
 • Zkopírujte jej do paměti tabletu (nebo na paměťové kartě není důležité).
 • Otevřete soubor pomocí vodiče a spusťte.
 • V případě potřeby povolte instalaci aplikací ze zdrojů třetích stran (systém vám ukáže potřebné pokyny).
 • Počkejte na konec instalace.
 • Zadejte přihlašovací a heslo (nebo se zaregistrujte podle pokynů z předchozí části).
READ  Jak zobrazit obrazovku telefonu na tabletu

Pro tablety s nízkým výkonem doporučujeme najít upravenou verzi Skype Lite. Ale stojí za to udělat pouze v extrémních případech.

Registrace jde stejně jako na stolním počítači. Pokud máte účet, pak při okamžitě spuštění, zadejte své přihlášení do odpovídající linky. Účet Skype je vhodný pro účetnictví účtu společnosti Microsoft.

nainstalovat, skype, tabletu

Pokud nemáte účet, můžete jej vytvořit na místě. Systém vám nabídne vytvoření účtu. V tomto případě:

Důležité: Před registrací v Skype na tabletu zkuste přijít s jedinečným přihlášením. Přesto se dnes počet uživatelů této služby vypočítá miliardy.

Instalace Skype na tabletu Android

Programátoři a uživatelé Skype pravděpodobně vědí, jak rychle a správně nainstalovat Skype do tabletu Android. Před instalací Skype do tabletu Android musíte navštívit specializovaný internetový obchod pro prodej obsahu společnosti Google Play přímo z vašeho zařízení. Zde si můžete vybrat verzi Skype, která by byla dobře kombinována s vaším tabletem Android.

Důležité: Google Play automaticky určuje nejvhodnější verzi softwaru Skype pro každý tablet.

Po výběru požadované verze programu Skype na webu trhu musíte kliknout na tlačítko instalace, po kterém se program Skype automaticky nainstaluje do jakéhokoli tabletu s operačním systémem Android.

Jak nainstalovat Skype do tabletu zdarma?

Stačí si vybrat správnou verzi. Klikněte na „Podrobnosti“ a přejděte na stránku ke stažení:

Zjistěte, jak nainstalovat Skype na tabletu z kterékoli z těchto míst, je jednodušší než jednoduchý. Stačí vybrat tlačítko instalace, pak program udělá téměř všechno sám.

Instalace nebude trvat moc času a po zadání programu pod vaším účtem můžete provést všechna potřebná nastavení.

Stáhněte si Skype pro Android

Smartphony získaly velkou popularitu kvůli funkčním schopnostem. A lze jej rozšířit instalací různých aplikací. Dnes budeme hovořit o tom, jak stáhnout Skype na Androidu, seznámit se s výhodami posel, zvažte jeho charakteristické rysy.

nainstalovat, skype, tabletu

Skype je softwarový produkt určený ke komunikaci pomocí textových a hlasových zpráv. Kromě toho jsou k dispozici zvukové a videohovory. Uživatelé si mohou také posílat různé soubory. a to vše bez nutnosti platit.

Mezi zřejmé výhody projektu se rozlišují následující:

 • Křížová platforma. Skype je distribuován na volném základě a instalační soubory jsou navrženy pro oblíbené operační systémy.
 • Produktivita. Systémové zdroje jsou spotřebovány ekonomicky a posel prokazuje stabilitu a „hladkost“ praktického provozu.
 • Jednoduchost-Intuitivně konvertibilní uživatelské celé číslo umožňuje každému zvyknout si na vnitřní prostředí.

Specialisté společnosti Microsoft pracují na optimalizaci a zvyšování funkční základny dotyčného programu.

READ  Feather ve Photoshopu je grafický tablet

„Flot“ Skype do smartphonu

Android OS ukazuje ukazatele vysoké spolehlivosti, které lze vidět v jeho rostoucí popularitě. Vaše pozornost jsou systémové požadavky, které musí být splněny s uvažovaným zařízením:

 • Operační systém. Android 4.0.3 nebo novější.
 • Procesor. ARM V7 a výkonnější.
 • Paměť zdarma. je zapotřebí nejméně 32 megabajtů.

Uživatelé se slabšími zařízeními mohou vyzkoušet Skype Lite. Toto je lehká verze aplikace, která je méně náročná na „železo“ smartphonu nebo tabletu. A je to také zcela zdarma.

 • Open Play Market.
 • Jdeme na stránku Skype v úložišti aplikací. Můžete sledovat odkaz z níže, poté se okamžitě otevře.
 • Klepněte na instalační bod.
 • Čekáme na konec postupu a klikneme na „Otevřít“.
 • Nyní se uživatel může přihlásit pouze pod existujícím účtem nebo vytvořit nový.

Jak nainstalovat na tablet

Chcete.li nainstalovat aplikaci Android, musíte přejít z účtu Play Market nebo na oficiální web Skype (nejlépe) a stáhnout. Pro jednoduchost je to lepší okamžitě z tabletu ze sítě 3G nebo Wi-Fi, protože velikost souboru bude záviset na vašem zařízení, její diagonální a technické vlastnosti obrazovky bude záviset.

Google Play začne automaticky instalovat na konci zatížení.

Když se program otevře, jsme okamžitě vyzváni, abychom zadali přihlášení a heslo nebo se zaregistrovali.

nainstalovat, skype, tabletu

Vyberte potřebnou položku a přijďte dovnitř. Bezprostředně po dokončení registrace nakonfigurujte svůj účet. Je nutné v něm vytvořit jméno, datum narození, fotografie a zemi.

Obecné nastavení

 • „Automatické autorizace“. stojí za to zaškrtnout, jedná se o zachování v systému přihlašovacích a hesel pokaždé.
 • „Synchronizace kontaktů“. sekce je okamžitě a ušetří čas na samostatné přidávání kontaktů přátel do programu. Kontakty lze importovat a exportovat.
 • „Oznámení“. zaškrtávací políčko vám nedovolí chybět zprávy nebo hovor. Mohou být upraveny výběrem pouze těch, o kterých se zajímá.
 • Parametry ochrany osobních údajů můžete nakonfigurovat v „Okamžitých zprávách“ výběrem těch, kteří mohou a nemohou vás kontaktovat bez žádosti.
 • „Aktivovat video komunikaci“. Je třeba poznamenat aktivaci. Funkce video.bez.
 • „Zobrazit moje video“ je nastavení důvěrnosti, zde si všimnete, kdo může sledovat video.
 • „Kvalita videa“. Pokud plánujete použít mobilní internet, je lepší upravit položku předem.
 • Po opuštění hlavního nastavení do hlavního okna otevřeme kartu „Personal“. Existuje „účet“, kde můžete doplnit prostředky pro komunikaci prostřednictvím SMS a volání. Po platbě máte své vlastní číslo, takže spojení se světem bude naopak. Zůstatek lze zkontrolovat na kartě „Peníze na účtu“.

Jednoduchost systému Android vám umožňuje vyrovnat se s tím sám. Pro jasnost si můžete prohlédnout užitečné

| Denial of responsibility | Contacts |RSS