Je možné dát Skype do televize. Jak nainstalovat Skype do televizorů. Jak propojit program

Není to tak dávno, video komunikace se zdála být fantastická, od vzdálené budoucnosti. Nyní volání pomocí kamery pomáhá kontaktovat přátele a známé žijící v různých bodech na světě a, nejčastěji, zcela zdarma, pokud používáte speciální programy. Takže pro Skype, nejoblíbenější posel, potřebujete počítač, tablet nebo notebook a přístup k internetu. Technologie se však nadále vyvíjejí a nyní můžete tento program nainstalovat do televize, abyste shromáždili celou rodinu z obrazovky, aby komunikovali s blízkými žijícími na dálku.

No, to neznamená, že zůstanete pěšky. Mohli by minimalizovat podporu a tito uživatelé by byli v každém případě šťastní. V určitém okamžiku, v budoucnu, v každém případě služba přestane pracovat pro ty, jejichž aplikace je stále nainstalována.

Dny uplynuly, když byla rodina rozdělena do jednoho televize a do počítače. Dnes má každý ve všech pokojích smartphone, notebook nebo tablet a televizi. Problém je v tom, jak nejlépe sdílet vaše fotografie, videa a dokonce i hudbu se všemi domácími spotřebiči, aby se snadno ukázaly přátele nebo rodinné fotografie výletu nebo dovolené, aniž by bylo nutné přenášet data nebo pracovat s bleskovým disku, který je vždy ztracen v nejnepříjemnější čas. Kromě toho se hloupé televizory stávají chytrými a jejich producenti pracují na trávení času na počítači a jen sledují televizi.

nainstalovat, skype, inteligentní, televize

Skype for TV: Impossible, ale můžete

Společnost Microsoft oficiálně odmítla podporovat svůj software pro platformy pro inteligentní televizi. Pokud položíte otázku zástupci Microsoft nebo prodejce na „Jak nainstalovat Skype do televize?„Odpověď nebude inspirovat.„ v žádném případě “. Ve skutečnosti nelze nainstalovat licencovaný software, protože vývojář jej odmítl dodat. Ale když to zastavilo jednoduchého spotřebitele? Instalace na inteligentní TV Skype je možné, navíc se provádí za pár minut. Vše, co je vyžadováno, je:

Pokud je vše jasné s televizí a internetem, pak otázka s videokamerou zůstává pro mnoho uživatelů relevantní. Faktem je, že ne každý model chytré televize poskytuje přítomnost postavené kamery. A pak se někdo dokonce snaží použít starý fotoaparát s PC, ale vždy neúspěšně. Stačí si koupit samostatnou videokameru speciálně navrženou pro inteligentní televizi. To pro možnosti rozpočtu a může dosáhnout až 10-15 tisíc. Pro relativně sofistikované modely.

READ  Jak vytvořit kolážovou fotografii na iPhonu. Vytvářejte na iPhonu a iPadu úžasné fotografické koláže

Proces načítání softwaru a nastavení Skype V televizi závisí na konkrétním modelu zařízení, takže každá značka by měla být považována za jednotlivě.

Jak nakonfigurovat Skype v televizi?

Nejdůležitější věcí v nastavení Skype v televizi je vybrat zdroje zvuku, zachytit obrázky. Chcete-li komunikovat s účastníky, budete potřebovat mikrofon a pro video komunikaci-webová kamera. Většina webových kamil navíc zahrnuje mikrofon, takže toto zařízení není vyžadováno samostatně, pokud připojíte obrazové zařízení pro obrázek. Připojení dochází prostřednictvím USB. V nastavení si musíte vybrat webovou kameru, protože ve výchozím nastavení se program pokusí použít vestavěný, ale prostě ne. Pokud není zvuk, měli byste se pokusit přejít na jiný konektor USB a změnit zařízení pro snímání zvuku. To vše se provádí z nabídky Nastavení.

nainstalovat, skype, inteligentní, televize

Skype v televizi oficiálně přestal být podporován, ale díky obchvatickým trasám, s určitými nepříjemnostmi, může být vrácen na řadu zařízení. Ti, kteří mají méně štěstí, mohou používat webovou verzi Skype. Pouze v prohlížeči je důležité umožnit přístup k záznamu mikrofonu a videa, když se objeví oznámení.

nainstalovat, skype, inteligentní, televize

Skype přes televizi

Dnes žijeme v tomto velmi xxi století, máme opravdu fantastické telefony. Můžete mluvit s osobou na druhém konci planety, ale žádné dráty nepotřebují. Ano, a televizory nezklamaly, díky formátu smart-TV, a to i bez počítače, se můžete připojit k bohatství globální sítě z obvyklé „televize“, získat jakékoli informace, které potřebujete. A bylo by divné, samozřejmě, kdyby se tyto dvě technologie nesnažily sjednotit v jednom.

Aplikace Skype pro Smart-TV má stejnou sadu schopností a výhod jako jeho analogový počítač. Zde můžete použít téměř stejnou nabídku, odesílat, přijímat zprávy v textovém režimu, mluvit s hlasovou komunikací „telefonní“ a samozřejmě zapnout video režim odkazu.

Aby bylo možné používat funkci videohovoru, musí vaše televize podporovat Skype!

Instalace v závislosti na televizním modelu

Nyní je instalace Smart Samsung TVS problematická, musíte najít a stáhnout potřebné soubory (jednotlivce pro každý model):

nainstalovat, skype, inteligentní, televize

Série E. Připojte USB. USB Flash Drive k plazmovému panelu OFF, poté zapněte televizi, počkejte minutu. Pak by se měla ikona Samyco objevit.

READ  Jak nainstalovat viber na Samsung Duos

Série F. Vložte jednotku USB flash do plazmového panelu, pak musíte přejít na kartu „Další aplikace“, měla by existovat ikona inspirace, kterou je třeba spustit. Po několika sekundách se na obrazovce objeví nápis třikrát: „OK“, to znamená, že nainstalovaný soubor je správně stažen. aplikace funguje. Poté se doporučuje vypnout televize.

Série n. Chcete.li pochopit, jak nainstalovat Skype pro Smart TV Samsung, musíte určit firmware TV:

Jak nainstalovat Skype na TV Samsung

Navzdory skutečnosti, že Samsung byl první, kdo začal vyrábět televizory s vestavěnou kamerou, odstranil posel z oficiálního obchodu rychleji. Před několika lety mohli uživatelé stále vidět předem nahrazenou aplikaci v televizním nastavení.

Instalace trvalo několik minut a akční algoritmus vypadal takto:

  • Bylo nutné kliknout na „Smart Hub“ a poté. tlačítko „A“.
  • Okno bylo otevřeno, ve kterém byly zadány údaje o registraci.
  • Dalším bodem bylo stisknutí tlačítka „Vstup“.
  • Poté, co byla aplikace automaticky nainstalována a bylo možné ji nakonfigurovat podle svého uvážení.

K dnešnímu dni nejúčinnější způsob stahování Skype pro inteligentní televizi vyžaduje stahování speciálních souborů. Jsou vybírány jednotlivě, v závislosti na modelu a televizním seriálu. Na základě těchto kritérií:

  • Majitelé zařízení E vložte flash jednotku s instalačními soubory do portu USB umístěného v případě přijímání televize. Po zapnutí zařízení počkejte několik minut, pak by se měla objevit ikona s nápisem „Samyco“.
  • Zařízení souborů stahování řady F na jednotku USB a po jejich připojení přejděte do sekce „Další aplikace“. Objeví se ikona pro instalaci, kterou je třeba aktivovat Než začnete používat Messenger, měli byste se vypnout a zapnout televizi.
  • V televizoru Samsung Smart TV h seriálu H, před instalací Skype je důležité určit typ firmwaru. Chcete.li to provést, přejděte na položku „Nabídka“ a najděte tam kartu nápovědy. Po stanovení firmwaru můžete pokračovat v načítání instalačního programu.

Chcete.li nainstalovat Skype do Smart TV Samsung s operačním systémem Tizen, budete také muset najít instalační program v závislosti na firmwaru. Na oficiálních webových stránkách hledejte potřebné soubory, které nemá smysl. Mnoho zdrojů třetí strany má verze aplikace zdarma, ale musíte si stáhnout pouze z osvědčených zdrojů.

  • Po vložení jednotky flash do příslušného konektoru musíte zapnout televizní přijímač a přejít do hlavní nabídky.
  • Po výběru zdroje zdroje souborů klikněte na Instalace Skype. Pokud se po načtení ikonu programu neobjeví na ploše, doporučuje se vypnout televizor, znovu.vložit nakládací flash disk a zapnout zařízení.
  • Pokud všechno šlo dobře, na obrazovce se objeví odpovídající nápis a na konci posledních tří řádků „OK“ bude uveden.
READ  Jak nainstalovat Whatsapp do iPad tabletu

Messenger lze použít pouze v televizních televizorech E, F a H.

LG Store

S ohledem na instalaci videochatu v televizoru s funkcí inteligentní televize je třeba poznamenat, že mít přístup k internetu, stahování a instalaci této aplikace nebude obtížné. Stačí přejít do úložiště aplikací LG a zadejte požadavek Skype do vyhledávacího řádku, po kterém uvidíte ikonu programu na obrazovce. Kliknutím na to souhlasíte s načítáním a na jeho konci klikněte na „Instalovat“. Proces instalace bude trvat asi minutu.

Pokud nemáte účet v Skype, budete muset začít tím, že projdete jednoduchým registračním procesem v integraci samotné aplikace. Můžete také použít data z účtu Microsoft. Nyní můžete jít do nastavení, označit parametry priority videa a zvuku. Doporučuje se zakoupit webovou kameru pro lepší obrázek, i když je televizor již vybaven.

Pomocí online verzí

Televizory Samsung s možností inteligentní televize nepodporují vždy instalaci softwarových komponent třetího partu. V tomto případě se doporučuje používat Skype online.

Prostřednictvím nabídky inteligentního rozbočovače musíte otevřít vybudovaný prohlížeč a zaregistrovat webovou doménu v řádku adresy.Skype.com. Na obrazovce se zobrazí okno zadávání uživatelského účtu, kde je třeba určit přihlašovací a heslo.

V okně prohlížeče se zobrazí hlavní stránka Skype s nejnovější korespondencí, hovory a seznam kontaktů. Chcete.li zavolat, musíte vybrat předplatitele v části „Kontakty“ a stisknout tlačítko „Call“.

Před komunikací s partnerem se doporučuje zkontrolovat kvalitu zvuku a video prostřednictvím nastavení Messenger.

Oficiálně Skype již není podporován na televizích Samsung s funkcí inteligentní televize. Lze jej stáhnout a nainstalovat ručně přes Flash Drive. Uživatel je také k dispozici online verzi Skype se všemi uloženými kontakty, korespondencí, příchozími a odchozími hovory, které může použít prostřednictvím vestavěného prohlížeče Smart Hub.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS