Přehrávač OTT pro Smart TV: instalace a konfigurace

Smart TV již není technologií budoucnosti. To je něco, co by mohlo být v každé domácnosti. Zvažovaná služba integruje všechny interaktivní aplikace nainstalované v chytrém televizoru do jednotného systému. Jde o symbiózu, která je pro uživatele přínosem. Má internet, řadu zajímavých aplikací a z obyčejné televize dělá něco mnohem pokročilejšího. Aby vše fungovalo jako jeden organismus, je samozřejmě nutné sledovat stav systému, provádět aktualizace atd.

Získejte více než 200 IPTV kanálů v kvalitě Full HD od 4,5 měsíčně. Včetně sportovních a jahodových snímků 50fps. Připojení! https://www.ottclub.cc

Ale o to vůbec nejde, jde o možnost sledovat seznamy skladeb přes OTT. Samozřejmě budete potřebovat přehrávač OTTPlayer. Posuzovaná technologie je relativně nová a upřímně řečeno, mnoho uživatelů prostě nemělo čas zjistit, co OTTPlayer je a jak s ním obecně pracovat. Instalace tohoto přehrávače není snadná:

 • Uživatel se zaregistruje na dvou webových stránkách;
 • Dále je třeba svázat účet a seznam skladeb;
 • Posledním krokem je instalace aplikace OTT Player do Smart TV.

V příručce se uvádí, že poté má uživatel prakticky neomezené možnosti pro sledování televize a další. Zda je to pravda, se dozvíte níže.

Proč je nutné aktualizovat firmware Philips

Pokud software televizoru Philips Smart TV pravidelně neaktualizujete, vede to k těmto následkům:

 • Paměť RAM se ucpává;
 • Objevuje se mnoho chyb a chybiček;
 • časem se rozhraní stane únavným;
 • systém se zasekává, zamrzá, dlouho nereaguje na příkazy;
 • vývojáři nakonec ukončí správu starších verzí;
 • selhání populárních programů
 • nedostatek moderních prvků.

Na instalaci moderních verzí není nic špatného a je zcela bezpečná.

nainstalovat, přehrávač, flash, televizoru, philips

Aktivace modulu plug-in

Proces aktivace vestavěné technologie Flash Player ve všech webových prohlížečích (pokud jsou k dispozici) probíhá podobným způsobem. Pokud jde o televizory Samsung SmartTV, které pracují na proprietární platformě Tizen, je předinstalován „webový prohlížeč“ a je zde možnost stáhnout a používat službu Yandex.Prohlížeč. obě aplikace obsahují daný zásuvný modul.

Povolit

 • spusťte prohlížeč a přidejte novou kartu. ikona „“ v horní liště;
 • zadejte symboly „browser://plugins“ a ze zobrazeného seznamu vyberte hledaný Adobe FlashPlayer;
 • Pokud nechcete postup pokaždé opakovat, stiskněte tlačítko „zapnout“ a „vždy spustit“.

Upgrade přeflešováním

Chcete-li aktualizovat firmware, musíte vstoupit do nabídky televizního přijímače a zobrazit číslo aktuální verze a poté zkontrolovat na oficiálních webových stránkách společnosti Samsung Electronic podporovanou verzi Flash. Pokud odpovídá požadované verzi zásuvného modulu, je třeba najít nejnovější firmware pro váš model přijímače Smart a nainstalovat jej. Poté si můžete stáhnout a nainstalovat novější verzi přehrávače Flash.

READ  nepodařilo se nainstalovat aplikaci WhatsApp do počítače. Na Androidu z Play Marketu

Kontrola připojení

Rychlost připojení přijímače Samsung Smart k internetu je pro funkčnost přehrávače Flash zásadní. Někdy mohou být možnosti kanálu Wi-Fi používaného pro přenos dat nedostatečné pro zobrazení videoobsahu. V tomto případě odborníci doporučují nepoužívat bezdrátový přístup k internetu a připojit se k routeru pomocí IP kabelu.

Neškodilo by, kdyby majitel televizoru zkontroloval nastavení samotného routeru. Chcete-li to provést pomocí počítače, musíte vstoupit do nabídky směrovače, zkontrolovat a případně optimalizovat jeho nastavení pro co nejsprávnější zobrazení videa.

Tip! Pro zvýšení efektivity video streamu používaného pro přenos obsahu přes kanály IP TV se doporučuje aktivovat podporu funkce Multicast nebo její obdoby.

Pravidla aktualizace firmwaru

Před aktualizací přehrávače flash v televizorech je důležité vzít v úvahu, jaký druh internetového připojení je ve vašem případě k dispozici. Pokud je nainstalována síť Wi-Fi, je pravděpodobné, že provoz může být omezen a přenosová rychlost nízká. To je v tomto případě nevýhoda, protože váha aktualizace není tak malá. Pokud je problémem omezení přenosu a rychlosti, je lepší použít speciální kabel, který připojuje televizor přímo k síti (IP kabel). Je zpočátku připojen k telefonu nebo domácímu směrovači. Neměli bychom zapomínat, že přenosovou rychlost lze nastavit přímo na směrovači.

Obecně platí, že možnost a posloupnost aktualizací lze nalézt i v uživatelské příručce k televizoru, pokud není ztracena a je v přístupném jazyce. Zkontrolujte aktuální verzi softwaru pomocí dálkového ovládání; každý model má vlastní menu, ale obecně nejsou zásadní rozdíly.

Přestože na síti existuje mnoho stránek, které poskytují firmware pro Smart TV, je bezpečnější stáhnout soubory z oficiálních stránek výrobce stejného modelu, který odpovídá vašemu televizoru (LG, Samsung atd.).

Kde stáhnout a jak nainstalovat

Je lepší stáhnout SS IPTV ne ze zdrojů třetích stran, které jsou dostatečné, ale stáhnout aplikaci z oficiálních stránek. Nejjednodušší způsob, jak aplikaci nainstalovat, je v zařízeních Samsung, LG. U různých sérií však existují drobné rozdíly.

nainstalovat, přehrávač, flash, televizoru, philips

Všechny metody vyžadují registraci, po které se uživatel dostane k osobnímu účtu, získá možnost stáhnout aplikaci. Pak je třeba provést následující kroky:

 • Dále nakonfigurujte IP adresu výběrem příslušné karty. Zadejte údaje 91.122.100.196.
 • Otevřete synchronizační složku („Start App Sync“ nebo podobně), měla by se objevit aplikace.

Aplikace by se měla načíst automaticky. Pokud ne, znamená to, že se něco pokazilo. Výše uvedené kroky je třeba zopakovat od začátku podle uvedených doporučení.

READ  Jak obnovit tovární nastavení televizoru Samsung. Resetování televizoru se systémem Android

Instalace z paměti USB

Pokud software z firemního obchodu nelze na Smart TV nainstalovat, můžete si jej stáhnout na USB disk a zkusit jej nainstalovat odtud. K tomu potřebujete:

 • Naformátujte jej systémem FAT32;
 • Vytvořte v něm složku „userwidget“;
 • Přeneste do něj archivy widgetů s instalačními soubory;
 • Spusťte Smart TV na televizoru a vložte do něj USB disk;
 • Po rozpoznání připojeného zařízení by měla začít instalace widgetů, což bude indikováno zprávou zobrazenou na obrazovce televizoru;
 • Po dokončení instalace se zobrazí další zpráva. Nyní můžete spustit nainstalovanou aplikaci, kterou najdete v nabídce Smart TV.

Samsung

Standardní widgety se instalují prostřednictvím obchodu s aplikacemi Samsung Apps. U aplikací třetích stran je situace o něco složitější. Společnost Samsung omezila možnost jejich instalace, ale tento zákaz lze obejít. K instalaci widgetů třetích stran budete potřebovat USB disk. Formátování na FAT32. Za tímto účelem:

Připojte disk USB k počítači.

Otevřete „Počítač“ a klikněte pravým tlačítkem myši na jednotku.

Vyberte možnost „Formát“.

nainstalovat, přehrávač, flash, televizoru, philips

Zvolte systém souborů FAT32.

Formátováním se vymažou všechna data na jednotce. Zbývá ji připravit na instalaci widgetů na Samsung Smart TV.

Vytvořte složku s názvem „userwidget“.

Stáhněte si archivy s widgety a vložte je do složky bez rozbalování.

Instalace se spustí automaticky a ukončí se zprávou „Package is done“. Poté se v nabídce Smart TV objeví nový widget.

Widgety lze do zařízení Samsung stahovat také prostřednictvím protokolu IP.adresa. Za tímto účelem stiskněte tlačítka “ Smart Hub “ a „A“. Zadejte uživatelské jméno „develop“. Heslo se vyplňuje automaticky u všech televizních řad kromě řady F. u této řady je nutné použít klávesu „sso1029dev“!“.

Poté klikněte na “ Nástroje „, abyste se dostali do nastavení, přejděte na „Vývoj“, zaškrtněte řádek „Nastavení IP“ a zadejte adresu aplikace, kterou chcete nainstalovat.

Ve službě LG Apps TV jsou k dispozici standardní widgety. Pokud tomu tak není, můžete si stáhnout a nainstalovat aplikace třetích stran. K tomu slouží USB flash disk:

 • Stáhněte si archiv widgetů pro LG do počítače. Stahujte aplikace z důvěryhodných zdrojů, abyste předešli poškození systému.
 • Zkontrolujte souborový systém jednotky flash. Je třeba jej naformátovat na FAT32.

Rozbalte obsah archivu do kořenového adresáře jednotky flash.

Televizory LG mají několik omezení. Widgety se spustí pouze v případě, že je připojen disk USB. Některé USB.Paměťová karta nemusí být vhodná pro instalaci aplikací a televizory s jedním USB.Konektor USB nemusí podporovat spouštění widgetů.

Obnovení prohlížeče videa pomocí jiných metod

Pokud váš přijímač LG nepodporuje technologii Adobe Flash, což znamená, že není možné nainstalovat přehrávač Flash, existují jiné způsoby obnovení streamování videa.

 • Místo webového prohlížeče můžete ke sledování seriálů a filmů nejsnáze použít aplikace, které lze stáhnout z oficiálního obchodu LG Smart TV. Jedná se o online kina (IVI, Wink, Megogo, Netflix a další), stejně jako IPTV služby (Smart IP TV, OTT Player), widgety televizních kanálů (First) atd.
 • Další možností je otevřít si webové stránky založené na technologii HTML a sledovat na nich televizní seriály a filmy, kterých den ode dne přibývá, zatímco množství obsahu založeného na technologii Adobe Flash rychle klesá.
READ  Jak zjistit heslo připojeného zařízení Wi-Fi Android. Jak zjistit heslo připojeného w-fi v systému Android - 3 způsoby

Shrnutí. Pro stabilní přehrávání video a audio obsahu v prohlížeči televizorů LG SmartTV je vyžadován přehrávač Adobe FlashPlayer. K dnešnímu dni není tato technologie dostupná na většině modelů zkoumaného výrobce, ale na některých z nich, zejména na starší verzi, můžete tento program stále nainstalovat nebo aktualizovat jeho zastaralou verzi. Důležitá podmínka. používejte oficiální zdroje a moduly plug-in, které jsou kompatibilní s konkrétním modelem Smart TV.

Funkce přehrávače ForkPlayer

Jakmile se vám podaří nainstalovat software do televizoru Samsung LED Smart TV, budete moci spustit a nakonfigurovat widget Fork Player. Po spuštění programu se zobrazí zkratky, pomocí kterých můžete program přizpůsobit nebo přejít na webové stránky a sledovat programy nebo filmy. Zároveň budete mít k dispozici velký výběr zdrojů, kde se tento obsah nachází.

Tlačítka pro navigaci se nacházejí v dolní části obrazovky. K dispozici jsou také externí záložky, do kterých můžete ukládat seznamy skladeb, k nimž máte přístup na všech zařízeních s přehrávačem Fork Player.

Budete také moci navštívit obchod Fork Store App Market, odkud si můžete stáhnout nebo zakoupit další aplikace pro instalaci do svého televizoru Samsung LED Smart TV, včetně televizoru řady J. Kromě toho můžete pomocí této aplikace prohlížet fotografie a videa ze sociální sítě a poslouchat zvukové nahrávky.

Aniž byste opustili aplikaci ForkPlayer pro Samsung Smart TV, můžete také prohlížet soubory uložené na jednotkách flash a jiných vyměnitelných médiích, stejně jako soubory uložené v interní paměti televizoru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS