Instalační hrací trh pro čínský Android. Jak nainstalovat Play Market na Android.Step.by.BYSTEP INstrukci

Obvykle je pro nás obtížné představit si, že hra nefunguje na Androidu. Toto je jeho nedílná část Nebo jak? Ukázalo se, že „nebo jak“.

Faktem je, že v Číně-přední výrobce služeb Android Devices-Google jsou neustále blokovány. I tak základní jako vyhledávání, Gmail a, jak vidíme, Google Play. Samozřejmě, v „exportních“ zařízeních to všechno funguje skvěle. Ale v chytrých telefonech a tabletech, které se vyrábějí pro domácí trh Středního království, namísto služeb Google jsou nainstalovány jejich místní protějšky.

Existují i ​​jiné důvody pro nedostatek služeb Google. Dlouhá usazování Nokia také vyráběla smartphony na Androidu. slavný X a XL. Ale tam byly služby Google nahrazeny podobnými službami z Microsoft.

  • Špatné: Pokud si stačí stahovat aplikaci Google Play a nainstalujete ji na takový smartphone spuštěním souboru APK, nebude to plně fungovat.
  • Dobré: Způsob na plný úvazek, jak nainstalovat služby Google stále.

Faktem je, že čínské smartphony jsou velmi založeny na stejných čipových sadách MTK a jsou vybaveny téměř čistým Androidem. Instalace Google Play na nich je také typická.

Ve většině případů je algoritmus akce následující:

Poté, co vaše zařízení obdrží všechny služby Google, včetně plnohodnotného herního trhu.

U atypických případů (například výše uvedené Nokia X) se algoritmus liší.

Instalace Gapps prostřednictvím zotavení

Druhá možnost pro instalaci Gapps na zařízení je o něco složitější, ale je vhodná pro ty, kteří první nepracovali, a to se někdy stane někdy.

Zde musíte být opatrní a stahovat Gapps přesně pro verzi systému, který je ve vašem zařízení. Například, pokud pracujete s KitKat 4.4, pak je třeba Gapps vzít speciálně pro Kitkat, aby se zabránilo problémům. Verze Android lze vždy vidět v nastavení. Gapps si můžete stáhnout pro Android různých verzí. Západní pracovníci, kteří se zabývají kolegy, pečlivě shromáždili na jednom místě Gapps pro koblihu, Eclair, Froyo, Perník, zmrzlinový sendvič, želé, Kitkat, Lollipop. Vyberte a stáhněte si požadovaný, získaný archiv, přeneste incident paměti vašeho zařízení.

Dále budete potřebovat vlastní zotavení, které může nainstalovat záplaty Android z archivů ZIP. Zde je pro každé zařízení individuální. Pravděpodobně budete muset získat a dát regeneraci ClockworkMod nebo TWRP nebo podobný.

Opětovné načtení do zotavení na většině chytrých telefonů můžete na několik sekund držet hlasitost tlačítka drůbeže (nebo tlačítko napájení nahoru).

Pak stačí vybrat položku „Nainstalovat zip ze SD karty“, zadat cestu k dříve staženému souboru a počkat několik sekund, zatímco oprava je v systému sešívána. Restartujte zařízení, počkejte, až bude mezipaměť aktualizována. Voila, máte zařízení s aplikacemi Google.

Je velmi důležité nezapomenout na význam záloh, pokud něco uděláte prostřednictvím zotavení. Nechť je lepší strávit několik minut navíc, ale můžete rychle oživit svůj gadget, zachovat všechna data, než budete trpět, pamatovat si, co je ztraceno, a navíc hledat příručky k obnovení.

nainstalovat, čínský, android

Bohužel, majitelé některých levných modelů tablet čelí problému, že ve většině případů chybí jedna z nejpopudších a nejoblíbenějších herních služeb v systému Android. Může pro to existovat mnoho důvodů. Budou diskutovány samostatně. Poté bude zváženo, jak nainstalovat herní trh na tabletu („Android“), pokud tato služba není v systému. To lze provést několika způsoby, ale v případě čínských zařízení budete muset být trpěliví.

READ  Snímek obrazovky na Samsungu s8

Čínská hraní markýzy jako alternativa k Google Play

Mezi mnoha obchody čínských aplikací by měly být dnes přiděleny tři největší.

Tencent Myapp

Tencent Media, který vlastní největší webový portál země, vytvořil největší obchod s aplikací Tencent MyApp, který zabírá více než čtvrtinu trhu. Dnes zaznamenává stovky milionů denních stahování a jeho uživatelé jsou první, kdo obdrží nejnovější aktualizace celého obsahu.

360 Trh

360 Market Store patří do druhého po Baidu na pokrytí čínského vyhledávače qihoo, stejně jako světového.slabého antivirového 360 securite. Obchod zaujímá druhé místo a zachycuje 15% domácího trhu. Má více než 115 000 aplikací, her a dalších programů.

91 HIAPK

Hlavní obchod s aplikacemi, který je nainstalován na čínských tabletech a telefonech, je 91 Hiapk. Podle jejich vlastních údajů má publikum na trhu více než 100 milionů uživatelů.

nainstalovat, čínský, android

Na první pohled se zdá, že to vše jsou pouze vnitřní problémy Číny a obyvatelé Ruska nemusí tyto problémy rozumět. Koneckonců, na našem území můžete použít všechny služby a aplikace Google, včetně Google Play. Ale někdy nákup smartphonu nebo tabletu čínských výrobců na webech, jako je Aliexpress, kde stojí 1,5krát levnější, naši krajané dostávají gadget bez obvyklých instalovaných programů Google. K tomu dochází, pokud bylo zakoupené zařízení určeno k prodeji na čínském domácím trhu a nemá globální firmware.

Pokud nechcete používat čínské herní trhy, stahování Google Play je na zařízeních Xiaomi nebo Meizu nejjednodušší. Vytvořili.ve značkové aplikační obchodě, ve kterých najdete instalační program Google, a již s jeho nápovědou vložte všechny potřebné programy.U gadgetů jiných výrobců bude cesta mnohem komplikovanější a nemusí být vždy korunována úspěchem.

Proto při nákupu tabletu nebo smartphonu na čínských webech stojí za to věnovat zvláštní pozornost firmwaru nainstalovanému na zařízení: Global znamená, že Google Services již jsou nainstalovány, nebo je příležitost je snadno nainstalovat; Originál říká, že zařízení je určeno pro domácí čínský trh a instalace známých aplikací může být spojena s velkými obtížemi, pokud je to možné.

Čínský trh je aplikace pro Android, podobně jako Google Play. Po blokování Google a jejích služeb získaly čínské trhy s hrami rozšířený vývoj v PRC.

Dnes lze téměř penny zakoupit v levném čínském smartphonu. Přirozeně jsou vyráběny ne slavnými značkami, což znamená, že v jejich systému nemusí existovat předběžný oficiální obchod Google Play, na oplátku bude čínský software, s nímž se nemusíme zabývat. Ale můžete vyřešit otázku, jak nainstalovat Google Play na čínský Android za pár minut.

Aktualizace relevance informací a přidávání odpovědí na nejoblíbenější otázky. 11.03.2018

Pokud je potřeba instalace

Jak nainstalovat aplikaci Play Market do telefonu? Pokud mluvíme o smartphonu běžné produkce založené na Androidu, neměli byste přemýšlet o položené otázce. Stačí jen pečlivě prostudovat nabídku zařízení.

Jde o to, že herní trh je ve výchozím nastavení obvykle nainstalován na chytrých telefonech s Androidem. Je prezentován ve formě samostatné aplikace s podpisem trhu s hrami nebo ve formě samostatné stránky v prohlížeči.

Někdy se stává, že neexistuje žádný program. Pak jej můžete nainstalovat sami. Play Market čas od času vyžaduje aktualizaci. V takových chvílích budete také muset přemýšlet o přeinstalování. Co je navrženo dělat?

READ  Jak nastavit snímač přiblížení v systému Android. Jak vyměnit těsnění snímače přiblížení

Kde stáhnout trh souborů Google Play APK?

Mějte na paměti, že další příručka pro zařízení Android licencovaná pro práci s Markete od Google. Přiznáváme, že někdy je nutné přeinstalovat úložiště aplikací nebo se vrátit zpět do předchozí verze.S každou aktualizací se aplikace Google Play stává stabilnější a rychlejší, ale někdy se majitelé některých zařízení potýkají s problémy. V každém případě můžete vrátit předchozí verzi a počkat na pracovní aplikaci v telefonu.

Nejjednodušším způsobem je ručně stáhnout stažení stažením APK z prohlížeče telefonu, ale budeme zvážit dvě metody, z nichž jedna zahrnuje použití počítače. Nebojte se, proces je stále velmi jednoduchý i pro někoho, kdo se právě začíná seznámit s platformou Android.Instalace Google Play přímo na telefonu1. Aktivujte instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Chcete.li to provést, projděte bezpečnostní nastavení smartphonu a poté klikněte na položku „Neznámé zdroje“ a v dalším dialogovém okně potvrďte akci.2. Pomocí prohlížeče na telefonu sledujte tento odkaz a stáhněte si nejnovější verzi Play Market3. Otevřete stažený soubor (můžete pouze vyklouznout oznámením do opony), přečtěte si nová povolení (pokud existují) a pouze klikněte na tlačítko „Nainstalovat“.Instalace Google Play pomocí počítače je vhodná pro ty, kteří v současné době nemají připojení k internetu v telefonu. Stručně řečeno, stáhneme soubor APK z počítače a přesuneme jej do telefonu Samsung (nebo jakéhokoli jiného na Android).Jeden. Aktivovat možnost instalace aplikací z neznámých zdrojů2. Pomocí webového prohlížeče na počítači otevřete tuto stránku a stáhněte si nejnovější verzi Play Market3. Připojte smartphone Android k počítači a přesuňte APK do jeho paměti. Doporučuji instalovat Samsung Galaxy do Samsung Galaxy.4. Přejděte na správce souborů z telefonu, najděte zkopírovanou aplikaci a nainstalujte ji.

Launcher agama agama

Mezi nejzajímavější aplikace pro společnost Agama Launcher stojí za to zdůraznit launcher Agama. Na rozdíl od podobných programů pro smartphone nebo tablet je tento navržen speciálně pro instalaci na hlavových zařízeních a rádiovém rádiu. Mezi rysy společnosti Agama Launcher lze rozlišit:

  • Laconický styl, který je ideální pro auto a flexibilní nastavení kontroly;
  • Widgety rychloměru umístěné na obrazovce s určením rychlosti podle indikací GPS, kompasu a navigátoru;
  • 24 tlačítek, která zajišťují rychlé spuštění hlavních programů;
  • Widget hudebního přehrávače, se kterým můžete spustit většinu aplikací pro přehrávání zvuku;
  • Zobrazení informací o Wi-Fi, Bluetooth a mobilní síti, o parametrech GPS a nabíjení baterií.

Oběd nabízí příležitost seznámit se s počasím a spustit hlasového asistenta, automaticky nastaví jas a zachovává nastavení. V nejnovější verzi je univerzální hráč multimediálních souborů a automatické práce.

Jedinou mínus žádosti je období volného typu 30 typu, po kterém bude placeno pouze za použití. Náklady na odpalovač automobilů Agama se však moc nekousají a jsou pouze 450,99.

Proč tablet

Nejprve musíte vybrat typ zařízení. Protože se zvažuje mobilní zařízení s širokou škálou aplikace, volba je mezi smartphonem a tabletem.

Výhoda tabletu na velké obrazovce, která zobrazuje vše velké a nemusí se dívat na malé detaily. Tablet je také větší, což znamená, že je pohodlnější pro figuríny, protože všechny ovládací prvky jsou velké a jsou umístěny ve větší vzdálenosti od sebe než na smartphonu. Pro zbytek jsou oba typy vzájemně spokojeny.

Základní nastavení

Nyní pár slov o hlavním nastavení. V zásadě můžete použít výchozí parametry, je však lepší pro uživatele mobilního internetu s omezeným provozem, aby se automatickou aktualizaci zapnuly ​​pouze prostřednictvím Wi-Fi. Oznámení lze použít podle libosti, ale někdy se mohou stát příliš nepříjemnými. Přidání widgetů je nejlépe vlevo (po instalaci aplikací budou automaticky umístěny na „plochu“). Můžete také nakonfigurovat restriktivní filtr nebo nainstalovat speciální heslo, abyste se vyhnuli nákupu svým jménem ostatních uživatelů (to může být zvláště užitečné, pokud je bankovní karta vázána na váš účet).

READ  Jak zapnout přední flash na Android

Pokud vyvodíte některé závěry, problém s instalací služby Play Market je vyřešen docela jednoduše. Je pravda, že v případě čínských tablet je hlavní podmínkou přítomnost. Bez toho nemůžete ani snít o normální instalaci služby. Jinak je vše jednoduché. Pokud jde o stahování počátečních souborů, nyní lze snadno najít v otevřených ruinách. Před jejich použitím se však nejprve doporučuje zkontrolovat přítomnost virů na počítači. A není nutné používat program Framarot pro root-right. Jakýkoli jiný applet má stejné možnosti.

Důležitým faktorem ovlivňujícím funkčnost operačního systému Android a seznam schopností, které uživatel systému přijímá, je přítomnost firmwaru Google ve firmwaru. Co dělat, pokud je společnost známá všem a jiným aplikacím? Existují poměrně jednoduché způsoby, jak opravit situaci, která bude diskutována v níže uvedeném materiálu.

Oficiální firmware od výrobce pro zařízení Android se často přestane vyvíjet, to znamená, že nejsou aktualizovány po poměrně krátké době od uvolnění zařízení. V tomto případě je uživatel nucen uchýlit se k použití upravených verzí OS od vývojářů třetích stran. Je to takový vlastní firmware, který nejčastěji nese služby Google z mnoha důvodů a majitel smartphonu nebo tabletu si musí nainstalovat na vlastní vlastník.

Kromě neoficiálních verzí Androidu lze nedostatek nezbytných komponent z Googlu charakterizovat softwarovými skořápkami mnoha výrobců čínských zařízení. Například zakoupené pro chytré telefony Xiaomi, Meizu a zařízení malých známých značek docela často nese potřebné aplikace.

Řešením problému chybějících aplikací Google v zařízeních Android ve většině případů je instalace komponent zvaných Gapps a projekt OpenGAPPS nabízený projektem OpenGAPPS Project.

Existují dva způsoby, jak získat obvyklé služby na jakémkoli firmwaru. Je obtížné zjistit, které řešení bude výhodnější, výkon metody nebo jiné metody je v mnoha ohledech určen specifickým modelem zařízení a verzí zavedeného systému.

Open Gapps Manager

Nejjednodušší metodou instalace aplikací a služeb Google na téměř jakýkoli firmware je použití aplikace Open Gapps Manager Android.

Metoda funguje pouze v případě, že na zařízení je pravá kořen!

Stahování instalátoru aplikace je k dispozici na oficiálních webových stránkách.

    Stáhneme soubor s aplikací pomocí výše uvedeného odkazu a poté jej umístíme do interní paměti nebo na paměťovou kartu zařízení, pokud bylo stahování provedeno pomocí PC.

Parametry určené hlavním nastavením Open Gapps Manager se nemění a klikněte na kliknutí „Dále“ Před vzhledem výběru složení balíčku.

Podrobnosti o tom, které komponenty jsou zahrnuty do konkrétního balíčku, můžete zjistit. Ve většině případů si můžete vybrat balíček „Pico“. Včetně playmarketu a souvisejících služeb a chybějících aplikací následně načtěte aplikace Google z App Store.

Upravené zotavení

Výše uvedená metoda získávání GAPP na zařízení Android je relativně nová nabídka projektu OpenGAPPS a ve všech případech nefunguje. Nejúčinnějším způsobem, jak nainstalovat uvažované komponenty, je firmware speciálně připraveného paketu zipu prostřednictvím vlastního zotavení.

Pro instalaci GAPPS na zařízení Android musí existovat upravené prostředí pro obnovení nebo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS