Instalace prohlížeče z Google Play do Xiaomi Android TV

Zde je to velmi jednoduché. Otevřete Obchod Google Play (je v seznamu nainstalovaných aplikací).

Zadejte (nebo použijte vyhledávač v hlavě) Browser, nebo Browser. První dvě aplikace v seznamu jsou Puffin a TVWeb Browser.

Vyberte libovolný prohlížeč a klikněte na Instalovat

Po instalaci můžete ihned spustit prohlížeč. Zobrazí se také v seznamu nainstalovaných aplikací.

Doporučuji nainstalovat oba prohlížeče, abyste si mohli porovnat a vybrat ten, který vám vyhovuje nejlépe. Můžete se také podívat na můj stručný přehled obou prohlížečů.

Jak nainstalovat aplikaci Yandex.Prohlížeč na Xiaomi TV

Televizní podoba aplikace Yandex.Prohlížeč má ve srovnání s verzí pro PC poněkud zjednodušenou strukturu. Přesto má všechny základní funkce, které potřebujete k přechodu na internet, přijímání oznámení, přehrávání multimediálního obsahu atd.

Prohlížeč Yandex je jedním z nejoblíbenějších webových navigátorů v Rusku.

Navzdory četným pokusům uživatelů stáhnout prohlížeč Yandex z Obchodu Play jej v digitálním obchodě společnosti Google možná nenajdete.

Телевизор Xiaomi Mi Tv 4A 32 – посмотри, если не поздно…)

Yandex Web Navigator nemusí být v Obchodě Play v televizi k dispozici.

Google Chrome

Chrome kupodivu není v operačním systému Android TV předinstalován. Možná ještě podivnější je, že v obchodě Android TV Play není k dispozici speciální verze aplikace Android TV a není k dispozici ani.

Tyto zvláštnosti vám však nebrání v instalaci prohlížeče Chrome do televizoru se systémem Android, aplikaci můžete do svého televizoru se systémem Android nainstalovat pomocí webové verze Obchodu Play. Některá zařízení dokonce umožňují instalaci aplikace hlasovým příkazem.

�� Браузер на телевизоре Xiaomi Mi TV

Používání prohlížeče Google Chrome v systému Android TV má své výhody i nevýhody. Pokud jde o výhody, pokud jste již uživatelem Chrome, budete mít přístup ke všem svým záložkám, historii procházení a dalšímu synchronizovanému obsahu.

Jednou z nevýhod je, že Chrome pravděpodobně nebude fungovat s vaším stávajícím dálkovým ovladačem k televizoru se systémem Android, takže jeho používání bude trochu těžkopádnější.

Prohlížeč Puffin TV

K dispozici je samostatné tlačítko Zadat dotaz nebo adresu URL, jehož klepnutím můžete použít webové vyhledávání a najít požadovanou stránku.

Mimochodem, i když připojíte myš, nemůžete ji používat k psaní na klávesnici. Musíte to udělat pomocí dálkového ovladače nebo připojit jinou klávesnici.

Návod: Jak připojit zařízení Bluetooth k zařízení Xiaomi Mi Box S, TV Stick nebo jinému set-top boxu se systémem Android? Připojení bezdrátových sluchátek, reproduktorů, myši a klávesnice

Posouvejte kurzor pomocí tlačítek na joysticku. Otevření nabídek (přetáčení vpřed/vzad, přechod na domovskou stránku, obnovení stránky, zvětšení atd.).д.), stiskněte tlačítko Zpět na dálkovém ovladači.

READ  Jak vytvořit kolážovou fotografii na iPhonu. Vytvářejte na iPhonu a iPadu úžasné fotografické koláže

Prohlížeč TVWeb

Na domovské stránce můžete okamžitě otevřít Google, procházet historii, přejít do nastavení. K dispozici je tlačítko pro vyhledávání na internetu. Dotazy můžete zadávat pomocí klávesnice na obrazovce nebo můžete použít základní vyhledávání.

Takto vypadají naše stránky v prohlížeči TVWeb Browser.

Nemá nabídku se sadou funkcí jako Puffin. Stisknutím a podržením prostředního tlačítka na dálkovém ovladači otevřete nabídku při procházení webu. Jídelní lístky jsou však velmi skromné.

Osobně dávám přednost prohlížeči Puffin TV. Má širší funkčnost a je jaksi pohodlnější na všechno.

Jak nainstalovat prohlížeč do zařízení Xiaomi Mi Box S nebo jiného set-top boxu se systémem Android TV?

V tomto článku popíšu prohlížeče pro set-top boxy Android TV. Jaké jsou, proč jsou potřeba a jak je nainstalovat? Uveďme si příklad instalace prohlížeče do set-top boxu Smart TV Xiaomi Mi Box S. Instalujme přes obchod s aplikacemi Google Play a přes soubor APK. Myslím, že tento článek bude užitečný nejen pro majitele set-top boxů, ale také pro Smart TV s Android TV.

Set-top box Smart TV lze používat nejen ke sledování videa prostřednictvím různých služeb a programů, ale také k prohlížení webových stránek. Potřebuje však prohlížeč. Set-top boxy se systémem Android TV zpravidla nemají nainstalovaný prohlížeč. Každopádně na Xiaomi Mi Box S po nastavení jsem nemohl najít prohlížeč. Proč. to není zcela jasné. Stejná společnost Google mohla snadno optimalizovat svůj webový prohlížeč Google Chrome pro práci na televizorech, ale z nějakého důvodu to neudělala. Pravděpodobně kvůli složitosti procházení webových stránek pomocí několika tlačítek na dálkovém ovladači. Ale na mém televizoru Philips, který je také na Android TV prohlížeč byl nainstalován. Je pravda, že jeho používání je velmi složité a nepohodlné.

Jak nainstalovat prohlížeč do zařízení Xiaomi Mi box s

S multimediálním přehrávačem Xiaomi Mi Box S se může každý podívat na svět vizuální zábavy z nového úhlu pohledu. Zařízení vypadá krásně, je kompaktní a může být součástí každého interiéru. Mnozí majitelé mediálních zařízení však neznají všechny jemnosti zařízení, jak nainstalovat prohlížeč pro Mi box s. Abyste pochopili, jak vše funguje, musíte si prostudovat příručku.

Zařízení snadno přehrává 3D a 4K videa. Díky vestavěné Wi-Fi je možné vytvořit společnou síť pro Xiaomi Mi Box S a chytrý telefon a poté zobrazit všechny potřebné soubory na velké obrazovce. To vše je možné díky podpoře operačního systému Android.

nainstalovat, prohlížeč, xiaomi

Jak nainstalovat prohlížeč do Xiaomi TV

Po zakoupení a nastavení přijímače Android Xiaomi Mi TV Stick možná zjistíte, že v obchodě s aplikacemi Google Play chybí obvyklý prohlížeč Google Chrome, který by se dal použít ke stahování různých souborů APK, sledování zpráv a obecně k surfování po internetu bez použití počítače nebo telefonu. Jak tedy nainstalovat prohlížeč na Mi TV Stick a zdokonalit funkčnost zařízení??

Seznam dostupných aplikací v obchodě Google Play pro Android TV je totiž výrazně omezen, protože mnoho aplikací je přizpůsobeno pro dotykové ovládání (mezi nimi i Chrome), takže prohlížeč bude nutné nainstalovat zvlášť pomocí instalačního souboru APK.

Prohlížeč Puffun TV Browser je pro Mi TV Stick ideální, protože se v jeho nabídkách a v okně otevřené webové stránky můžete snadno pohybovat pomocí joysticku na dálkovém ovladači, aniž byste potřebovali bezdrátovou myš.

READ  Jak nainstalovat tiskárnu do notebooku pomocí disku. Stáhněte si ovladače z oficiálních webových stránek

Chcete-li prohlížeč nainstalovat, nejprve si stáhněte soubor APK do počítače nebo telefonu odtud (pokud chcete, můžete jej najít i z jiných zdrojů, například 4PDA).

Poté ji stáhněte na Disk Google, Dropbox nebo jiný oblíbený cloud a nainstalujte aplikaci X-Plore do televizoru.

Další podrobnosti o instalaci aplikace do zařízení Mi Stick naleznete v příručce:

Po instalaci aplikace X-Plore a připojení ke cloudu (jak je popsáno v odkazu výše) vyhledejte soubor APK prohlížeče a nainstalujte jej.

Po úspěšné instalaci můžete spustit Puffin TV a užívat si Prohlížeč v zařízení se systémem Android.

Díky snadné navigaci a podpoře hlasového zadávání aplikace usnadňuje vyhledávání informací, které vás zajímají.

Prohlížeč podporuje zobrazování oken YouTube a má stejný vzhled jako klasický prohlížeč v počítači.

Samozřejmě existují i jiné prohlížeče pro set-top boxy se systémem Android, ale Puffin se zdál být nejvhodnější pro tak jednoduché, ale zajímavé zařízení, jako je Mi TV Stick.

Как на тв-приставке Mi TV Stick смотреть ТВ. каналы бесплатно! (любая приставка с AndroidTV)


(6 cílů., 5,00)

Instalace z Google Play

Google Play, oficiální obchod s aplikacemi pro zařízení se systémem Android. Zde si můžete do televizoru stáhnout stovky programů včetně prohlížečů. Zde je návod, jak to udělat.

Instalace aplikace Yandex.Prohlížeč na Xiaomi TV

Yandex.Prohlížeč je jedním z nejrozšířenějších internetových prohlížečů v SNS. Televizní verze prohlížeče má sice jednodušší vzhled než verze pro PC, ale obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k vyhledávání informací, procházení multimediálního obsahu a dalším činnostem.

Instalace aplikace Yandex.Prohlížeč, postupujte podle jednoduchého návodu:

  • Otevřete obchod Google Play ve svém zařízení.
  • Do vyhledávacího řádku zadejte Yandex.Prohlížeč nebo Yandex.Prohlížeč.
  • Klepněte na „Stáhnout“ a počkejte na instalaci.

Hotovo. Nyní můžete otevřít aplikaci Yandex.Prohlížeč kliknutím na zástupce aplikace a začněte jej používat.

Google Chrome

Ač se to může zdát zvláštní, Google Chrome není v zařízeních Android TV předinstalován. Aplikace Android TV Play navíc nemá samostatnou verzi prohlížeče Chrome pro Android TV, což nedává smysl.

Nic z toho by vám však nemělo bránit v instalaci prohlížeče Google Chrome do televizoru. S tím vám může pomoci obchod Play Market. Musíte:

  • Přejít na Google Play.
  • V horní části na konci vyhledávání zadejte kombinaci Google Chrome. Můžete to udělat pomocí virtuální karty nebo hlasového vstupu, pokud váš televizor tuto funkci podporuje.
  • Poté klikněte na tlačítko Instalovat.

S největší pravděpodobností začnete stahovat ihned. Je také možné, že budete muset aplikaci udělit oprávnění. Nainstalovaný software můžete najít a spustit na domovské obrazovce televizoru.

Google Chrome má oproti většině ostatních prohlížečů některé výhody. Je zcela zdarma, má intuitivní a jednoduché menu v ruštině, na které si snadno zvyknete. Chrome vám také umožňuje rychlý přístup k ukotveným zdrojům, historii procházení, staženým souborům a dalším informacím.

Funkce nastavení IPTV

Abyste mohli sledovat interaktivní televizi, musíte si také nainstalovat příslušný software, který podporuje formát playlistu, například IPTV Pro, Lazy IPTV, Peers.TV. Můžete to udělat pomocí nástrojů Aptoide.

Instalace a stahování kteréhokoli z programů je standardní, není nutná žádná další konfigurace. Aplikace má vhodný seznam skladeb, který lze nahrát zadáním adresy URL seznamu televizních kanálů nebo otevřením dříve staženého souboru (obvykle ve formátu M3U, ale soubor může mít i jinou příponu, pokud je formát podporován). Kromě toho jsou v aplikacích k dispozici vestavěné kanály.

Funkce přehrávačů IPTV také umožňují vytvořit vlastní výběr kanálů a vytvořit seznam podle vlastního výběru. Dalším bonusem je možnost nahrávání televizních pořadů, které lze uložit na týden.

READ  Připojení notebooku k počítači prostřednictvím směrovače Wi-Fi.

Nastavení set-top boxu IPTV Xiaomi Mi Box 3

Budeme hovořit o mezinárodní, nebo jak se říká „evropské“ verzi Xiaomi Mi Box. Má na palubě ruštinu, takže po přeflashování bude stačit vybrat region a vrátit se k čitelnému rozhraní.

Pro oficiální aktualizaci softwaru není třeba stahovat žádné soubory ze serverů Xiaomi. Firmware se instaluje přímo z nabídky Android TV. Stačí připojit set-top box k internetu prostřednictvím WI-FI.

A stiskněte tlačítko „Zkontrolovat aktualizace“. Zařízení zašle požadavek na server firmwaru, aby zjistil nový software.

Pokud je k dispozici nový firmware pro Xiaomi Mi Box, zobrazí se na obrazovce nápis „Android System Update“ a všechny změny budou uvedeny. Stiskněte tlačítko „Stáhnout“

Soubor firmwaru se nahraje. Proces můžete kdykoli zastavit bez následků.

Instalace softwaru se spustí až po stisknutí tlačítka restartovat.

Poté se systém aktualizuje a pro aktivaci firmwaru v ruštině jako hlavního pro Xiaomi Mi Box stačí vybrat zeměpisnou polohu „Rusko“.

Jak nainstalovat prohlížeč na Android TV na příkladu Xiaomi Mi Box

Ne, pokud ke stejnému zařízení Xiaomi Mi Box připojíte klávesnici a myš, problém je vyřešen. Ale řekněte mi, kolik lidí si takovými zařízeními zavěsí televizní poličku?? Ne, chceme v pokoji před postelí nebo pohovkou vidět vznášející se světelný monitor, který lze ovládat na dálku. Na pomoc existují speciální webové prohlížeče, které jsou navrženy speciálně pro práci na Android TV.

TV Bro považuji za nejlepší webový prohlížeč pro TV set-top box. Jedná se o aplikaci, kterou si můžete stáhnout jako soubor APK na USB flash disk a poté ji nainstalovat do set-top boxu. Používám ho neustále na svém Xiaomi Mi Box a software je docela uspokojivý

Nejprve je třeba do televizoru nebo set-top boxu nainstalovat správce souborů, který bude spravovat všechny dokumenty uložené v paměti zařízení Xiaomi Mi Box nebo na připojeném disku. Můžete použít aplikaci X-Plore nebo TV File Commander. Tyto aplikace lze snadno nainstalovat z oficiálního obchodu Google Play.

Poté stáhněte aplikaci Android TV s příponou APK do počítače a uložte ji na flash disk. Nebudu dávat žádné odkazy je snadné najít podle názvu TV Bro na stejné 4PDA.

  • Připojte tuto jednotku flash k set-top boxu
  • Přístup k jeho složkám prostřednictvím správce souborů
  • Najděte stažený instalační soubor.APK
  • A nainstalujte aplikaci TV Bro do televizoru se systémem Android

Poté se prohlížeč zobrazí v seznamu aplikací na televizoru.

Instalace prohlížeče do zařízení Mi Box

Vývojáři produktů Xiaomi a MIUI OS mají stále více fanoušků. V roce 2018 se na trhu objevil Xiaomi Mi TV Box S s podporou Android TV. Právě tato vlastnost přitahuje pozornost kupujících. Zařízení je založeno na čtyřjádrovém procesoru, který poskytuje vysokou úroveň výkonu. Zařízení je vybaveno 2 GB RAM a 8 GB interní paměti. Zařízení podporuje 4K a HDR.

Ne všichni uživatelé však vědí, jak používat Xiaomi Mi Box S a jak nainstalovat prohlížeč pro plné využití. Za tímto účelem si přečtěte následující pokyny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS